Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 934.286
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Systemyc kaže...

Prvi boss predjes preko i nemas adsove,drugi mora dvoje da pale nestove jedan tenka bossa,drugi tanka adsove,oba wardena.jedan dps.

  nemamo wrd,tj moj još stoji na 75-om lvl.Pa igramo u kombinaciji cappy/hunter/champ

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sad smo prešli Goblin den t2 + challenge i ostalo nam je 54s {#}  .Stavit cu video od toga,ali samo sam snimao zadnjih minutu i pol,nije mi se dalo sve.Ali zato i dalje nemožemo preči SH t2 CM

Evo di soliram prvog bossa u sh t1

 
1 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

netko prešao sh t2 cm?

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

evo ga,Great Goblin's Den T2+Challenge od jučer di je ostalo 54s i prvi boss t2 warg pens

 
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

koliki su sistemski zahtjevi?Hocu li ga  moci pokrenuti na svojim kantama?Laptop i PC??

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Square Enix kaže...

koliki su sistemski zahtjevi?Hocu li ga  moci pokrenuti na svojim kantama?Laptop i PC??

  ja sam svojom konfom igram sve na max   što može,dx11 aa 8 axf 16 ili kako je to več na rez 1360*768 i nemam nekih problema,osim u skirm raidovima,ali to nek te ne zabrinjava

11 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
Square Enix kaže...

koliki su sistemski zahtjevi?Hocu li ga  moci pokrenuti na svojim kantama?Laptop i PC??

  ja sam svojom konfom igram sve na max  što može,dx11 aa 8 axf 16 ili kako je to več na rez 1360*768 i nemam nekih problema,osim u skirm raidovima,ali to nek te ne zabrinjava

znaci da cu ga moci pokrenuti?

12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Square Enix kaže...

znaci da cu ga moci pokrenuti?

  mislim da bi na laptopu trebao raditi na low mozda nesto med detalja,dok na kompu nisam siguran zbog samo 512mb ram-a,ali probaj

11 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
Square Enix kaže...

znaci da cu ga moci pokrenuti?

  mislim da bi na laptopu trebao raditi na low mozda nesto med detalja,dok na kompu nisam siguran zbog samo 512mb ram-a,ali probaj

da li je lotro u potpunosti besplatan.kako ga skinuti,preko community stranice ili? 

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Po meni ti je najlakse preko Steama.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam prešao. Burg, warden, LM. Ubi moroval fear monger prvo uvijek, i kad dodje boss moroval uvijek ju CJ jer inace spawna sismise.

12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sulek kaže...

Ja sam prešao. Burg, warden, LM. Ubi moroval fear monger prvo uvijek, i kad dodje boss moroval uvijek ju CJ jer inace spawna sismise.

  ma prešli smo i mi jučer t2 hm sa champ/hunter/cappy.Još samo moram uploadat video  {#}

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
 
1 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sretan Božić svima u Middle Earthu {#}

 
4 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

evo mislim se da li da krenem lotro. Da li ja psto cu igrat free imam sve mogucnosti kao i ostali ili oni koji ce placat imaju puno vise opcija i to prije sam cita bilo je sta mogu ovi sa free radit a sta ovi sta placaju i ondam i se ucinilo sranje pa nisan krenia. Sad kad san nasa vas i ovu temu dajte mi malo recite molim vas da li mi se isplati igrat imam li opcije kao ostali ima li dungeona ili igra pvp i to molim vas ako se nekome da neka mi odgovori hvala puno.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Morat ćeš grindati non-stop da bi igrao dalje potpuno free i posebno ako želiš raidati na kraju, trebat će ti 100godina, izgubit ćeš volju za igranjem, po meni se ne isplati ako si već odlučio da nećeš kunu platiti.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

a koliko bi trebao platiti da bi na kraju moga raidat dungeone i to. vidia sam da mogu do 65 lvla sa free versiom a koliko se kasnie placa da bi moga raidat i sve sta ostali mogu.

13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozdrav! 

Ne znam je li netko vidio ali RoR (Heroic Edition) je na popustu na steamu:

http://store.steampowered.com/app/213176/

 

E sada pitanje: pošto već imam sve ostale ekspanzije osim RoR-a, kada skinem igru sa steam-a i ako kupim ekspanziju, hoće li mi ostati i ove stare ekspanzije?

 

Ja mislim da bi trebale ostati zar ne? jer su vezane za account.

 
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
buterino kaže...

a koliko bi trebao platiti da bi na kraju moga raidat dungeone i to. vidia sam da mogu do 65 lvla sa free versiom a koliko se kasnie placa da bi moga raidat i sve sta ostali mogu.

Uzmes ovo i miran si poprilicno vremena.

http://store.steampowered.com/app/213178/

Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kad igras free , prvo se zeme posto je na akciji taj  3 pack? jel se maknu onda oni limiti sto imaju tj ne moras ici na 1 mj pretplate ?

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 22:58 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

99% sam siguran da ne, jer je to samo ekspanzija, dobiješ vjerojatno PREMIUM status. Ali ako netko počinje sa LOTROm ovo je best-buy, i must have. Mislim da je to jako loše kod LOTROa, jednostavno se ne isplati počinjati mnogima jer moraš nekako i doći do lvla 85.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Informacija za sve one gore što muku muče sa novim instacama:

Sve tri erebor 3 - man instance vrlo lako su izvedive u kombinaciji  guard - cappy  -  champ. Odradio sve tri u prva tri dana. jedino je zadnji boss  u spider instanci  imao zbugan challenge pa smo slali ticket i momci i djevojke iz  turbine su potvrdili da je riječ o bugu, i da naravno kao obično oni tu ne mogu ništa u vezi toga. Loot i nije loš, ali da bi se domogao bilo kojeg plavog ili žutog itema očito treba puuno vremena ili puuuno sreće.

Sword hall T2 challenge odradio odmah isti dan iz drugog pokušaja u kombinaciji Warden - Champ - Lore Master... loot je bi pomalo jadan a trud prevelik, pa me malo obeshrabrilo za daljne pokušaje...

Sve u svemu jad i bijeda...

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ma i mi smo sve prošli osim Webs,ali to nismo ni pokušavali od prvoga dana.A glupo je što t1 i t2 daju iste iteme,samo je na t2 veča šansa za drop gold/blue itema koji su opet ništa posebno

 

 
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

99% sam siguran da ne, jer je to samo ekspanzija, dobiješ vjerojatno PREMIUM status. Ali ako netko počinje sa LOTROm ovo je best-buy, i must have. Mislim da je to jako loše kod LOTROa, jednostavno se ne isplati počinjati mnogima jer moraš nekako i doći do lvla 85.

 

Ali tih $20 olakšaju stvar enormno, a nije neka lova s obzirom koliko vremena se može igrati

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Uradio sam sve t2 instance Erebor,samo sword halls nisam da li neko zna kako se to radi ? uopste t2 ne mogu preci.

 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Systemyc kaže...

Uradio sam sve t2 instance Erebor,samo sword halls nisam da li neko zna kako se to radi ? uopste t2 ne mogu preci.

  ja sam prešao u kombiniaciji s champ/cappy/hunter

cijelo vrijeme do bosseva smo držali jednu morrovalicu koja spawna one male živu,jer onda ih nespawna ili tako nešto

a kad se pojave bossevi,dok nismo riješili addove cappy je kajtao svu trojicu,pa sam ja kao tanking champ na kraju njih povlačio,tj prvo sam povukao onog prvog bossa na sebe dok hnt nije poubijao sve addove,zatim smo ubili toga što sam ja tankao pa smo ubili onu morrovailicu i na kraju onog s najviše morala

12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Cek koju morroval? da li ste uradili sa čelendzom ili ne ?

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, olakšava enormno, imaš praktički otvoren put do zadnje ekspanzije. Zato su i izdali to.

 

Što se tiče instanci, nema mi ništa gore kada netko kaže da ti treba ta i ta klasa, da moraš to i to... Onda očito nešto ne valja... Iako se sve može sa svim klasama, samo* mnogo teže...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.12.2012 22:44 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Systemyc kaže...

Cek koju morroval? da li ste uradili sa čelendzom ili ne ?

  t2+cm

12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

sa čelendzom dodju adsovi+bossovi oko 30-ak adsova i 3 bosa...Šismisi stun...Šta prvo uzeti i koga dps-ovat ? koga kitovat ? ovde na serveru niko nije uradio..

 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice