Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 934.305
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

recimo da uspiješ riješiti 2x deeda komplet u 1h to je 2x 5tp za normal = 10tp i 2x 10tp advance deed = 20tp,što znači 30tp u 1h

 

edit - evo za regije i expanzije - http://www.lotro.com/en/lotro-store-quest-packs

 

i još vamo nije dodan Helm's Deep koji je 4095 tp (nisam siguran)

 

West Gondor - 795tp i Central Gondor također 795 tp

http://social.xfire.com/profile/strmi007
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 13:50 (sstrmi).
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

recimo da uspiješ riješiti 2x deeda komplet u 1h to je 2x 5tp za normal = 10tp i 2x 10tp advance deed = 20tp,što znači 30tp u 1h

 

edit - evo za regije i expanzije - http://www.lotro.com/en/lotro-store-quest-packs

 

i još vamo nije dodan Helm's Deep koji je 4095 tp (nisam siguran)

 

West Gondor - 795tp i Central Gondor također 795 tp

 To i nije toliko lose, recimo sada imam 300 (igrao sam i davno lotro), skupim jos 295 i mogu nabiti 50 lvl, uz malo truda se i isplati, a ako mi se svidi igra, ne bi mi bio problem da platim mjesec dana VIP.

Darko
11 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...
DarkoKwon kaže...

Koliko se isplati igrati LOTRO free ? Ne planiram davati novac na LOTRO, jer sam casual i zelim uzivati najvise u prici, jer sam obazavaoc LOTR-a. 

 bez uložene kune to je teško,jedino da svaki dan grindaš tp-e ali pošto kažeš da si casual ništa ni od toga.Možeš kao free doći do 32-35lvl-a

 može se do levela 100 koji je max bez da se kupi bilo koji quest pack, jedino što je problem da treba ili farmati instance koji su free ili pa dobivati levele poslije lvl 32 tj Lone lands ubijanjem monstera, a doći do lvl 50 ubijanjem monstera nije takav problem i ne traje predugo

 

 

@DarkoKwon

šteta što si tek sad počeo a ne prije, nedavno su jako nerfali reputation iteme s kojima se moglo jako puno TP-a farmati, za farmanje rep itema oko 2, 3 sata dnevno si mogao bez problema dobiti oko 500TP ili više, ovisno o regiji

Sad kad si reputation itemi imaju level requirement to farmanje više nije opcija jer bi trebalo lika dići na lvl 45 da se iskoriste svi rep itemi, a prije je bilo dosta samo biti level 5

 

Druga stvar, opet šteta što si sad poslije Božića jer je bilo 50%  popusta na Lotro quad pack: moria, mirkwood, isengard i East Rohan tj lvl 50 do 85. Sad je 40 dolara, a bilo je 20.

Ipak, preporučio bih da kupiš quad pack jer tih 7180 TP sad neće biti lako skupiti

npr za 50 eura kupiš 6700TP što ti nebi bilo dosta za te 4 ekspanzije, a dobiš ih inaće za 40 dolara kao quad pack

I da, cijene za exspanzije nisu točne na http://www.lotro.com/en/lotro-store-quest-packs, to su samo cijene za quest pack-ove, to znači da nećeš moći igrati instance koje dolaze sa tim ekspanzijama, samo questove raditi

Mirkwood 695 TP
Rider of Rohan 2495 TP (east rohan)
Moria 1495 TP

Moria+ ( 2 character slots, Class: Rune-keeper, Class: Warden, and Skirmish Trait Max Rank 15) 2495 TP
Helm's deep 4295 TP (west rohan)
Isengard 2495 TP

To su točne cijene direktno sa lotro store iz igre

10 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
DarkoKwon kaže...
sstrmi kaže...

recimo da uspiješ riješiti 2x deeda komplet u 1h to je 2x 5tp za normal = 10tp i 2x 10tp advance deed = 20tp,što znači 30tp u 1h

 

edit - evo za regije i expanzije - http://www.lotro.com/en/lotro-store-quest-packs

 

i još vamo nije dodan Helm's Deep koji je 4095 tp (nisam siguran)

 

West Gondor - 795tp i Central Gondor također 795 tp

 To i nije toliko lose, recimo sada imam 300 (igrao sam i davno lotro), skupim jos 295 i mogu nabiti 50 lvl, uz malo truda se i isplati, a ako mi se svidi igra, ne bi mi bio problem da platim mjesec dana VIP.

 Imaš i opciju da farmaš samo Ered luin područje, a ovdje je opisano kako:

https://kaldyslotro.wordpress.com/tp-grind-guide/

 

Ja sam na taj način kad je bilo sniženje QP 50 % skupio TP dovoljno za nekoliko mapa. Nisam siguran koliko tačno sam skupio poena, ali znam da sam brzo uzeo dosta QP. 

U guideu je opisano kako se ide najbrže, ideš znači farmanje i onda brišeš lika i kreiraš novog, i da ne zaboravim ono glavno, obavezno minstrela uzmi, on vrlo brzo "tregeri" mobove.

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam počeo igrati lotro prije 4-5 godina, upravo kad je predstavljen ftp model. Igrao sam free do negdje levela 35-6. Tada mi se doslovce ogadio Lone Lands jer sam bio prisiljen prelaziti cijeli agamaur do zadnjeg questa. Tada sam napokon uzeo mjesec dana vipa i sve mi se otključalo pa sam nastavio čistiti ostale regije do zadnjeg questa i do zadnjeg deeda. Uz vip sam dobio i 500 turbina koje sam odmah potrošio na najnoviju ekspanziju Mirkwood koji je u to vrijeme bio na akciji za samo 200 tp. U tih mjesec dana igranja po eriadoru bez ikakvog farmanja, skupilo se i više nego dovoljno tp-ova za kupovinu morije (izdanja koje između ostalih dodataka sadrži dvije klase: wardena i runekeepera). Nakon lv 65 sve kasnije ekspanzije sam kupovao za pravu lovu preorderom, a bio sam se navukao jedno vrijeme na pvp pa sam počeo plačati vip redovito po tri mjeseca u nizu. I tu je bio kraj mojoj ftp priči. Danas sam premium. Uz standarne premium pogodnosti, imam otključano sve drugo  (sve zone, skirmishe, klase) sto se otključati može i rijetko uzimam vip. Pvp igram na creep strani. Možda jednom ponovo počenem financirati turbine ako mi daju dobar razlog za to...

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

farmanje tp-ova i nije neka frka i problem pogotovo ako ti neko malo pomogne . igraj sve sto ti je otkljucano i ne trosi tp-ove na nista . dok zavrsis lone lands i book questove koje ces moc s obzirom na lvl koji ces bit.. igraj skirmishe svaki dan i trazi ekipu za molo great barrow instance i garath agarwen. s time bi trebao doc do nekoj 36-37 lvl a.. za to ti tjeba cca tjedan i pol ako ces igrat svaki dan po 2-3 sata.. kad s tim zavrsis vrati se u bree , shire,eredluin i lone lands i zavrsi sve deedove.

 

bree 305

shire 200

ered luin 180

lone lands 230

 

ukupno : 915 tp 

 

+ jos nesto na class i race deedovima

 

kad to nafarmas kupis evendim   595 tp a u njemu si do nekog 43-45 lvl-a i tamo rijesis sve deedove i dobijes jos 260 TP - ZNACI OSTANE TI 580 TP. napravis novog lika i isfaramas s njem jos 215 i kupis angmar.. a kad njega zavrsis onda je vrijeme za jedan vip i skupljanje za moriju .. ako ti bude trebala pomoc za brzim farmanjem tP ova javi mi se i napravi lika na gilrain serveru i posalji mi mail na hilcar.. ja cu ti pomoc s tim .

btaneb
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Naročito nekome ko je casual igrač, mislim da ne bi problem bio farmanje. Još ukoliko si fan Međuzemlja onda ćeš i uživati...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ako oces farmat ovi moji iz kina farmaju ko ludi tak da evo ti stranica https://www.facebook.com/Lotrogladden mi smo u glladen serveru. bilo kaka pomoc mozes je dobit uvjek nekog ima, kin se zove balkan friends 

imas jednog frajera zove se kennys ona farma ko lud skompaj se s njim i rasipat ces se s turbinama

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ukoliko bude bio omogučen free transfer sa servera na server, šta mislite o tome da se opet svi okupimo na jednom serveru?

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Garamel kaže...

Ukoliko bude bio omogučen free transfer sa servera na server, šta mislite o tome da se opet svi okupimo na jednom serveru?

 to sve ovisi o tome koje servere zatvaraju

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Idemo svi na snowy

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pa svakako ćemo saznati, udariti raspravu i na neki jako popularan server otići, napraviti ExYu kinship i svi zajedno uživati.. Mislim da nije toliko loša ideja, jer svakako više nekog hardcore gejminga u lotru i nema..

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Je li tko bio na bulroareru ovih dana dok se testirao update 15.2 ?

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

šta je doneo taj update?samo fixove

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Update beorninga i nove roving threats ecountere u angmar forochel i misty mountains slične onima u central gondoru, samo što će od sada dropati brandove koje će moguće biti bartati za gear... zanimljiva ideja koja će opet malo oživjeti stare regije i natjerati nas da se i na lv 100 vratimo u angmar....

 

New Roving Threats

  • As the War of the Ring intensifies, new threats have come to Middle-earth! Powerful servants of the Enemy can now be found in Angmar, Forochel, Western Gondor, and the Misty Mountains. For those bold enough to stand against these foes, new and unique rewards can be obtained by claiming the brands they bear.

 

https://www.lotro.com/forums/showthread.php?562854-Update-15-2-Release-Notes-–-PRELIMINARY-AND-NON-FINAL-BULLROARER-ONLY

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Garamel kaže...

Ukoliko bude bio omogučen free transfer sa servera na server, šta mislite o tome da se opet svi okupimo na jednom serveru?

 također nadam se ukoliko daju takav sistem free trasfera da će omogućiti da prebacimo i Markice,medaljone i sealove.Mislim ja sam na Gilrainu koji je najmanji server i koji će se onda sigurno zatvoriti a imam puno markica & medaljona i nzm dal bi uopće ikad više nastavio igrati ako ih nemogu prebaciti

http://social.xfire.com/profile/strmi007
9 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pozdrav svima koji igraju LOTRO  Interesira me koji server je trenutno najbolji za igru s našim ljudima ili ljudima ex Yu ili barem biti na serveru gdje ima aktivnih ljudi...Volim ja i solo igranje, ali navika da ima populacije i igrača s kojima možeš nesto i zaigrati mi je ostala iz prijašnjih igara pa eto, hvala na svakoj pomoći 

 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2015 14:51 (martinXD).
10 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Gnom23 kaže...

Pozdrav svima koji igraju LOTRO  Interesira me koji server je trenutno najbolji za igru s našim ljudima ili ljudima ex Yu ili barem biti na serveru gdje ima aktivnih ljudi...Volim ja i solo igranje, ali navika da ima populacije i igrača s kojima možeš nesto i zaigrati mi je ostala iz prijašnjih igara pa eto, hvala na svakoj pomoći 

 Imaš i na serveru Eldar balkanski kin Štrumfove. Momci i djevojke koji igraju u tom kinu jako su korektni, i bude ih dosta online 15 - 20 uvečer.

9 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Hvala vam. Odabrah Eldar :) C u ingame maybe

 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kad ćemo saznati više info o serverima i transferima?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

možda bude nešto prije u16 ali sumnjam, sada sigurno rade na tome

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jučer je bilo točno 4 godine otkako igram LOTRO što će reči da je igra već postajala oko 3 i pol godine u trenutku mog dolaska. Nažalost otada se puno toga promjenilo, ne mislim samo na samu igru kao takvu, već i na suigrače sa kojima sam se družio protekle četiri godine. I osim što moj main slavi svoj četvrti rođendan, uskoro će i moj prvi kinship proslaviti svoj četvrti rođendan. Nažalost tamo više nema nikog da obilježi taj dan prigodnom proslavom kao nekad... 

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

meni je sad 4 godine i 3 mjeseca od kad sam počeo igrati lotro

počeo sam igrati sa trojicom prijatelja, dva su igrala do lvl 65 što je u to vrijeme bio max, jedan je odustao već na levelu 20, ali nijedan se nije vratio igri :(

Prvi pravi kin za raid je propao negdje na početku 2014. god i sad polako skupljamo ljude u ovaj noviji kinship da probamo malo nešto raid-ati

nadam se da će neki transferi bili ubrzo jer dwarwdelf jedva ima kojih 30 igrača koji su spremni za t2 instance, svi ostali su casual igrači koji ili ne znaju ili im se neda skupljati essence armor da si slože poštenog lika a bez toga je T2 praktički nemoguće igrati

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

vjerojatno je kod većine koji igraju 4+ godine (taj sam,točnije 4g 1m 2d) i početnih nas 4 što je krenulo igrati,dvojica odustala nakon 35lvl+ kad su skužili da je jako teško bez plaćanja,a nisu zadnji što igrao odustao negdje iza roi-a pa se u međuvremenu skupilo nas 6 iz HR i igrali smo jedno godinu i pol,možda više i na kraju svi odustali osim mene i još jednoga,iako se teško može nazvati da ja uopće igram više - trenutno nisam aktivan 3mjeseca + i tako je oko zadnjih 2 godine,ne igram po 3-4 mjeseca pa igram 1-2 ali to je zato jer lotro u kakvom je trenutnom stanju meni osobno jednostavno dosadi brzo

http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

da, kužim, sad ovaj 15.2 patch je tek toliko da ima nešto novo, a počeo sam levelati guarda tek toliko da imam nešto za raditi

Do update 16 nema se što raditi

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Meni će 16og biti 7 god kako lotram. U zadnje vrijeme prođe i po 2 tjedna da se ne logiram, ali uvijek dođem i zaigram malo sa mainom. Razloga je više, 1. nemam više ni približno vremena kao prije, 2. zasitio sam se, a ne vidim smisla u grindanju najboljeg armoura kad mi je i ovaj koji imam više nego dovoljan. Da je pvp kakav bi trebao biti zasigurno bi puno više bio u ettenu, ali niti tu nemam neke volje.

 

Jedino što me vuče lotru je priča koju lagano pratim takvim tempom da baš uspijem hvatati updateove kako dolaze. Casual i laganini :)

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
zveer kaže...

da, kužim, sad ovaj 15.2 patch je tek toliko da ima nešto novo, a počeo sam levelati guarda tek toliko da imam nešto za raditi

Do update 16 nema se što raditi

 Ovaj patch mi sve više izgleda kao još jedan nepotrebni grind, tek toliko da nam vrijeme brže prođe do proljeća. O.K. super mi je ideja da se ožive stare zone. Ali koliko samo treba pobiti tih elitnih monstera da bi se skupilo dovoljno tokena za FA koji je trenutno vrlo lako nabaviti u igri??? Pocket item? Nije loš ali već imamo BB nakit. Tapiserije za kuću...? Bilo bi super da imam mjesta.  Na kraju ću odigrati sve to samo za deed na mainu i da uzmem onu cosmetic pet žabu...

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja kontao Brajki umro :P

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

uskoro više info o serverima i trasferima

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice