Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 934.301
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

U16 dolazi navodno krajem travnja. Tako je barem Frelon napisao na forumu. Spomenuo je čak mogučnost nekog manjeg updatea prije toga...

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

U16 dolazi navodno krajem travnja. Tako je barem Frelon napisao na forumu. Spomenuo je čak mogučnost nekog manjeg updatea prije toga...

 nije loše,imam još vremena za preći central gondor.Samo da i instance što su najavili odma dođu s updateom,a ne prvo samo questovi pa tek kasnije dodaju instance

http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

KADA SE BR OTAVARA

14 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Kakva je situacija sa igricom ako se ne misli placat nista. Jel imas smisla zapocinjati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

prvoj probaj igrati,možeš do lvl-a 32-35 kao F2P bez problema pa onda odlučiš dali ti se igra uopće sviđa ili ne

http://social.xfire.com/profile/strmi007
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

U16 je trenutno na Bulroareru u alpha testiranju... pa pretpostavljam da će beta za nekih tjedan - dva

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

U16 je trenutno na Bulroareru u alpha testiranju... pa pretpostavljam da će beta za nekih tjedan - dva

 možda i prije , ali u svakom slučaju isntance što trebaju doći s u16 još nisu ni u alpha testiranju

http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

sad na hunteru imam 2nd age coldfelds bow i sword,  i ak na njih stavim taj imbue system, jel mogu onda kad budem rank 12 ( ak budem :D ) uzet 1st age coldfels bow i sword i na njih stavit taj imbue system

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
gljiva77 kaže...

sad na hunteru imam 2nd age coldfelds bow i sword,  i ak na njih stavim taj imbue system, jel mogu onda kad budem rank 12 ( ak budem :D ) uzet 1st age coldfels bow i sword i na njih stavit taj imbue system

 nebih znao jer nemogu copy char na br , neželi učitati tu stranicu.Tako da nemogu provjeriti ništa

http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Bio sad malo na br

 

East gondor - 795 - qp i instance. Ima 2x 3man i 1x 6 man

 - lvl cap ostaje 100

 

i sad najbitnije imbue system za LI : - samo za lvl 100 LI

 - ako su vam LI na live serverima sad max out legacye i kad ih imbue , ako imate 7 legacya zbog crystala trebat će vam 49 empowermenta jer ima 7 legacya i svaki će vam biti na 33 od max što se može otključati 40 . Tako da jedan legacy da bude max lvl 40 treba 7 emp i po 7 legacya = 7*9 = 49 emp 

 - trebat će vam više 10 000 000 legendary xp-a da ih maxate

 

- i dalje se može dodati samo jedan scroll of delving & remembrance.Dok za star crystale nisam siguran el ostalo 3 ili više sad

 

-na kraju da pretvorimo to u markice i medaljone koliko treba za jedan LI = jedan emp scroll je 3.7k mark i 565 medaljona ; 49 * 3700 = 181 300 markica + 49 * 565 = 27 685 medaljona

 

ili možete plaćati 35 Mithril coinsa za jedan lvl dizanja pa onda 49 * 35 = 1715 MC = ili 13720 TP

http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Moram priznati da mi se svidjelo. Ovo bi mogao biti jako dobar update nakon dugo vremena. World builderi su još jednom napravili dobar posao. Minas tirith iako iz daleka izgleda veličanstveno. a  sve nekako miriši na SOA. regija, instance...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Konačno daje došlo vrijeme da legendary weapon uistinu bude legendary.

To su odmah u startu tako trebali napraviti.

 

Nego dali mi se čini ili će opet totalno zeznuti time creepove ili su i na to mislili nekako?

 

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

bit će legendary onome tko ima više lvl 100 , kad ti za jedan LI treba 29k medaljona i 183k markica

http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

mozda budu smanjili cijenu ili stavili negdje padanje za emp jer ovako ce biti previse

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ja imam 10 likova na lv 100 i 500 000 markova, ali nisam ptrošio na njih više od 10-ak scrollova od kad je podignut lv cap, pa neću ni sada. jednostavno nema potrebe i sadržaja u igri za max na legacijima na oružju...

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...

ja imam 10 likova na lv 100 i 500 000 markova, ali nisam ptrošio na njih više od 10-ak scrollova od kad je podignut lv cap, pa neću ni sada. jednostavno nema potrebe i sadržaja u igri za max na legacijima na oružju...

 Ja se uopće više ne zamaram sa top opremom, ako što uleti dobro ako ne moj hunter je i više nego sposoban za bilo koji content u igri sa opremom koju imam.

Šteta što nema sadržaja koji te tjeraju do krajnjih granica, ali za nas casual igrace to i nije neki pretjerani problem.

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ovih dana LOTRO slavi svoju 8. obljetnicu koja je i ovaj put popračena prigodnim festivalom. Slijedi kratak osvrt na proteklih 8 godina....

 

2007. krajem travnja, nakon godina razvoja izlazi orginalna igra pod naslovom Lord of the Rings: Shadow of Angmar. Iza igre stoji naravno Turbine koji je preuzeo prava od Vivendija nakon njihovog dugo razvijanog i na kraju ugašenog projekta - Middle earth online.

2007-2008. slijedi razdoblje u kojem je približno svaka dva mjeseca izašao free update sa nastavkom epske priče i brojnim nadogradnjama ( nove regije, helegrod i rift raid, annuminas instance, hobi-pecanje, defiler klasa u pvmp, itd...)

2008 Izlazi krajem te godine po mnogima najbolja ekspanzija - Mines of Moria. level cap se pomiće na lv 60. Dvije nove klase (warden i runekeeper). I koliko god danas mnogi žalili za tim vremenima, u početku bilo je to prilično neispoliran proizvod prepun bugova na što su u ono vrijeme mnogi prigovarali....

2009. Slijedi prvi veći besplatni update nakon Morije - Lothlorien. Update donosi prvi oblik (podnošljivi) grindanja kakav i danas znamo. ali i novi instance cluster sa 12 raidom. Nakon niza manjih updatea krajem te godine trebao je izači sljedeči veći free update. Ipak zbog nedostatka novca taj je update prepakiran u plačenu ekspanziju - Siege of Mirkwood. Lv cap se pomiće na 65.

2010. Te godine se gotovo ništa ne događa u lotru. Tek niz sitnih updatea uz jedan izuzetak. Enedwaith. Nova reigija za lv 65 izašla u sklopu upatea The ride of the grey company. Takođes i frostbluff otvara po prvi put svoja vrata gostima zimskog festivala. WB preuzima turbine i igra prelazi na FTP.

2011. Igra se trgnula iz mrtvila zahvaljujuči novim igračima. Otvaraju se novi serveri. Turbine bilježi porast zarade i nagrađuje nas po mnogima najboljim instance clusterom - In their absence. Codemasters odustaje od LOTRa i europski serveri se sele u USA.  Krajem godine izlazi najprodavanija ekspanzija - Rise of isengard.

2012. U proljeće izlazi vrlo dobar free update Great river. Iako je godina  vrlo dobro počela, slijedi lagani pad. I to uoči četvrte po redu ekspanzije - Riders of Rohan. Slabo prihvačen mounted combat, hytbold solo grind i lošnjikav istance cluster još su naknadno odbili ne malen broj igrača.

2013. početak godine nas je dočekao sa još jednim feee updateom -  Wildemore. Krajem godine Izlazi zasad posljednja ekspanzija - Helms Deep. Prihvačena je vrlo hladno. Mnogi nisu bili oduševljeni novim tipom instanci - Epic Battles, kao ni updateom class traitova...

2014. slijede tri veča updatea. Fangorn, West Gondor i Central Gondor. Igra se drastično izmjenila. Ponajviše izostankom klasičnih instance clustera i sve više solo grindanja...

2015. Igra ulazi u osmu godinu postojanja. Trenutno na bulroareru je u fazi testiranja sljedeći free update - Osgiliath.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 16:12 (marchozg).
Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Definitivno se ponovo vracam u igru :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Posto vidim da tu ima balkanca koji igraju LOTRO htio bih vas pitati za pomoc.

Problem je ovakav ja sam instalirao LOTRO i kada ga ocu upalit ovo mi se prikaze 

evo link slike: http://balkan-slike.info/images/2015/04/19/F6Ls.png

 

I evo vam i ono dolje sta pise pod "Prikaz detalja o problemu".

 

Potpis problema:
Naziv događaja koji opisuje problem: APPCRASH
Naziv aplikacije: TurbineLauncher.exe
Verzija aplikacije: 1502.56.1590.4050
Vremenska oznaka aplikacije: 54ddb018
Naziv modula kvara: TurbineLauncher.exe
Verzija modula kvara: 1502.56.1590.4050
Vremenska oznaka modula kvara: 54ddb018
Kod iznimke: c0000005
Pomak iznimke: 00150013
Verzija OS-a: 6.1.7601.2.1.0.256.1
ID regionalnih postavki: 1050
Dodatne informacije 1: 0a9e
Dodatne informacije 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Dodatne informacije 3: 0a9e
Dodatne informacije 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2015 8:40 (Faimeram).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Faimeram kaže...

Posto vidim da tu ima balkanca koji igraju LOTRO htio bih vas pitati za pomoc.

Problem je ovakav ja sam instalirao LOTRO i kada ga ocu upalit ovo mi se prikaze 

evo link slike: http://balkan-slike.info/images/2015/04/19/F6Ls.png

 

I evo vam i ono dolje sta pise pod "Prikaz detalja o problemu".

 

Potpis problema:
Naziv događaja koji opisuje problem: APPCRASH
Naziv aplikacije: TurbineLauncher.exe
Verzija aplikacije: 1502.56.1590.4050
Vremenska oznaka aplikacije: 54ddb018
Naziv modula kvara: TurbineLauncher.exe
Verzija modula kvara: 1502.56.1590.4050
Vremenska oznaka modula kvara: 54ddb018
Kod iznimke: c0000005
Pomak iznimke: 00150013
Verzija OS-a: 6.1.7601.2.1.0.256.1
ID regionalnih postavki: 1050
Dodatne informacije 1: 0a9e
Dodatne informacije 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Dodatne informacije 3: 0a9e
Dodatne informacije 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

 to se dogodilo odmah nakon instalacije igre? Kod mene je jednom bila situacija da mi se igra ruši odmah nakon pokretanja na windowsima 7 bez service packa 1. Isto tako čini se da lotro više voli 64-bitne  windowse...

12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

definitivno je bolje 64 bit , još kod Isengarda mislim da su počeli problemi s 32 bit i prevelikim korištenjem RAM-a i onda se igra sruši

http://social.xfire.com/profile/strmi007
9 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...
Faimeram kaže...

Posto vidim da tu ima balkanca koji igraju LOTRO htio bih vas pitati za pomoc.

Problem je ovakav ja sam instalirao LOTRO i kada ga ocu upalit ovo mi se prikaze 

evo link slike: http://balkan-slike.info/images/2015/04/19/F6Ls.png

 

I evo vam i ono dolje sta pise pod "Prikaz detalja o problemu".

 

Potpis problema:
Naziv događaja koji opisuje problem: APPCRASH
Naziv aplikacije: TurbineLauncher.exe
Verzija aplikacije: 1502.56.1590.4050
Vremenska oznaka aplikacije: 54ddb018
Naziv modula kvara: TurbineLauncher.exe
Verzija modula kvara: 1502.56.1590.4050
Vremenska oznaka modula kvara: 54ddb018
Kod iznimke: c0000005
Pomak iznimke: 00150013
Verzija OS-a: 6.1.7601.2.1.0.256.1
ID regionalnih postavki: 1050
Dodatne informacije 1: 0a9e
Dodatne informacije 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Dodatne informacije 3: 0a9e
Dodatne informacije 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

 

 to se dogodilo odmah nakon instalacije igre? Kod mene je jednom bila situacija da mi se igra ruši odmah nakon pokretanja na windowsima 7 bez service packa 1. Isto tako čini se da lotro više voli 64-bitne  windowse...

 

 

 Ovako meni je LOTRO prije radio ali ja sam reinstall windows i od sada vise ne radi

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 13:51 (Faimeram).
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

04.05.15 Dolazi update 16

http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

a pojavio se developer video:

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ajde jedva čekam da dođe update pa ću se tu i tamo malo ulogirati da malo zaroštam. :)

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Danas stiže update. serveri su zatvoreni od 14-19. naravno ako opet nešto ne zabrljaju pa se downtime ne oduži do kasno u noć...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

s obzirom da je turbine sve je moguće , i koja je šansa da će sutra odmah zatvoriti neku instancu jer nešto nevalja i onda će je opet otvoriti s idućim minor updateom koji dolazi za 10-tak dana

http://social.xfire.com/profile/strmi007
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
 
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice