League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.453.226
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Nemam nikakav penalty,nikad ne rejdzam al ako nista sad sam na 7 kutija :/

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: League of Legends
WukongFtw kaže...

Pozdrav,jel ima neka shema kako najlakse dobit key,ima mjesec dana nijedan...Lezim na 6 boxova i 2 keya:(

 ja se to isto pitam ali za boxove,redovito kljuceve dobivam ali taj box nisam dobio vec 2 mjeseca,cesto mi za S samo kljuc izbaci vec ih imam 12

EUNE LOL: frenkySTYLE
12 godina
offline
Re: League of Legends
Ryder007 kaže...
WukongFtw kaže...

Pozdrav,jel ima neka shema kako najlakse dobit key,ima mjesec dana nijedan...Lezim na 6 boxova i 2 keya:(

 ja se to isto pitam ali za boxove,redovito kljuceve dobivam ali taj box nisam dobio vec 2 mjeseca,cesto mi za S samo kljuc izbaci vec ih imam 12

Pod profil odi i tamo ti je škrinjica i ispod nje piše kolko škrinjica moreš dobit. Hoveraš škrinjicu i vidiš gda ti je sledeča. (svaka 4 dana) 

Da ju dobiš moraš ili ti ili neko od tvojih premade-a dobit S ocjenu ili više i u tom gejmu moraš igrat nekog čimpa s kojim još nesi dobil škrinjicu.

Hajro fag. Confirmed.
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Jel se dobije border ako u flexu udjem u diamond?

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: League of Legends
WukongFtw kaže...

Jel se dobije border ako u flexu udjem u diamond?

 da

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
11 godina
offline
League of Legends

Volio bi se rijesit svojeg main accounta platinum 2 trenutno a bio nekada diamond,oko 60 skinova dost legacy, na eune: Sebawolf3, jer prestajem igrat no neznam kako da ga prodam ni nemam volje, pa ako netko želi može ga prodat umjesto mene a zarada ide 50/50 naravno, javite se u PM tko želi zaraditi

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League of Legends

e ne vrijedi ovaj sistem solo i tako to...

dobijem dobrog igrača za supporta, uspijem se brzo razvit, kansije gledam ostatak mojih suigrača i ne vjerujem! :D

sada je li i dalje to neki skriveni elo ili je to jednostavno znak da se više nikada ne vratim na ranked u lol-u?

 

Do it for the people who want to see you fail!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
SR3CKO kaže...

e ne vrijedi ovaj sistem solo i tako to...

dobijem dobrog igrača za supporta, uspijem se brzo razvit, kansije gledam ostatak mojih suigrača i ne vjerujem! :D

sada je li i dalje to neki skriveni elo ili je to jednostavno znak da se više nikada ne vratim na ranked u lol-u? 

 Zasto skrivas kad se moze vidjeti? 

 

edit:bronze hhaaha win/lose ratio 16win 24lose. Stari da igras dobro takav bi score imao u svakom matchu u bronze. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.7.2017 2:09 (Kolacic).
12 godina
offline
Re: League of Legends

Kolacic i da mi je bila namjera sakriti nešto, nebi sliku postavio nego valjda napisao samo? o.O

ovaj w/l ratio ti je kriva informacija, a i konstatacija da bi u svakom matchu imao takav score i ostao u bronze ti je u k*!

al' neću zamjerit, dijete si i razumijem, zapravo vidi se iz priloženoga...

Do it for the people who want to see you fail!
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
SR3CKO kaže...

Kolacic i da mi je bila namjera sakriti nešto, nebi sliku postavio nego valjda napisao samo? o.O

ovaj w/l ratio ti je kriva informacija, a i konstatacija da bi u svakom matchu imao takav score i ostao u bronze ti je u k*!

al' neću zamjerit, dijete si i razumijem, zapravo vidi se iz priloženoga...

 Ja sam dijete jer ti ne znas prihvatiti kritiku? 

3 sezone diamond,igrao sam protiv mastera i pobijedivao. Ranked nakon elo sistema je sranje. Ti se hvalis skorom 30-0 iz bronze? Nauci prihvatiti kritiku. LP 

12 godina
offline
Re: League of Legends
Kolacic kaže...
SR3CKO kaže...

Kolacic i da mi je bila namjera sakriti nešto, nebi sliku postavio nego valjda napisao samo? o.O

ovaj w/l ratio ti je kriva informacija, a i konstatacija da bi u svakom matchu imao takav score i ostao u bronze ti je u k*!

al' neću zamjerit, dijete si i razumijem, zapravo vidi se iz priloženoga...

 Ja sam dijete jer ti ne znas prihvatiti kritiku? 

3 sezone diamond,igrao sam protiv mastera i pobijedivao. Ranked nakon elo sistema je sranje. Ti se hvalis skorom 30-0 iz bronze? Nauci prihvatiti kritiku. LP 

kritiku? o.O

e ae pobjedio si... najjači si! :)

Do it for the people who want to see you fail!
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
SR3CKO kaže...
Kolacic kaže...
SR3CKO kaže...

Kolacic i da mi je bila namjera sakriti nešto, nebi sliku postavio nego valjda napisao samo? o.O

ovaj w/l ratio ti je kriva informacija, a i konstatacija da bi u svakom matchu imao takav score i ostao u bronze ti je u k*!

al' neću zamjerit, dijete si i razumijem, zapravo vidi se iz priloženoga...

 Ja sam dijete jer ti ne znas prihvatiti kritiku? 

3 sezone diamond,igrao sam protiv mastera i pobijedivao. Ranked nakon elo sistema je sranje. Ti se hvalis skorom 30-0 iz bronze? Nauci prihvatiti kritiku. LP 

kritiku? o.O

e ae pobjedio si... najjači si! :)

 Nikad necu skuzit taj low elo attitude. 

16 godina
offline
Re: League of Legends
Pa realno nisi napisao nikakvu kritiku, nego sprdas lika jer je low elo.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

ma čitam ovu temu već poduže, kolacic je bio i ostao djetinjast. a što ćeš, klinci....

14 godina
offline
League of Legends

Reeeeeeeee

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...

Reeeeeeeee

 Srečkec i kolarič rn

http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/017/830/b49.gif

Hajro fag. Confirmed.
14 godina
offline
Re: League of Legends
Tkalle kaže...
hari85 kaže...

Reeeeeeeee

 Srečkec i kolarič rn

http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/017/830/b49.gif

 

Sarma
9 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Jao vi odrasli,kako vas nije sram hvalit se skorom iz bronce? LP 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League of Legends
Kolacic kaže...

Jao vi odrasli,kako vas nije sram hvalit se skorom iz bronce? LP 

 Skorove poslije gameova stavljam u rezume.

Sarma
13 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Pozdrav, najbolji site za prodaju accounta ? Imam jedan Master account kao i par high elo diamond accova.

EUNE: DNA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
League of Legends

Jest ova tema umrla lmao

Sarma
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...

Jest ova tema umrla lmao

 Isto ko i nade tvojih roditelja da bu ikad nekaj korisnog s tebe 

Hajro fag. Confirmed.
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...

Jest ova tema umrla lmao

 Bronze je ostao bronze,diamond je postao bronze,silver najbolja divizija za igrati,novi champovi su meh,tvoja buducnost je jos uvijek ista,oni koji su challenger i masters se bas ne javljaju u temu. 

12 godina
offline
League of Legends

normalno da je umrla, nitko nije lud igrati 5 godina isti qrac...

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Hornet_93 kaže...

normalno da je umrla, nitko nije lud igrati 5 godina isti qrac...

 Ja igram 7 godina 

14 godina
offline
Re: League of Legends
Tkalle kaže...
hari85 kaže...

Jest ova tema umrla lmao

 Isto ko i nade tvojih roditelja da bu ikad nekaj korisnog s tebe 

 Ne znam koga su odjebali roditelji do te mjere da prodaje guzicu za hljeb. 

Sarma
15 godina
offline
League of Legends

Ekipa imam jedno pitanje.

Zadnji match sam bio odigrao 2015 godine.

Prije nekih 2 mjeseca javila mi se ekipa iz LOL-a da mi je acc kao netko ukrao i da ne znaju tko je pravi vlasnik i da će ga blokat.

I ofc imali su pitanja kojeg heroja sam prvo kupio itd.. nisam se mogao sjetiti nikako i rekao sam im da bi banaju acc slobodno jer ne mislim igrat uopce LOL.

Kad ono zazelio sam se ponovo :)

Jel itko imao slicnu situaciju? Mislim ne žalim previše, bio sam lvl 30 imao sam nešto heroja i to je to.

Sada sam kreirao novi acc, sviđa mi se game style od Branda, koja mu je uloga i isplati li ga se kupiti kao prvog heroja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
toxic kaže...

Ekipa imam jedno pitanje.

Zadnji match sam bio odigrao 2015 godine.

Prije nekih 2 mjeseca javila mi se ekipa iz LOL-a da mi je acc kao netko ukrao i da ne znaju tko je pravi vlasnik i da će ga blokat.

I ofc imali su pitanja kojeg heroja sam prvo kupio itd.. nisam se mogao sjetiti nikako i rekao sam im da bi banaju acc slobodno jer ne mislim igrat uopce LOL.

Kad ono zazelio sam se ponovo :)

Jel itko imao slicnu situaciju? Mislim ne žalim previše, bio sam lvl 30 imao sam nešto heroja i to je to.

Sada sam kreirao novi acc, sviđa mi se game style od Branda, koja mu je uloga i isplati li ga se kupiti kao prvog heroja?

 Napiši ticket da ti ga unbanaju i ovo s champom ti zanemare. Najbitnije ti je regija gdi si regal acc i cca godina. A i k tome vide na kojem je mailu bil acc regan.

Hajro fag. Confirmed.
15 godina
offline
Re: League of Legends
Tkalle kaže...
toxic kaže...

Ekipa imam jedno pitanje.

Zadnji match sam bio odigrao 2015 godine.

Prije nekih 2 mjeseca javila mi se ekipa iz LOL-a da mi je acc kao netko ukrao i da ne znaju tko je pravi vlasnik i da će ga blokat.

I ofc imali su pitanja kojeg heroja sam prvo kupio itd.. nisam se mogao sjetiti nikako i rekao sam im da bi banaju acc slobodno jer ne mislim igrat uopce LOL.

Kad ono zazelio sam se ponovo :)

Jel itko imao slicnu situaciju? Mislim ne žalim previše, bio sam lvl 30 imao sam nešto heroja i to je to.

Sada sam kreirao novi acc, sviđa mi se game style od Branda, koja mu je uloga i isplati li ga se kupiti kao prvog heroja?

 Napiši ticket da ti ga unbanaju i ovo s champom ti zanemare. Najbitnije ti je regija gdi si regal acc i cca godina. A i k tome vide na kojem je mailu bil acc regan.

 mislim da to nece napraviti.

na zalost isbrisao sam komunikaciju s njima.

Bilo je tu pitanja o ip adresi, serveru o svemu i svacemu.

Na pitanje kako se mogu ulogirati an njihovu stranicu s svojom mail adresom i tim pw-om sam dobio odgovor da to nije povezano na taj nacim u tom kontekstu.

Uglavnom zaista mi je nebitno.

Sada cu igrati s novim accom i graditi nova iskustva i saznanja.

13 godina
offline
League of Legends

Meni se isto netko uspio dokopati accounta, kako, ja nemam pojma, samo znam da ja nisam igrao dugo na njemu i da je buraz neki dan primijetio da sam online..to mi je nažalost reko tjedan dana kasnije, account mi je u medjuvremenu transferiran na turski server gdje je odigrano 8 gejmova i navodno suspendiran poslije toga, ne znam razlog jer je sve na Turskom...zanimljiva stvar je da ni mail ni šifra nisu bili promijenjeni, slao sam supportu poruku, čekam odgovor..ali isto ako me budu pitali kad sam šta kupovao nemam pojma, kad nisam u account ulazio godinu dana, kolike su šanse da me vrate na EUNE i maknu suspenziju ili ban

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice