League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.437.575
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
offline
Re: League of Legends
win4crazzy kaže...

Meni se isto netko uspio dokopati accounta, kako, ja nemam pojma, samo znam da ja nisam igrao dugo na njemu i da je buraz neki dan primijetio da sam online..to mi je nažalost reko tjedan dana kasnije, account mi je u medjuvremenu transferiran na turski server gdje je odigrano 8 gejmova i navodno suspendiran poslije toga, ne znam razlog jer je sve na Turskom...zanimljiva stvar je da ni mail ni šifra nisu bili promijenjeni, slao sam supportu poruku, čekam odgovor..ali isto ako me budu pitali kad sam šta kupovao nemam pojma, kad nisam u account ulazio godinu dana, kolike su šanse da me vrate na EUNE i maknu suspenziju ili ban

 Ma čimpovi i te gluposti nisu ni tolko bitne. Najbitnija je regija i IPS, eventualno ip, al veroajtno vam se to mjenjalo s vremenom. Doduše nisam siguran kolke su šanse da te vrate na eune.

Hajro fag. Confirmed.
14 godina
offline
League of Legends

Piše da jednom tjednom mogu dobiti chest za otvaranje ako imam rank S

A jel to važi da ako igram sve heroje ili za njih vrijedi da dobijem jednu kutiju po heroju, a ovo ostaje sve po starom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: League of Legends
Gremlin144 kaže...

Piše da jednom tjednom mogu dobiti chest za otvaranje ako imam rank S

A jel to važi da ako igram sve heroje ili za njih vrijedi da dobijem jednu kutiju po heroju, a ovo ostaje sve po starom?

 Odeš u collection - champions i ako imaš border oko champa znači da si dobio kutiju za njega što znači da njega više ne igraš već champa koji nema taj border okolo. Jedna kutija po champu. Kao npr. što ja nisam dobio chest za amumu.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
League of Legends

može mi netko objasniti zašto ja ne mogu dobiti chest na sionu, već sam 2 puta dobio S

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

Jer ti je na cooldown-u chest. Sljedeci chestove dobijes kroz 2 dana cini mi se od kad si zadnji chest dobio.

Niix
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends
Ferritin kaže...

Igra ko LoL, poželjno iz Zagreba, preko novog Tele 2 4G pokućnog Interneta?

 

Kakva je situacija? Koliki vam je ping i ima li velikih oscilacija?

  Ferritin ja sam uzeo prekjucer pokucni iz tele 2 na probni rok bas da probam posto se bavim gejmingom i strimanjem. Odlicna stvar ping je 37, download mi ide preko dana cca 35-40mb download i 12 upload, a onako navecer download ide 50-55 cak i do 60 (najvise sam 68 imao). Uglavnom nema lagova jedanput mi je samo puknula konekcija, ali samo na lolu i to na 2 sekunde i odma me reconnectalo za par sekundi. Inace sam na Iskonu 10 download i 1 upload i tamo mi konsatno puca net u danu jedno 6-7 puta pogotovo u League-u. Inace sam spojen na tele2 sada zicano uglavnom preoprucam ti ako nemas drugih opcija tipa vdsl ili optika.

 

I da iz Dubrave sam (Retkovec).

Niix
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.8.2017 20:53 (Niix).
16 godina
offline
League of Legends

Jel uspio tko pobijediti Invasion Onslaught?

10 izgubili da bi napokon jedan pobijedili. Dva puta smo došli do boss i skinuli mu na 1/3 HP-a i pocrkali.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: League of Legends

ja sam 2 od 4 dobio. i to odmah prvi je bio win 

16 godina
offline
Re: League of Legends
zeryx kaže...

ja sam 2 od 4 dobio. i to odmah prvi je bio win 

 Vjv ima i do ranka, kod mene svi neki wannabe pro playeri, a nemaju pojma igrati. Napišem im što sve i kako, oni samo po svome.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
online
Re: League of Legends

moguce. ali ima i do odabira champa

11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Poz, oce netko koji normal game na euw? nisam igrao cca 3 godine, al inace diamond u dusi HE HE

 

Your tears don't fall They crash around me
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: League of Legends
NinjEEEk kaže...

Poz, oce netko koji normal game na euw? nisam igrao cca 3 godine, al inace diamond u dusi HE HE

 

 Cringe

Sarma
13 godina
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...
NinjEEEk kaže...

Poz, oce netko koji normal game na euw? nisam igrao cca 3 godine, al inace diamond u dusi HE HE

 

 Cringe

Im 12 and I cringe at everything haHAA

LoL EUW - pomijac - https://500px.com/darkonakic HS-HotS Pomijac#2840
11 godina
neaktivan
offline
Re: League of Legends

haris lijepo se ponasaj medju ljudima

Your tears don't fall They crash around me
14 godina
offline
Re: League of Legends
darko099 kaže...
hari85 kaže...
NinjEEEk kaže...

Poz, oce netko koji normal game na euw? nisam igrao cca 3 godine, al inace diamond u dusi HE HE

 

 Cringe

Im 12 and I cringe at everything haHAA

 Dane je taj koji chasea 12 godisnjakinje 

Sarma
12 godina
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...
darko099 kaže...
hari85 kaže...
NinjEEEk kaže...

Poz, oce netko koji normal game na euw? nisam igrao cca 3 godine, al inace diamond u dusi HE HE

 

 Cringe

Im 12 and I cringe at everything haHAA

 Dane je taj koji chasea 12 godisnjakinje 

 Sve iznad 12 je fuj i unpure

Hajro fag. Confirmed.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.10.2017 17:27 (Tkalle).
14 godina
offline
League of Legends

Dane haHAA 

Sarma
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
League of Legends

Ustao jutros, napravio malo ustipaka i upalio twich da vidim ima li sta zanimljivo da se pogleda uz dorucak. Vidim svi gledaju LoL pa upalio i ja, nisam gledao LoL turnir 100 godina. Zaboravio sam kako je ovo zabavno, RNG vs SKT. Likovi trgaju.

...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Kada zavrsava sezona?

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Mislim da je završila 

Sada je pre-Season

Zna li netko kada počinje nova sezona?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
League of Legends

mislim da u 1. mjesecu

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Pozdrav ekipa, vracam se u LoL nakon dugo vremena i uz sve promjene nemogu nikako skontat sta je s ovim runama,ukratko moze li mi netko samo rec za sta bi ovih 5 osnovnih (zadanih) rune pageova trebalo sluzit,za koje champove i ostalo?

Odma da kazem nisam ni prije najbolje vladao runama imao sam samo 2 rune pagea osnovna tako da bi mi trebala pomoc s ovim novim sistemom.

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Ljudi treba mi jungler za ovaj competitive vrag, ima nas 4 ali fali nam jungler po mogucnosti da je platinum + , jer smo mi svi plat/lowdia. EU WEST usput

 

IGN: Setínho

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Moze neko objasnit kako funkcionira taj turnir

mogu li se svi prijaviti bez obzira na rank i moze li se prijaviti na turnir ako nemaš rank

mogu li u ekipi igrati sliveri bronze,gold i igrač bez ranka

koji champovi se mogu igrati,svi ili postoji suženi odabir?

kakve su nagrade

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Još nekome došlo u glavu da je champion Zoe previše jak i da treba ili nerf ili brisanje iz igre?

~~Sontax~~
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
Sontax kaže...

Još nekome došlo u glavu da je champion Zoe previše jak i da treba ili nerf ili brisanje iz igre?

 Ne

Hajro fag. Confirmed.
14 godina
offline
League of Legends

Ova tema mlohavija od danetove cune

Sarma
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 0:08 (hari85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League of Legends
hari85 kaže...

Ova tema mlohavija od danetove cune

 3 kurtona, skoro 20 kuna, zbrajam dok joj ljubim vrat....

Hajro fag. Confirmed.
14 godina
offline
Re: League of Legends
Tkalle kaže...
hari85 kaže...

Ova tema mlohavija od danetove cune

 3 kurtona, skoro 20 kuna, zbrajam dok joj ljubim vrat....

 Lagano kada dodes nakon 5 sekundi

Sarma
15 godina
neaktivan
offline
League of Legends

Pozdrav! Nisam igrao LoL dosta dugo, par godina, izasao je Bard kada sam prastao igrati. No sada sam u Kanadi vec 2 godine i htjeo bih ponovno poceti igrati ali mi je account na EU East serveru i zelim se prebaciti na NA. I sada vidim da mi treba 1300 RP za prebacivanje, kada sam igrao bilo je free prvi puta kada bih se prebacivao, sto se dogodilo sa time? Ne zelim dati 10 eura za transfer.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice