Left 4 Dead 2

poruka: 1.342
|
čitano: 365.903
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Umjesto nastavka L4D-a mogli bi napravit VELIKI update s onakvim oruzjima ili tako nesto, mozda ekspanzijica. Za mene je glavno da likovi u igri ostanu.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
paintb0x kaže...
Horagio kaže...
paintb0x kaže...
Horagio kaže...

 

 

P.S. Ovo je avatar L4D2 Boycott grupe, nisam ga ja napravio.

  Ako ga nisi napravio ne znači da je u redu uokolo ga stavljati. Nisam ni ja snimio nijedan pr0n fotosession pa svejedno ne bi bilo u redu od mene da uokolo ostavljam pr0n fotke i govorim 'pa što ima veze, nisam ih ja fotografirao'.  Neodlučan

  LOL Čekaj, gdje sam ja napisao da sam ja to napravio? Ovom slikom samo reklamiram L4D2 Boycott grupu.

  Nitko nije rekao da si ti išta napravio, već da je sadržaj slike neprimjeren.

Molim? Na ovom forumu je bilo puno većih prostota, uostalom, mislim da ova slika nikome neće nanesti duševnu bol...

Normal's overrated!
16 godina
offline
Left 4 Dead 2

Ajme meni koja drama oko šugave slike...

Ta se slika povlači po webu još od najave L4D2, i baš je guba.

 

P.S. Sadržaj slike nije niti najmanje neprimjeren.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.10.2009 16:17 (Danny_HR).
 
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ja sam mislio da sam ja n00b u L4D-u, a sad kad vidim kako Danny_HR i emil(M_dipl) igraju XD Stalno neka budala baci Molotovljev koktel na mene -.-' Svejedno je zabavno :D

Normal's overrated!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
Danny_HR kaže...

Ajme meni koja drama oko šugave slike...

Ta se slika povlači po webu još od najave L4D2, i baš je guba.

 

P.S. Sadržaj slike nije niti najmanje neprimjeren.

Smatram da ako nekome slika smeta nije u redu da se stavlja. But that's just me. 

 

Gola Djevica Marija možda izazove više pažnje, odoh ja sada na motoru brrm Izlanuo se

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
16 godina
offline
RE: Left 4 Dead 2
Joj daj ne seri, kaj se uopće može uspoređivat gola Marija sa ovom slikom?

Daj ne budi lud.
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

meni je left 4 dead jedna od najboljih pucačina koju sam igrao jedva cekam dvojku

i da nadam se da ce napravit i half life novi bila bi velika steta da se ne nastavi

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
M_dipl. kaže...
Horagio kaže...

Ja sam mislio da sam ja n00b u L4D-u, a sad kad vidim kako Danny_HR i emil(M_dipl) igraju XD Stalno neka budala baci Molotovljev koktel na mene -.-' Svejedno je zabavno :D

LOL, a jesi flejmer, možda bi i bilo nečega od te spike da se nisi svaki put dosad usrao i pobjego prije kraja, od 4 kampanje koje smo počeli jednu (1) si završio, lol!  Belji seNevinašceSmijeh

Ne, nego nemam strpljenja. Uglavnom, kad smo igrali No Mercy, ja sam išao otvorit vrata(pozvati hordu), ali BUM, u isti čas kad sam ih pokrenuo, odazove se tank. Kud baš u isti čas! To je najgore! I onda budala s kojom smo igrali je otišla na drugi kraj prostorije... Normalno da mi se neda igrati kad te u finalu bace s kamiona(jučer na Crash Courseu) pa te idem izvlačit i svi popušimo kupus. Ja se od tog događaja lijepo držim sa strane, možda neću imat najviše killova u rundi, ali ću bar proći rundu bez smrti!

 

P.S. Zašto uvijek ja pokrećem generator na Crash Courseu? XD

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
Horagio kaže...

 

P.S. Zašto uvijek ja pokrećem generator na Crash Courseu? XD

 

Ti si manuelni radnik :-D Pa neces valjda dopustiti da dama, starac ili manager pokrecu generator?

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
Deus ex machina kaže...
Horagio kaže...

 

P.S. Zašto uvijek ja pokrećem generator na Crash Courseu? XD

 

Ti si manuelni radnik :-D Pa neces valjda dopustiti da dama, starac ili manager pokrecu generator?

  Otkud znaš da sam bio Francis?  Smijeh

 

@M_dipl. : Nisam znao za taj achievement, u L4D-u mi nisu baš bitni jer ne dobivam nova oružja za njih.

Normal's overrated!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2

Isprike svima zbog idiotskih stvari koje sam pisao na ovoj temi, nemam opravdanja, malo gusta situacija IRL mi zamutila logiku  Neodlučan

 

Isprika još jednom Horagiu što ga bezrazložno napadoh.

 

GLHF.

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Šta mislite koji ce od ova dva nastavka(Left 4 Dead i Left 4 Dead)biti bolji?

Uh htio sam reci(Left 4 Dead i Left 4 Dead 2)sorry.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2009 21:12 (fareee).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ma...

Svi koji su kupili L4D1 ce isto tako kupiti L4D2, jer znate da je igra odlicna i platit cete je gundjajuci, da bi kasnije uzivali u njoj.

To je po meni najocitiji znak da par novih mapa i par nekih dodataka vrijedi 40 eura :-D

 

@M_dipl,

ma hostat cemo mi server ;-)

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Prvi nastavak mi je bio great,a nadam se da ce i drugi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

meni jedina zamjerka da na left 4 dead 2 nece biti nista bolja grafika samo ce dodati da imas male wepons motorna pila i takve gluposti i da se igra po danu a ne samo po noci i jos neke sitnice kao vatreni metki i nova oruzja

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
xnight_hunterx kaže...

meni jedina zamjerka da na left 4 dead 2 nece biti nista bolja grafika samo ce dodati da imas male wepons motorna pila i takve gluposti i da se igra po danu a ne samo po noci i jos neke sitnice kao vatreni metki i nova oruzja

Ima L4D custom mapa koje se odvijaju i po DANJU!

Normal's overrated!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
Horagio kaže...
xnight_hunterx kaže...

meni jedina zamjerka da na left 4 dead 2 nece biti nista bolja grafika samo ce dodati da imas male wepons motorna pila i takve gluposti i da se igra po danu a ne samo po noci i jos neke sitnice kao vatreni metki i nova oruzja

Ima L4D custom mapa koje se odvijaju i po DANJU!

 

O rly?

E, sad sam zivo zainteresiran za preporuke nekih dobrih custom L4D kampanja. Idem postati u L4D thread.

"Just so you know, if you bathe within my light, you diminish your own might, the illusionist in everyone"
16 godina
offline
Left 4 Dead 2 - procurile 2 mape

Evo jedan citat sa IGN-a.

 

October 12, 2009 - Taiwanese website GNN.Gamer (Spotted on Steam's forums) posted movie posters of what looks like the final two, and still unannounced, Left 4 Dead 2 campaigns, titled Hard Rain and Dead Center.

 

Dead Center looks to take place in a mall setting, while Hard Rain takes place in a dilapidated factory.

 

So far, Valve has officially unveiled three of the five total campaigns. The Parish, Swamp Fever, and Dark Carnival.

 

These new posters could still be masterful photoshop jobs, so we're going to keep this labeled as a rumor for now. We contacted Valve to see if they'll confirm or deny. We'll keep you updated.

 

Update: Valve has confirmed with IGN that these two campaigns are legit.

 

Ova u trgovačkom centru zvuči odlično!

 

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Left 4 Dead 2

Hehe, zombiji bez trgovackog centra su ko limunada bez limuna. Uvijek je zezancija kad se ide iz kina u Avenue mallu (zadnji termin, sve je vec prazno), samo cekas da pocnu dolazit iza ugla  ;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Left 4 Dead 2 - procurile 2 mape
Danny_HR kaže...

Evo jedan citat sa IGN-a.

 

October 12, 2009 - Taiwanese website GNN.Gamer (Spotted on Steam's forums) posted movie posters of what looks like the final two, and still unannounced, Left 4 Dead 2 campaigns, titled Hard Rain and Dead Center.

 

Dead Center looks to take place in a mall setting, while Hard Rain takes place in a dilapidated factory.

 

So far, Valve has officially unveiled three of the five total campaigns. The Parish, Swamp Fever, and Dark Carnival.

 

These new posters could still be masterful photoshop jobs, so we're going to keep this labeled as a rumor for now. We contacted Valve to see if they'll confirm or deny. We'll keep you updated.

 

Update: Valve has confirmed with IGN that these two campaigns are legit.

 

Ova u trgovačkom centru zvuči odlično!

 

haha jel to katana i mororna pila :D bit ce zabavno

We don't need no education We dont need no thought control No dark sarcasm in the classroom Teachers leave them kids alone Hey! Teachers! Leave them kids alone! All in all it's just another brick in t
16 godina
offline
Left 4 Dead 2

Evo i video preview Scavanger moda za one koje zanima:

http://g4tv.com/videos/42093/Left-4-Dead-2-Scavenge-Mode-Preview/

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Left 4 Dead 2
Preorder pao.
Od utorka smo na demu, pa vidimo šta ima i kako je ownati sa mele oružjem. :)
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Javi mi se na steam, ID si vjerojatno vec vidio u PM-u. Preorderao sa jos par kolega pred circa dva tjedna... pa da skupa pilimo zombijima udove :-D

Prilicno sam siguran da ce i Horagio i M_Dipl. biti u igri ;-)

Svi mi svakodnevno putujemo kroz vrijeme i to brzinom od jedne sekunde u sekundi. -hrx
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Skinut ću demo, siguran sam u to 100%, ali vjerojatno neću moći puno igrat jer pišem informatiku(povijest računalstva i preračunavanja i zbrajanja kod pozicijskih brojevnih sustava) i latinski(1 test-3 ocjene, nastavnik se stalno hvali da piše super testove).

Normal's overrated!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Evo koliko ja vidim izišao je novi trailer, igra mi se čini doista odličnom, počeo sam čak razmišljati o kupnji orginala.

.

Siddharta - "saznanje se može saopštiti, no ne i mudrost. Ona se može naći, u njoj se može živjeti i biti ponesen njome, ali se ne može iskazati i naučiti."
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Left 4 Dead 2
U svakom slučaju, već sutra dobijete informacije iz prve ruke. ;)
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
protjeran
offline
Left 4 Dead 2

sutra demo,a jel ce bit mp demo il sp demo?

prodajem pozivnice za partis
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Da li neko zna kadaće ova igra izaći za Xbox 360?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Left 4 Dead 2
fareee kaže...

Da li neko zna kadaće ova igra izaći za Xbox 360?

Mislim u isto vrijeme kada i za PC, a to je 17.11 ako se ne varam.

Siddharta - "saznanje se može saopštiti, no ne i mudrost. Ona se može naći, u njoj se može živjeti i biti ponesen njome, ali se ne može iskazati i naučiti."
16 godina
offline
RE: Left 4 Dead 2
hrvatskafarkasevec kaže...

sutra demo,a jel ce bit mp demo il sp demo?


MP naravno.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice