Left 4 Dead 2

poruka: 1.342
|
čitano: 365.989
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
11 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ina li netko mozda molim vas jednu primjerak igre  govorim teletu da skine cijeli dan on nesto .erenda molim vas ako bi boo jedan primjerak igre ako neto ima bit cu mu zahvalan ;)

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

aj ljudi trebam još jednog za taktički stick together CO-Op prelazak kampanje, prvo na advanced težini pa ako nam se svidi igra onda i dalje

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
OriginalEXE kaže...

Ovaj free time je imao i negativnih strana, iako je igra puno igraca i ima puno vise igara na izbor, puno je teze naci postenu igru posto ima jako puno igraca kojima je igra nova i tek trebaju nauciti sve cake.

 

Danas sam jedva uspio jedan posteni versus odigrati i to je bila sjajna ekipa, svi 1500+ sati tako da sam ja bio noob sa svojih 280 :)

imas ti jos kilometara sa svojih tek 280 sati.. kad zagrizes malo dublje , igra ima competitive community.. igram ju vec skoro 2 godine, proslo je kupova i turnira 1v1, 2v2 itd.. tako da public gejmovi sluze samo za ubijanje dosade dok ne pocne neki mix.

13 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Evo da se i ja javim. Igrao sam prije L4D 2 i sad sam uspio ugrabiti svoju besplatnu kopiju na Steamu pa ako netko želi malo derati zombije na COOP i da ima mikrofon neka mi se javi ili neka me doda na steamu na barbrosa12.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
neznalica90 kaže...
OriginalEXE kaže...

Ovaj free time je imao i negativnih strana, iako je igra puno igraca i ima puno vise igara na izbor, puno je teze naci postenu igru posto ima jako puno igraca kojima je igra nova i tek trebaju nauciti sve cake.

 

Danas sam jedva uspio jedan posteni versus odigrati i to je bila sjajna ekipa, svi 1500+ sati tako da sam ja bio noob sa svojih 280 :)

imas ti jos kilometara sa svojih tek 280 sati.. kad zagrizes malo dublje , igra ima competitive community.. igram ju vec skoro 2 godine, proslo je kupova i turnira 1v1, 2v2 itd.. tako da public gejmovi sluze samo za ubijanje dosade dok ne pocne neki mix.

Ma dobro to je vec ozbiljnije igranje, za takvo sto nemam vremena a ni volje, ne volim "obavezno" igranje.

WordPress ❤
11 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Bok svima, pošto se dosta povećao broj ljudi zbog steam poklona :D možete li mi reći koji modovi se najviše igraju (pretpstavljam coop i versus? ) mi bi otvorili par public servera za igranje. Zanima me samo ima li interesa za public serverima za ekipu sa foruma ili svi igrate coop kampanje sa frendovima? Zanima nas i koliki broj igraca bi htjeli po serveru jer sam vidio da se može igrati i do 20 igrača na serveru ali neznam jeli to prevelika gužva :P Također bi tražili admine za te servere pa ako ima zainteresiranih možete se javiti porukom.

 

 

19 Da, igrao bih na serveru
5 Ne, svejedno mi di igram
www.crohq.org
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Mi smo otvorili dva L4D2 servera pa ako želite možete se tamo igrati. Čim smo ih otvorili odma su se napunili a pretpostavljam da je to jer trenutno ima manjak l4d2 servera s obzirom na igrače :)

 

IPjevi servera su 178.33.34.226:27220 (coop - 4 igraca) i 178.33.34.226:27225 (versus - 8 igraca).

 

Tko želi admina na tome serveru neka se javi porukom ili neka me doda na steam ( gicago ) pošto će biti potrebno kikati kretene ( jučer sam igrao pola sata i srećom da sam bio jer je jedan lik krenuo teamkillati u safehouseu ostatak igrača ) ili ako ima čitera/exploitera

www.crohq.org
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2013 18:49 (gicago).
 
9 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Baš igro malo igru, ma brutala. žali bože šta sam išo kupovat BF 4...

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Left 4 Dead 2

Igra je zakon, obožavam s Hunterom plašiti ekipu demonskim vrištanjem koja ne zna odakle bi im mogao skočiti za vrat.

Još ako me spawna kao Tanka, jaooo {#}

 

Iako, nije baš fora kada igraš protiv iole iskusnije ekipe - roknu te za dvije sekunde jer se nonstop drže skupa.

Botine se obično prilično brzo razdvoje pa ne stignu niti do 25% levela. {#}

 

 

 

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
Praetorian1 kaže...

Baš igro malo igru, ma brutala. žali bože šta sam išo kupovat BF 4...

a nemoj baš tako :D istina mogao si se strpiti da pojeftini ali nemožeš to dvoje uspoređivati ;)

www.crohq.org
16 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2

može me netko uputit kak ručno unijeti IP servera? 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2013 18:09 (nixass).
12 godina
protjeran
offline
Re: Left 4 Dead 2
nixass kaže...

može me netko uputit kak ručno unijeti IP servera? 

Moras stisnuti tilde tipku da otvoris konzolu.

Ako ne radi onda ju upali u opcijama pod "developers console" ili nesto tome slicno.

16 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
nixass kaže...

može me netko uputit kak ručno unijeti IP servera? 

ako se dobro sjećam, omogučiš konzolu, otvoriš je s tildom i upišeš openserverbrowser i tamo ga možeš spremiti pod favorite.
a ako se misliš samo spojit na određeni ip, mislim da je dovoljno upisat connect IP_adresa(možda i port treba dodati) u konzolu

12 godina
offline
Left 4 Dead 2

evo ekipica za sve koji ste zagrizli na igru, ovako izgleda jedan pristojan tank kad se igra kup u competitive zajednici. ovo je frend iz italije. poznatiji kao jedan od top 1v1 igraca, ali i 4v4 mu nije stran =)

 

 snimka streama s kupa

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Evo, napokon smo malo i doradili te l4d2 servere tako da se sada vide i u Steamgroup serverima ingame te netrebate preko konzole ulaziti na server. Samo se joinajte u CroHeadquarters grupu na steamu (http://steamcommunity.com/groups/croatianheadquarters)  i biti će vam serveri u listi kada idete igrati. Također, jedan coop smo stavili da samo ljudi iz Steam grupe mogu igrati tamo ( CroHQ.org Left 4 Dead 2 Coop ) dok su druga dva servera public ( coop #2 i versus )  pa su skoro stalno puni i igraju se više manje stranci.

 

Ako će trebati možemo omogućiti i drugi server samo za steamgrupu. Isto tako jedan član sa foruma koji se javio da bi igrao sa frendovima ima admin prava ali ako još netko treba samo se javite pa vas dodamo. gl & hf

www.crohq.org
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Left 4 Dead 2

E ljudi jedno pitanje....nas 4 prijatelja na steamu nikako ne mozemo da igramo ni1 mod zajedno na serverima od steama, vec jedino local host a tu uvijek imamo laga?
Probali smo kampanju, survival i realno to nam se igra ali nikako da *nadje server* 

 

I tako vec par dana u cemu je stvar? sta radimo pogresno?

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
chaselol kaže...

E ljudi jedno pitanje....nas 4 prijatelja na steamu nikako ne mozemo da igramo ni1 mod zajedno na serverima od steama, vec jedino local host a tu uvijek imamo laga?
Probali smo kampanju, survival i realno to nam se igra ali nikako da *nadje server* 

 

I tako vec par dana u cemu je stvar? sta radimo pogresno?

isti problem imamo ja i moja ekipa. jednom smo uspijeli igrat bez laga..sljedecu vecer idemo igrat i nemogu se kretat ovi igraci koji se spoje na moj server koliko lagga.. i onda smo preko xfirea se joinali na neke prazne servere sta imaju coop..i tak sad svaku vecer igramo..

14 godina
offline
Left 4 Dead 2

samo da se zahvalim na banu, koj sam dobio zato jer tak oče neka šugava ekipa!!!! to neki debilčeki igraju i nikad nema osam igraća, uvijek pola cpu i onda kad dođe peti samo "kao" kvari prosjek. usput: sretna nova.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2014 11:29 (rokonja).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ima netko da proda ili neka dobra dusa da da igru prijatelju?Molim vas ako iko ima za prodat ili dat mozda da mi se javi u box :)

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
drakula789 kaže...

Ima netko da proda ili neka dobra dusa da da igru prijatelju?Molim vas ako iko ima za prodat ili dat mozda da mi se javi u box :)

ja znam lika, zove se steam i traži 6,99 eura {#}

12 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Evo, ja aktivira L4d2 cim je bio free na steamu ali ga nisam jos skinuo. Razmisljan igrat sa vama, pa samo da pitam, igrate li s ikojim modovima, na kojim ste serverima itd. Pozdrav!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
Lukanator22 kaže...

Evo, ja aktivira L4d2 cim je bio free na steamu ali ga nisam jos skinuo. Razmisljan igrat sa vama, pa samo da pitam, igrate li s ikojim modovima, na kojim ste serverima itd. Pozdrav!

Prijatelj i ja picimo co-op..

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
drakula789 kaže...
Lukanator22 kaže...

Prijatelj i ja picimo co-op..

Tebe ne brojimo. {#}

Say hello to my little friend
11 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
Krunoo7 kaže...
drakula789 kaže...
Lukanator22 kaže...

Prijatelj i ja picimo co-op..

Tebe ne brojimo. {#}

oke {#}

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Zaigram nakon dugo vremena i stalno imam ping od 350 pa nadalje.

Svaka igra, nije mi jasno.

Ideje itko?

Something witty.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
forzzuk kaže...

Zaigram nakon dugo vremena i stalno imam ping od 350 pa nadalje.

Svaka igra, nije mi jasno.

Ideje itko?

I meni fps pada na 30, umjesto da bude lockan na 100

EUW: MushRoomD
15 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
BannedOnThisForum kaže...
forzzuk kaže...

Zaigram nakon dugo vremena i stalno imam ping od 350 pa nadalje.

Svaka igra, nije mi jasno.

Ideje itko?

I meni fps pada na 30, umjesto da bude lockan na 100

dafuqqq ??? {#} {#} {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
forzzuk kaže...

Zaigram nakon dugo vremena i stalno imam ping od 350 pa nadalje.

Svaka igra, nije mi jasno.

Ideje itko?

 

Mozda ti je netko srkao interneta ili te igra bacala na daleki server ili sto drugih razloga, ako nisi probao resetirat router, komp i monitor i probao spojit se na jedan od naših servera u slucaju da je drugdje veliki ping : 178.33.34.226:27220  (CroHQ.org steam group only coop)

www.crohq.org
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2014 19:32 (gicago).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
acca kaže...

dafuqqq ??? {#} {#} {#}

Da (pogledaj konfiguraciju), sve je na mediumu i opet fps roka na 20-30 pa skoci nazad na 70-80 pa padne na 20-30. Iritantno...

EUW: MushRoomD
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice