Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 934.278
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Koja glupost, lotru ne treba nova klasa.

 

Ne smiju gledat sve u okviru love. :(

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Koja glupost, lotru ne treba nova klasa.

 

Ne smiju gledat sve u okviru love. :(

nije sve,jer ako se ne varam sa u13 ulaz u em ce biti free,tj mot će se kupiti ili tako nešto

ali klasu moraju staviti vip only da bi se isplatilo,a i osobno nemam ništa protiv nove klase čak i da bude op naspram drugih

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

evo release notesi za update 13 na bulroareru...

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?&postid=7125847#post7125847'

 

izdvajam:

 

As a part of our efforts to adjust difficulity, we have removed primary stat contributions (might, will and vitality) from tactical and physical mitigation.

Što bi to trebalo značiti? Izgleda da će tankovi imati 20-30% mitigacija. Sa ciljem da nešto poprave oni još više uprskaju....

 

 

The Flawed Symbol of the Elder King has been added as a rare drop to Tier 3 skirmishes and as a very rare drop to classic raid instances. This symbol is used to craft 1st Age legendary gear.

Zadni čavao u ljesu. First age za ništa. Obično se u svakoj ekspanziji first age simbol vezao uz aktualni raid kao nešto prestižno. Sad evo dobivamo ga kao loot u skirmishima...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.3.2014 20:01 (marchozg).
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

T3 skirme?neki se mogu solirati,ali lakše je sa 3 pa lagano dok svi ne skupe

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

The maximum level of tasks has been removed. Tasks can now be done up to any level.

 

Dal sam ja to dobro shvaio ovo znači da ću sa nekim high lvl likom moći predavati taskove iz low lvl regija i tako na njemu nabiti reputaciju za tu low lvl regiju?

 

I pitanjce ova nova regija je ubiti izmjenjeni isengard ili što? Dal ima puno kvestova ili je nešto bezveze?

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2014 11:34 (Brajki).
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, nova regija koja zapravo to i nije.. već samo druga verzija isengrada(potopljena) i vjerojatno mali komadić fangorna već viđen u staroj ROI instanci Fangorn Edge. Tamo se nalazi neki ent kojem ćemo pomagati kroz novi quest chain. I naravno novi book vezan uz potapanje isengarda. Bit će ujedno i zadnji book u vol 3. Kompletno nova regija (vjerojatno Dimholt) dolazi malo kasnije.

 

Ja sam pak shvatio to kao da uklanjaju dnevni task limit pa da će umjesto pet  biti moguće predati neograničen broj taskova u danu, a sad vidim da je riječ o levelu. Da očito će biti moguće predavati taskove u naprimjer breeju sa lv 95 likom.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.3.2014 16:45 (marchozg).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

nikad nije ni bilo logike da ograniče lvl taska

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Link sa global chata:

 

update 13 - entwood and a flooded isenguard added, 2 new lvl 95 instances, revamp for misty mount - north downs and trollshaws

Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

2 nove instance,to je odlično-el možda znaš koji size?bilo bi odlično da je makar jedna 6 man!

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

Link sa global chata:

 

update 13 - entwood and a flooded isenguard added, 2 new lvl 95 instances, revamp for misty mount - north downs and trollshaws

ne piše ništa u update notes za novi instance, a i rekli su da ove godine neće dodati nove instance

 

EDIT

aha, da, dodali su nove instance, recimo to tako, ali su solo, i to crafting instance kakve so imali u Hytbold-u

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.3.2014 0:30 (zveer).
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

bezveze onda ako je to samo za compendium i ostale gluposti,sve se to može uzeti u skirm kampu

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

da, zato je tako puno ljudi otišlo, posebno nakon objave da ove godine neće biti novih instanci

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

nije ni sama igra više zanimljiva,a i prelagana je ali doduše sad sa u13 malo sam sada čitao bullroaer forum i nerfali su,i to koliko vidim phy&tactical mastery za oko 20% a mitigacije još i više pošto vit/might/will više neće dodavati mitigacije,tako da će opet biti teža igra,iako kad bi u lotru postojali privatni serveri kao u wow-u otišao bi igrati di je max 65lvl

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ola,

 

Ja poceo igrat taj LOTRO prije cca manje od godinu dana i imam sada jednog na 90 i jednog minija na 47lvl-u

Zanima me gdje ima i da li uopce ima balkanaca odnosno neka aktivni balkanski kin?

 

thx

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Na eldaru imaš

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kolko vas ima aktivnih tamo?

 

ja sam na Laurelin serveru, bilo je prije dvije godine puno balkanaca al vecina odustala ostalo ih par samo...

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ja ne igram na Eldaru,ja sam na Gilrainu

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Još se nemože skinuti br client?

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

@Estariel

Kako sam čuo na Eldar server ima najviše naših, ali nisam bio na njemu tako da ne mogu potvrditi

Na Dwarrowdelf na kojem sam ja ima Balkan riders kinship s balkancima, ne znam koliko ljudi imaju

 

 

@sstrmi

bolje bi bilo da optimiziraju težinu instanci pojedinačno

npr GB Sambrog većina klasa može solo završiti, dok npr GB Maze chalenge mogu napraviti tek dobri igrači jer je nepotrebno kompliciran chalenge, a obje instance su kao za početnike tj za najniže levele već tamo od lvl 20

S druge strane neki skimish raid-ovi kao Breaching necromancer gate su smješno lagani, raid je za 12 ljudi, a ja sa minstrelom i kolega s kinshipa s LM smo ga završili bez da smo ijednom poginuli i bez nekih poteškoća

Onda su tu stvari kao Flight teir 2 chalenge koji, na lvl 85, koliko znam nitko nije uspio proći, bar ne na mom serveru, a sad na lvl 95 su i na mom serveru uspjeli već par puta. Definitivno najteži instance trenutno u Igri, drugi bi bio Battle for Erebor kojeg se može riješiti, makar treba 12 dobrih igrača i to je točno težina instance koja mi se sviđa, nije kao flight da ti treba sreća, a nije ni lako da oprašta greške

 

i što se tiće BR instalacije, piše da će biti tek slijedeći tjedan dostupna u update 13 part 2

 

 
0 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kad izlazi taj u13

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...

kad izlazi taj u13

Sve ovisi kako će se stvari odvijati na Br serveru, ali za očekivati je negdje u travnju.

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Eldar - kinship ''strumpfovi'' - naravno balkanski kin

Tiho voda žubori i valove stvara...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo nešto informacija o U13 regiji koja dolazi. SPOILER alert!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Bezveze kad nema novih instanci a ni neće biti u 2014,niti će još nešto biti sklalirano.Kad već izadju to sa entovima,mogli su makar skalirati Roots Of Fangorn

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozz ljudi.. Posto znam da je ovo WoW sa drugacijim questovima i likovima, zanima me da li je barem zabavnije od WoWa?

 

Mislim, da li se uzimajuci sve u obzir (grafiku, questova, populacije servera, kolicinu trolova, hakera, velicinu svijeta, kolicinu geara, itd) isplati sjediti dosta vremena (frend kaze da je brzina skidanja ocajna, covjek je 1 i pol dan kompjuter pustio u miru da se skine igra, a dosla je jedva na 70%) i na kraju zaigrati?

 

Isto sam cuo da je svaki balavac koji plati nekoliko eura dobije OP gear...?

 

 

Po svemu sto sam cuo o igri, moram priznati da mi ne zvuci kao nista vise doli lose kopije WoWa, sa zanimljivijom pricom? Ili sam u krivu?

 

Da se razumijemo, ne pljujem po igri, samo govorim sto su mi rekli o njoj, i zanima me vase misljenje

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Igrao sam WOW nešto malo,ali moram ti reći da mi je LOTRO prije bio zabavniji,ali dobro to ima veze s činjenicom da sam u ovoj igro već preko 3 godine

Grafika je bolja,questovi standarni,serveri su izgubili solidno igrača ali ako hočeš veliku populaciju odeš na Snowburn i stvarno tamo ima i previše igrača,trolova na serveru di ja igram ima 2 - jedan je banan a drugi je jedan lik iz HR koji namjerno trola jer se naravno zeza pa je ok,nema nikakvih haxora ali vjerojatno ima likova koji koriste botove,svijet je velik,geara isto ima.Ja kad sam skidao uvijek mi je skidalo max koliko može 4mb dl pa mi nikad nije trebalo dan i pol.U lotru nemožeš kupovati gear za prave novce nego jedino ingame ah tako da nzm o čemu taj priča

Najbolje ti je isprobati,kao f2p možeđ bez problema do 32-og lvl

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
10 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

Igrao sam WOW nešto malo,ali moram ti reći da mi je LOTRO prije bio zabavniji,ali dobro to ima veze s činjenicom da sam u ovoj igro već preko 3 godine

Grafika je bolja,questovi standarni,serveri su izgubili solidno igrača ali ako hočeš veliku populaciju odeš na Snowburn i stvarno tamo ima i previše igrača,trolova na serveru di ja igram ima 2 - jedan je banan a drugi je jedan lik iz HR koji namjerno trola jer se naravno zeza pa je ok,nema nikakvih haxora ali vjerojatno ima likova koji koriste botove,svijet je velik,geara isto ima.Ja kad sam skidao uvijek mi je skidalo max koliko može 4mb dl pa mi nikad nije trebalo dan i pol.U lotru nemožeš kupovati gear za prave novce nego jedino ingame ah tako da nzm o čemu taj priča

Najbolje ti je isprobati,kao f2p možeđ bez problema do 32-og lvl

Morati cu isprobati.. A i ja sam glup sto slusam tude misljenje o igri, na kraju skoro zamrzio igru jer mi je frend glup k'o noc {#}

 

Prva stvar ujutro ce biti skidanje LOTRO-a, ipak ne mogu odoljeti isprobavanju igre... Iako sam zadnja dva dana zakacen na Star Trek Online {#}

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

@$Mikulich$

Pričabi ti mogla biti zanimljivija jer ipak je to Middle-Earth, a wow ima prednosti i lotro ima prednosti. Više ovisi o tome što se tebi više sviđa te ako si spreman za plaćati pretplatu za WOW što za LOTRO nije obavezno (osim ako baš moraš igrati PvP koji je dosta loš u lotro)

 

veličina igre - wow je veći

trajanje da se sve moguće napravi - wow je dulji

priča - osobno preferiram lotro, ali to je više subjektivno

instance - wow ima bolje jer su bolje balansirane, ne znam zašto ali kod svake ekspanzije se težina instanci jako promijeni u lotro, npr jedna koja je prije bila laka sad postane teška, a onda koja je bila samo za iskusne igrače sad postane tako laka da ju većina klasa može samostalno riješiti iako je predviđena za 6 igrača

itemi - opet glas za wow koji ima to puno bolje složeno, ima i aplikacija da vidiš gdje se što i kako može dobiti, sve o itemu...a lotro ima puno kopiranja itema tj statova na itemu (sve will klase imaju točno iste iteme, samo su bonusi za razne klase drugačiji)

grafika - iako ne presudno za MMO pogledaj malo po netu pa usporedi

novosti - iako su najavili da će ove godine 4 puta dati update (svaka 3 mjeseca), rekli su da neće biti novih instanci i to je jako utjecalo na populaciju raid kinshipa (guilde u lotro)

pretplata - tu je lotro bolji s jedne strane jer ne moraš plaćati mjesečnu pretplatu ali je na početku puno toga zaključano, prva 4 područja su ti slobodna i to je bez problema dosta da se igra isproba, ali da se otljuča sva područja i sve instance u igri je ipak potrebno tisuće i tisuće TP (turbine points).  Moguće ih je kupiti za prave pare, 600TP za 6 eura do 22000 TP za 150 eura, jedno područje košta oko 700 do 800 TP a expanzija nova je 4000 TP, naravno ima i paketa koji daju onda dosta velike popuste, ne znam sad točno jer imam sve kupljeno.

 

LOTRO ima 18GB, tako da se skine preko noći sa 4Mbit brzinom, i ja nisam imao problem prije da je skidanje išlo sporo

a što se tiće opreme, lotro store nema ništa takvo za kupiti, posebno ne samo za par eura, nije to diablo 3 :D

ono što lotro store ima su stvari koje ubrzavaju levelanje lika kao npr dupli XP, ali to puno TP košta po komadu, a za novog igrača je 50golda koliko košta jedan taj XP tome na auction house jako puno para

zatim su tu stvari kao tome za duple skimish marks (koriste se za razne stvari, iteme, scrollove za legandarna oružja...)

uglavnom korisne stvari, ali većina jako skupa i neisplativa bar u TP cijenama, ali kako sam rekao, nema nikakvih gotovih itema da se kupi i onda si među najboljima...

 

najbolje je probati igru pa onda sam odlučiš jer nekome nedostatak tebi možda prednost...

 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Mogao bih.. Ali mi obavezno treba netko s ime su igrati.. Veliki problem vecine MMO igara, zgade mi se uzasno brzo ako ih igram sam (jedino Star Trek u kojeg sam tako uzivljen da mi ne moze dosaditi :D)

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice