League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.435.955
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Mogu reci da mi se igra svidja,ali brate mili ,mnogo je teska...Za sad s Ashe "najbolje" igram,a razmišljam da pocnem i s jinx.

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
drakula789 kaže...

Mogu reci da mi se igra svidja,ali brate mili ,mnogo je teska...Za sad s Ashe "najbolje" igram,a razmišljam da pocnem i s jinx.

 

Hajro fag. Confirmed.
14 godina
offline
Re: League of Legends
drakula789 kaže...

Mogu reci da mi se igra svidja,ali brate mili ,mnogo je teska...Za sad s Ashe "najbolje" igram,a razmišljam da pocnem i s jinx.

 http://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2013/11/the-smile-man-willen-dafoe-creepy.gif

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Vama je mozda smijesno,ali meni nije lako definitivno..

Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends
This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2016 22:03 (hari85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

likovi iz riot-a plaču kako situacija u vezi lol-a i esports nije fer. žele veću pokrivenost itd pa ovim "anketicama" među klincima pokušavaju to i dokazati

12 godina
offline
Re: League of Legends
Skullscar1989 kaže...

likovi iz riot-a plaču kako situacija u vezi lol-a i esports nije fer. žele veću pokrivenost itd pa ovim "anketicama" među klincima pokušavaju to i dokazati

 Pa ko bi pratil esports više (osim eventualno worldsa) kad se stalno jedni te isti fag timovi bore jedni protiv drugih. 

Hajro fag. Confirmed.
14 godina
offline
League of Legends

Scena se umrtvila otkad su uveli LCS format. Prije si imao X velikih i malih turnira svugdje u svijetu, j...te čak i kod nas. 

 

Ali otkad je Riot odlučio napraviti monopol, sa time što ne žele sponzorirati srednje/veće turnire jer im to nema smisla, oduzimaju sami sebi publiku od LCSa sve ode u ku*ac.

 

 

Samo jedan statistički podatak: u 2012. hrvatska je imala 60ak timova koji su igrali na ESLu, danas, mi jedva imamo 30ak timova na cijeloj ex-Yu sceni. Igra se poglupljuje i sve se svodi na zadovoljavanje prosječnog Silver igrača koji će potrošiti što više love na skinove.

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends

Meni je osobno igra dosadila. Kao što čovjeku sve u životu dosadi jer ima svoj lifetime.

To je najbitniji razlog, jednostavno se ljudima više - ne da.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

LUL pro scena je srot, jedino pratim Dotu2 ATM. 

Bolje dizajnirana igra sa boljim balanceom i pick diversitiem ( svaki heroj pickan na TI, a ne kao LUL da se pola champova ne vidi) , ogroman novac na turnirima koji daje goriva pro sceni koja je ogromna do te mjere da je maloprije jedan dota igrac u kini transferan sa 7cifrenim transfer feeom, nema North KoRiota da radi idiotse stvari oko drzanja svih stvari pod njihovom kontrolom. Ma KEK

 

Riot ignorira sve probleme koje ljudi imaju i umjesto toga postaju na thread u kojem covjek pise o tome sta bi bilo kada bi ezreal polizao shyvanni nogu , a poslije toga stave bundle o tome http://i.imgur.com/KdF1aoX.png 

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2016 17:33 (hari85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League of Legends

A jos DotaPit u Splitu  

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League of Legends
Jonja kaže...

A jos DotaPit u Splitu  

 BRA BRA BRA BRA BRA BRAVO Flashbacks. 

Red tuge, red bijesa
13 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Sad sam morao pogledat. http://zorkz.ovh/eventsoundboard/

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends
This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League of Legends

Vratio se i ja igri nakon ohoho, ovaj novi, odnosno nova, iako cijelo vrijeme mislim da je mužjak, Taliyah, ludilo heroj, igram cijelo vrijeme s njim, samo što nisam igrao toliko da sam iz diamonda pao ne znam kud i nakon onih ranked gameova me stavio u gold 4 tako da se sada igram. Ove nove champione nemam pojma šta rade, ali mi se neda proučavat pa kad ih vidim ili samo derem ili bježim. Tipa Ekko, samo baca te svoje šarafe, Ilija samo baca krakove i guzi mog duha, onog zvjezdana nisam nikad ni vidio, onog malog junglera sto je nekad neuništiv isto rijetko vidim. Onaj adc na T je dosadan ko tekut, hejtam ga. Sve u svemu, nije to više onaj LoL iz starih vremena kad sam ga igrao dan i noć, ali je i dalje fora za zabavit se.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 13:06 (Hazar).
10 godina
offline
League of Legends
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League of Legends

kupio ovog novog lika, (Kled ili kako se već zove)... niškoristi je, uludo potrošio 6300 ip-a, a na previewu mi izgledao baš dobar

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2016 18:58 (Winchester01).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League of Legends
Winchester01 kaže...

kupio ovog novog lika, (Kled ili kako se već zove)... niškoristi je, uludo potrošio 6300 ip-a, a na previewu mi izgledao baš dobar

 Nije niškoristi nego je težak za igrat dosta, ako se odigra kako treba onda je free elo.

VISCA BARCA
12 godina
offline
League of Legends

Malo se vraćam LoL-u nakon 2. mjeseca i ko zna koje stanke, koliko se sjećam dizanje u rankedu je bilo stvarno lako, moglo se sa supportom proletjeti kroz Gold. Je li se puno promijenilo? Kakvi su novi champovi, zahtjevniji od starih? Nadam se da su povećali ulogu adc-a koji je vrlo često bio jako slab u odnosu na neke toplanere u lategameu, neovisno o K/D-u i farmu.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

ESL organizira jedan od većih regionalnih turnira koji je isključivo za igrače iz Jugoistočne Europe. Fond nagrada je dosta dobar, 3500€ + RP, a na turniru mogu nastupati svi ex-Yu + Albania igrači BESPLATNO. Najbolje timove se šalje na LAN završnicu gdje im je plaćen smještaj i hrana.

Sve informacije: http://www.hcl.hr/vijest/esl-seec-prijavite-se-za-veliko-lol-natjecanje-s-nagradnim-fondom-od-3500-eura-97100/

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ferritin, ti mogu poslati na PM svoj mail...tako da mi ESL prestane slati non stop taj spam, nisam vidio gdje mogu isključiti, jer sam davno bio igrao na nekom turniru :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
Hajro fag. Confirmed.
14 godina
offline
League of Legends

BUILD A ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ljudovi, ako vam se da igrat duo ili timski, dodajte me. Na Eastu sam, nick Antair. 
Igram sve pomalo, skačem od silvera do platinuma i nazad, ovisi je li igram redovito :)

Zanimljivije mi je igrat s nekim, nego sam, pogotovo ranked

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.10.2016 1:13 (Antair).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League of Legends

Imaš li euw?

14 godina
offline
League of Legends

h4h4

This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Ja sam dobio DJ Sonu :D
Nemam potpis
13 godina
offline
League of Legends

Ekipa, gledam se vratiti u LoL nakon 5 mjeseca stanke, al neda mi se ponovno lvlat. Jel ima neka pouzdana net stranica gdje bi mogao tradeati jedan account za drugi? Ili ovdje ako netko ima da hoće tradead? Gledam za običan lvl30 unranked acc.

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: League of Legends

Nisam dugo bio aktivan u temi pa da se malo vratim. Dakle što se tiče Worldsa, SK T1 očekivano gazi sve pred sobom. Nakon što su Dobili ROX mislim da su prvi favoriti, no SSG protiv H2K je pokazao da mogu igrati sa svima, iako je meni H2K precjenjen no dobro.
Što se tiče ostalog, rework assasina je smijurija, LB će bit još jača, a Talonov skok preko svakog zida koji postoji (cd 2 sekunde, a isti zid ne može preskočit opet unutar 150 sekundi) ne znam gdje im je bila pamet.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2016 14:00 (ParaNO1d).
14 godina
offline
League of Legends
This troubled world, this peaceful world. Beneath the sky, its all the same. Its only Earth.
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.10.2016 19:17 (hari85).
Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice