Middle-earth: Shadow Of Mordor

poruka: 160
|
čitano: 32.679
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor
Dolazi nam novi RPG smješten u Middle Earth. Događaji igre se zbivaju između Hobbit it LOTR filmova.
As movie audiences gear up for the next installment of The Hobbit, gamers now have their own Tolkien project to get excited about. Middle-earth: Shadow of Mordor is on its way to a game screen near you on PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, and PC. Developed by Monolith Productions and published by Warner Bros. Interactive Entertainment, we feel the upcoming game showcases some of the gameplay innovation potential now possible on next-generation consoles through its groundbreaking Nemesis System.

While many previous games set in Middle-earth have revolved around the major events or characters depicted in Tolkien's books, Shadow of Mordor offers a new chapter that fits comfortably between The Hobbit and The Lord of the Rings. Players control a lone ranger by the name of Talion as he journeys deep into the heart of Mordor in the days before it transforms into a blasted hellscape. Along the way, developer Monolith is exploring a fascinating next-gen approach to enemies, encounters, and storytelling, one in which every player shapes their own story through the choices they make. The Nemesis System assures that every enemy you fight is a named foe, and if they survive their battle with you, they continue to grow, improve, and act in the world, even as you attempt to do the same with Talion. Our cover story recounts our extensive look at the game in action, from combat and leveling to story and setting.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.11.2013 19:25 (Firefox72).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Izgleda da sam samo ja zainteresiran za ovu igru  {#}

 

Ma daj ovaj bugov image uploader i njegova mala rezuolucija, evo slike u punoj veličini:

 

http://image.noelshack.com/fichiers/2013/51/1387204267-mesom-mordor.jpg

 

http://image.noelshack.com/fichiers/2013/51/1387204250-mesom-nemesis-system.jpg

 

http://image.noelshack.com/fichiers/2013/51/1387204268-mesom-talion.jpg

 

http://image.noelshack.com/fichiers/2013/51/1387204267-mesom-wraith-abilities.jpg

 

http://image.noelshack.com/fichiers/2013/51/1387204259-mesom-melee-combat.jpg

 

New Middle-earth: Shadow of Mordor screenshots now available

The Black Gates are infiltrated by Sauron’s army, murdering all in their path. Talion revives from the grave having lost all he holds dear, denied the peace of death… why did he survive?

Today, Warner Bros. Interactive Entertainment and Monolith Productions release five new screenshots and concept art for recently announced Middle-earth: Shadow of Mordor.

These assets include screenshots and concept art that showcase

• Talion - Players take the form of Talion, a ranger who loses his family and everything he holds dear, only to be returned from death by a mysterious Spirit of vengeance.
Mordor

• Mordor - Set between The Hobbit and The Lord of the Rings, Middle-earth: Shadow of Mordor begins on the night of Sauron’s return to Mordor, throwing the region into turmoil.

• Nemesis System - Discover a powerful and dynamic next-gen gameplay mechanic that allows players’ actions to shape enemy relationships and characteristics, creating personal and unique stories and gameplay arcs that remain persistent even after death.

• Wraith abilities - Players command Wraith Powers to orchestrate and execute their vengeance to outwit enemies, infiltrate the ranks, and dominate within an adaptive world.

• Melee combat - A multitude of enemies will require different tactics, encouraging the player to advance their skills, abilities and weapons to become legendary through a system of rune rewards crafted according to the player's strategy.

About the game

Middle-earth: Shadow of Mordor delivers a dark story of retribution as players will assume the role of Talion, a ranger who loses everything on the night of Sauron's return to Mordor. As Talion's personal vendetta unfolds, players uncover the mystery of the Spirit that compels him, discover the origin of the Rings of Power and confront the ultimate nemesis.

With a dynamic next-gen game environment powered by the Nemesis System, players orchestrate their personal plan of vengeance as they bend Mordor to their will; ensuring a unique experience to all players. Every enemy players face is a unique individual, differentiated by their personality, strengths and weaknesses.

Enemy encounters create personal archenemies specific to every gameplay session. Players must outthink each distinctively different enemy to infiltrate the ranks and dominate within the dynamic world that remembers and adapts to their actions and choices.

Middle-earth: Shadow of Mordor will be available on PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Windows PC.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.12.2013 15:51 (Firefox72).
Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Prijatelju, nisi sam {#}

 

Evo, ima nas u ovoj temi

 

Ova igra stvarno obećava.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

And only as you gasp your dying breath shall you understand, your life amounted to no more than one drop in a limitless ocean!" Yet what is any ocean but a multitude of drops?"|RIP R
Moj PC  
1 0 hvala 4
12 godina
neaktivan
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Zasad izgleda zanimljivo. Zaintrigiran sam i pratim :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Middle-earth: Shadow Of Mordor

zanima me koliko je stvarno ovo o cemu pricaju,da svaka odluka ima neku vaznost...nekako imam osjecaj da je navlakusa,da su to suptilne razlike koje nemaju veze i vaznost neku.

 

 

a i ovaj sistem s wraith me jaaako podsjeca na assasins creed. al mi ne drzi vodu jer svako ko je citao lotr il barem gledao film zna da to nemre tak funkcionirat kak je ingame napravljeno -.-

15 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Ajme ajme... 

 

Mojoj sreći nebi bilo kraja kada bi dobio odličnu akcijsku RPG avanturu u LOTR svijetu. Ali ovo me jako brine...

 

1. Glavni lik je ono... cmon... nekakav ranger sa super moćima. Te "wraith" moći nikako nemogu uklopiti u LOTR svijet. 

 

2. Igra previše podsjeća na Assassins creed. Eagle vision, pentranje po nastambama, oni "mostovi" od špaga prikladno razvučeni po svuda... 

 

3. Lokacija - MORDOR! Od ogromnog, šarenog, prekrasnog MiddleEartha koji ima toliko potencijala... oni izaberu Crni, tmurni, prljavi Mordor gdje će razvijati svoju priču. {#}

 

Definitivno ću pratiti razvoj ovog naslova, ali ovo su već sada poprilično veliki minusi u mojim očima.

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Ovo je odlicno, cim sam vidio ovo na komp ponovno stavljam War in the North :D Da malo odigramo nesto, prije ovoga :D

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Meni gameplay izgleda sasvim OK kada sklonimo lore sa strane. A to što je u Mordoru je meni plus, nagledo sam se Middle Eartha tijekom godina igranja LOTROa :)

There are some corners of the universe that have bred the most terrible things. Things that act against everything we believe in. They must be FOUGHT.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2014 21:42 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Ako bi ovo bilo izvedeno kvalitetno i konzistentno (znači da se vidi što je core mehanika igre, na što su ciljali) mogla bi odlično ispast igra. Podsjeća me na Dishonored sa onim semi-open world prostorima, plus ako bi stvarno do ful potencijala iskoristili onu Wraith moć, moglo bi to bit zanimljivo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

super igra zgleda, mjesavina assasinsa i batmana  i jos je LOTR :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Middle-earth: Shadow Of Mordor
Pri3s7 kaže...

super igra zgleda, mjesavina assasinsa i batmana  i jos je LOTR :D

to je loše lol :D

 

12 godina
neaktivan
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Animacije Ass Creeda su stvarno dobre, combat Batmana brz i zabavan, a LOTR je samo bonus.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Middle-earth: Shadow Of Mordor

combat batmana je prelagan. dijete koje slini i lupa glavom po tastaturi nemre fejlat u toj igri isto vrijedi za AC.

 

igre se trebaju maknut od takvog sistema jer dosadi nakon 10 minuta kad se sve animacije provrte.

 

13 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

dobro batman mi nije nesto posebno, ali assasins je dobra igra i gameplay...neznam svatko ima sovj ukus, ja mislim da bi mogla biti dobra igra :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Nema veze što je lagan. Responzivan je, atraktivan i ako se furaš na perfect score, no dmg taken, hard difficulty, nije toliko lagan. Može primjer dobrog combata onda?

 

Ja se u igri najviše veselim ovim malo većim prostorima i nadam se da će svaka misija imat nekoliko mogućnosti za riješit objektiv. Ne da mi pokažu sad jedinu misiju gdje ću moć koristit onaj mind control, a u ostalima govno.

 

EDIT: Ovo se odnosi na 2 posta iznad.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.1.2014 21:53 (Lopoc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Meni se jako sviđa nadolazeći naslov.

Sviđa mi se Combat sustav, penjanje po zidovima i interakcija s objektima u tom smislu (kao fanu AC serijala) mi se posebno sviđa.
Sve u svemu, valja itekako pratiti razvoj ovog naslova.
Možda i bude nešto od svega ovoga.

Samo da ne bude kao War in North.
Ono je preloše izvedeno.
Koliko god bio fan LOTR-a, ne mogu se natjerati ono igrati. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Lotr:WITN je u suštini čisti prosjek. Ali u SP-u dosadi stvarno brzo i nema tu čar kao LOTR:ROTK, jer u 8-9 godina razlike nisu ništa bolje napravili.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Middle-earth: Shadow Of Mordor
sudy_freak kaže...

Meni se jako sviđa nadolazeći naslov.

Sviđa mi se Combat sustav, penjanje po zidovima i interakcija s objektima u tom smislu (kao fanu AC serijala) mi se posebno sviđa.
Sve u svemu, valja itekako pratiti razvoj ovog naslova.
Možda i bude nešto od svega ovoga.

Samo da ne bude kao War in North.
Ono je preloše izvedeno.
Koliko god bio fan LOTR-a, ne mogu se natjerati ono igrati. 

Krenuo i odustao, pre lose napravljeno. Od combata koji postaje repetativan ( odlican u pocetku kad napravis critical i ono FINISH HIM brija :D Ali poludis na kraju ), dok gadanje samostrijelom je toliko lagano da je strasno :D

 

Najbolje sta su ikada napravili je LOTR: BFME I i II... jedne od boljih strategija... osim sta druga prati vise knjigu nego film....

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2014 1:04 (SimeKZ).
13 godina
offline
Re: Middle-earth: Shadow Of Mordor
SimeKZ kaže...

Najbolje sta su ikada napravili je LOTR: BFME I i II... jedne od boljih strategija... osim sta druga prati vise knjigu nego film....

{#}{#}

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || ↓ Stisni Hvala ako sam ti pomogao. ||
11 godina
neaktivan
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Igra izlazi 07.10.2014

 

Evo i novi trailer:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Bio sam iznenađen kada sam vidio da su pustili review-e prije izlaska igre.

Značilo je nešto pozitivno! Mislio sam da će ova igra biti fail kada izađe kao i sve do sada igre

u LOTRO univerzumu. Bome... Izgleda da igra rula :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Middle-earth: Shadow Of Mordor

revieowima nis ne vjerujem.

 

 

16 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

6GB VRAMa za Ultra teksture! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Izgleda da ce ovo sad bit praksa, znači svaki multiplatform naslov koji dolazi i na nove konzole nema apsolutno nikakvu optimizaciju za PC i paprene neopravdane zahtjeve, yey {#}

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Pa fino piše da su ultra teksture za UHD rezoluciju. Na full HD rezi ni ne vidiš razliku između high i ultra tekstura. S druge strane za igranje na UHD rezoluciji i tako treba najjača grafička kartica u ponudi. Po meni je u redu da ponude takvu opciju za one koji su kupili ultra skupe grafe, bolje da je ima nego ne.

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

Ma prićam i o Cpu zahtjevima po kojima ja nemogu igru ni pokrenut sa Phenomom x4. Ok priznam pregazilo ga je vrijeme ali nevidim po cemu bi igra bila tolko gladna cpua izgleda kao AC bez tone NPC'eva. Jedini razlog bi mogla bit katastrofa optimizacija ala Dead Rising 3  koji se vrti na 20fps i cpu usage je na 40%.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Middle-earth: Shadow Of Mordor
k1klop kaže...

Ma prićam i o Cpu zahtjevima po kojima ja nemogu igru ni pokrenut sa Phenomom x4. Ok priznam pregazilo ga je vrijeme ali nevidim po cemu bi igra bila tolko gladna cpua izgleda kao AC bez tone NPC'eva. Jedini razlog bi mogla bit katastrofa optimizacija ala Dead Rising 3  koji se vrti na 20fps i cpu usage je na 40%.

mislim da si  u totalnom pravu trenutno. vecina igara niti ne koristi maksimum slobodnih resursa i to je veliki problem.

Neznam u čemu je štos,al jebeš me game devovi su lijeni u vrazju mater. Onak,igra mi koristi 50& GPu powera i 2 jezgre proca,a imam 6 jezgri na 4.2 i graficku koja bi tjerala to na ultra...

optimizacija danas je stvarno shit,imam 50% kompa koje mi uopce ne koristi...

12 godina
odjavljen
offline
Middle-earth: Shadow Of Mordor

igra grafički ne opravdava zahtjeve,izgleda zapravo kao neki random naslov iz 2010,al grafika me u  ovakom tipu igara niti ne zanima ako je dobra to je samo jedna dodatna beneficija,mene više zanima storyline...A veliki sam fan Hobbit serijala.

šta mislite o ovoj zvjerki,iako neznam koliko teško bi je bilo modificirati da vrti ovaj naslov,

http://www.gamersnexus.net/news/1373-amd-w9100-firepro-gpu

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.9.2014 16:19 (Nitro233).
 
0 6 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice