Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 934.280
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...
Brajki kaže...

Meni je loading Brajkiora uzimao po 7-8 minuta a često bi bio connection time out, problem sam bio riješio uvođenjem virtual ram disca od 4GB u kojem mi se nalaze učitana većina dat. fileova. Loading se popravio na nekih 15ak sekundi, ali od tada mi se lotro počeo rušiti. Ako ovo bude radilo nadam se da neće biti potrebe za virtual ram diskom.

igraš na eldaru?el uopće netko tamo ostao u onom kinu gondolinaca?provjerovao sam servere prije 10-tak dana i provjerio taj kin preko social panela - nitko online

Gondolin ti je slabo aktivan, sad su ti Strumpfovi jako aktivni.

16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
Brajki kaže...

Meni je loading Brajkiora uzimao po 7-8 minuta a često bi bio connection time out, problem sam bio riješio uvođenjem virtual ram disca od 4GB u kojem mi se nalaze učitana većina dat. fileova. Loading se popravio na nekih 15ak sekundi, ali od tada mi se lotro počeo rušiti. Ako ovo bude radilo nadam se da neće biti potrebe za virtual ram diskom.

radi ispravno,sad mi treba max 20s da mi se učita champ (lvl 100) s kojim sam najviše igrao

A koliko ti je prije trebalo?

 

12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

A koliko ti je prije trebalo?

 

kad prvi put učitava - odmah nakon što se ulogiram trebalo je 3-4 minute,a kad se relogam s chara na chara tu je onda kasnije trebalo oko 1-2

a sad odma kad se prvi put logiram ispod 20s,baš sam probao malo prije opet da vidim i nekih 12s (imam 8gb rama - ddr3 1600mhz),to je odlično što su uveli za > 2gb

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Gondolin ti je slabo aktivan, sad su ti Strumpfovi jako aktivni.

aha,to neki novi balkanski kin ili ?

16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...
Brajki kaže...

Gondolin ti je slabo aktivan, sad su ti Strumpfovi jako aktivni.

aha,to neki novi balkanski kin ili ?

Da da bilo je nekih prepirki u Gondolinu pa se dio odcjepio, a igrači sa Gondolina su se zasitili lotra i prestali igrati oni koji nisu su zbog nedostatka ekipe ili prešli u neke strane kinove ili prešli u Strumpfove. Uglavnom ima 15+ igrača online tijekom špice.

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja još nikada nisam u nekom MMOu vidio balkanski kin da se netko ne posvađa u njemu u nekom kratkom roku pa propadne ili se rascijepe na par dijelova, zato ih i izbjegavam

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Ja još nikada nisam u nekom MMOu vidio balkanski kin da se netko ne posvađa u njemu u nekom kratkom roku pa propadne ili se rascijepe na par dijelova, zato ih i izbjegavam

dobar savjet,ja sam bio u balkanskom kinu godinu i ošao jer se raspali

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sad se čeka u15

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Na ovom linku ćete naći upute i link na istraživanje o gejmerima u hrvatskoj, a možete osvojiti i neke od nagrada stoga nek vam ne bude žao utrošiti 10ak minuta za ovo istraživanje.

http://www.bug.hr/vijesti/tko-domaci-gejmeri/136051.aspx

 

 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Na ovom linku ćete naći upute i link na istraživanje o gejmerima u hrvatskoj, a možete osvojiti i neke od nagrada stoga nek vam ne bude žao utrošiti 10ak minuta za ovo istraživanje.

http://www.bug.hr/vijesti/tko-domaci-gejmeri/136051.aspx

 

zanimliva anketa

http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Quest packovi na 50% https://www.lotro.com/en/lotrostoresale

 

Sept. 26th - 28th75% off Class: Warden
50% off 100% Craft Crit
50% off XP Disabler
http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Šta mislite dali turbine treba spojiti najmanje servere?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...

Šta mislite dali turbine treba spojiti najmanje servere?

Mislim da bi trebao. Na Snowburnu je populacija ok, otprilike za stotinjak ljudi više nego na Eldaru istovremeno.  Meni lično je gušt igrat na Eldaru jer sam upao u kin Štrumfovi, gdje su momci i djevojke krajnje regularni i ok i ima ih 15-tak online uveče, u prime time-u. Ali moram priznati da je Snowburn popunjeniji, u world chatu više se traži ekipa za instance i raid, trgovina je puno više zastupljena i dr. 

9 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Dali vrijedi tek početi igrati igru? Igrao bi casual bez forsanja. Vidim da je tema oživjela pa valjda onda ima i igrača. Dali se dugo čeka za dungeone? Zadnje što sam igrao slično bio je rift pa ako neko zna dali lotro ima više igraća?

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Pušenjeubija kaže...

Dali vrijedi tek početi igrati igru? Igrao bi casual bez forsanja. Vidim da je tema oživjela pa valjda onda ima i igrača. Dali se dugo čeka za dungeone? Zadnje što sam igrao slično bio je rift pa ako neko zna dali lotro ima više igraća?

ako ne misliš plaćati,nemoj igrati.Ne isplati se

http://social.xfire.com/profile/strmi007
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Također ne preporujučem, bolje uloži vrijeme u nešto drugo... MOŽDA na Brandywineu, najvećem serveru

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Također ne preporujučem, bolje uloži vrijeme u nešto drugo... MOŽDA na Brandywineu, najvećem serveru

jedino što je to US server,bolje nego ode na snowburn ako već misli igrati

http://social.xfire.com/profile/strmi007
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Vjeruj mi tamo ima EU populacije koliko hoćeš, većina ni ne gleda više je li US server jer su svi tamo hostani, a najveći je server pa je bilo masovno prebacivanje tamo... milijun ljudi na serveru, ne može se živjet od world chata

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.9.2014 19:36 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Vjeruj mi tamo ima EU populacije koliko hoćeš, većina ni ne gleda više je li US server jer su svi tamo hostani, a najveći je server pa je bilo masovno prebacivanje tamo... milijun ljudi na serveru, ne može se živjet od world chata

šteta što se nemože trasfer eu - us

http://social.xfire.com/profile/strmi007
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

...?

I onda se žale kako je igra ovakva ili onakva. Brine ih pad populacije. A sami odgovaraju ljude od igre, prije nego što su ovi uopće krenuli igrati. I usput da citiram jednog od poznatijih igrača sa mog servera : "Kad bi svako od nas doveo barem jednog prijatelja da igra lotro server bi opet živnuo."

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 9:43 (marchozg).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

...?

I onda se žale kako je igra ovakva ili onakva. Brine ih pad populacije. A sami odgovaraju ljude od igre, prije nego što su ovi uopće krenuli igrati. I usput da citiram jednog od poznatijih igrača sa mog servera : "Kad bi svako od nas doveo barem jednog prijatelja da igra lotro server bi opet živnuo."

nije problem nekog dovesti da igra,problem je što obično svi odustanu jer ne žele plaćati

http://social.xfire.com/profile/strmi007
13 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Mislim da je veći problem što je jako teško zadržati nekoga kome to nije prvi MMO ili nekoga tko ne voli Tolkienov fantasy. 

Ja sam poslije Gilraina nastavio malo na Snowbourne ali tu sam dogurao do cca 70 lvl dok sam na Gilrainu bia ondašnji cap lvl 75. Jednostavno mi se nije dalo više. Zadnji login mi je bio početkom 8. mjeseca, a prije toga ni ne pamtim. Cura mi je tamo igrala do nedavno i odustala jer joj je, kako kaže, monotono i ljudi s kojima je igrala su odustali.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

odustaju ljudi kad je lotro dosadan,nije što je prije bio

http://social.xfire.com/profile/strmi007
13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Pušenjeubija kaže...

Dali vrijedi tek početi igrati igru? Igrao bi casual bez forsanja. Vidim da je tema oživjela pa valjda onda ima i igrača. Dali se dugo čeka za dungeone? Zadnje što sam igrao slično bio je rift pa ako neko zna dali lotro ima više igraća?

Naravno da vrijedi početi ako te igra zanima.

Ako želiš casual igru onda je to savršeno za tebe, ne moraš ništa plaćati a sve sadržaje koji se plaćaju možeš otključati sa TP (turbine points) koje dobijaš kad obaviš questove i deedove u igri.

Za skupljanje TP-a samo upiši npr. "lotro tp farm" u tražilicu i naći ćeš puno stranica koje se bave tom temom.

Za tjedan dana bez forsiranja možeš skupiti par tisuća TP-a pa si otključaš sav sadržaj koji te zanima.

 

Za početak izaberi server npr. Eldar i napravi si lik koji ćeš igrati.

Za par sati ćeš dobiti 10. lvl što ti je sasvim dovoljno da se upoznaš sa igrom i vidiš kako funkcionira i da li te zanima.

 

Na 10. lvl-u ti se otključa Monster play tj. PvP igra.

Tada imaš besplatnog reavera (orc) i možeš uživati u pvp igri.

Ostale likove si otključaš za TP

 

Ako dođeš na Eldar monster play slobodno mi se javi na Alphazero (warg) ili Diktator (warleader) pa ti dalje objasnim sve što ti treba.

Skoro svake večeri od 20-24 imamo pvp akciju, grupa ili raid, tako da zabave ima samo je treba naći ;)

 

Pozdrav!

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 14:41 (Hipnos).
10 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Pušenjeubija kaže...

Dali vrijedi tek početi igrati igru? Igrao bi casual bez forsanja. Vidim da je tema oživjela pa valjda onda ima i igrača. Dali se dugo čeka za dungeone? Zadnje što sam igrao slično bio je rift pa ako neko zna dali lotro ima više igraća?

Na eldaru imaš i balkanski kin Štrumfovi, uvečer je oko 15 članova uvijek aktivno. Farmanjem TP možeš otključati cijelu igru, u toku su popusti 50 % na Quest Pack područja, pa za otprilike 3-4 sata farmanja možeš otključati jedan QP. 

11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Netko je tu napisao da je Brandywine server s najviše ljudi što nije istina

Gladden je najveći server,zato što je i dalje preporučen server

 

naravno to sam baš gledao i ulogirao se oko 20h na Brandy,stavio minmalni lvl 100 i ima 100+ i ne pokazuje više,dok na Gladdenu isto to bilo oko 80 lvl 100 ali zato u ARchetu bilo 31,između lvl-a 50-60 isto 100 ljudi.Znači Gladden odličan za nove igrače kojima ne smeta igrati na US serveru

 

naravno najbolji EU server je Snowburn

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

evo, baš sam sad na Brandywine, Gladden i Snowbourne serverima

 

Brandy ima 545 ljudi od toga je 145 levela 100

Gladden ima 589 ljudi od toga je 65 level 100

Snowbourne ima 223 ljudi od toga je 80 level 100

 

tako da ok, Gladden ima najviše ljudi, ali Brandy ima više of duplo lvl 100 ljudi nego Gladden

Snowbourne ima malo ljudi prema ova dva, makar budući da je EU server i da je prošla ponoć bi moglo biti da je većina već offline

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
zveer kaže...

evo, baš sam sad na Brandywine, Gladden i Snowbourne serverima

 

Brandy ima 545 ljudi od toga je 145 levela 100

Gladden ima 589 ljudi od toga je 65 level 100

Snowbourne ima 223 ljudi od toga je 80 level 100

 

tako da ok, Gladden ima najviše ljudi, ali Brandy ima više of duplo lvl 100 ljudi nego Gladden

Snowbourne ima malo ljudi prema ova dva, makar budući da je EU server i da je prošla ponoć bi moglo biti da je većina već offline

imao bi snowburn više da si gledao oko 21-22h,ipak je to EU

a ako si gledao u ponoć za US to je nekih 5-6h manje tako da ni oni nisu bili u najboljem vremenu

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
zveer kaže...

evo, baš sam sad na Brandywine, Gladden i Snowbourne serverima

 

Brandy ima 545 ljudi od toga je 145 levela 100

Gladden ima 589 ljudi od toga je 65 level 100

Snowbourne ima 223 ljudi od toga je 80 level 100

 

tako da ok, Gladden ima najviše ljudi, ali Brandy ima više of duplo lvl 100 ljudi nego Gladden

Snowbourne ima malo ljudi prema ova dva, makar budući da je EU server i da je prošla ponoć bi moglo biti da je većina već offline

to je još dobro,s obzirom koliko malih servera ima ali turbine nemisli očito spajati servere.Makar po 2 najmanja EU & US

11 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

imao bi snowburn više da si gledao oko 21-22h,ipak je to EU

a ako si gledao u ponoć za US to je nekih 5-6h manje tako da ni oni nisu bili u najboljem vremenu

da, to sam i napisao

istina, US je 6 sati iza nas tako da je to bilo 6 navečer, ali nemam baš volje ostati budan do 3, 4 ujutro samo da vidim koliko ljudi ima onda online

windforce kaže...

to je još dobro,s obzirom koliko malih servera ima ali turbine nemisli očito spajati servere.Makar po 2 najmanja EU & US

da, bilo bi dobro da spoje servere samo što nemaju volje to raditi, a ni pare/dosta ljudi za to

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice