Mass Effect 3

poruka: 2.680
|
čitano: 317.734
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Mass Effect 3

Koliko svacam ti gledas stranicu, ali ti trebas skinit origin program.

 

https://www.origin.com/en-ie/download

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

Jesam skinuo sam ga,i origin program mi stalno govori da moram biti online kad se loginam prvi put i jesam spojen sam cijelo vrijeme na net,al on i dalje tvrdi da nisam online i zato ne mogu pristupit originu putem programa. updatean je i sve. ne kuzim di je problem....

13 godina
offline
Re: Mass Effect 3
T-888 kaže...

Jesam skinuo sam ga,i origin program mi stalno govori da moram biti online kad se loginam prvi put i jesam spojen sam cijelo vrijeme na net,al on i dalje tvrdi da nisam online i zato ne mogu pristupit originu putem programa. updatean je i sve. ne kuzim di je problem....

Posalji supportu mail.

16 godina
offline
Mass Effect 3

Da ti firewall ne blokira origin? Jedino mi to pada na pamet

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

Nope,provjerih vec :/

14 godina
offline
Mass Effect 3

Može mi neko reći koji uzrok laganja može biti?
Dakle prvi put kad sam pokrenuo igru i snjimao ni L od laganja, sad kad snjimam misiju na marsu svakih 15 sekunda padne fps na 20 pa se digne za manje od sekunde na 60.

Kad stojim na mjestu također se to dogodi, dakle nije do toga da mi je komp slabi.

Zbunjen sam, što mislite koji uzrok može biti?

 

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 13:07 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

Provjeri temperature, možda nemaš dovoljno RAM-a, možda nešto treće.

14 godina
offline
Re: Mass Effect 3
Looka kaže...

Provjeri temperature, možda nemaš dovoljno RAM-a, možda nešto treće.

Sigurno je nešto treće, jer temperatura gpu-a ne prelazi 65C a 8 gb rama je sasvim dovoljno

 

 

Nisam jedini! http://forum.bioware.com/topic/255410-me3-horrible-framerate-drops/

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.8.2014 22:41 (Gremlin144).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

Jesi probao isključiti  vsync i/ili origin overlay?

14 godina
offline
Mass Effect 3

rješio sam problem tako što sam maknuo kvačicu od "Enable Origin in game"

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Mass Effect 3

Je li MP još u pogonu?

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mass Effect 3

kad sam probao prije nekih par mjeseci je još radilo makar nestabilno kao i na početku (disconnect na svakoj drugoj mapi)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mass Effect 3

Radi a sad ne znam koliko baš ekipa igra, mi tu i tamo iz dosade bacimo iako u zadnje vrijeme rijetko a što se tiče problema sa serverima to je individualne prirode i teško za detektirati, taj dio me3 je poprilično loše napravljen. A što se tiče gužve, ili ćeš naći na one koji igraju non stop i imaju sav gear i achievemente ili na one koji su friško krenuli jer su uzeli igru na nekom popustu ali ovako iz ovog malo što odigram čini se da za gold/platinum i dalje još uvijek ima ekipe koja igra.

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.1.2015 19:57 (amanar).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Ova igra je za one s dobrim zivcima. Bar mislim :)

 

ME 1 i ME 2 su nista naspram ME 3. Trebao sam igrat prva dva dijela na najtezoj razini. Ovaj treci dio je po meni bolesno tezak. Prva dva dijela mu nisu ni do koljena. Izludit cu od Cerberusa (barem sam Illusive Mana izludio u drugom dijelu, a Collectorsku bazu unistio)... -.- ubijes ih 5, dode ih 10.. Nikad kraja ubijanju.

Skoro sam ekran razbio zbog Tuchanke i deaktiviranja bombe. 'Save him' jedanput, dvaput, triput... i na kraja mi ga ubiju. Prokleti veliki Mech na kraju (valjda). On s jedne strane, Cerberus s druge strane. Stvarno Ultimate igra sta je je. Malo su pretjerali s tezinom. Previse pucanja - premalo metaka heh...

Misije su sve zahtjevne. Ne znam kako cu doci do kraja, a da ne poludim... :). Ako imate kakav savjet za laksi prelazak igre, javite :)

 

I koliko cujem kraj je kontroverzan. Sav trud ulozis za prelazak igre i onda ti ga EA zezne. Koliko sam vidio ima nekoliko zavrsetaka. Kako onda planiraju napravit 4.dio, s nekoliko pocetaka? Heh :)

 

Ali barem uzivam u romansama. Miranda, Ashley... uff (y)

Prvi i drugi dio su mi dobri, ali treci...zahtjevan...zahtjeeeevaannnn... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mass Effect 3
28IviTat10 kaže...

Ova igra je za one s dobrim zivcima. Bar mislim :)

 

ME 1 i ME 2 su nista naspram ME 3. Trebao sam igrat prva dva dijela na najtezoj razini. Ovaj treci dio je po meni bolesno tezak. Prva dva dijela mu nisu ni do koljena. Izludit cu od Cerberusa (barem sam Illusive Mana izludio u drugom dijelu, a Collectorsku bazu unistio)... -.- ubijes ih 5, dode ih 10.. Nikad kraja ubijanju.

Skoro sam ekran razbio zbog Tuchanke i deaktiviranja bombe. 'Save him' jedanput, dvaput, triput... i na kraja mi ga ubiju. Prokleti veliki Mech na kraju (valjda). On s jedne strane, Cerberus s druge strane. Stvarno Ultimate igra sta je je. Malo su pretjerali s tezinom. Previse pucanja - premalo metaka heh...

Misije su sve zahtjevne. Ne znam kako cu doci do kraja, a da ne poludim... :). Ako imate kakav savjet za laksi prelazak igre, javite :)

 

I koliko cujem kraj je kontroverzan. Sav trud ulozis za prelazak igre i onda ti ga EA zezne. Koliko sam vidio ima nekoliko zavrsetaka. Kako onda planiraju napravit 4.dio, s nekoliko pocetaka? Heh :)

 

Ali barem uzivam u romansama. Miranda, Ashley... uff (y)

Prvi i drugi dio su mi dobri, ali treci...zahtjevan...zahtjeeeevaannnn... :)

 

Teško? Stvarno? Nije ništa posebno teško. 

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
13 godina
offline
Re: Mass Effect 3
28IviTat10 kaže...

Ova igra je za one s dobrim zivcima. Bar mislim :)

 

ME 1 i ME 2 su nista naspram ME 3. Trebao sam igrat prva dva dijela na najtezoj razini. Ovaj treci dio je po meni bolesno tezak. Prva dva dijela mu nisu ni do koljena. Izludit cu od Cerberusa (barem sam Illusive Mana izludio u drugom dijelu, a Collectorsku bazu unistio)... -.- ubijes ih 5, dode ih 10.. Nikad kraja ubijanju.

Skoro sam ekran razbio zbog Tuchanke i deaktiviranja bombe. 'Save him' jedanput, dvaput, triput... i na kraja mi ga ubiju. Prokleti veliki Mech na kraju (valjda). On s jedne strane, Cerberus s druge strane. Stvarno Ultimate igra sta je je. Malo su pretjerali s tezinom. Previse pucanja - premalo metaka heh...

Misije su sve zahtjevne. Ne znam kako cu doci do kraja, a da ne poludim... :). Ako imate kakav savjet za laksi prelazak igre, javite :)

 

I koliko cujem kraj je kontroverzan. Sav trud ulozis za prelazak igre i onda ti ga EA zezne. Koliko sam vidio ima nekoliko zavrsetaka. Kako onda planiraju napravit 4.dio, s nekoliko pocetaka? Heh :)

 

Ali barem uzivam u romansama. Miranda, Ashley... uff (y)

Prvi i drugi dio su mi dobri, ali treci...zahtjevan...zahtjeeeevaannnn... :)

Ti mora da se zezaš ?

 

Meni je me3 na insane ko me2 na hardcore. Ode kad krenes si odma lvl 30+, dok si u me2 jadnicak s 2 spela. U toj misiji na mistu di je mech imas geth lancer ili nesto i samo ispali jednom u njega i nazad na vojnike.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3
Zajeb kaže...
28IviTat10 kaže...

Ova igra je za one s dobrim zivcima. Bar mislim :)

 

ME 1 i ME 2 su nista naspram ME 3. Trebao sam igrat prva dva dijela na najtezoj razini. Ovaj treci dio je po meni bolesno tezak. Prva dva dijela mu nisu ni do koljena. Izludit cu od Cerberusa (barem sam Illusive Mana izludio u drugom dijelu, a Collectorsku bazu unistio)... -.- ubijes ih 5, dode ih 10.. Nikad kraja ubijanju.

Skoro sam ekran razbio zbog Tuchanke i deaktiviranja bombe. 'Save him' jedanput, dvaput, triput... i na kraja mi ga ubiju. Prokleti veliki Mech na kraju (valjda). On s jedne strane, Cerberus s druge strane. Stvarno Ultimate igra sta je je. Malo su pretjerali s tezinom. Previse pucanja - premalo metaka heh...

Misije su sve zahtjevne. Ne znam kako cu doci do kraja, a da ne poludim... :). Ako imate kakav savjet za laksi prelazak igre, javite :)

 

I koliko cujem kraj je kontroverzan. Sav trud ulozis za prelazak igre i onda ti ga EA zezne. Koliko sam vidio ima nekoliko zavrsetaka. Kako onda planiraju napravit 4.dio, s nekoliko pocetaka? Heh :)

 

Ali barem uzivam u romansama. Miranda, Ashley... uff (y)

Prvi i drugi dio su mi dobri, ali treci...zahtjevan...zahtjeeeevaannnn... :)

Ti mora da se zezaš ?

 

Meni je me3 na insane ko me2 na hardcore. Ode kad krenes si odma lvl 30+, dok si u me2 jadnicak s 2 spela. U toj misiji na mistu di je mech imas geth lancer ili nesto i samo ispali jednom u njega i nazad na vojnike.

 Za iskusnjare je mozda lagana heh

 

Prvi put igram ME 3 i razlikuje se jako od prethodna dva. Ali dobar je nastavak sve u svemu. 

12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Od tri dijela najteži je prvi ako kreces od 1 level(a ako kreces od 60 onda je najlaksi),a 3-ka je lagana, jedini tezak dio je mozda bio kad trcis reaperu ispod nogu dok te jedno 5-6 brutova napada.

Nebo je granica.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3
Da, taj dio je zeznut...

Upravo zavrsena igra... :D

Moj konacni osvrt na trilogiju i ME3. Valjda nece zvucat glupo :)

Zavrsio sam s konacnim unistenjem Reapera. Za to sam se borio od pocetka. Ne prihvacam druge zavrsetke.

Kontrola Reapera? Ne hvala. Zasto? Cim sam kupio ME kolekciju, zapoceo sam s zenskom Shepard. Nekako ti priraste srcu i zrtvovanje na kraju bi mi bilo pljuvanje u lice. Tolike sate i trud ulozis da svladas Gethove i Collectorse i na kraju umre. Sav trud kao da pada u vodu. Istina, legenda je postala, ali jednostavno drugi zavrsetci ne dolaze u obzir. Ni pod razno.
Mozda da sam zapoceo s muskim Shepardom bi drugacije razmisljao, ali kako je tako je

Spajanje takoder ne dolazi obzir. Isto vrijedi kao zrtvovanje. Boris se stalno protiv njih da bi se na kraju sintetizirao/spojio, kako god, s njima. Ne dolazi u obzir takoder.

Rade cu mislit da mi je zenska Shepard prezivjela nego poginula. I svaki put bi izabrao ovaj zavrsetak.


Sto se tice likova. Iz prvog dijela bi uvijek izabrao Ashley (jer predobro izgleda u 3.dijelu :p ). Dijelove s Kaidenom mogu gledat i na You Tube-u. Ako ga je uopce netko i izabrao i pustio dobru zensku da pogine :)

Romanse: zenska Shepard: - , muski Shepard: Ashley


Iz drugog ako moram birat, odabrao bi Mirandu - svada Jack i Mirandu. No imao sam dovoljno Paragon bodova da rijesim situaciju na dobrobit obiju strana - steknem lojalnost kod obje.
Sto se tice napada na Collectorsku bazu, tu se dvoumim uvijek. Koga poslat u smrt, a koga ostavit na zivotu. Da budem siguran pored sebe ostavim Mirandu i Grunta/Garrusa/..., a u smrt posaljem Jacka. Nekako mi nije prisjela. Sto se tice drugog 'smrtnika' u prvi plan mi ide Zaeed, iako njegove granata su me mnogo puta spasavale. Tu je i Mordin, ali opet, i on je dobar s mocima.

Prezivjeli: Miranda, Grunt, Garrus, Tali, Jacob, Samara, Thane, Legion
Poginuli: Jack
Dvoumljenje oko smrti: Mordin, Zaeed

Romansa: Jacob / Miranda

Ocuvat ili unistit bazu? Prvi put sam se zeznio jer sam sacuvao bazu. Zasto zeznio? 3.dio nisam mogao pokrenit, do prije tjedan dana, pa nisam znao tko mi je drugi neprijatelj u igri. Za Reaperse sam znao, ali za Cerberus nisam. Tako da kad sam drugi put igrao, ovaj put s muskim Shepardom, baza je otisla u zrak. A gospodin Illusive Man poludio. I neka je... Ako cemo igrat prljavo, igrat cemo... :)

E sad, treci nastavak... Cudno ce te me gledat sad :p ...

Romansa: zenska Shepard i porucnica Traynor
S muskim Shepardom nisam jos igrao ME3, ali to je preocito... Ashley

Kako sam i rekao na pocetku, unistio sam Reapere. Dovoljno su mi problema stvarali od drugog dijela.

Toliko se prica o krajevima, pa evo i moje misljenje. Mislim da su mogli napravit i najnajbolji kraj - Shepard je prezivio/la. Trenutni najbolji kraj nedaje puno toga za reci. Mozda je Shepard ziv/a, a mozda je to bio zadnji izdisaj? Moglo je to i bolje, ali nadam se da ce na pocetku ME4 biti ponesto govora i o kraju ME3, zavisno o odabiru kraja. Malo bi bilo glupo zavrsit s udisajem Shepard, a ne rec nesto o tome u novom nastavku - u vezi najboljeg kraja. Za ostale krajeve nemam sta za reci heh
Sve u svemu, nije to to bez Shepard, kao sto vise nije FaF FaF bez Bryana. Ali valjda ce me razuvjerit ..


Sve u svemu, Mass Effect je odlicna igra. 13 € sto sam dao za trilogiju je nista, naspram dozivljaja koje pruza igra.
Malo podugacak osvrt na cjelokupnu igru, ali sta cu :). ME4 jedva cekam...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect 3
28IviTat10 kaže...
Da, taj dio je zeznut...

Upravo zavrsena igra... :D

Moj konacni osvrt na trilogiju i ME3. Valjda nece zvucat glupo :)

Zavrsio sam s konacnim unistenjem Reapera. Za to sam se borio od pocetka. Ne prihvacam druge zavrsetke.

Kontrola Reapera? Ne hvala. Zasto? Cim sam kupio ME kolekciju, zapoceo sam s zenskom Shepard. Nekako ti priraste srcu i zrtvovanje na kraju bi mi bilo pljuvanje u lice. Tolike sate i trud ulozis da svladas Gethove i Collectorse i na kraju umre. Sav trud kao da pada u vodu. Istina, legenda je postala, ali jednostavno drugi zavrsetci ne dolaze u obzir. Ni pod razno.
Mozda da sam zapoceo s muskim Shepardom bi drugacije razmisljao, ali kako je tako je

Spajanje takoder ne dolazi obzir. Isto vrijedi kao zrtvovanje. Boris se stalno protiv njih da bi se na kraju sintetizirao/spojio, kako god, s njima. Ne dolazi u obzir takoder.

Rade cu mislit da mi je zenska Shepard prezivjela nego poginula. I svaki put bi izabrao ovaj zavrsetak.


Sto se tice likova. Iz prvog dijela bi uvijek izabrao Ashley (jer predobro izgleda u 3.dijelu :p ). Dijelove s Kaidenom mogu gledat i na You Tube-u. Ako ga je uopce netko i izabrao i pustio dobru zensku da pogine :)

Romanse: zenska Shepard: - , muski Shepard: Ashley


Iz drugog ako moram birat, odabrao bi Mirandu - svada Jack i Mirandu. No imao sam dovoljno Paragon bodova da rijesim situaciju na dobrobit obiju strana - steknem lojalnost kod obje.
Sto se tice napada na Collectorsku bazu, tu se dvoumim uvijek. Koga poslat u smrt, a koga ostavit na zivotu. Da budem siguran pored sebe ostavim Mirandu i Grunta/Garrusa/..., a u smrt posaljem Jacka. Nekako mi nije prisjela. Sto se tice drugog 'smrtnika' u prvi plan mi ide Zaeed, iako njegove granata su me mnogo puta spasavale. Tu je i Mordin, ali opet, i on je dobar s mocima.

Prezivjeli: Miranda, Grunt, Garrus, Tali, Jacob, Samara, Thane, Legion
Poginuli: Jack
Dvoumljenje oko smrti: Mordin, Zaeed

Romansa: Jacob / Miranda

Ocuvat ili unistit bazu? Prvi put sam se zeznio jer sam sacuvao bazu. Zasto zeznio? 3.dio nisam mogao pokrenit, do prije tjedan dana, pa nisam znao tko mi je drugi neprijatelj u igri. Za Reaperse sam znao, ali za Cerberus nisam. Tako da kad sam drugi put igrao, ovaj put s muskim Shepardom, baza je otisla u zrak. A gospodin Illusive Man poludio. I neka je... Ako cemo igrat prljavo, igrat cemo... :)

E sad, treci nastavak... Cudno ce te me gledat sad :p ...

Romansa: zenska Shepard i porucnica Traynor
S muskim Shepardom nisam jos igrao ME3, ali to je preocito... Ashley

Kako sam i rekao na pocetku, unistio sam Reapere. Dovoljno su mi problema stvarali od drugog dijela.

Toliko se prica o krajevima, pa evo i moje misljenje. Mislim da su mogli napravit i najnajbolji kraj - Shepard je prezivio/la. Trenutni najbolji kraj nedaje puno toga za reci. Mozda je Shepard ziv/a, a mozda je to bio zadnji izdisaj? Moglo je to i bolje, ali nadam se da ce na pocetku ME4 biti ponesto govora i o kraju ME3, zavisno o odabiru kraja. Malo bi bilo glupo zavrsit s udisajem Shepard, a ne rec nesto o tome u novom nastavku - u vezi najboljeg kraja. Za ostale krajeve nemam sta za reci heh
Sve u svemu, nije to to bez Shepard, kao sto vise nije FaF FaF bez Bryana. Ali valjda ce me razuvjerit ..


Sve u svemu, Mass Effect je odlicna igra. 13 € sto sam dao za trilogiju je nista, naspram dozivljaja koje pruza igra.
Malo podugacak osvrt na cjelokupnu igru, ali sta cu :). ME4 jedva cekam...

Neznam koju si igru igra, ali Ashley je najgori lik u igri. Uvik je ubijem, Kaiden ima bolje spelove za tricu. Za jedinicu se uvik bira Liara za romansu.

U drugom nitko ne treba umrit. Naravno kao male se romansa Tali, kao female se cuvas za DLC i Liarom.

Treci se ostaje na Tali i Liari.

U trecem ako se se spojis spasavas sve. I geth i EDI i reapere. Shepard umre, ali nece ga bit u iducem tako da je i nebitan.

12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Svi mogu preživjet suicide misiju.

Nebo je granica.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect 3
SuperWarrior kaže...

Svi mogu preživjet suicide misiju.

 Vjerojatno nije pomiria Mirandu i Jacka pa je posla krivu osobu da umre. Da ih je pomoria niko nebi umra.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3
Zajeb kaže...
SuperWarrior kaže...

Svi mogu preživjet suicide misiju.

 Vjerojatno nije pomiria Mirandu i Jacka pa je posla krivu osobu da umre. Da ih je pomoria niko nebi umra.

 Napisao je da ih je pomirio.

Nebo je granica.
9 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3
Vidim sad da nisam sve otkrio..

Kod zenske Shepard, mislim da sam odabrao Mirandu, zbog nedovoljno Paragona, a kod muskog Sheparda sam pomirio obje strane
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

28IviTat10 - sad googlaj "ME3 Indoctrination Theory" pa uživaj još par sati.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mass Effect 3

Ja sam cijelo vrijeme mislio nakon sto sam vidio ljudskog reapera da reaperi puste puno vremena da se razvi bioloska masa kroz galaksiju i kad se stekne zadovoljavajuca kolicina se vrate,harvestiraju i onda iskoriste za razmnozavanje s obzirom da su oni spoj bio-techa.

 

I da je bilo tako bio bi presretan,al nije nazalost,i po meni bi to bila presuper prica i imala bi nekog smisla,al nije nazalost.

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 0:33 (lmutak).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3
lmutak kaže...

Ja sam cijelo vrijeme mislio nakon sto sam vidio ljudskog reapera da reaperi puste puno vremena da se razvi bioloska masa kroz galaksiju i kad se stekne zadovoljavajuca kolicina se vrate,harvestiraju i onda iskoriste za razmnozavanje s obzirom da su oni spoj bio-techa.

 

I da je bilo tako bio bi presretan,al nije nazalost,i po meni bi to bila presuper prica i imala bi nekog smisla,al nije nazalost.

 Reaperi puštaju galaksiju da se razvija i kad se neka rasa dovoljno razvije, harvestaju ih. Tako sam barem ja skužio.

12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

Reaperi harvestaju civilizacije svakih 50k godina, zato jer ak ne unište organicse, oni ce napravit napredne synthetice(slicno gethima) koji ce ih unistit.

Nebo je granica.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mass Effect 3

pitanjce jedno...imam Mass Effect na steamu, Mass Effect 2 na steamu i na jednom originu i Mass Effect 3 na drugom originu...ako krenem ispočetka sa jedinicom hoću li moći prenijet saveove?...oni su vezani za pc ili za accountove?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mass Effect 3

Save je zaseban, možeš skinuti save s interneta i koristiti ga.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice