Left 4 Dead 2

poruka: 1.342
|
čitano: 365.992
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
13 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Jedino što meni nije jasno je da stvarno ima toliko ljudi kojima se eto igra L4D2, a da nisu mogli 2,5€ dat za nju prošlih godina na raznim akcijama...

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
3 10 hvala 0
15 godina
offline
Left 4 Dead 2

pa meni se recimo ne igra nešto pretjerano ali s obzirom da je džabe sada ću ju instalirati i isprobati pa ako mi se svidi super, ako ne ne i doviđenja,a bolje mi je popit za 3 eura pivo-dva-tri u bircu na akciji u svakom slučaju  {#}

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
PLASMAorLCD kaže...

Jedino što meni nije jasno je da stvarno ima toliko ljudi kojima se eto igra L4D2, a da nisu mogli 2,5€ dat za nju prošlih godina na raznim akcijama...

onda fakat nekužiš ovaj svijet... 

13 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Shvatam, što ne mora značit da se ne mogu čuditi...

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Ja sam uzeo free l4d2 prek steama i supp je ako se ko predomislja nek uzme: 1. Free jeeee

                                                               2. Super igra za ubijanje dosade

 

 

 

{#}

48 Vrijedi skinut
0 Ne vrijedi skinut
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
u današnje vrijeme dok svi (ok, većina) imaju flat normlano da će navalit na sve što je besplatno, pogotovo dok je neka ovako poznatija igra
One ring to bring them all and in the darkness bind them
15 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
PLASMAorLCD kaže...

Shvatam, što ne mora značit da se ne mogu čuditi...

pa to čuđenje je posljedica ne shvaćanja {#} 

koliko klinca nema pristup internet plačanju i ljudi u principu ne troše novce na igre koje neznaju dal će igrati pa je naravno ovo full pogodak

Ja sam imao na prošlom steam account L4D2 gore ali sam ga prodao, nije mi padalo na pamet da ga opet kupim bilo koliki popust, ali sad evo kad je besplatan idem baciti s 2-3 frenda kampanju

13 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Hm, ne slažem se s prvom rečenicom ali ok. A i sami su shvatili da tko je mislio kupovati, davno je kupio na nekom od brojnih saleova, a i sljedeća igra u novom engineu je L4D3 tako da je ovo odličan marketinški potez.

 

No dosta offtopica s moje strane. 

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Left 4 Dead 2

Igra netko online sa foruma?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2

Naravno, poklonu se u zube ne gleda :D{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2

Konju poklonjenom hoćeš reć :D

11 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2

Na isto mu dodje :D patejto potato :D

16 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
denix kaže...

Današnji peak je 10386 igrača. Baš me zanima koliki će biti kroz slijedeće dane

134841, neloše za danas, bar ima ekipe za MP

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2013 2:11 (denix).
12 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

ovako.. prije sam igro na left 4 dead 2 bez problema..i sad sam ga ponovno downlodo jer sad kad je bio free buraz i 2 frenda su ugrabili da mozemo zajedno igrat.. sad.. kad pokrennem igru nakon nekog vremena igranja igrica mi se sama od sebe ugasi i baci me na desktop bez error messagea..  jel ima itko isti problema i ako ima kako ga je rješio? (ako ga je uspio rješit)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Co-op netko?

Drakul101

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Evo skinuo sam ju pošto je besplatna i malo isprobo.

Samo me zanima zašto nisu odmah čim je izašla stavili ju 4free, a ne sam na 1 dan, jer tolko i vrijedi.

Rage Against the Machine i Limp Bizkit <3
Moj PC  
0 27 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

Bravo za tebe. {#}

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

Evo skinuo sam ju pošto je besplatna i malo isprobo.

Samo me zanima zašto nisu odmah čim je izašla stavili ju 4free, a ne sam na 1 dan, jer tolko i vrijedi.

WTF?

16 godina
offline
Left 4 Dead 2

Ako tko slucajno ima viska l4d2, ajd da se dogovorimo nekako, frend nije uspio ugrabiti.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
goodye kaže...

Ako tko slucajno ima viska l4d2, ajd da se dogovorimo nekako, frend nije uspio ugrabiti.

Isti slucaj...

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
10 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2

Istog kolegu i ja imam, reko sam mu 3 puta, imao je 2 dana i on budala nije mogao samo dodat na svoj account pa poslje skidat jel inace place kako mu je spor net, sad ce opet plakat da nema sta igrat da mu skidam nesto ili ce mi ko uvijek rec ajmo neku novu mp igru igrat {#}

16 godina
offline
Left 4 Dead 2

Ma skinuo je on igru, ali problem je sto nije gledao sta skida :)

kako je moj acc povezan na njegov komp, nije gledao pa je skinuo igru sa mog acc umjesto da je na svoj uzeo beslatnu igru.

 

Ali rijeseno je, Witcher hvala jos jednom od srca.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Left 4 Dead 2
HalaMadrid kaže...

Istog kolegu i ja imam, reko sam mu 3 puta, imao je 2 dana i on budala nije mogao samo dodat na svoj account pa poslje skidat jel inace place kako mu je spor net, sad ce opet plakat da nema sta igrat da mu skidam nesto ili ce mi ko uvijek rec ajmo neku novu mp igru igrat {#}

Bez uvrede, al' kolega ti je glup

EUW: MushRoomD
15 godina
neaktivan
offline
Left 4 Dead 2

aj tražim još dvoje ljudi da prođe kampanju s menom i frendom, igramo na advanced težini, ono da je malo izazovno a ne pre frustrirajuče, kad več nismo iskusni

kroz vikend mislimo puno igrati pa javite čim prije ako ima zainteresiranih

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Left 4 Dead 2

Ovaj free time je imao i negativnih strana, iako je igra puno igraca i ima puno vise igara na izbor, puno je teze naci postenu igru posto ima jako puno igraca kojima je igra nova i tek trebaju nauciti sve cake.

 

Danas sam jedva uspio jedan posteni versus odigrati i to je bila sjajna ekipa, svi 1500+ sati tako da sam ja bio noob sa svojih 280 :)

WordPress ❤
 
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
OriginalEXE kaže...

Ovaj free time je imao i negativnih strana, iako je igra puno igraca i ima puno vise igara na izbor, puno je teze naci postenu igru posto ima jako puno igraca kojima je igra nova i tek trebaju nauciti sve cake.

 

Danas sam jedva uspio jedan posteni versus odigrati i to je bila sjajna ekipa, svi 1500+ sati tako da sam ja bio noob sa svojih 280 :)

Kako ljudi brzo zaborave da su oni nekad bili početnici i first timeri...{#}

potpis uklonjen, staff
12 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
fila2208 kaže...
OriginalEXE kaže...

Ovaj free time je imao i negativnih strana, iako je igra puno igraca i ima puno vise igara na izbor, puno je teze naci postenu igru posto ima jako puno igraca kojima je igra nova i tek trebaju nauciti sve cake.

 

Danas sam jedva uspio jedan posteni versus odigrati i to je bila sjajna ekipa, svi 1500+ sati tako da sam ja bio noob sa svojih 280 :)

Kako ljudi brzo zaborave da su oni nekad bili početnici i first timeri...{#}

Nisam ja zaboravio ne brini, i ne rugam se nikome, pa ja jos i dan danas failam, samo iznosim cinjenicu da ovakvi eventovi imaju i negativnih strana.

WordPress ❤
13 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
OriginalEXE kaže...
fila2208 kaže...
OriginalEXE kaže...

Ovaj free time je imao i negativnih strana, iako je igra puno igraca i ima puno vise igara na izbor, puno je teze naci postenu igru posto ima jako puno igraca kojima je igra nova i tek trebaju nauciti sve cake.

 

Danas sam jedva uspio jedan posteni versus odigrati i to je bila sjajna ekipa, svi 1500+ sati tako da sam ja bio noob sa svojih 280 :)

Kako ljudi brzo zaborave da su oni nekad bili početnici i first timeri...{#}

Nisam ja zaboravio ne brini, i ne rugam se nikome, pa ja jos i dan danas failam, samo iznosim cinjenicu da ovakvi eventovi imaju i negativnih strana.

Naravno, kad se igre tako ''nude'' sve to ima svoje.

nhf samo reko zezam malo :)

 

potpis uklonjen, staff
15 godina
offline
Re: Left 4 Dead 2
fila2208 kaže...

Kako ljudi brzo zaborave da su oni nekad bili početnici i first timeri...{#}

Nije da ga opravdavam ali ga razumijem, u svom slucaju ne dajem komentar na nepoznate igrace vec na svoju ekipu s kojom igram LOL pa ih privukao na LFD. Da mi bar radi mic nego se sj*bao, pa ti sad zamisli kako je tesko u pol versusa nekome tko igra prvi put pisajuci objasnit kako chargerom da nekoga izbaci kroz prozor, ili jokeju kako da kita po pljuvacki od spitera. . .

 

Igra je kompleksna u svojoj jednostavnosti i ljudi prelako odustaju kao jedan malky sinoc, on nemoze nikog ubit ko zombie a jednostavno ne daje dovoljno vremena da "skuzi" sve cake {#}

 

Da ne pisem jos jedan post ako je tko za bacit koju partiju ovih dana 1985J0k3R pa slobodno dodajte!

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
11 godina
offline
Left 4 Dead 2

Ja s frendovima mogu naormalno igrat tek iza 23 sata inače nam šteka i visok nam je ping valjda su serveri pretrpani.

Moj PC  
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Left 4 Dead 2 nickovi - da se ekipa lakše okupi, The Sacrifice dolazi idućeg tjedna
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice