Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 933.225
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
3 0 hvala 2
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Službeno potvrđeno, Update 13 dolazi 14.4.2014.

 

u isto vrijeme ćemo dobiti i novosti o novoj klasi

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 20:26 (zveer).
 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Bok,ljudi!!!!

Zanima me jedna stvar...

Jel možda neko koristio koji turbine points generator???

{#}  {#}{#} 

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
McFast kaže...

Bok,ljudi!!!!

Zanima me jedna stvar...

Jel možda neko koristio koji turbine points generator???

{#}  {#}{#} 

tako šta ti ne postoji,svi oni video što imaš na yt su ti scam

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

tako je, nema nikakvih generatora TP-a

 

ali...nije ih teško zaraditi.

Uvjet je da budeš visoki level (bar lvl 50 ili iznad, što bliže zadnjem levelu to bolje)

- i onda farmaš/kupuješ na auction hall /mjenjaš u skimish kampu reputation iteme koji daju 700 reputation bodova po itemu

ima 10 frakcija koje to koriste, moriju slobodno preskoči jer je preskupa u skirm kampu za markove, preskupa na auction hall, i presporo se dobivaju itemi kod farmanja

ostaje ti 8 frakcija (morija ima dvije)

- shire i bree lako kupiš na AH, slobodno pogledaš i ostale, da se nabaviti već za 200 silvera po itemu

- treba ti 122 itema po 700 reputationa (136 za forochel jer se počne sa negativnim tamo)

- ered luin farmaš u sarnuru, to si brzo gotov, bree i shire kupiš na AH, north downs farmaš na jugo-istoku mape, angmar na istoku, forochel kupi u skirm kampu, evendim u annuminasu ili skirm kamp, troll-shaws skirm kamp

kad nabaviš 122 itema po 700 reputation za svaku frakciju (136 za forchel) onda to pošalji drugom svom liku kojega si prethodno napravio na istom serveru i s kojim si završio početnu mapu (preporuka je početi sa čovjekom i uzeti huntera/minstrela)

- što se tiće onih sitnih itema koji daju samo 30 reputation, to isto možeš koristiti ali ih treba jako puno prema ovima od 700 (trebaš 85k reputationa po svakoj frakciji, tj 95k za forochel)  tj 2834 itema po 30 reputationa, to bi bilo 29 mail-ova umjesto 2 mail-a za 122 itema, ako imaš volju šalji si i to pa klikaj

- znači te sve iteme pošalješ mail-om svom drugom liku, i onda na njemu sve te iteme poklikaš (da bude brzo, stavi iteme kao prečace na 1, 2 i 3 te onda odjednom pritišči 1, 2, 3), tako riješiš svih 8x122 itema za kojih 5 min bez problema

- svaka frakcija daje 50 turbine pointova za max reputaciju tako da 8x50 = 400 TP za 20 min questanja i 5 min klikanja, nabavaka itema nije uključena jer ovisi o sreći na AH i količini markova koje imaš

 

kad to napraviš, obiši tog lika na kojem si klikao iteme, napravi novog, riješi početnu mapu i ponovi....samo ne pretjeruj da ti ne blokiraju account

 

napomena - moraš imati otključanu mapu na kojoj skupljaš reputaciju, ako nisi kupio npr troll-shaws onda nećeš moći klikati iteme za reputaciju i nećeš dobiti TP za to

4 mape su besplatne i za 3 od njih je i lako dobiti reputaciju, shire, bree i ered luin (lone lands je isto besplatna, ali nema reputaciju na taj način)

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kakvo je stanje na serverima di igrate - ja sam na Gilrainu i prije 20-ak minuta samo 33 ljudi na globalu a ovako kad sam pretraživao cijeli serve izbacilo 75 ljudi ali ako se uzmu u obzir anonymus ima duplo više ali i to je malo,premalo.Gilrain je server s najmanjom populacijom

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo pocinjem i ja...

 

Koju klasu/rasu i server preporucate?

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Za početnu klasu uzmi Huntera ili Champa pošto lagano ide i nisu teške za igrati ili ako hočeš neki poseban role - tank , healer ili dps ili support onda druga stvar a server ako hočeš Balkanski guild odi na Eldar ako hočeš popularan s puno ljudi  - Snowburn

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

el se može i dalje transfer s tp-ima?jer znam da su napravili novi sistem za tranfer koji prebaci za 5 minuta na drugi server, i puno je jednostavnije.Samo kupiš transfer token za 22,5€ i prebaciš ali zanima me za tp-e pošto imam solidno tp-a

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?546305-A-letter-From-Executive-Producer-Aaron-Campbell-April-2014

 

2014Paths of the Dead and Dol Amroth: Our second update of the year will kick off a new volume of the Epic Story, featuring the aftermath of the Army of the Dead as they pass through Blackroot Vale. Journey to Dol Amroth, our first Gondorian city and seaside port! You’ll also have five new levels to advance your character. - znači sljedeći update poslije današnjeg u13,tj to će biti u14 će biti 5 novih lvl-a,ukupno 100!

 

Pelargir: Our third update of the year will take you to the great port of Pelargir on the delta of Anduin. Join the Army of the Dead to defeat the Corsairs of Umbar! This update will also include five new levels.These new quests and the level caps will all be free to VIPs. - ovo će biti u 15 za nekih 6-7 mjeseci i još 5 novih lvl-a,ukupno 105 ali ovo je čudno što se tiče questova,mislim ajd što će biti besplatno za vip ali lvl cap da bude samo vip ili šta oni misle,ili nešto nisu u redu napisali

 

Of Bears and BeesRecently we confirmed that LOTRO will be releasing a new class this year. I’m pleased to announce that this class is the Beorning! This will be LOTRO’s first class since the Mines of Moria expansion introduced the Warden and Rune-keeper.Beornings are noted in The Lord of the Rings trilogy as a race of Man, with close origins to the Rohirrim and the Men of Dale. Most Men are not shape-changers, so we envision the Beorning as a light armor casting class with a focus on control of the battlefield. When a Beorning gathers sufficient rage, they may transform into a mighty bear.We’ll be sharing early class designs with the new Players Council. Expect more details later this year, as the class progresses through alpha and beta. - nova klasa Beornings - light armor i casting klasa

 

Combat Rebalancing: You’ve said that high-level combat has gotten too easy, and we agree! With new regions we’ll be taking a hard look at balance and adjusting existing opponents or adding new ones. - konačno

 

Epic Battles: We’ll continue to update and improve this system, along with a new battle in 2014. There are some epic conflicts ahead in the story. - nažalost još BB

 

2015Looking out to the future, our Palantir reveals multiple updates in 2015. Here are two of them!Osgiliath: The middle of 2015 brings us deeper in Gondor, and to lands directly contested by Sauron’s armies.Pelennor Fields and Minas Tirith: The end of 2015 takes us to one of the defining moments of the War of the Ring, the battle before the walls of Minas Tirith.As you can tell, we’re in the heart of the story now. It is a tremendous challenge for the team to do justice to these well-known events, but also one we’re thrilled to be undertaking.

 

kakva su vaša mišljenja oko tako brzo povećavanja lvl-a?

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.4.2014 15:06 (sstrmi).
 
1 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
$Mikulich$ kaže...

Evo pocinjem i ja...

 

Koju klasu/rasu i server preporucate?

server snowburn,klasu Champ ili hunter

11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

nije loše,ali nigdje ni najavljeno novi raid

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ne sviđa mi se sve ovo oko dizanja lvla. :(

Mislim da nema previše smisla, a sve mi miriše na to da će ftp ekipa morati lvl cap kupovati za turbine, a to je po meni jakoooo loše.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ne znam dal se to vama događa, ali meni se (samo sa mainom) događa da svaki puta kad se prvi puta idem logirat nakon 3-5 min roštanja HDDa izbaci poruka conection lost i tek iz druge mogu sa njime upasti u lotro.

 

Na svim ostalim likovima nema tih problema.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jooj ajde moram pozdraviti veći inventory za sada 15 slotova doduše koje moraš kupiti za turbine 395tp +5 inv slotova.

Te pozdravljam poboljšanje što se tiče in game maila. :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Ne sviđa mi se sve ovo oko dizanja lvla. :(

Mislim da nema previše smisla, a sve mi miriše na to da će ftp ekipa morati lvl cap kupovati za turbine, a to je po meni jakoooo loše.

neće se morati cupovati lvl cap,potvrdio je u onom pismu

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
Brajki kaže...

Ne sviđa mi se sve ovo oko dizanja lvla. :(

Mislim da nema previše smisla, a sve mi miriše na to da će ftp ekipa morati lvl cap kupovati za turbine, a to je po meni jakoooo loše.

neće se morati cupovati lvl cap,potvrdio je u onom pismu

Još si i boldao taj dio teksta. These new quests and the level caps will all be free to VIPs. To mi izgleda kao rečenica koja govori da će za ftp igrače biti naplaćen lvl cap i kvestovi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 15:37 (Brajki).
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Još si i boldao taj dio teksta. These new quests and the level caps will all be free to VIPs. To mi izgleda kao rečenica koja govori da će za ftp igrače biti naplaćen lvl cap i kvestovi.

boldao pošto sam mislio tako kao i dosta ostalih,ali onda je u odgovoru ispod onaj aron rekao da neće biti tako

 

Apr 14 2014, 09:23 AM #46 Rowan's Avatar Rowan Rowan is offlineExecutive ProducerThe Lord of the Rings Online™Join DateJan 2007Posts81 - Level caps are free to everyone. The quest content coming with new updates is free to VIPs. I hope this clarifies.

 

 

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
Brajki kaže...

Još si i boldao taj dio teksta. These new quests and the level caps will all be free to VIPs. To mi izgleda kao rečenica koja govori da će za ftp igrače biti naplaćen lvl cap i kvestovi.

boldao pošto sam mislio tako kao i dosta ostalih,ali onda je u odgovoru ispod onaj aron rekao da neće biti tako

 

Apr 14 2014, 09:23 AM #46 Rowan's Avatar Rowan Rowan is offlineExecutive ProducerThe Lord of the Rings Online™Join DateJan 2007Posts81 - Level caps are free to everyone. The quest content coming with new updates is free to VIPs. I hope this clarifies.

 

 

Ah, sorry nisam to vidio. Thx. Onda je sve OK.

Ja nevolim nikakva ograničavanja gameplaya. Recimo meni se FTP sustav u Tera online jako sviđa, totalno besplatno sve igraš jedino cosmeticsi, neki mountovi i slično se plaća za pravu lovu ali fora je da to što kupiš nije bound nego možeš prodat za ingame lovu. Ma predobro. Ima i pretplata a onda imaš otključanih slotova u banci i možeš raditi 2x dnevno sve end game instance naspram 1x dnevno za neplatiše. Volio bih da je LOTRO takav free to play sustav uveo.

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nikad ne bih pomislio da ćemo vidjeti Dol Amroth u LOTRO. I more...  Novi leveli su logičan potez. Ćemu izdavati dvije ogromne regije kao ove koje nam dolaze, a bez dodatnih levela. Pa zaboga, tko bi ih onda kupovao i igrao?! Najveća mana LOTR-a je nedostatak novog instance clustera koji bi sadržavao klasične raidove i instance. A opet sa druge strane, zaista jako malen broj igrača prolazi takav sadržaj on lv. Zadnji primjer su Erebor raidovi koje je jako malo ljudi završilo na t2c. Isto tako i TOO i OD prije toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Erebor raidovi su bili dosadni pa se ljudi nisu ni trudili,a još i zbugani i lagovi veliki.Dok TOO je bio pretežak,koliko ja znam cijeli TOO T2C na lvl-u 75 je riješio jedan kin

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Meni je ovo izuzetno glupo igrati ovako sam... Dosadi nakon 5 minuta. dosadan quest, grind grind grind, glupi quest grind grind glupi quest.

 

Trebala bi se jednom prilikom naci ekipa

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
$Mikulich$ kaže...

Meni je ovo izuzetno glupo igrati ovako sam... Dosadi nakon 5 minuta. dosadan quest, grind grind grind, glupi quest grind grind glupi quest.

 

Trebala bi se jednom prilikom naci ekipa

to ti za tebe i ekipu s Eldara?

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Meni baš zabavno solo jer je ionako lagano, jedino instance i skirmove u grupi

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

U lotru trebaju napraviti da instance finder sparuje sve servere onda bi ga svi i koristili. Recimo u Teri instance finder za sve dungeone zaista i radi. Rijetko kada sam čekao duže od 10 min (kad su u pitanju low lvl dungeoni), za ove high lvl uglavnom uleti u roku 5 min, a da ne govorim za pvp instance gdje mi se svako malo dogodi čim kliknem za instance matching da me u roku 5s ubaci unutra.

 

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

U lotru trebaju napraviti da instance finder sparuje sve servere onda bi ga svi i koristili. Recimo u Teri instance finder za sve dungeone zaista i radi. Rijetko kada sam čekao duže od 10 min (kad su u pitanju low lvl dungeoni), za ove high lvl uglavnom uleti u roku 5 min, a da ne govorim za pvp instance gdje mi se svako malo dogodi čim kliknem za instance matching da me u roku 5s ubaci unutra.

 

ništa od toga,koliko ima je samo trebalo da naprave bolji transfer sistem.Realno bi trebalo spojiti par servera s najmanjom populacijom,ali oni to neznaju

https://www.youtube.com/user/TheUntouchables2k14
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ljudovi ako imate problema sa dugim loadanjem likova (ili što je najgore ako vam se prilikom loadanja high lvl likova često pojavljuje poruka your connection to server has been lost) ili ako pak želite da vam loading traje što kraće pročitajte ovaj moj guide na LOTRO forumu.

 

Nadam se da će vama pomoći, naime neki od vas već znaju da mi se main lik znao loadati 7 i pol minuta nakon čega bih dobio poruku your connection to server has been lost i onda bih morao ponovno pokrenuti loto i još čekati neke 4-5min da mi se učita lik i upadnem u igru.

Nakon ovoga brajkior mi se loada za nekih 30s. :)

Nadam se da će i vama pomoći. :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 7:49 (Brajki).
 
1 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

igra još netko lotro ili su svi odustali

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...

igra još netko lotro ili su svi odustali

igra se još

https://www.youtube.com/user/007strmi
10 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja do ljeta necu niti pocinjati, u procesu je spasavanje godine {#}

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice