League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.452.988
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
7 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Vidim na Varusu svi idu ovaj lethality build i spamaju Q, jel ga valja igrat kao obicnog adc? Crit+dmg, autoattack
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: League of Legends
ExaminatorZ1000 kaže...
Vidim na Varusu svi idu ovaj lethality build i spamaju Q, jel ga valja igrat kao obicnog adc? Crit+dmg, autoattack

 naravno da mozes, lethality je trenutno meta i to svi igraju.

vec dugo nisam vidio "klasicnog" adc sa crit buildom

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
7 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Pozz svima, jel ima neko lvl30 account ili makar 20+ da mi posudi za prijatelja, vraca se lolu a meni je dao svoj acc kad je prestao igrat..
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
ExaminatorZ1000 kaže...
Pozz svima, jel ima neko lvl30 account ili makar 20+ da mi posudi za prijatelja, vraca se lolu a meni je dao svoj acc kad je prestao igrat..

 Vratis prijatelju account! 

A prijatelj zamoli nekog da tebi posudi acc jer ces ti njemu vratiti jer ce se ponovno vraca LoL-u. lp lel

7 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Pozdrav decki.

Naime,skoro sam poceo igrati lol onako iz dosade install igru i zarazio sam se hajmo tako reci. :)

Ako netko zeli da me doda na lolu Sencha21,pa da igramo malo zajedno jer sam tek poceo igrati i nisam pro.

Volim igrati Miss Fortune,jax i morganu..pa eto rado bih prihvatio VAs neki savjet i neke cake oko lola.Poz i vidimo se u igri :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Savjet oko lola, uzivaj u igri i zaboli te hoffmann za sve ostalo. Sumnjam da ce iko tit igrat s tobom dok si novi, ali mozda nadjes nekoga koji takodjer tek pocinje igrat.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Nadam se da ce se neko naci,pa da zajedno razbacimo koju. LP :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
League of Legends

Kako stvari trenutno stoje, quinn je free elo top. Meni, uz shaca, najdraži champ u igri.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends

Free je u nižim diviziijama. Kao i za sve ostale carryje, cc majka. Jedan veigar, amumu, taric to denya bez problema.

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
League of Legends

niti jedan game u kojemu sam imao quinn top nisam dobio...(gold)

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
LeftY_CRO kaže...

niti jedan game u kojemu sam imao quinn top nisam dobio...(gold)

 Mozda je do tebe!!!

LoL acc THCJoshi
11 godina
offline
League of Legends

Nisam rekao da je champion toliko OP da sa njim nikad ne možeš izgubit lejn, ili da se ne može nositi sa njim uz nešto fokusa i crowd controla.

Stvar je u tome da kad jednom napuniš šesti level movement speed ti dozvoljava da roamaš džunglom i gankaš lejnove. Vršiš ogroman pritisak na suparnički tim.

 

http://www.upslike.net/image/PShei

 

Protiv high gold i plat igrača nakon svega pedesetak gejmova odigranih sa Quinn, od čega 13 u rankedu - win rate je 87%.

Trenutno sam gold 1, prošle sezone bio sam plat 1.

 

 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: League of Legends
Jonja kaže...
LeftY_CRO kaže...

niti jedan game u kojemu sam imao quinn top nisam dobio...(gold)

 Mozda je do tebe!!!

 a mozda je u sumi.

da, ja sam kriv jer u tih par gameova koje sam imao quinna top, lika smo nafidali i onda je krenulo sa rambo style glupostima..

al da, ja sam kriv za to

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
LeftY_CRO kaže...
Jonja kaže...
LeftY_CRO kaže...

niti jedan game u kojemu sam imao quinn top nisam dobio...(gold)

 Mozda je do tebe!!!

 a mozda je u sumi.

da, ja sam kriv jer u tih par gameova koje sam imao quinna top, lika smo nafidali i onda je krenulo sa rambo style glupostima..

al da, ja sam kriv za to

 možda i jesi

10 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Jeli itko ikad kupio riot pointse sa mobitelom jer sad sam kupio preko mobitela a na preplatu sam kupio sam za 50kn pa me zanima hoće li biti dodatnih troškova

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
League of Legends

Pocinjem igrati po prvi put pa me zanima kojeg mi heroja preporucate, ne zanimaju me neki magicari i strelicari, vec neki jaki koji zadaje snazne udarce i moze primiti puno stete

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Igraj dotu tamo imas heroja

Sarma
Moj PC  
0 10 hvala 0
15 godina
offline
League of Legends

Hvala na odgovoru ali ne zanima me dota nego ova igra u kojoj sam postavio i pitanje. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2017 21:29 (walentkane).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Pa s obzirom da nema heroja u lolu ne razumijem tvoje pitanje? 

Sarma
Moj PC  
1 9 hvala 0
13 godina
offline
Re: League of Legends
walentkane kaže...

Pocinjem igrati po prvi put pa me zanima kojeg mi heroja preporucate, ne zanimaju me neki magicari i strelicari, vec neki jaki koji zadaje snazne udarce i moze primiti puno stete

 Preporucio bih ti renektona posto je jako lagan za igrat i njim mozes ic u ''meso'', jos neki slicni su ti garen i darius...

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
13 godina
offline
Re: League of Legends
walentkane kaže...

Pocinjem igrati po prvi put pa me zanima kojeg mi heroja preporucate, ne zanimaju me neki magicari i strelicari, vec neki jaki koji zadaje snazne udarce i moze primiti puno stete

 Garen, Darius, Wukong, Master Yi, Jax.

VISCA BARCA
14 godina
offline
League of Legends
Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Naravno da ce ti operater to naplatiti i nemoj tako kupovati.za 50 kn mozes 975 rp kupit preko ostalih opcija placanja,najjednostavnije napravi paypal i placaj preko njega
15 godina
offline
League of Legends

Igram već neko vrijeme LoL i igra mi se sviđa.

Što se preporuča kupiti kroz igru za početak? Planiram potrošiti nekih 20-30 eura?

Ima neka dobra domaća stranica za početnike i vodič?

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Cekaj uzitke rankeda prije nego odlucis potrositi para 

Sarma
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends

Jel ima ko problema sa LoL-om na Win10 creators update koji je neki dan hitao?
Znaci sve sam probao,drivere nove stavio,updateo rivatuner...Pogasio game mode i sve te peezdarije,ali u LoLu meni je gpu usage max 14%,cpu isto go kuratz...I random black screens tijekom igranja,fps dropovi masni itd itd...

 

Čitam da je ljudima pomogo rollback na staro,ali ja imam ugašen system restore ovak i onak (nevjerujem toj gamadi još od win7)...Nemogu nazad na staro,sve opcije sam poškico po netu šta treba pogasit itd..Druge igre rade OK,sve 5.

Client sam isto stavio u lowspec,nije napravilo ništa. Ni kad se pogasi client tijekom igranja. Problema do creators update-a nisam imao.

14 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

Nope. Radi sve normalno.

12 godina
offline
League of Legends

Ja imam problem s Creator Update.

Lol se pokrene, zatraži user name i pass, upišem i on odbije ući u igru. Veli da se ne može spojiti sa serverom.

Što je nebulozno, gasio sam firewall av, otvorio portove, ping prolazi uredno, no on trabunja gluposti.

 

Fuck me I am famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

zbuggan je update, ako se i logujes vjerovatno ce ti igra freezati u loadingu. Roll backaj update dok ne fixaju. Ima i neki problem s nvidia driverom zadnjim i creators updateom pa mozes i probati s starijim driverima za graficku.

Sarma
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.5.2017 15:26 (hari85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends

kod mene najnoviji nvidia driveri (stavljeni juče),nikakvih problema u witcheru 3,xcom2,war thunder,elite dangerous... Jedina igra koja radi problem je LoL.

 

majke mi ko da su je nadrndani hrčci kodirali

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice