Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 934.209
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...
Danas je došao neki update ili??

prije hotfix

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

nisu ništa posebno popravili, tek nekoliko bugova

npr dva sidequesta odjednom u fellowship Pelargir nisu popravili

 

Here are the Release Notes for the Update 15.1 Hotfix. 


  • We have fixed a crash that would sometimes happen after teleporting into an area.
  • Pelargir:
    • Resolved issue with players under level 100 receiving no loot from Gifts of Pelargir, Humble Gifts of Pelargir, & Treasures of Pelargir 6 man loot boxes.
    • Important Note: Only level 100 players have access to the special surprise from the Gifts of Pelargir.
  • Some suppliers in Central Gondor got their names back
  • The Ettenmoors department of Public Works has fixed a rather large hole on the bridge in Hithlad. It is now safe to travel again.
  • Some Elite un-named creatures arrived a little early to greet players. They have been removed and will make an appearance again in a future update.
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ima nas dosta na gladden serveru, ako ko hoce nek se pridruzi, server je ok malo vise (0-20 tjekom dana oko 100) igraca ali sta se moze , inace oko 400 pa do 600 ih ima na serveru..kin se zove balkan friends, zovem se pozdo champ lvl 60

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.12.2014 11:53 (martinXD).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

hoće ti bb ikad biti bez bugova

11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sretna NOVA svima diljem ME

 
0 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...

hoće ti bb ikad biti bez bugova

 budući da library, helegrod još imaju bugove, maze je puno teži nego sambrog jako sumnjam da će te bugove ikad popraviti

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

to je način na koji turbine radi,kakvo je stanje na serverima?

ja neigram više od 3mjeseca ali sam se ulogirao par puta tek toliko da vidim stanje i nisam vidio preko 50 ljudi na globalu - Gilrain

http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

pola mog servera (dwarrowdelf) je otišlo na brandywine i puno raiding kinshipa se raspalo, sad su samo 2 ostala koji posebno baš i nemaju dosta aktivnih ljudi za puni raid tako da možeš zamisliti kako je loše stanje :(
osobno bih htio preći na WOW ili FF samo da nemaju te glupe pretplate koje previše koštaju

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

na crichollow u špici dana zna biti preko 1000 ljudi, što je trenutno jedini lotro server na kojem se isplati igrati... do sada sam uvijek našao dovoljno ljudi za instance i skirmishe...

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Lotro je usmjeren u vode casual gamera. 

ako ga se tako gleda spada u vrh ponude.

Ako želite raidati i slično ta vremena su očito prošla.

 

Najveći problem lotra a i ostalih igara tog tipa je što imaju ogroman sadržaj, ali 95% tog sadržaja se preleti bez da ga se kasnije uopće zaigra.

Treba napraviti MMO gdje je sav sadržaj uvijek zanimljiv i igriv svim likovima , i zaista se čudim da se nitko nije sjetio kako zaobići taj problem.

 

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Tonny N kaže...

na crichollow u špici dana zna biti preko 1000 ljudi, što je trenutno jedini lotro server na kojem se isplati igrati... do sada sam uvijek našao dovoljno ljudi za instance i skirmishe...

 gladden također ima puno ljudi,možda i najviše ako onda u top 3 sigurno ali zato nema baš previše max lvl-a,dok je daleko najbolji za nove igrače.Također još Snowburn i Brandy su dobri

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Lotro je usmjeren u vode casual gamera. 

ako ga se tako gleda spada u vrh ponude.

Ako želite raidati i slično ta vremena su očito prošla.

 

Najveći problem lotra a i ostalih igara tog tipa je što imaju ogroman sadržaj, ali 95% tog sadržaja se preleti bez da ga se kasnije uopće zaigra.

Treba napraviti MMO gdje je sav sadržaj uvijek zanimljiv i igriv svim likovima , i zaista se čudim da se nitko nije sjetio kako zaobići taj problem.

 

 a sad vrh ponude, to jako teško

lotro je postao casual ali i dalje forsiraju BB koji su kao solo a neke questove je nemoguće napraviti solo jer moraš biti na 2 mjesta. Onda da ne govorim o balansu klasa i instanci...

 

ne postoji takva igra jer bi takva igra bila savršena, a osim toga MMO-i se stalno razvijaju i dodaju nove stvari tako da makar se nećeš vraćati na staro to nema ni veze jer ima dosta novih stvari.

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

https://www.lotro.com/en/game/articles/2015-producers-letter

New Fellowship Challenges: As we push into the heart of the War of the Ring, this is the perfect time for us to renew our focus on group content and instances. Expect new instances in Osgiliath, along with additional Roving Threats and group content on the landscape.

 

dosta dobrih novih stvari obećavaju,a Osgillath bi trebao doći negdje u 4-om mjesecu po logici tako da se možda i vratim u lotro

 

ovo je za prvu polovicu godine dok Minas Tirith očito drugi update u godini

http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
1 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Najbolji raid 

2 Rift
0 Watcher
1 DN - Dar Narbugud
0 OD - Ost Dunhoth
2 BG - Barad Guldur
0 TOO -Tower of Orthanc
1 Dragoich
0 Erebor raidovi
0 Filikul
1 Deeping Wall
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Najbolje razrađen i najviše nekad igran raid je definitivno rift. naravno u doba kad je lvl cap bio lvl 50.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Dodatne informacije nakon objave pisma novog producenta/tice... Prvo ode Sapience, sad i Rowan...

 

Hi all!

I am so glad to hear the mostly positive reception to the things we have outlined for the year so far. I wanted to hop on here and address a couple of points of confusion/ requests for clarity on a few items.

Vagueness: Yes, we dont give a lot of detail in the Producer's letter for the year. This is because many of these things are still in design and thus subject to change or are simply ideas that will not be fleshed out for months to come. We will be putting feedback posts and more detailed threads on the specific features as they solidify and can be focused on for feedback individually. This letter is intended as an overview.

Group Instances in Osgiliath: We are specifically referring to a cluster of instance content for 3 & 6 man fellowships that is neither a Big Battle or a Raid. We evaluate the type of content we build with each region for what is appropriate and feasible. So we might do a raid again some day, but Osgiliath is not the time to do it.

Osgiliath PvMP map: This will be a different "layer" to the map. This way players will be able to explore Osgiliath in PvE mode in Update 16 and the goal is to then also provide a PvMP version shortly thereafter (not on the same release date).

Music: We currently have our sound engineers looking into the issues with the newer version of the music system that we pulled out late last year. Our hopes is that we can have it fixed with or next update, but I am still awaiting implementation and testing of the fixes to see if they are affective. Once we have it in we will of course be placing it on Bullroarer so we can get feedback before it is released. More info once I have it.

EU Servers: This will simply be a move of the physical servers to Amsterdam. The service will still remain in the hands of Turbine, so we will all still have the same downtime, updates, etc in sync with one another. Better location and newer hardware should result in better performance all around.

Server Populations: We are still working through the details, but part of our efforts here are to make the transition as seamless as possible for Kinship leaders to keep the players together. The idea is to bring you together, not spread further apart. This effort also includes upgraded hardware and a move to a better location for internet traffic for the US servers. This is a large and complicated process which I am fully focused on. More details on this in the coming weeks as more of the timelines and tech solidify.

-Vyvyanne

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

sve to zvuči vrlo dobre,nove instance a da nisu glupi bb

Nova pvp mapa za one koji vole pvp

manji lag ako premjeste servere u EU

i na kraju ako bi ovo s server populacijama napravili tako da spoje servere to bi bilo odlično

 

i vidio sam jučer da su stavili min lvl za rep iteme,što je šteta za igrače jer nema sad tp grindanja a od rep itema

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ne sviđa mi se što im glavni ljudi tako odlaze, a možda je i to zasluga WB-a pa ima daju po godinu dana da promijene stvari na bolje drugim riječima probaju igru spasiti prije nego je ugase :(

 

kako sam i očekivao neće biti novih raidove, samo 6 man, makar to ionako ima više smisla za većinu servera radi male populacije a i lakše je za napraviti.

layeri za Osgiliath je jako dobra idea jer naravno da nas zanima i hoćemo vidjeti mapu bez da nas raid creepova naganja po mapi :D

budući da sam na DD koji je US server mi seljenje servera neće koristiti makar do sad sam jako rijetko imao probleme sa lag-om.

znači ipak nije najavljeno spajanje servera kako sam i očekivao, samo poboljšanje transfera što to već znači.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

možda daju besplatne trasfere s najmanjih servera

http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

a mozda mjesec dana snizenja na transfer (pod to mislim na jako nisku cijenu nego sto je sad) ? moguce 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ako će biti nekih beslatnih stvari onda će to biti ili jedan free token za svaki account ili pa cijena od 25 dolara za transfer za sve likove koje imate.

To predviđam kao maksimum koji bi mogli dobiti jer koliko znam tokeni za transfer nisu nikad na popustu kao stvari na Lotro store

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

I'll clarify a couple things here without going into details that are still being worked out.

There will be no forced data merge from one server to another, or to combine two servers. When/ if players move, they will make the choice themselves of which of the available worlds they want to move each of their characters and account or kinship to. Yes, we are likely to close a number of servers to play, but only after a large grace period and even after that the characters will remain available to be moved to another server to play on indefinitely. We have an idea of the servers we will wish to keep and which to close, but that list is not yet set in stone and may be subject to change as we see the results of transfers and some of the hardware investigation we are doing.

Also it appears I may have posted some incorrect info yesterday. We may not be able to allow EU <-> US transfers due to data concerns that remain from prior merges. But we are looking into it to see if any of our new tech might bridge that hurdle.

Cross server play/ chat is something we looked into but was not feasible with the age of our code and sheer amount of character data that could conflict.

I have more meetings on the transfers in the next couple of weeks to clarify some of the questions that remain. After that I should be able to start releasing more info on the plans and possibilities.

 

više info za server populaciju

http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozdrav ekipa.imam jedan acc. Na gilrainu mini lvl 85 ,capy lvl 75. otkljucane regije:angmar,north downs,trolshaws,eregion,lorien,moria,mirkwood,isen,great river. Ima premium wallet i status premium acc. To mi je jedan ac viska pa ako nekome trema mjenjam ga za in game golde al samo na gilrain ili brandywine serveru.

btaneb
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da li moze mala pomoc. Znam da se prije pricalo,ali ne znam da li je doslo do nekih promjena od tada. Uglavnom da se ipalti uzeti VIP ma mj dana a onda dalje lagano nastaviti free igrati.Da li je to tako jo uvjek i sto gubim nakon toga VIP-a a sto mi ostaje.Pa ako se nekom da napisati ili nabaciti neki link di ima sve to. Znam da je prije bila ona shema ,slika sa usporedbama VIP-Premium-free ali ne znam kao sto rekoh dal se sta pormjenilo do sada.

 

Uglavnom hvala na pomoci

 

edit:

evo nasao bas nesto

http://lotro-wiki.com/index.php/Account_Types

 

i da, isto se taok preporucalo da se turbine pointsi na pocetku na nesto potrose,pa ako mozete ponoviti,na sta bi bilo najbolje utrositi ih

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.1.2015 15:34 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ima taj wiki nešto, ali nema sve, posebno ne nove stvari

 

Ako baš želiš igrati i igra ti se sviđa onda da, kupi VIP na mjesec dana.

Kad VIP prođe ostaje ti: swift travel za likove s kojima se logiraš u tih 30 dana VIP-a, otključane trait-ove do kojih dođeš levelom lika, otključane crafting guilde koje ćeš koristiti, možda još nešto...

 

Prednost  VIP-a koja ne piše na wiki je što imaš mail svugdje, tako da ne moraš tražiti mailbox ili ići do prvog mjesta gdje je nego možeš otvoriti mail gdje got jesi i primati i slati mail.

 

Što se tiće prve mape: preporučio bih Evendim. Lak je za solo, nema ništa tako teško. Ima puno questova, doći češ od lvl 28, 30 do barem lvl 40, 42 tamo. Poslije toga možeš odmah u Eregion do lvl 45, 50 i onda Moria...

 

Nedavno su nerfali farmanje TP sa reputation itemima tako da sad moramo farmati TP preko deed-ova što je opet moguće samo je puno više posla nego prije. A i dosadno stalno  farmati Deedove na prve 3 mape.

 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

pa ako kupi vip pređe evenindim i sve ostale u eriadoru u mjesec dana i onda poslije toga treba moriu kupiti

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

btw

evo ti nešto free za lotro, pa uzmi prije nego sve nestane :)

http://www.gameitems.com/get-your-lord-of-the-rings-online-free-starter-pack-giveaway-831.html

 

da aktiviraš key se logiraj sa podacima za lotro na https://myaccount.turbine.com/

 
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Koliko se isplati igrati LOTRO free ? Ne planiram davati novac na LOTRO, jer sam casual i zelim uzivati najvise u prici, jer sam obazavaoc LOTR-a. 

Darko
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
DarkoKwon kaže...

Koliko se isplati igrati LOTRO free ? Ne planiram davati novac na LOTRO, jer sam casual i zelim uzivati najvise u prici, jer sam obazavaoc LOTR-a. 

 bez uložene kune to je teško,jedino da svaki dan grindaš tp-e ali pošto kažeš da si casual ništa ni od toga.Možeš kao free doći do 32-35lvl-a

http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
DarkoKwon kaže...

Koliko se isplati igrati LOTRO free ? Ne planiram davati novac na LOTRO, jer sam casual i zelim uzivati najvise u prici, jer sam obazavaoc LOTR-a. 

 bez uložene kune to je teško,jedino da svaki dan grindaš tp-e ali pošto kažeš da si casual ništa ni od toga.Možeš kao free doći do 32-35lvl-a

 Ne bi mi bio problem farmati TP, koliko bi mi trebalo prosjecno vremena da otkljucam novu regiju za levelovanje ? 

Darko
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice