League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.427.859
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
offline
Re: League of Legends

Noviji ljudi u temi ne shvačaju da smo sve to i mi sami prošli, da svi dobivamo "takve" igrače i opet ima nas u bronci i u dijamantu.

Umjesto da dolazite qq-at, bolje pitajte za savjet, a ne da se pravite da znate a zapravo jedva vežete patike.

 

*svi smo bili takvi i zato vas pokušavamo uputit da nebudete cancer nego cvjetić ovog salty komjunitija*

Hajro fag. Confirmed.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.1.2017 19:22 (Tkalle).
7 godina
offline
Re: League of Legends
Frend iz plat mi pomaze, al nekad ni on nije uspio iscarryat kolko su neki losi..

I nisam doso qqat nego rec da se lako moze game okrenut na korist tima sa swainom ako se zna pozicionirat i ak ima bar nes dmga..

Nego, koji su jos dobri champovi s kojima se moze donekle carryat ak nisu ostali prelosi?

Kak se vi borite s afkerima i feederima?

I kak protiv cancer champa yasua igrat? Igram rammusa, nedam mu farmat, ima 0/4 i manje od 100 farme u skoro 20 min, al odjednom ko da je jackpot dobil, unisti me iako imam oko 400 armora i 3000hp, ko da nemam ni malo armora..
12 godina
offline
Re: League of Legends
blackeagle29 kaže...
Kak se vi borite s afkerima i feederima? 

 

Ne borim se, jednostavno se prepustim osjećaju. Ako vidim da svi trolaju, trolam i ja. Ako vidim da svi feedaju, brate feedam i ja.

 

Fuck me I am famous.
14 godina
offline
League of Legends

Dota is betta

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
guls kaže...
blackeagle29 kaže...
Kak se vi borite s afkerima i feederima? 

 

Ne borim se, jednostavno se prepustim osjećaju. Ako vidim da svi trolaju, trolam i ja. Ako vidim da svi feedaju, brate feedam i ja.

 

 ja ti predlazem da se prbacis na west server, igrao sam 2 godine na eastu, bilo je fakat uzasno, evo drugi mjesec sam na westu mozda 1 troller i ni jedan afker

 

7 godina
offline
Re: League of Legends
Jesam na westu, na eastu sam dobil perma, dijelom zbog flejmanja, dijelom zbog mklola, vise ne flejmam, al se nade uvijek nekih budala, unistim shena na topu, unistim 2 turreta, prvi pao u 7 ili 8 min... Veigar protiv taliah za to vrijeme skupil 1/11, ne zna prestat pushat, na kraju i izgubili jer je yia i taliah nafeedal.. Vise srece drugi put :D
12 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Može jedna brzinska procjena accounta ako se netko razumije?

Ima Silver border, hrpu starih sličica koje su nedostupne čak i onaj Santa Baron. 68 championa.

 

Skinovi

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League of Legends
Tomek.Klc kaže...

Može jedna brzinska procjena accounta ako se netko razumije?

Ima Silver border, hrpu starih sličica koje su nedostupne čak i onaj Santa Baron. 68 championa.

 

Skinovi

 Ako ima silver border onda ces ti morat platit da ga se rijesis

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
12 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
darko099 kaže...
Tomek.Klc kaže...

Može jedna brzinska procjena accounta ako se netko razumije?

Ima Silver border, hrpu starih sličica koje su nedostupne čak i onaj Santa Baron. 68 championa.

 

Skinovi

 Ako ima silver border onda ces ti morat platit da ga se rijesis

 Ma imam jednu prebrutalnu ponudu samo sam se htio uvjerit da ga ne dajem ispod prave vrijednosti. Izgleda da ga dajem daleko iznad prave vrijednosti.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
12 godina
offline
Re: League of Legends

Acc se rijetko kad evaluira po broju skinova jer to si lik može i sam kupit.

Rank je mama.

Hajro fag. Confirmed.
16 godina
offline
League of Legends

A kakva je situacija sa acountima koji nemaju ranka? I to zadnje dvije sezone 

Jučer sam odigrao 2 runde nakon 2,3 mj neigranja zbog gubitka interesa jednostavno, i naravno u oba dvije dobio afkere haha.

Razmišljam kaj sam za učiniti sa accountom, nemam volje igrat više, a žao mi ostavit ga ostavit da trune tak, ima dobrih skinova i dosta jer star, iz prve sezone :D 

 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Pozz momci, evo vratio sam se lolu pa igram ove placemente, imam trenutno 5w i 2l, koliko jos trebam winat da me ubaci u silver? Posto sam cuo da su se ljudi zalili da ih baci dosta nize nego sto ocekuju. Prosle sezone sam bio unranked, a u sezoni 4 i 5 silver 3 i 2.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

https://www.twitch.tv/tkale96

A gay and his journey to bronze 

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Pozdrav ljudi,

negdje oko 2 mjeseca sam malo out-of-loop s LoL-om.

Sto se tocno dogodilo s Twisted Treelineom ? Imam preko 2k gameova na toj mapi, prije bi nasao game za oko jednu minutu, jucer sam cekao 2 puta oko 5 minuta i nista.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Ded mode

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ekipa ima li vas tu da mi date acc ili ja vama svejedno da bacimo koju zajedno,trazim ekipu/team  za game dosadilo mi solo :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Naci cemo se telepatski posto nisi ostavio ign i server

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Zavrsio sam 8-2 placemente i u Silver 5 me bacilo. Da to nije malo prenisko?

Prosle sezone unranked bio, u placementima me spajalo sa silver 4 i silver 3 igracima...hmmm

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
ExaminatorZ1000 kaže...

Zavrsio sam 8-2 placemente i u Silver 5 me bacilo. Da to nije malo prenisko?

Prosle sezone unranked bio, u placementima me spajalo sa silver 4 i silver 3 igracima...hmmm

 U mom iskustvu igram od 2010,u placement match ti se gleda i farm/per min i killovi. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Kolacic kaže...
ExaminatorZ1000 kaže...

Zavrsio sam 8-2 placemente i u Silver 5 me bacilo. Da to nije malo prenisko?

Prosle sezone unranked bio, u placementima me spajalo sa silver 4 i silver 3 igracima...hmmm

 U mom iskustvu igram od 2010,u placement match ti se gleda i farm/per min i killovi. 

 kda mi je bio odličan u svakom gejmu, cs malo slabiji jer sam champove farmao

u ovoj sezoni svakog izgleda smjeste malo nize, jer pisalo je "congrats, you start in silver 5" i kao "everyone starts lower this season,good luck"

jer znam proslih sezona sa 8 winova ljudi su u gold upadali :D

9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
ExaminatorZ1000 kaže...
Kolacic kaže...
ExaminatorZ1000 kaže...

Zavrsio sam 8-2 placemente i u Silver 5 me bacilo. Da to nije malo prenisko?

Prosle sezone unranked bio, u placementima me spajalo sa silver 4 i silver 3 igracima...hmmm

 U mom iskustvu igram od 2010,u placement match ti se gleda i farm/per min i killovi. 

 kda mi je bio odličan u svakom gejmu, cs malo slabiji jer sam champove farmao

u ovoj sezoni svakog izgleda smjeste malo nize, jer pisalo je "congrats, you start in silver 5" i kao "everyone starts lower this season,good luck"

jer znam proslih sezona sa 8 winova ljudi su u gold upadali :D

 300 farma u 30 min nakon 8-2 me bacilo u gold 1,silver acc.

8 godina
offline
League of Legends

Završio prošlu sezonu u platinum 1... Odigro sam početkom nove sezone 2 gejma i od tad ništa, niti ne namjeravam...

Hoće li mi se sjebat rank ako dalje ne igram jer nisam u niti jednog diviziji ili to samo važi dok imaš rank i ne igraš ako me kužite...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
MatJAM kaže...

Završio prošlu sezonu u platinum 1... Odigro sam početkom nove sezone 2 gejma i od tad ništa, niti ne namjeravam...

Hoće li mi se sjebat rank ako dalje ne igram jer nisam u niti jednog diviziji ili to samo važi dok imaš rank i ne igraš ako me kužite...

 vise nisi plat 1 tako da ti se nema kaj shebat

14 godina
offline
League of Legends
Sarma
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Hocu si nabavit neku polovnu graficku da lol ne ide nikako ispod 60fps, trenutno imam 5450hd 1gb i cesto fps dropa, u timfajtu i do 25 pa uzasno smeta. Koja grafa je jeftina a dobra za 60+fps na 1280x720 rez? Detalji nebitni, trenutno igram na very low svakako
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends

vjerujem da ovisi i o cpu?

uglavnom, možeš vidjet moju konfiguraciju, gura od 60 do 120 u svim situacijama...

postavke su :

Settings Settings
ne znam koju gpu da kupiš, koji model, al' moja ti je ~400 kuna a vrti, ne samo lol, na ovoj rezoluciji?

Do it for the people who want to see you fail!
7 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Kojeg adc da kupim, zelio bih poceti mainati adc? Silver 4 sam, ako to nesto znaci.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League of Legends
ExaminatorZ1000 kaže...
Kojeg adc da kupim, zelio bih poceti mainati adc? Silver 4 sam, ako to nesto znaci.

 Varus, Jihn

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
7 godina
neaktivan
offline
League of Legends

razmisljao sam o njima, ali sve nesto mislim da ce ih nerfat ubrzo

sta mislis o Jinx?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
ExaminatorZ1000 kaže...

razmisljao sam o njima, ali sve nesto mislim da ce ih nerfat ubrzo

sta mislis o Jinx?

 Sta te boli kurac sta ce ih nerfat, igraj one sta su ti baza, a ne one sta su OP.

LoL acc THCJoshi
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice