Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 934.138
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ovdje možete neke zanimljive detalje o budućnosti lotra u ovoj i 2015. godini te ugrubo 2016. godini, a o tome govori izvršni producent Aaron Rowan Cambel.

Link!

 
0 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo ovdje ima više informacija oonom što sljedi. Snimka najnovijeg live chata sa Aaronom Campbellom:

http://www.twitch.tv/lotrostream/b/548151172

 

Ukratko, odustaje se od novog lv capa ove godine. (Nova regija bez novih levela mi nekako nema smisla. Gdje je tu osjećaj napredovanja. Ovo će vjerojatno mnogi zaobići iz istog razloga.) Radi se update leg. itema (za sve oni koji su plakali da moraju na svakom lv. capu rastavljati svoje oružje). Nova zona Pelagir donosi nove poboljšane BB. (Ovaj puta ofenzivne.) Beorning klasa izlazi sa update 15. (Počine se sa lv 1, a ne 50 kako se govorilo u zadnje vrijeme). Isto tako postoji mogučnost za nove klasične instance u 2015.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 15:27 (marchozg).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Koiko ima novih reputacijskih frakcija u u14(gondor)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...

Koiko ima novih reputacijskih frakcija u u14(gondor)

Sedam. Svaka otključava jedan komad novog bonus set armoura. Sedma legendary weapon. Dvije frakcije su trenutno zaključane vjerojatno na svim serverima (ona što daje breastplate i leg. weapon. koliko sam skužio nebitno jer bonus je za 4 piecea. A ova dva piecea nadomjestiš essence armourm). Dakle, to je nešto kao bounders bounty. Znači svi na serveru trpaju tokene u istu vreču sve dok ne bude dovoljno da se otključa paths of the dead i još jedna druga zona gdje se obavljaju questovi za te dvije preostale frakcije

11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

7?tako puno,znači rep acc su "obavezni"?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
jel se moze di vidjeti koliko se tokena predalo
tnx
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ali sve ti nove reputacije osim Dol Amortha idu samo do Acq, znaci trebas 10k reputacije ''samo''. Iako sam ja to pozavrsavao za 3 dana s rep acceleratorima.

 

A za Swan-knight i Mason questove imas bannere iza NPCa kojima predajes silver tokene gdje pise koliko jos treba.

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
gljiva77 kaže...
jel se moze di vidjeti koliko se tokena predalo
tnx

Pređeš mišom preko bannera iznad ono dvoje kojima se predaju tokeni... na eladaru je trenutno.. onako ugrubo 1700/8000 i 1600/12 000 slično je i na snowbourneu. trebat će par mjeseci. Ja sam jučer ostavio po deset tokena kod svakog. Dobio sam zauzvrat gift bokxove u kojima je bio po jedan armoury token...

 

ups... nisam vidio odgovor ispod...

e da.. reputacija nije problem, koliko je problem pozavršavati sve side questove u instranci jer dolaze random i ćesto se ponavljaju..

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 8:50 (marchozg).
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Tako je i kod mene na serveru, bolje da su sve stavili za prvo otključati prvo jedne questove :P

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

danas u14.1,da poprave više one questove u gondoru

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Oni daillyi u DA,one questove za library nakon što sam riješio odma dobijem 4x2500 za max reputaciju,a kako je s ostalima - isto tako ili treba puno više i treba koristiti rep acc

Kako najbrže skupiti one Silver tokene?dobiju se samo iz onih nekih giftova ili i quest deed npr za Library,el se questovi ponavljaju ili dobijam stalno nove dok ne riješim deeed pa se tek onda ponavljaju

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Imaš daily questove za svaku od reputacija u Dol Amrothu.

Dobijaš boxove u kojima dropaju tokeni koji daju reputaciju i koji se koriste za barter određenih stvari (pregledaj sve NPCeve u tom dijelu Dol Amrotha).

 

Zatim imaš onaj jedan ''training'' daily kod one male fontane koji te porta u instancu, i gdje dobijaš gold tokene. Tu izabereš koje questove želiš raditi (docks, library, warehouse itd...).

Međutim da bi uopće mogao uraditi u toj private instanci questove s određenom reputacijom moraš je do kraja završiti. Ja sam koristio rep acceleratore jer su jako jeftini i ide duplo brže.

 

Imaš deedove da u toj instanci riješiš sve questove od svake reputacije (možeš provjeriti u deed logu i dolaze random svaki dan, nešto kao Hytbold što je bio).

Da bi mogao barterat za određeni dio class armoura trebaš završiti sve deedove od te reputacije.

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.8.2014 19:59 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Imaš daily questove za svaku od reputacija u Dol Amrothu.

Dobijaš boxove u kojima dropaju tokeni koji daju reputaciju i koji se koriste za barter određenih stvari (pregledaj sve NPCeve u tom dijelu Dol Amrotha).

 

Zatim imaš onaj jedan ''training'' daily kod one male fontane koji te porta u instancu, i gdje dobijaš gold tokene. Tu izabereš koje questove želiš raditi (docks, library, warehouse itd...).

Međutim da bi uopće mogao uraditi u toj private instanci questove s određenom reputacijom moraš je do kraja završiti. Ja sam koristio rep acceleratore jer su jako jeftini i ide duplo brže.

 

Imaš deedove da u toj instanci riješiš sve questove od svake reputacije (možeš provjeriti u deed logu i dolaze random svaki dan, nešto kao Hytbold što je bio).

Da bi mogao barterat za određeni dio class armoura trebaš završiti sve deedove od te reputacije.

e hvala,a zlatne DA tokene samo 3 na dan od training instance? 

i jedno pitanje u vezi essencija - ide ovako : minor -> major -> greater -> supreme - di dobiti ove supreme,vidim da ih puno njih ima u armorima,ali ja u ova 2 dana koliko igram,nisam dobio nijedan jedini recept za bilo kako essence,a ukupno sam samo dobio 2minor i jedan major essence.Ima neko mjesto/instance di dropa ili se negdje farma?

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Eh ovako. 

 

Da samo 3 od te instance. Tradeable su, možeš ih kupovati od drugih igrača (puno ih na mom serveru prodavalo) i ako imaš više charactera možeš tradeati međusobno.

 

 

 

Essences idu tako kako si naveo. Recept ne dropa koliko ja znam, već moraš tradeati za recept kod quartermastera za one obične silver gondor tokene. Čini mi se da je jedan recept 75?

 

Za recept ti treba major essence od essence koje želiš.

Universal solvent koji je rijedak drop bilo kojeg lvl 100 moba, može biti na kraju u chestu u instancama i 40TP je u Turbine Storeu. Ja osobno nijedan još nisam vidio kao drop.

Trebaš emerald shard.

 

Međutim zagarantiran ti je samo plavi (teal) essence, a supreme (gold) je critical tog recepta. Dakle mora ti critati, za što trebaš one crafting journale (i opet ti nije garantiran critical ali bude dosta visok critical chance).

 

 

 

Neke essences nemaju recepte (uglavnom tanking) i recimo morale, već plavi (teal) morale možeš dobiti samo kao drop ili iz essence boxes za koje tradeaš tokenima.

Farmaju se vrlo lagano u ''Shadow of nešto'' epic instanci, tako da odeš do Morlada kod kojeg ima ona fontana da ponovo radiš instance.

Uvijek na kraju dobiješ 3 anfalas morale pota i veelika šansa za essence (može dropati i teal), a instancu završiš za 5minuta ako i toliko.

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

evo još malo uputa:

 

imamo na izbor 2 armora za lvl 100 (nema crafting recepta za armor ni za jewellary): jedan je set armor za svaku klasu i ima bonuse, ali su dosta jadni bonusi za većinu, drugi je Essence armor gdje svaki dio ima po 4 slota za essence

Preporuka je naravno za Essence armor jer se može složiti puno bolje nego onaj set i naravno biraš što ćeš staviti u njega pa možeš ići od "glass canon" do "tenka" ovisno o tome što staviš unutra i naravno nitko ti ne brani napraviti 2 seta u oba extrema pa ih mjenjati po potrebi.

 

cijeli armor (cloak nije jedan od itema u koji se mogu staviti essence) košta 80 gold i 80 silver Dol Amroth tokena. 20 gold i 20 silver za torso i leggins te po 10 gold i 10 silvera za ostala 4 dijela (boots, gloves, shoulders i helm).

 

Dnevno možeš napraviti do 6 questova od raznih frakcija (ako ćeš raditi Warehouse gledaj da imaš max 2 questa daj dan odrađena jer makar dobiš samo jedan quest tamo, kad dođeš na otok gdje je quest dobivaš još 3).

Ti questovi će te nagraditi sa Box svaki i tu dobivaš reputation  tokene za razne frakcije, s time da ako radiš Warehouse onda je veća šansa da dobiš Warehouse tokene.

Kad sakupiš dovoljno reputacije ti tokeni nisu beskorisni već se 10 njih može mjenjati za Box koji sadrži Essence, a koji essence ovisi o tome koju frakciju skupiš 10 tokena.

 

Da dobiš gold tokene moraš raditi training instance koju daje taj lik pored male fontane. Svaki puta dobiš glavni i 2 side questa u njoj. A možeš birati između svih frakcija za koje si skupio max reputationa a to je do prvog levela tj do acquaintance. Ako uzmeš recimo Bank onda ćeš jahati u grad, boriti se i doći do zgrade gdje je vault i AH, a unutra je Boss kojeg moraš ubiti. Svaki od ta 3 questa daje Gold token of Dol Amroth i Box koji može droppati: 4 ili 8 silver tokena od Dol Amroth ili neki broj reputation tokena za druge frakcije iako je veća šansa da dobiš Bank ako radiš Bank instance.

Svakih 10 silver tokena of Dol Amroth možeš predati za quest da dobiš jednu kutiju u kojoj je random broj reputation tokena jedne od frakcija i pridonosiš otkljućavanju zadnjih dviju frakcija. To su 2 questa za čije otkljućavanje je zadužen cijeli server, a napredak se vidi na bannerima iza tih quest givera.

 

Kako ti je PLASMAorLCD napisao, najbolji i najbrži način za dobivanje essenca je farmanje instance u kojoj ubiješ Bane of Rhun i škrinja tada ostavi 3 morale potiona i oko 80% šansu za major ili greater essence. Prije ili poslije ćeš biti zakljućan jer kako znaš možeš ući u 10 instanci svaki sat, ali ako dodaš nekoga tko nije time zaključan onda on može pokrenuti novu instancu i dalje farmate.

 

Essence koje se mogu craftati su: Might, Fate, Agility, Vitality, Will, Finesse, Critical Rating, Critical Defence, Physical Mastery, Tactical Mastery, Tactical Mitigation,  Physical Mitigation

S time da je Greater morale Essence bolji od najbolje VItality essence, a Tactical Mastery essence je bolji od Will essence i Physical Mastery je bolji od Might essence
Physical Mastery i Agility essence svaka ima svoju prednost pa je na tebi izbor ako imaš lika koji koristi Agility

Power essence su potpuno beskorisne

 

Za craftanje essenca ti treba Major essence oh gore nabrojenih, recept za to, Emerald shard i Universal solvent koji se kupi na lotro store za 40 TP po komadu ili 28 TP po komadu ako uzmeš paket od 25 komada. (solvent može pasti i od protivnika, ali je jako rijedak drop, ja sam do sad dobio tek 2).

 

Svaki craft može craftati 2 essence-a, ali recepti nisu bound i nije potrebno da ti lik ima reputaciju sa guildom, već samo da ima zadnji teir crafting. Max šansa koju možeš dobiti kod craftanja je 83% (ako nećeš koristiti scroll za 100% critical chance sa lotro store), a postiže se: 5% osnovna šansa za crit, 25% najbolji alat, 14% scroll za crit šansu koji crafta schoolar, 35% of journala kojega radi scholar, a recept se može dobiti u Aldburgu od reputation tradera (recept je single use) i još 4% ako imaš one Ancient scroll za crit. 

makar ne izgleda, ali u craftingu je najveći problem ili journal ali to se može riješiti da jednostavno sakupiš više essence-a i recepta pa ih više craftaš sa 44% šansom za crit. Drugi problem je recepti za essence koji koštaju 50 ili 75 silver pieces. njih se dobiva za sve questove u gondoru (osim za daily questove za frakcije) i kad riješiš sve questove ćeš ih imati oko 350. Više se može zaraditi tako da radiš dnevne questove kai što je ubijanje protivnika u Tarnangs crown (ako nisi warden uzmi više ljudi sa sobom) i ubijanje Warband-ova. Warbands ti daju 21 + 10 do 15, ovisno kakvu sreću imaš sa kutijama koje dobiješ za njihove questove.

Ti silver pieces su za svakog lika posebno, ali budući da recepti nisu bound onda možeš kupiti recepte za essence sa bilo kojim likom i poslati drugom. Jedino što ti treba je kindred sa Gondorom i dovoljno silver pieces.

Pitaj ako te još nešto zanima. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.8.2014 10:27 (zveer).
 
0 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

hvala svima na pomoći,nego koliko su zapravo rijetki reputacijski tokeni za bank & warehouse,ja u ova 3 dana nijedan od tih nisam dobio

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

A zavisi dosta od sreće, recimo ako dobiješ BANK BOX, može dropati često silver tokene, ili bilo koji od reputation tokena (samo što ako je bank box onda ima nešto veću šansu da to upravo budu bank tokeni).

 

A bank box dobiješ od  daily fellowship questova koji te vode u Tarlang's Crown, ako nisi dobar solo Warden ne možeš solo :P 

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

A zavisi dosta od sreće, recimo ako dobiješ BANK BOX, može dropati često silver tokene, ili bilo koji od reputation tokena (samo što ako je bank box onda ima nešto veću šansu da to upravo budu bank tokeni).

 

A bank box dobiješ od  daily fellowship questova koji te vode u Tarlang's Crown, ako nisi dobar solo Warden ne možeš solo :P 

ty,a onaj daily s quest što je maknut (docks) kad će se to vratiti,el se zna

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

A zavisi dosta od sreće, recimo ako dobiješ BANK BOX, može dropati često silver tokene, ili bilo koji od reputation tokena (samo što ako je bank box onda ima nešto veću šansu da to upravo budu bank tokeni).

 

A bank box dobiješ od  daily fellowship questova koji te vode u Tarlang's Crown, ako nisi dobar solo Warden ne možeš solo :P 

Ne znam za wardena, ali guardian može solo sve bank i daily Tarlang's Crown bez ikakvog problema. Sa champom je malo teže, ali opet i sa njim možeš solirati večinu questova.

11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kakve su cijene solventa kod vas na serveru,i kakav je drop.Ja još nijedan nisam dobio

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Cjene solventa se kreču negdje iznad 40- 50 g po komadu. I  također nisam vidio niti jedan drop....

 

Nego, jedna tužna vijest. Sapience nas napušta. Dolazi novi communitiy manager.

 

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?552892-Official-Discussion-Community-Update-July-22-2014

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Zelleni kaže...

Sve ovo zvuči lijepo... Veliki sam fanatik LOTR-a, pogotovo battle for middle earth...

 

A imam i laptop sa kojim bi bez ikakve muke mogao sve rokniti na full...

 

Jedini problem je to što koliko sam shvatio mora se kupiti igra... A tu baš nisam nešto raspoložen za bacit novac... Izlanuo se

Greška u koracima, molim moderatora da obriše post.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 10:45 (Emirthestroj).
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

Cjene solventa se kreču negdje iznad 40- 50 g po komadu. I  također nisam vidio niti jedan drop....

 

Nego, jedna tužna vijest. Sapience nas napušta. Dolazi novi communitiy manager.

 

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?552892-Official-Discussion-Community-Update-July-22-2014

da,to sam vidio za Sapienca

solventi - jučer baš pogledao (sever Gilrain) ,bilo 2 na ah. PRvi - bid 90,buy out 120,drugi - 70-150

ali jučer sam si ja kupio 5 solventa u lotro storu za 123tp-a dok su na sniženju

https://www.youtube.com/user/007strmi
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

da li se isplati igrati f2p? ili moram plačati da iskusim igru

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Dobri ste vi, na Imladrisu su solventi po 200/250g+ ... 

 

Nešto ćeš morati plaćati kad tad (oko levela 40 ili farmati turbine pointse ko lud), da bi mogao doći do kraja, igra je daleko odmakla

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
nex987 kaže...

da li se isplati igrati f2p? ili moram plačati da iskusim igru

bez problema do lvl-a 32,možda čak i 35 ako sve questove riješiš uz koji skirmish.Poslije toga kupovanje regija,za to ti trebaju tp-i!tako da prvo igraj pa vidi dali ti se sviđa i onda odlučiš želiš li platiti i nastaviti igrati jer bez plaćanja je prevelik grind

https://www.youtube.com/user/007strmi
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...
PLASMAorLCD kaže...

A zavisi dosta od sreće, recimo ako dobiješ BANK BOX, može dropati često silver tokene, ili bilo koji od reputation tokena (samo što ako je bank box onda ima nešto veću šansu da to upravo budu bank tokeni).

 

A bank box dobiješ od  daily fellowship questova koji te vode u Tarlang's Crown, ako nisi dobar solo Warden ne možeš solo :P 

Ne znam za wardena, ali guardian može solo sve bank i daily Tarlang's Crown bez ikakvog problema. Sa champom je malo teže, ali opet i sa njim možeš solirati večinu questova.

Warden je još bolji, bez healera, sa dobrih dps-om radi TC solo bez ikakvih problema

 

nex987 kaže...

da li se isplati igrati f2p? ili moram plačati da iskusim igru

i ne baš, ako ništa drugo onda će ti biti problem putovanje po mapi (osim ako uzmeš huntera)
ali probaj prvo free čisto da vidiš ako ti se igra sviđa
prije ili poslije ćeš morati kupiti bar mjesec dana VIP da otključaš swift travel pa da možeš brzo po mapi putovati

 

ako odlučiš na f2p se javi da ti pomognemo savjetima kako farmati turbine pointove :)

 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

sa u19 dolazi nova klasa?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

S obzirom da je zadnji U14(.1) mislim da bi se dobro načekali do U19. {#}  Mislim da je sljedeći update, tj. U15 koji se ne očekuje do pred kraj godine?

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

S obzirom da je zadnji U14(.1) mislim da bi se dobro načekali do U19. {#}  Mislim da je sljedeći update, tj. U15 koji se ne očekuje do pred kraj godine?

krivo sam napisao {#},mislio sam sljedeći update u15

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice