Left 4 Dead 2

poruka: 1.342
|
čitano: 365.920
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
12 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
BannedOnThisForum kaže...

Da (pogledaj konfiguraciju), sve je na mediumu i opet fps roka na 20-30 pa skoci nazad na 70-80 pa padne na 20-30. Iritantno...

kolega je prico o pingu..a ti pricas o sasvim stotom..samo ne o pingu.. ping i fps imaju razlike..i to velike

 

fps- broj slicica po sekundi (frames per second)

ping- ovisi o tvojem internetu i hostu

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2014 20:22 (SuperDox).
13 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
BannedOnThisForum kaže...
acca kaže...

dafuqqq ??? {#} {#} {#}

Da (pogledaj konfiguraciju), sve je na mediumu i opet fps roka na 20-30 pa skoci nazad na 70-80 pa padne na 20-30. Iritantno...

EDIT: Ono što je onaj iznad mene napiso.

Say hello to my little friend
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2014 22:08 (Krunoo7).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
SuperDox kaže...
BannedOnThisForum kaže...

Da (pogledaj konfiguraciju), sve je na mediumu i opet fps roka na 20-30 pa skoci nazad na 70-80 pa padne na 20-30. Iritantno...

kolega je prico o pingu..a ti pricas o sasvim stotom..samo ne o pingu.. ping i fps imaju razlike..i to velike

 

fps- broj slicica po sekundi (frames per second)

ping- ovisi o tvojem internetu i hostu

Ne shvaćaš šta ja hoću da kažem. Ja imam probleme sa fpsom koje ne bih trebao imati, ti imaš probleme sa pingom koje ne bi trebao imati. Vidiš li povezanost? Riot op.

 

O covjece, pogresna tema, ja sam debil {#}

EUW: MushRoomD
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2014 23:36 (BannedOnThisForum).
10 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Jel' mi se samo cini ili je onaj jedan dan kada je L4D2 bio free kompletno unistio igru? Mislim, i prije je bilo tu i tamo trollova i unskilled igraca ali odkad je bila free je skoro nepodnosljivo. Vise uopce ne igram osim sa frendom tu i tamo jer je kolicina poljskih trollova masivna, cim procitam "kto polak" ili "siemka" gasim igru. Mislim, Hunter trci direkt na njih i to sa secondary attack..? Prije je ekipa uglavnom bila solidna i znalo ih se naci da bi koristili teamwork, ovdje svatko za sebe trci

 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ja prije 2 mjeseca prestao igrat. Igrao scavenge rooftop redovno ali od tog free dana,  toliko noobova je doslo kojima nit nemozes nista objasnit niti znaju igrati zajedno,  a svi znamo da rooftop zahtjeva skill i teamwork. Nez bas budem sutra odigrao malo da vidim kakvo je stanje. 

World Championships: 3, GP started :161, GP wins: 41, podium finishes: 80, pole positions: 65 Best f1 driver ever!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Left 4 Dead 2

pa zato sta igrate public gejmove.. da igrate promod ili confogl nebi imali tih problema. tamo su svi free l4d2 accounti blokirani i moze se spojit samo ekipa koja je igru kupila. stovise teamwork je numero uno i igraju vecinom medium to high skill igraci.

 

trolovi se ne toleriraju kao ni ljudi koji se nisu spremni potrudit, u tom slucaju te moderatori jako brzo isprate sa servera i grupe.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Se igra još? Ajmo se skupit i rokat :D

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Left 4 Dead 2

preko 200h igranja uvijek sa troje frendova, vecinom igrali realizm hard, ako bi se skupili rado bi ponovo skinuo igru...original naravno

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Left 4 Dead 2

preko 200h igranja uvijek sa troje frendova, vecinom igrali realizm hard, ako bi se skupili rado bi ponovo skinuo igru...original naravno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ajde da se skupimo pa da udaramo :D

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2
Something witty.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
forzzuk kaže...

A ima i o liku s tvog avatara {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
Jack Sparrow kaže...
forzzuk kaže...

A ima i o liku s tvog avatara {#}

Ozbiljno?

 

Linkaj me bejbe {#}

Ili PM

Something witty.
15 godina
offline
Left 4 Dead 2
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ja sam uvijek igrao sa prijateljima preko TS-a,podjelili bi se u 2 tima pa bi igrali 4v4 versus ili skinuli mod za survival 8 igrača.{#}

Nekoliko puta sam probao igrati public sa strancima,ali to se ne isplati gubiti živce.

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Left 4 Dead 2

Jel igra još ko ovo? Hvata me blaga nostalgija za ovom igrom, mogli bi se skupit pa zaigrat malo ako ima raje koja bi igrala :D

I named my penis The Truth, because bitches can't handle it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2

Ja tek počeo s ovom igrom :)

Kupio malom i uzeo i sebi licencu pa kuvamo skupa.

Igra je ludnica!

oš kupt ciglu
11 godina
protjeran
offline
Left 4 Dead 2

Postoji i grupa na Steamu za hrvatske igrače, pridružite se :)

 

http://steamcommunity.com/gid/103582791430802953

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Moze preporuka nekih dobrih kampanja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Left 4 Dead 2

ako ima neka dobra ekipa za igrat realizm expert tu sam, igrao sam davno to sa troje frendova sve smo presli, plus preko 200gb mapa skinutih sa neta. svaki dan smo rokali po par sati. vrhunska zabava preko TS-a

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Left 4 Dead 2

Itko igra ovo? Htio bi dobiti ova dva achievementa

STILL SOMETHING TO PROVE Survive all campaigns on Expert.

i THE REAL DEALSurvive a campaign on Expert skill with Realism mode enabled.

 

Itko želi pomoć? :)

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Left 4 Dead 2

Zna li netko gdje se može naći igra jeftino? Ili netko možda ima za prodat gift ili možda čak i account (s obzirom da je nekad bilo besplatno, možda netko i to ima)? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice