Limit Theory

poruka: 8
|
čitano: 2.645
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Limit Theory

Pratim već neko vrijeme razvoj ove perspektivne space exploration igre i što mi je fascinantno sve to razvija jedan čovjek i sve je krenulo kao hobi i zanimacija u slobodno vrijeme, a nakon Kickstarter kampanje postalo pravi projekt sa velikim potencijalom {#}

 

 

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.6.2014 23:01 (Dado_ZG78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Limit Theory

Najnoviji

  kapa dolje! 

 

(svi development update-i su na YouTube-u pod - "limit theory development update" ili preko linka na službenoj stranici...)

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Limit Theory

ne kontam kod tih proceduralno generiranih igara gdje nema granica, tj igra je beskonacna

 

kako se generiraju imena planeta/brodova/NPCa/ostalog ako bi ih trebao biti beskonacan broj? ima neki fixni pool iz kojeg se izvlace sva ta imena tako da se ona ponavljaju nakon nekog vremena ili? 

 

no man's sky, limit theory i elite dangerous su zasad jedine igre koje su proceduralne jel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Limit Theory

Sadrzaj nije beskonacan, ali je jako velik.

 

Mislim da se ta proceduralna generacija svodi na nacelo da je broj mogucih kombinacija eksponencijalno veci od broja gradivnih cestica.


Dakle u slucaju generiranja imena: engleski jezik ima preko 1000 slogova. Slucajnim kombiniranjem tih slogova moze se dobiti 10001000 mogucih rijeci. Naravno neke od tih rijeci bi bile veoma slicne ili bi zvucale glupo (recimo planet nazvan: Hahahaha) tako

da je potrebno napraviti i proceduru koja eliminira veoma slicne rijeci ili rijeci u kojima se slogovi previse ponavljaju. Cak i nakon sto se eliminiraju nepozeljne rijeci i dalje ostaje ogromno velika lista rijeci koju bi bilo gotovo nemoguce rucno napisati.

 

Jedva cekam vidjeti kako ce to sve ispasti u Limit Theoryu

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.6.2014 16:15 (crnyo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Limit Theory

Dobar novi update {#}

 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Limit Theory

Dok ne izađe,možete se zagrijavat uz black prophecy,odlična igra.

 

Srry,zahebo se xD

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 23:08 (zerocool12).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Limit Theory
Novi dev update...

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Limit Theory

Napokon i

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice