Might & Magic : Heroes VI

poruka: 66
|
čitano: 11.893
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Might & Magic : Heroes VI

Ovdje možete pisati svoje dojmove, recenzije, screenshot-ove i sve vezano uz ovu igru.

 

Osobno igram jedno 20 sati u komadu i dosta je dobra. Nije kao trojka ali nije loše.

 

Trebali bi proizvođači igara češće mjenjat developer-e.

 

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI

Malo resursa i nacin na koji se izgraduje grad me razočarao.

12 godina
odjavljen
offline
Might & Magic : Heroes VI

Igra je zanimljiva i duga. Zabavna je kao i prijašnji dijelovi, bar meni

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Might & Magic : Heroes VI

Na prvi pogled igra me razočarala, ali sam sada zadovoljan. Ne onoliko koliko sam isprve mislio da ću biti, ali dat će se gubiti dani na tome{#}.

Nakon što se isprave bug-ovi, izmijeni town screen, i popravi AI bit će super!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Might & Magic : Heroes VI

Igra je bugovita, evo baš sad idem do grada i vidim da su mi sve jedinice postavljene na - 32000, ili ti drugim riječima nema šanse da bilo koju kupim. I kaj je još najbolje zadnji put sam sejvao prije 2 sata pa sad sve opet prolaziti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI
mile_st kaže...

Na prvi pogled igra me razočarala, ali sam sada zadovoljan. Ne onoliko koliko sam isprve mislio da ću biti, ali dat će se gubiti dani na tome{#}.

Nakon što se isprave bug-ovi, izmijeni town screen, i popravi AI bit će super!

slično je bilo kod mene na prvi pogled sam mislio kaj je ovo neka igričica onda su počeli video isječci i opširnost je došla do izražaja.

Prvi campain tab sam prešo za par sati i mislim kaj je to to. Bio sam u krivu ima dosta igre za ubit vremena i vremena čak i ako preskačete isječke.

Znaći na prvu štanga na drugu vau!

 

formula1@ imaš za skinu patch na 1.1 tak da probaj to. Ja nemam nekih bugova primjetnih više.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.10.2011 17:07 (strit).
12 godina
odjavljen
offline
Might & Magic : Heroes VI

Ma patch ne pomaže. Još jedan bug kojime živcira je ako tjekom bitke loadam situaciju prije, likovi se učitavaju jedno 10-15 sekundi. Ovo za kupovanje vojske mi se dogodilo samo jednom, može biti i do toga da ja spuštam igru i vračam se na desktop, pišem nešto dok igra u pozadini radi, pa je i tu problem. Ali sve u svemu igra je fenomenalna, po prvim ocjenama 8,5/10.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Might & Magic : Heroes VI

Čekam da mi dođe Collector's Edition pa da napokon počnem igrati. Trebao bi biti sutra u mojim rukama, ali sa samim demo-om sam bio oduševljen.

Igru s natrpali s dosta side questova koji se aktiviraju tijekom glavnog questa i to mi se sviđa. Ima duh stare trojke i većinu stvari su pogodili. Slažem se da je izgradnja grada najlošiji dio jer nema više lijepog internog pregleda nego samo neki "simboličan" pogled grada.

Heroji imaju ogroooomno stablo razvoja po karakteristikama, čarolijama, sposobnostima itd... mnogo bogatije nego ikad prije i pitam se da li je uopće moguće dovoljno dugo igrati skirmish kartu da se heroj razvije do maksimalnog potencijala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Might & Magic : Heroes VI

Ne znam jeli vama tako, ali ja sam demo igrao na MAX postavkama i sve je išlo poprilično tečno. Sada u full verziji mi i na najslabijm postavkama ide vrlo loše.

Što se tiče izgradnje heroja izgleda da ima puno mogućnosti, ali nekako mi se čini da neke mogućnosti neću nikada isprobati, ne djeluju baš značajne. Sve u svemu ovo je za mene offline igra, samo neka naprave AI dostojnim protivnikom i bit će dosta gejmanja{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Might & Magic : Heroes VI

ako mi moze ko pomoc.. pri logiranju trazi mi product key :/ 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI
force_d kaže...

ako mi moze ko pomoc.. pri logiranju trazi mi product key :/ 

Pa odeš u ALGORITAM i kupiš orginal igru što se službene izjave tiće. Ako si siromah ko mi ostali skineš SKIDROW jogurt instaliraš i prekopiraš cijeli sadržaj SKIDROW datoteke.

Za detaljnije inf. molim PM jer je javno objašnjavanje takvih stvari je na ovom forumu kažnjivo.

ok?{#}

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI
mile_st kaže...

Ne znam jeli vama tako, ali ja sam demo igrao na MAX postavkama i sve je išlo poprilično tečno. Sada u full verziji mi i na najslabijm postavkama ide vrlo loše.

Što se tiče izgradnje heroja izgleda da ima puno mogućnosti, ali nekako mi se čini da neke mogućnosti neću nikada isprobati, ne djeluju baš značajne. Sve u svemu ovo je za mene offline igra, samo neka naprave AI dostojnim protivnikom i bit će dosta gejmanja{#}

Može biti da ti se nešto sjeb... s kompom. Pogledaj moju konfiguraciju, ja na njoj na rezoluciji 1440x900 imam sve postavke na maksimum i fps mi ne pada ispod 35.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI

kaznjivo je da mi objasni neko gdje to mogu kupit  ?? .. ok ..

14 godina
offline
Might & Magic : Heroes VI

predlažem ti na game.co.uk 

registriraj se jer ćeš dobijati bodove

ima i tema ovdje na Bugovom forumu samo za tu stranicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI
force_d kaže...

kaznjivo je da mi objasni neko gdje to mogu kupit  ?? .. ok ..

ALGORITAM

 

Nisi me shvatio. Javno objašnjavanje kako instalirati neorginal igru i gdje ju nabaviti je kažnjivo. 

Nemoj mislit zatvorom nego eventualno nekim kartončičem od moderatora.

 

Što se tiče legalnog nabavljanja key, serial number-a i slično je dozvoljeno dapače zato ovaj forum i služi.

Tako da samo napred ako neko ima nekog favorita ili zna gdje su ključevi extra povoljni samo neka napiše jer to i mene zanima ako se odlučim na orginal.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2011 18:37 (strit).
14 godina
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI
formula1live kaže...
mile_st kaže...

Ne znam jeli vama tako, ali ja sam demo igrao na MAX postavkama i sve je išlo poprilično tečno. Sada u full verziji mi i na najslabijm postavkama ide vrlo loše.

Što se tiče izgradnje heroja izgleda da ima puno mogućnosti, ali nekako mi se čini da neke mogućnosti neću nikada isprobati, ne djeluju baš značajne. Sve u svemu ovo je za mene offline igra, samo neka naprave AI dostojnim protivnikom i bit će dosta gejmanja{#}

Može biti da ti se nešto sjeb... s kompom. Pogledaj moju konfiguraciju, ja na njoj na rezoluciji 1440x900 imam sve postavke na maksimum i fps mi ne pada ispod 35.

Pa eto imamo sličnu konfiguraciju. Što se toga tiče ne bi smjelo. Probat ću update-ovati drivere od grafičke, jer drugo ne bi smjelo biti.

14 godina
offline
Might & Magic : Heroes VI

evo instalirao sam driver novi i za vrijeme pratio rad procesora...bome nije dorastao ovim zahtjevima, stalno je gotovo vršno aktivan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI
force_d kaže...

ako mi moze ko pomoc.. pri logiranju trazi mi product key :/ 

nakon istalacije original igre.....

kreiraj shotcut na desktopu i nakon .exe upisi /offline

 

tak da  u trenutnu kad nema interneta mozes igrat......

jedini bed je sto kad pocinjes novu mapu nemas traits.....za to moras online

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 10:41 (Test user).
13 godina
neaktivan
offline
Might & Magic : Heroes VI

svi nastavci M&M su bili super igrivi....al ova 6 mi je nakako malo preteska.....

 

potpisujem isto nezadoljstvo pristupa izgradnji grada.....

 

igra radi fluidno i nema bugova.....beram meni vidljivih......

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Might & Magic : Heroes VI

meni igra steka na svim postavkama low,med,high. probao sam patchem ,nije fixalo... imam athlon x4 na 3.4 ghz,4gb ddr 3 1333mhz rama,ati hd 6850 toxic

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI
Xeroth kaže...

meni igra steka na svim postavkama low,med,high. probao sam patchem ,nije fixalo... imam athlon x4 na 3.4 ghz,4gb ddr 3 1333mhz rama,ati hd 6850 toxic

ajd probaj skinut zadnji ati driver....preview2...nesluzbeni....

 

posto imam graficki slicnih performansa (ako ne i bolje od moje 5850)...moralo bi radit

12 godina
offline
Might & Magic : Heroes VI

Probat cu,pa javim. trenutno je gore 11.9 verzija

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Might & Magic : Heroes VI

Nije pomoglo i dalje mi steka,sve ostale igre rade normalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Might & Magic : Heroes VI

Igra radi super full postavke 1920x1080 full hd... sto se tice same igre dosta je dobro napravljena nema bugova ko u beti borba je super i sve to pase :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI

To formula1live: I meni se to sad desilo. U necro kampanji, a puno sam toga prošao pa sad trebam opet prolaziti cijelu mapu. Je li ti se još koji put to desilo? Mislim na bug gdje jedinice puno koštaju.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2011 19:08 (primus311).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI
primus311 kaže...

To formula1live: I meni se to sad desilo. U necro kampanji, a puno sam toga prošao pa sad trebam opet prolaziti cijelu mapu. Je li ti se još koji put to desilo? Mislim na bug gdje jedinice puno koštaju.

Za sad nije jer redovito sejvam, svaki tjedan. Ali vidiš i meni se je tu dogodilo, valjda ta kamanja ima bug.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.10.2011 17:48 (formula1live).
13 godina
protjeran
offline
Might & Magic : Heroes VI

Ja se evo instalirao trojku, to su heroji a ne ovo moderno shranje. E btw dajte mi recite da li u trojki kad se sve obeliske nađe da li se cijela puzzle mapa otkrije ili skoro cijela? Jer nemogu nać još obeliska a nisu još sve puzzle maknute

Dinamo živi vječno
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI
Kora kaže...

Ja se evo instalirao trojku, to su heroji a ne ovo moderno shranje. E btw dajte mi recite da li u trojki kad se sve obeliske nađe da li se cijela puzzle mapa otkrije ili skoro cijela? Jer nemogu nać još obeliska a nisu još sve puzzle maknute

Da, kad posjetiš sve obeliske, otkrije se kompletna karta. To je najčešće kako ćeš vidjeti lokaciju. Rijetko se dogodi da neki komad karte otkriješ na takav način da ti pokaže X, a da još nisi otkrio sve dijelove karte.

Ima i ostalih metoda - primjerice kad otprilike shvatiš di je lokacija - tada sam znao poslati po nekoliko heroja i da kopaju po tom području. Ponekad bi karta nakon toga izgledala kao hrvatsko gradilište :D

13 godina
protjeran
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI
marky1607 kaže...
Kora kaže...

Ja se evo instalirao trojku, to su heroji a ne ovo moderno shranje. E btw dajte mi recite da li u trojki kad se sve obeliske nađe da li se cijela puzzle mapa otkrije ili skoro cijela? Jer nemogu nać još obeliska a nisu još sve puzzle maknute

Da, kad posjetiš sve obeliske, otkrije se kompletna karta. To je najčešće kako ćeš vidjeti lokaciju. Rijetko se dogodi da neki komad karte otkriješ na takav način da ti pokaže X, a da još nisi otkrio sve dijelove karte.

Ima i ostalih metoda - primjerice kad otprilike shvatiš di je lokacija - tada sam znao poslati po nekoliko heroja i da kopaju po tom području. Ponekad bi karta nakon toga izgledala kao hrvatsko gradilište :D

Ma ja sam to prije nekih neznam kad je izašla ono igra, nekih 10ak godina derao po cijelu noć, samo sendvič i sok pokraj sebe i deri haha. Već sam zaboravio neke stvari, al prekopao sam prostor koji mogu prekopati  gdje bi mogao biti i još ga nisam našao a X ne vidim jer mi fali još jedan obelisk a na karti ga nigdje nemogu nać. kako da znam da li je neprijateljski heroj već pronašao možda Gral?

Dinamo živi vječno
13 godina
neaktivan
offline
Re: Might & Magic : Heroes VI

Pa dva načina: morao si na toj lokaciji naići na rupu od iskopine. Ili zarobljavati tuđe gradove dok ne nađeš u jednom specijalnu građevinu koja je napravljena pomoću Tear of Asha.

Treća solucija je da heroj nije potrošio gral na građevinu, nego ga nosi sa sobom, a mislim da tu onda isto jednostavno ga moraš pobijediti da bi dobio i uopće vidio ima li taj artefakt.

 

Ako se dobro sjećam u trojci, mislim da je zadnjim patchevima i dodacima (znači kampanja i dodatak Shadow of Death) je čak pretraga grala funkcionirala tako da ga nisi niti na blef mogao iskopati dok nisi skupio sve dijelove karte. Dakle, eventovi su bili bolje uvjetovani i isprogramirani. Možda se o tome radi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice