Minecraft izdvojena tema

poruka: 6.706
|
čitano: 1.266.105
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Minecraft

Sada baš pretraživao servere i svi imaju već sagrađeno masu toga, htio bih baš neki gdje je sve prazno.

Ako bi netko hostao server ja sam definitivno zainteresiran :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Minecraft

Ajde zbilja neka netko otvori crackani server a ja ču dati mapu-mapa je u flatu-u i ima par kučica izgrađeno pa možemo se s njima iživljavat, još neka stavi hamachija i bude bilo sve pet..Ionako kad mi je dosadno igram MC ali opet igram u SP-u pa nikome ništa-MOLIM VAS!

Strm
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
EZY-E kaže...

Sada baš pretraživao servere i svi imaju već sagrađeno masu toga, htio bih baš neki gdje je sve prazno.

Ako bi netko hostao server ja sam definitivno zainteresiran :)

 

Danas smo resetirali mapu. U tijeku je gradenje spawna, ciscenje pluginova, testiranje spigota i jos razne stvari. Otvaramo u ponedjeljak a ako budemo jako vrijedni mozda i u nedjelju.

IP je jos uvijek samimicraft.beastnode.net

A za ove koji se zale da sve propadne, ja zalim njih. Ovaj server imam vec 11 mjeseci, sam ga placam i vodim racuna o njemu. Prema mom misljenju imam jako dobar server i ne shvacam ljude koji govore da je Minecraft propao i slicno. Imam dosta aktivnih i dobrih igraca koji vole Minecraft i cijene moj trud ulozen u server. Bas sam neki dan primio prvu donaciju (donacija u punom smislu te rijeci, ne kupnja rankova) iskljucivo kao nagradu za moj trud.
A za one koji vole vanillu, postoji par servera na koje mozete upast ali morate lijepo gradit. I nemojte sad pricat da nema dovoljno servera jer sam ja prije nekoliko mjeseci pokusao otvoriti isti ali nije bilo puno zainteresiranih. Igrali smo nas petoro-sestoro mjesec dana i nakon toga sam ugasio server. 

aut neca aut necare
14 godina
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...
EZY-E kaže...

Sada baš pretraživao servere i svi imaju već sagrađeno masu toga, htio bih baš neki gdje je sve prazno.

Ako bi netko hostao server ja sam definitivno zainteresiran :)

 

Danas smo resetirali mapu. U tijeku je gradenje spawna, ciscenje pluginova, testiranje spigota i jos razne stvari. Otvaramo u ponedjeljak a ako budemo jako vrijedni mozda i u nedjelju.

IP je jos uvijek samimicraft.beastnode.net

A za ove koji se zale da sve propadne, ja zalim njih. Ovaj server imam vec 11 mjeseci, sam ga placam i vodim racuna o njemu. Prema mom misljenju imam jako dobar server i ne shvacam ljude koji govore da je Minecraft propao i slicno. Imam dosta aktivnih i dobrih igraca koji vole Minecraft i cijene moj trud ulozen u server. Bas sam neki dan primio prvu donaciju (donacija u punom smislu te rijeci, ne kupnja rankova) iskljucivo kao nagradu za moj trud.
A za one koji vole vanillu, postoji par servera na koje mozete upast ali morate lijepo gradit. I nemojte sad pricat da nema dovoljno servera jer sam ja prije nekoliko mjeseci pokusao otvoriti isti ali nije bilo puno zainteresiranih. Igrali smo nas petoro-sestoro mjesec dana i nakon toga sam ugasio server. 

E super, ali nemoj samo da bude puno pravila, modova i pluginova.

Maloprije kad sam malo gledao kakvi su serveri sve, pola njih ima fly ili se na početku dobije full oprema, wtf? Takve stvari totalno ubijaju čar minecrafta.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
EZY-E kaže...
Roko567 kaže...
EZY-E kaže...

Sada baš pretraživao servere i svi imaju već sagrađeno masu toga, htio bih baš neki gdje je sve prazno.

Ako bi netko hostao server ja sam definitivno zainteresiran :)

 

Danas smo resetirali mapu. U tijeku je gradenje spawna, ciscenje pluginova, testiranje spigota i jos razne stvari. Otvaramo u ponedjeljak a ako budemo jako vrijedni mozda i u nedjelju.

IP je jos uvijek samimicraft.beastnode.net

A za ove koji se zale da sve propadne, ja zalim njih. Ovaj server imam vec 11 mjeseci, sam ga placam i vodim racuna o njemu. Prema mom misljenju imam jako dobar server i ne shvacam ljude koji govore da je Minecraft propao i slicno. Imam dosta aktivnih i dobrih igraca koji vole Minecraft i cijene moj trud ulozen u server. Bas sam neki dan primio prvu donaciju (donacija u punom smislu te rijeci, ne kupnja rankova) iskljucivo kao nagradu za moj trud.
A za one koji vole vanillu, postoji par servera na koje mozete upast ali morate lijepo gradit. I nemojte sad pricat da nema dovoljno servera jer sam ja prije nekoliko mjeseci pokusao otvoriti isti ali nije bilo puno zainteresiranih. Igrali smo nas petoro-sestoro mjesec dana i nakon toga sam ugasio server. 

E super, ali nemoj samo da bude puno pravila, modova i pluginova.

Maloprije kad sam malo gledao kakvi su serveri sve, pola njih ima fly ili se na početku dobije full oprema, wtf? Takve stvari totalno ubijaju čar minecrafta.


Mi nemamo puno modova ali itekako imamo i pravila i plugine. Plugini su uglavnom za mini igre, server managment (admin tools, razni plugini za loganje i sl.).  Znaci ne neki plugini koji drasticno mijenjaju igru, tek samo neki plugini kako bi olaksali upravljanje serverom. Evo ti promo video kojeg sam napravio pa si pogledaj.

aut neca aut necare
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2014 19:51 (Roko567).
13 godina
offline
Minecraft

Čuj,meni bi bilo fora npr. da se skupi ekipa od nas petero i od nule počnemo, no opet nebi bilo loša da startamo u creativ-u pa gradimo nekakve ville itd.. ili još veča fora neka u jednom serveru budu dva tj. prva 2h se radi creative u jednoj mapi s drugačiji pravilima, ionda drugih 2h se radi survival u drugoj mapi po drugim pravilima i tako naizmjence 2 mape, 2 gamemod-ea sakih 2h..Šta mislite o tome? ja bi host-ao server ali mi to internet nedozvoljava... JA bih čak i dao mapu za creative mod jer sam u njo več počeo graditi i baš fino izgleda šta je sve u njoj!

Strm
Moj PC  
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Strm kaže...

Čuj,meni bi bilo fora npr. da se skupi ekipa od nas petero i od nule počnemo, no opet nebi bilo loša da startamo u creativ-u pa gradimo nekakve ville itd.. ili još veča fora neka u jednom serveru budu dva tj. prva 2h se radi creative u jednoj mapi s drugačiji pravilima, ionda drugih 2h se radi survival u drugoj mapi po drugim pravilima i tako naizmjence 2 mape, 2 gamemod-ea sakih 2h..Šta mislite o tome? ja bi host-ao server ali mi to internet nedozvoljava... JA bih čak i dao mapu za creative mod jer sam u njo več počeo graditi i baš fino izgleda šta je sve u njoj!

Pa evo, moj server ima razdvojen svijet za creative, survival i mini igre. Ako je to to sto trazis...

 

aut neca aut necare
13 godina
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...
Strm kaže...

Čuj,meni bi bilo fora npr. da se skupi ekipa od nas petero i od nule počnemo, no opet nebi bilo loša da startamo u creativ-u pa gradimo nekakve ville itd.. ili još veča fora neka u jednom serveru budu dva tj. prva 2h se radi creative u jednoj mapi s drugačiji pravilima, ionda drugih 2h se radi survival u drugoj mapi po drugim pravilima i tako naizmjence 2 mape, 2 gamemod-ea sakih 2h..Šta mislite o tome? ja bi host-ao server ali mi to internet nedozvoljava... JA bih čak i dao mapu za creative mod jer sam u njo več počeo graditi i baš fino izgleda šta je sve u njoj!

Pa evo, moj server ima razdvojen svijet za creative, survival i mini igre. Ako je to to sto trazis...

 

pa da,ali nadam se da ima nekih granica a ne sada ti se napatiš da nešta izgradiš i onda dođe netko i to unšti

Strm
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Sta se tice tih "servera" di imas /kit swag di dobijes 500 dijamanata i 5 stackova xp bocica i jos uz to /fly o tome necu uopce raspravljat. 

Svaki drugi server je takav, i meni se to gadi. To je djelomicno i razlog zasto sam otvorio svoj server. 

aut neca aut necare
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Strm kaže...
Roko567 kaže...
Strm kaže...

Čuj,meni bi bilo fora npr. da se skupi ekipa od nas petero i od nule počnemo, no opet nebi bilo loša da startamo u creativ-u pa gradimo nekakve ville itd.. ili još veča fora neka u jednom serveru budu dva tj. prva 2h se radi creative u jednoj mapi s drugačiji pravilima, ionda drugih 2h se radi survival u drugoj mapi po drugim pravilima i tako naizmjence 2 mape, 2 gamemod-ea sakih 2h..Šta mislite o tome? ja bi host-ao server ali mi to internet nedozvoljava... JA bih čak i dao mapu za creative mod jer sam u njo več počeo graditi i baš fino izgleda šta je sve u njoj!

Pa evo, moj server ima razdvojen svijet za creative, survival i mini igre. Ako je to to sto trazis...

 

pa da,ali nadam se da ima nekih granica a ne sada ti se napatiš da nešta izgradiš i onda dođe netko i to unšti


Sve kuce u survivalu se zasticuju sa WorldGuardom na zahtjev igraca a u creativu postoje plotovi na kojima mozes graditi.. Kazem, pogledaj promo video.

 

aut neca aut necare
13 godina
offline
Minecraft

Mi može netko dati kakav savjet u građenju i stilu mojih građevina? Dolje je link moga save-a pa me zanima vaše mišljenje-još nije sve završeno i sve što vidite je sagrađeno u jednom danu...Pozz!

https://www.mediafire.com/?sha1a3tr1tpyh47

 

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

A cuj ako si pocetnik ovo je odlicno. Imas maste, to se vidi. S vremenom ces saznat kako radit neke stvari pa ce ti gradevine izgledat bolje. 

{#} 

aut neca aut necare
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...

A cuj ako si pocetnik ovo je odlicno. Imas maste, to se vidi. S vremenom ces saznat kako radit neke stvari pa ce ti gradevine izgledat bolje. 

{#} 

Evo ti dokaz da imam mašte,imam log event tj. slikao sam faze građenja-to jakoo obožavam raditi tj. radim kao da je u stvarnosti-budeš vidjeo samo skuži slike koje čustaviti za neki 30-ak mion do kse uploadaju((50Mb na internet od 1Mbs))

Strm
13 godina
offline
Minecraft

Evo vam slike da vidite stil kako gradim, pa recite dali mže iči ikako brže? Slike morate skinuti jer ih ima dosta i čine sveukupno 50MB za upload mi treba cca. 30min minimalno...

https://www.mediafire.com/?efkshqx21666qay

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Medikusova prica za novu Survival Games mapu.

  

aut neca aut necare
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...

Medikusova prica za novu Survival Games mapu.

  

On još igra? Pozdravi ga {#}

Italian mobster shoots a lobster
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Unix kaže...
Roko567 kaže...

Medikusova prica za novu Survival Games mapu.

  

On još igra? Pozdravi ga {#}


Naravno da igra, upregnuo sam ga :D Pozdravit cu ga.

aut neca aut necare
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2014 12:55 (Roko567).
10 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Pozdrav svima od zajednice WucoCraft!

 

Predstavljam vam Balkanski server WucoCraft!

IP servera: 185.4.149.34:25595

Broj slotova: 130.

Verzija servera: 1.7.2

Uptime: 98%

Vlasnici: NovakCraft i NinoBond

 

Informacije: Server je Survival, također je omogucen i PvP. Kako bi igra bila jos zabavnija tu se nalaze i Fakcije tako zvane "Factions"! 

Server ima do 30 pluginova i radi bez laga! Svaki tjedan na serveru se odrzava EVENT na kojem naravno mogu SVI sudjelovati.

Na server se nalazi jedna od popularnijih mini-igara "HungerGames"!

U HungerGames mozete uci upisom komande /sg join i odabrati zeljenu arenu. Trenutno na serveru su dvije HungerGames arene.

Server je zabiljezio rekord od 165 igraca online u 12. mjesecu 2013. godine.

 

Performanse: Server se pokrece sa 12 GB RAMa i sa i7 procesorom.

Facebook stranica: https://www.facebook.com/WucoCraft

Web stranica: http://wuco-craft.tk/

 

Ugodnu igru na serveru zeli vam nas STAFF Team!

Hvala na razumjevanju!

WucoCraft.

WucoCraft
Moj PC  
0 6 hvala 0
13 godina
offline
Minecraft

ove su fakcije uvijek slavno zavrsile {#}

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Novack kaže...

Predstavljam vam Balkanski server WucoCraft!

IP servera: 185.4.149.34:25595

Broj slotova: 130.

Verzija servera: 1.7.2

Uptime: 98%

Vlasnici: NovakCraft i NinoBond

Primate li Grke na server?

 

Italian mobster shoots a lobster
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Pokusam uc na taj Wuco Craft kad ono skuzim da je neki mali jadnik ukro moj nick i registriro ga.  {#}

aut neca aut necare
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Minecraft

Pozz ljudi. U skoro vrijeme planiram kupiti Minecraft racun i otvoriti pravi minecraft server nesto poput hcl servera. Gdje se moze kupiti mc hosting i kako napraviti server uopce???

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
pinc123 kaže...

Pozz ljudi. U skoro vrijeme planiram kupiti Minecraft racun i otvoriti pravi minecraft server nesto poput hcl servera. Gdje se moze kupiti mc hosting i kako napraviti server uopce???


Najbolje na beastnode.net

Kad otvoris reci, ja se budem odma prijavio. 

aut neca aut necare
14 godina
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...

Pokusam uc na taj Wuco Craft kad ono skuzim da je neki mali jadnik ukro moj nick i registriro ga.  {#}

Nuf said.

11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Kakva tragedija tu kod mene danas.

Mala sestra slucajno izbrisala moj svijet na kojem sam radio mjesecima.
Sta sam igro SP, igro sam. 

aut neca aut necare
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...
pinc123 kaže...

Pozz ljudi. U skoro vrijeme planiram kupiti Minecraft racun i otvoriti pravi minecraft server nesto poput hcl servera. Gdje se moze kupiti mc hosting i kako napraviti server uopce???


Najbolje na beastnode.net

Kad otvoris reci, ja se budem odma prijavio. 

Hvala, kad cu otvoriti vi cete prvi znati :) . Samo jos nisam siguran u pravljenje mape i toga svega ali cu se snaci :)

13 godina
offline
Re: Minecraft
Roko567 kaže...

Kakva tragedija tu kod mene danas.

Mala sestra slucajno izbrisala moj svijet na kojem sam radio mjesecima.
Sta sam igro SP, igro sam. 

Šta ne radiš backup?

 

Ja svoje svjetove imam spremljene na 18 mjesta.

Say hello to my little friend
11 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft
Krunoo7 kaže...
Roko567 kaže...

Kakva tragedija tu kod mene danas.

Mala sestra slucajno izbrisala moj svijet na kojem sam radio mjesecima.
Sta sam igro SP, igro sam. 

Šta ne radiš backup?

 

Ja svoje svjetove imam spremljene na 18 mjesta.

Jbg nisam uopce razmisljo o tome..l

aut neca aut necare
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Ja i jedan lik sa mog servera smo sklopili dogovor za otvaranje novog vanilla servera. Zadnji je uzasno zavrsio al imam neki osjecaj da ce ovo bit dobro. Dakle, dogovorili smo financiranje i sve. Server ce imat 1 giga rama sto mislim da je stvarno dovoljno za malo ljudi kolko ce igrat tu. Bit ce whitelista i prijave koje nece bit previse zahtjevne. Jos se dogovaramo oko toga. Ima li zainteresiranih?

aut neca aut necare
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Minecraft

Server je otvoren i mi igramo.. Trenutno nas je troje na whitelisti ali ocekujemo jos igraca u buducnosti. Ako je itko zainteresiran nek mi slobodno posalje privatnu poruku. Server je premium.


1971- ∞
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice