Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.264.432
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
nul-3 kaže...
Unix kaže...
nul-3 kaže...
djdomi kaže...

napokon da su poslušali i stavili nove plankse u novi update.

većina updatea se odnosi na chat, dodani su planksi i novi sandstone. ima još nekih updateova, al ovo su glavni i vjerojatno najzanimljiviji.

sad treba pričekati da se serveri updateaju na 1.2.4

Je Fermice :D

 

Nisam htio updatead da mogu igrat na Crimsoncraftu al kad sam dosao tamo..razocarenje..samo neka maska na serveru :D

 

Sta kaze Luka? El popravio kubere?

Kubere?

Po meni je samo kuber loša ocijena :D

ah to xD

 

Dobio sam nedavno dosta dobrih ocjena...

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Server na kojem zelim igrat je 1.2.3, a ja sam na 1.2.4. Kako da downgrade-am? Google ne pomaze bas najbolje..

NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Minecraft
puma_vkci kaže...

Server na kojem zelim igrat je 1.2.3, a ja sam na 1.2.4. Kako da downgrade-am? Google ne pomaze bas najbolje..

S pirate baya ili isohunta

 

Nadam se da admini nece shvatit ovo kao piratlukom jer MC moze biti pirat, a account premium.

Had a dream, I was king, woke up, still king.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
nul-3 kaže...
puma_vkci kaže...

Server na kojem zelim igrat je 1.2.3, a ja sam na 1.2.4. Kako da downgrade-am? Google ne pomaze bas najbolje..

S pirate baya ili isohunta

 

Nadam se da admini nece shvatit ovo kao piratlukom jer MC moze biti pirat, a account premium.

Sta nema neki sigurniji nacin, ne zelim dobit ban odma nakon sto sam prihvacen na server ..

NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN NEIN
14 godina
offline
Re: Minecraft
puma_vkci kaže...
nul-3 kaže...
puma_vkci kaže...

Server na kojem zelim igrat je 1.2.3, a ja sam na 1.2.4. Kako da downgrade-am? Google ne pomaze bas najbolje..

S pirate baya ili isohunta

 

Nadam se da admini nece shvatit ovo kao piratlukom jer MC moze biti pirat, a account premium.

Sta nema neki sigurniji nacin, ne zelim dobit ban odma nakon sto sam prihvacen na server ..

Neces dobit ban 100%, ne brini

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
puma_vkci kaže...
nul-3 kaže...
puma_vkci kaže...

Server na kojem zelim igrat je 1.2.3, a ja sam na 1.2.4. Kako da downgrade-am? Google ne pomaze bas najbolje..

S pirate baya ili isohunta

 

Nadam se da admini nece shvatit ovo kao piratlukom jer MC moze biti pirat, a account premium.

Sta nema neki sigurniji nacin, ne zelim dobit ban odma nakon sto sam prihvacen na server ..

http://www.2shared.com/file/lOF7mQ1I/minecraft.html

 

Koliko je tesko u Google upisati "minecraft 1.2.3 jar"?

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
12 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
@Nidjo @Krešo91 mogli smo se negdje nac na nekom server...maybe?da vas vidim malo :D
ŽuNa
14 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
MARINZUNA kaže...
@Nidjo @Krešo91 mogli smo se negdje nac na nekom server...maybe?da vas vidim malo :D

{#}

 

Nakon sranja koji si napravio na CroCraftu, nikad......

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2012 16:02 (Krešo91).
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft
Prijavite se na bugcraft
Lets Rooooooooooooock
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
Krešo91 kaže...
MARINZUNA kaže...
@Nidjo @Krešo91 mogli smo se negdje nac na nekom server...maybe?da vas vidim malo :D

{#}

 

Nakon sranja koji si napravio na CroCraftu, nikad......

Wut happened? {#}

 

Ti imaš doživotnu vizu za pristup BugCraftu... {#}

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
12 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
Kreso nezelim se svadjat,sto je bilo bilo je ja te zelim samo vidjet a ti ovako :(
P.S.ko ima vizu xD
ŽuNa
14 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
Unix kaže...

Wut happened? {#}

 

Ti imaš doživotnu vizu za pristup BugCraftu... {#}

Spalio je 2 kuće dok smo imali staru mapu koju je svatko na serveru volio. Jedan igrač se namučio da napravi tu kuću i onda on zapalio.

 

Grief na CroCraftu = Ban tjedan dana minimum

Ponovi se grief = ban 4 life

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
12 godina
neaktivan
offline
RE: Minecraft
Krešo91 kaže...
Unix kaže...

Wut happened? {#}

 

Ti imaš doživotnu vizu za pristup BugCraftu... {#}

Spalio je 2 kuće dok smo imali staru mapu koju je svatko na serveru volio. Jedan igrač se namučio da napravi tu kuću i onda on zapalio.

 

Grief na CroCraftu = Ban tjedan dana minimum

Ponovi se grief = ban 4 life

Mislim da sam čitao na forumu nešto o tome..  :D

 

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft
Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Moj PC  
2 1 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Nisam ja zapalio nego Koma
ŽuNa
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
MARINZUNA kaže...
Nisam ja zapalio nego Koma

Obojica ste krivi

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Imam lol acc ako netko zeli mjenjat za mc key,info o acc-u na PP ;)

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Minecraft

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Minecraft
Nitro233 kaže...

Nisam dosta vremena igrao MC, pa je ovo mozda glupo pitanje, ali svejedno cu pitat: je li taj red rock neki novi biom (kanjon stil) ili je to mod nekakav?

Nothing is true, everything is permitted...
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Sumnjam na texture pack. {#}

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Minecraft
nidjo123 kaže...

Sumnjam na texture pack. {#}

Ali kako je dobio takav reljef? Npravili "rukom" ili?

Nothing is true, everything is permitted...
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Vjerujem da su koristili World Edit ili nešto slično. Većina terena je samo poravnana osim ovih izbočina koje malo zaobljene. Uglavnom, nekakav plugin je vjerojatno korišten za pripremu terena.

Slavonija u ♥ | http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica | http://www.soma.fm/
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Minecraft

Al moraš im priznat za gradnju, napravili su super grad,

i ako ste pogledali ostale videe onda se vidi da znaju graditi 

u minecraft

 

 

Samo me zanima kako može letjet tako polagano?{#}

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Novi minecraft pjesma od močnog Captaina Sparkleza

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
online
Minecraft

Dio grada koji smo zapoceli jucer. Na radovima radilo 5 ljudi. Zasad je server private, ali nakon nekih tjedan dana vrlo vjerojatno  ce ici public+survival s raznim korisnim pluginsima.

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft

{#} Odličan posao

Fallen angel
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
bornasepic kaže...

Al moraš im priznat za gradnju, napravili su super grad,

i ako ste pogledali ostale videe onda se vidi da znaju graditi 

u minecraft

 

 

Samo me zanima kako može letjet tako polagano?{#}

 

Ne može se letit polagano. On normalno leti i snimi video Frapsom, a kasnije ga edita i uspori...

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
14 godina
offline
Re: Minecraft

Zna tko kako rješiti ovaj problem? org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated ? Bio bih mu od srca zahvalan ( probo sam sa novim driverima od grafe i novom javom i ništa)

GDE VRAG NEMRE NIKAJ ZLA NAPRAVIT POŠALJE BABU
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
crni pauk kaže...

Zna tko kako rješiti ovaj problem? org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated ? Bio bih mu od srca zahvalan ( probo sam sa novim driverima od grafe i novom javom i ništa)

Jesi instalirao ATi Cataclyst centar? Možda je grafa preslaba... nez... probaj ovaj tut. Koristiš xp? Probaj "Enabling hardware acceleration"( link sa weba http://support.microsoft.com/kb/191660)

 

AKO SAM TI POMOGAO KLIKNI HVALA!!!!!!!!!!!!!!!!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice