Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 935.766
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Erebor i Flight T2C su riješili... (Ja nisam challenge samo t2)... Jednostavno toj populaciji to nije dosta. Zato ih se puno prvo prebacilo u Ettenmoors ali na mom serveru je i to sranje, tako da ništa od tog. Kad bi mogli spojiti par servera to bi bilo odlično

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Zapravo BG (koji je po meni jedan od najboljih, ako ne i najboljih raidova u igri) je u početku bio IZNIMNO težak. Nakon skaliranja je zadržao istu težinu naT2C tako da ga je malo tko htio igrati pa se farmao samo prvi bos na T1. Sad je ta instanca skroz nerfana i svi je igraju. Što se Erebora tiče, također je iznimno težak raid i opet večina je samo farmala T1 jer je T2 a da ne govorimo o T2C bio pretežak. (moje osobno iskustvo: smaug t2 - lagan, lako riješiv sa pugom t2c - lagano sa dobro uigranom ekipom koja zna što radi.. Erebor - t2 - poprilično težak, za pug nemoguć. Opet riješiv sa dobro uigranom ekipom. t2c - prilično izazovan i za hard core igrače. Lonely Mountain - t2 -  također iznimno zahtjevan i težak čak i za uigranu ekipu t2c - čista kocka, toliko glupo težak da ga je malo tko završio). I koji je zaključak svega? Da zapravo jako malo ljudi koji igraju ovo igru je zainteresirano za hard core raiding. Sve je oduvjek bilo više manje fokusirano na roleplaying i opuštanje u svjetu međuzemlja.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Flight im je trebalo dugo vremena da riješe, ali Erebor T2C smo brzo riješili nekom srećom valjda, i sami smo bili je*eno iznenađeni srećom :); ali je grupa bila jeba*ki dobra. 

A BG ja nisam radio kada je tek izašao već na 75, Saruman je bio pravo težak također T2C

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.6.2014 15:29 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Očito mi koji ne raidamo imamo sreće {#}

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo, jučer tjekom dwarf eventa u moriji na Eldaru, Sapience je opet više puta ponovio kako nemaju u planu raditi nove klastične raidove i instance. Tako da ništa od novog clustera u skoroj budučnosti a vjerojatno i nikad više. Obrazloženje - premalo ljudi raida. Ali ako ljudi budu više raidali onda će kaže razmisliti o novim raidovima. Eto nakon ovog je svaka rasprava o novim raidovima zaključena.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

Evo, jučer tjekom dwarf eventa u moriji na Eldaru, Sapience je opet više puta ponovio kako nemaju u planu raditi nove klastične raidove i instance. Tako da ništa od novog clustera u skoroj budučnosti a vjerojatno i nikad više. Obrazloženje - premalo ljudi raida. Ali ako ljudi budu više raidali onda će kaže razmisliti o novim raidovima. Eto nakon ovog je svaka rasprava o novim raidovima zaključena.

ja sam već rekao i dao link na temu di ljudi raspravljaju,to se zna da više nikad neće biti po svemu sudeći nego će nastaviti sa BB

https://www.youtube.com/user/007strmi
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Uživaju ljudi u Fangorn dailyma, zbuganim BB i farmanju low level deedova

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Uživaju ljudi u Fangorn dailyma, zbuganim BB i farmanju low level deedova

mogu uživati,pošto većina igrača što još igra su solo igrači ili pvp

https://www.youtube.com/user/007strmi
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

I ja igram solo, da nije Middle Earth davno bih odustao... Radi puno ljudi jer nemaju šta drugo raditi, ne znači da uživaju u repetetivnim-nikad dosadnijim-daily-solo-instancama kao Fangorn

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

I ja igram solo, da nije Middle Earth davno bih odustao... Radi puno ljudi jer nemaju šta drugo raditi, ne znači da uživaju u repetetivnim-nikad dosadnijim-daily-solo-instancama kao Fangorn

Tko ih tjera. Ja ih ne radim. Barem ne više. Radio sam ih samo sa mainom radi reputacije. Sa svim frakcijama sam kindred, pa reko eto neka budem i sa entima. I pritom sam koristio aksceleratore za reputacije, tako da ih čim manje radim. I usput mi se posrečilo pa sam dobio i rare drop house item.

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

I ja isto tako, ali što da onda radim sada?

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Mogu oni spojiti servere, jer ako se možemo prebaciti lika sa severa na server onda se može i prebaciti više likova na server. Ali oni to ne žele iz više razloga: zarada od prebacivanja jer je zarada od VIP sve manja, puno posla bi bilo a već su sad mala ekipa, imena playera koji imaju ista imena na raznim serverima bi završavala na "-1" i na to bi se ljudi bunili...zato oni tvrde da se to ne može napraviti

Ok, zaključili smo da nema novih instanci, ali kako će onda ljude zadržati dulje od mjesec dana, ne znam što ćemo raditi dulje od 2, tri tjedna na te 4 nove mape, i to za one koji ne igraju po 10 sati dnevno. A novi update je tek na kraju godine. Opet će nas forsirati da radimo festivale jer ništa drugo nemaju, posebno ne nešto što bi ljude zadržalo 

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
zveer kaže...

Mogu oni spojiti servere, jer ako se možemo prebaciti lika sa severa na server onda se može i prebaciti više likova na server. Ali oni to ne žele iz više razloga: zarada od prebacivanja jer je zarada od VIP sve manja, puno posla bi bilo a već su sad mala ekipa, imena playera koji imaju ista imena na raznim serverima bi završavala na "-1" i na to bi se ljudi bunili...zato oni tvrde da se to ne može napraviti

Ok, zaključili smo da nema novih instanci, ali kako će onda ljude zadržati dulje od mjesec dana, ne znam što ćemo raditi dulje od 2, tri tjedna na te 4 nove mape, i to za one koji ne igraju po 10 sati dnevno. A novi update je tek na kraju godine. Opet će nas forsirati da radimo festivale jer ništa drugo nemaju, posebno ne nešto što bi ljude zadržalo 

 Pa čini se da će to izgledati nešto kao great river zona. Samo ovaj put 3 man instanca i repetabilni questovi u open worldu. A prije tog updatea na kraju godine (update koji će nam donjeti veliku luku na ušću anduina - Pelagir) imat ćemo jedan mali update koji će nas odvesti do mrtvih baruština da vidimo što je sa hobitima... Spajanje smješno zvuči kad se prisjetimo da su sa free to play čak dodali 4-5 severa... I da spoje servere opet nemaš što novog raditi...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 20:02 (marchozg).
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ima spajanje smisla jer ima još ljudi koji rade instance, makar stare a ima i onih kojima su BB dobre, samo ih je recimo na mom serveru premalo za raid :( tako da ne mogu svaki dan probati napraviti deeping wall raid da bi riješio sve te questove za platinum medalju
ako se spoje serveri u glff bude više od 50 ljudi kako je prosjek za DD server pa će i biti lakše naći ljude za instance 

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.6.2014 20:22 (zveer).
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jučer sam se toliko nasekirao u Glittering Caves da mislim da više nikad neću upaliti nijedan zbugani BB

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Jučer sam se toliko nasekirao u Glittering Caves da mislim da više nikad neću upaliti nijedan zbugani BB

to još zbugano?isuse bože

zna netko el dolazi koji novi BB sa u14? ili ovim novim updateom West Gondor

11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

@PLASMAorLCD

Što je točno bio problem?

 

@windforce

U14 je novi update tj West Gondor

a ne znamo za sad, mislim da neće biti bit jer Sapience nije htio još ništa reći o tome

nažalost turbine nije poznat po popravljanju bugova koji kvare igru, bugove gdje krivo napišu riječ brzo poprave, ali ozbiljne stvari kao recimo to sa BB ili pa library gdje se može dobiti chalenge nagrade bez da se chalenge napravi nikako da poprave

kužim da je pronaći bugove u toliko koda problem, ali barem bi mogli imati ljude koji rade na tome.

 

čekamo danas da dođu novi patch notes za U14 part 3 za bullroarer, nadam se da će sad konačno biti novi relics uključeni

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2014 16:01 (zveer).
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Danas se otvara be za novu rundu?budem onda probao

https://www.youtube.com/user/007strmi
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

zadnja dva tjedna su tako otvorili, sad malo kasne :(

 

kako vidim BR je online :) update radi...tako da samo stavi da se skine zadnji update dok ne postaju info za treći dio testiranja

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2014 18:09 (zveer).
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

14.7 dolazi u14

https://www.youtube.com/user/007strmi
 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

14.7 dolazi u14

valjda će se vratiti barem 20% populacije što je prestalo da makar malo živne

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...
sstrmi kaže...

14.7 dolazi u14

valjda će se vratiti barem 20% populacije što je prestalo da makar malo živne

teško da će živnuti. neam tu sadržaja koji će zadržati ljude...

12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

teško da će živnuti. neam tu sadržaja koji će zadržati ljude...

popravit će se malo stanje,ali to će kratko trajati.Nekih 2 tjedna max

https://www.youtube.com/user/007strmi
9 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

pozdrav

samo jedno pitanje

kolko citam ovu temu na forumu, zadnjih nekoliko stranica samo negativni postovi o lotru

zasto jednostavno ne promijenite igru, ili lotr ipak nije bas tako jadan kakav proizlazi iz ovih zadnih postova

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
nadimak123 kaže...

pozdrav

samo jedno pitanje

kolko citam ovu temu na forumu, zadnjih nekoliko stranica samo negativni postovi o lotru

zasto jednostavno ne promijenite igru, ili lotr ipak nije bas tako jadan kakav proizlazi iz ovih zadnih postova

negativni zato što je igrao pun opala po kvaliteti

ja nisam promjenio igru zato što mi se neda počinjati još jedan mmorpg ali isto tako sad lotro igram samo nakon što izađe neki update,znači sad 14.7 dolazi u14 i igrat ću nekih mjesec dana da opremim main chara i onda opet čekati novi update

a ovo za "jadan" - sad je lotro više za solo/casual igrače,tako da za tu grupu igrača je vrlo dobar

https://www.youtube.com/user/007strmi
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Nije LOTRO tako loša igra, barem ne za nove igrače, za njih je super što imaju puno toga za igrati, iako su preporuke da se počnete igrati na Brandywine ili snowbourne serveru jer tamo ima najviše ljudi. Problem ja sa nama koji smo već dulje u igri i koji smo navikli da sa svakom novom mapom dobijemo bar nešto novih instanci. HD je donio bar BB, ako ne već standardne raid-ove. Ali kako sada nema nikakvih instanci za ovu i praktički slijedeću godinu nama koji smo na max levelu ostaje jedino da opet grindamo za malo bolju opremu, i to sad već ne samo za legandary iteme nego i za cijeli armor grindamo za essence. I kad na kraju konačno sve to složiš do kraja nemaš što sa tim raditi jer nema nove instance. :(

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
https://www.youtube.com/user/007strmi
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
aloha
ima neko mozda da je igral na testiranju sad pa jel moze ko reci dali se ove essence mogu stavljati u pvmp armor, da si znam sacuvati neke kaj bi mi mogle trebati
tnx
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Krenul sam igrat Lotro, malo da ubijam dosadu,a možda i na duže staze :) Igram na Brandywine, ima naših tamo, neki kinship da me inv? Lik: hobbit burglar - Glomgo

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice