Minecraft

poruka: 9
|
čitano: 889
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Pozdrav

 

Jel netko zna kako da ovo rijesim?Vezan je za openGL https://pastebin.com/Ut7xbipE (couldn't set pixel format)

sve je pocelo nakon updatea graficke kartcije,nakon toga mi je windows izbacivao crni ekran nakon ucitavanja

pa sam morao instaliravat nanovo driver pa ispada da sada ni ne mogu upgradedat driver nazad nego moram imat tvornicki.

http://prntscr.com/gned2o

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 13:54 (Djoko).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Minecraft

obriši config-dodatke/modove, prvo paljenje koristi vanilla-čisti (ne forge i sl.) i tad će se rebuildati config.. možda.

-drugi način, skini odgovarajući driver i instaliraj, tko zna što je sad instalirano.. (nema  podataka..)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Vanilla sam isto probao,nece

 

za graficku pise VGA Graphics Adapter

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Minecraft

-to znači da nema drivera/neispravan/pogrešan ili crkla.. (jer normalno piše konkretna VGA-model.. ovo je 'generički' kao safemod.).

Vrlo vjerojatno, ako nemaš problema u ostatku win, da ''samo'' nema OpenGL drivera. Skini-instaliraj.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

kako se skida opengl driver?

pokusao sam skidani i crimson i preko softwarea update graficku ali uvijek se pojavljuje crni ekran nakon boota

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Evo

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Minecraft

Driveri se inače skidaju sa stranice proivođača, ovim driver boosterima i ostalim sra*njima ne vjerujem.

12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

probao sam,znam da trebam radeonr7 graphics ali nemogu instalirat jer poslije ucitava prazan ekran

a taj opengl je veznan uz graficku

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice