Moj mali projektb

poruka: 104
|
čitano: 26.006
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Moj mali projektb

Svida mi se, samo tako nastavi dogurat ces daleko s ovim! Sve pohvale!

11 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

ludilo izgleda. kao pomoć ti nudim.....aaa.... svoj glas ako bude tribalo pričat. Furam casual glas, transformer, full batman mode

http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Hvala vam!

 

Trailer izlazi sutra ili u ponedjeljak, u zavisnosti kad budem stigao napraviti upload.

Jedna slika prije trailera!

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Trailer u ponedjeljak! Finalni datum!

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Trailer je stigao kao što sam i obećao. Otkriva pojedine segmente iz same priče, ali i gameplay i vizualnu stranu same igre.

 

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
12 0 hvala 3
8 godina
protjeran
offline
Re: Moj mali projektb

Dragon is coming!

11 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Super izgleda. Što kažeš na neku maglicu nešto nadodat da šta dalje ide da je teže vidit i malo smanjit boje? prejake su

http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Pozdrav,igra je premocna svaka cast na trudu,zanima me preko cega si naucio koristit unreal engine jer se mislim isto bavit s timeako ti nebi bilo tesko napises programe koje koristis jos uz unreal engine LP.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj mali projektb

Šta se desilo sa konjićem?

 

Ma super je,Fantasium se igra zove-tako da su boje baš ono taman (ipak sam ja veliki Final Fantasy Fan) Triple FFF ahhah.

Meni osobno su koraci preglasni i samo to bih reducirao!

 

Reci odakle ti glas-ovi lika i "djeve"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj mali projektb

Svaka čast, ogroman napredak u odnosu na prvi project.

 

Kao što kolega prije reče, možda da malo smanjiš intenzitet boja?

 

Keep with good work 

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj mali projektb

Eventualno bih predlozio da poradis jos malo na kolor paleti. Magenta dominira i odvlaci pozornost od inace lijepe scene. Cestitam na traileru i pohvale za level design!

 

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 22:21 (Minoza).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Moj mali projektb

Super ti je ovo, samo mi se ponekad čini da u nekom trenutku taj lik "leti", a koraci se u tom trenutku ne čuju, od 1:19 minute do 1:33, iznenadio me je na kraju zmaj, sve u svemu, čestitam ti na ovome, nastavi tako,  samo naprijed!

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2015 22:34 (keyofdestiny13).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj mali projektb

Lijepo je okruženje. Šteta što previše ljubičaste u ambijentalnom svjetlu odvlači pažnju - moguće je da ti je monitor krivo kalibriran pa ne primjećuješ.

 

.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Odlično, samo naprijed, nadam se da će na kraju krajeva igra završiti na steamu, rado ću je poduprijeti kupnjom. Samo se slažem sa prethodnim komentarom, dominira ljubičasta, prvi screenovi su puno realiniji i življi bili.

 

Sve u svemu, svaka čast!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Sorry što ste dugo čekali na odgovore, ali bio sam previše zauzet pa nisam stigao 

 

@Neznalica121212: Planiram od samog početka uvesti raznovrstan spektar boja, trailer je rađen dosta ranije i boje su sada za mrvicu "lakše oku". 

 

@black2: Unreal tehnologiju koristim još od UDK-a, znači nekih 5+ godina. Sve tutoriale možeš pronaći na youtube kanalu Unreal Engina.

 

@Milka30: Muziku, zvukove i glasove je radio studio iz UK-a.

 

@fromcelltohell: Već sam rekao da je intenzitet za mrvicu smanjen, ali neće biti drastične razlike.

 

@Minoza: Već istaknuto :p

 

Hvala i ostalima na komentarima. 

Uveliko radim i svijet polagano raste. S tim da ću ubrzo morati posvetiti više pažnje i optimizaciji.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Još jedna slika, sad konačno imam prostora u svijetu da ne znam koji bi ugao i dio levela izabrao.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Moj mali projektb
CoLdPlay kaže...

Još jedna slika, sad konačno imam prostora u svijetu da ne znam koji bi ugao i dio levela izabrao.

 

FULL REZA!

 

Taman sjelo za wallpaper. :)

I possess a skill to google.
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Evo još jedna :p

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Dolazi i nova slika!

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Radi se uveliko! Neće cijeli svijet biti u istom tonu kao u traileru, biti će i malo tamnijih scena.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Moj mali projektb

Trebaš napraviti neki beta demo, sa prekrasnom grafikom i krajolicima da čovjek može uživati u šetnji makar 5min :)

13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Još je igra daleko od toga, prije svega zbog optimizacije.

 

Evo još jedna slika, krajem mjeseca planiram završiti još jedan trailer koji će pokazati više o priči, ali i nekim drugim segmentima.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Ko je poslao ove vukove? HINT: Slavenska mitologija! Upravo tako, priča same igre fokusirat će se na Slavensku mitologiju. 

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Mali update: Trailer stiže sljedeći mjesec i veći fokus će biti na gameplayu (pokazivanje inventorya, journala i još par detalja) i priči. Također, web stranica i main concept art je u izradi i već mogu reći da razvoj igre dolazi do većeg stadija gdje je više ljudi uključeno.

 

Tu je također i Facebook stranica.

 

Evo i još jedna slika:

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Sve smo bliži novom traileru!

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

WIP! S obzirom na to da sam okupio manji tim oko sebe, sada imamo priliku da ubacimo modele napravljanje samo za igru. Također, ruke za prvo lice i animacije su također gotovo, a to će biti prikazano na sljedećem traileru.

 

Tu je i nova slika, FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Novi dan, nove stvari. Super smo blizu objave novog trailera, odnosno prikaza gameplaya i levela. Također, facebook stranica je u par dana prikupala za nas značajan broj lajkova. Web stranica će također biti finalizirana do objave trailera.

 

Nova slika!

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Intervju za 80 Level gaming stranicu. Ima svašta pa preporučujem da pročitate.

 

Također, jedna nova slika.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Otvorene IndieDB i Steam Concept stranice, pa pogledajte ukoliko vas interesuje!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Novi trailer, odnosno showcase igre samo što nije gotov. Pod ovim mislim na dio koji se odnosi na snimanje istog, a onda video ide na doradu što se tiče muzike i voice actinga. Tako da novi video materijal iz igre možete očekivati tokom sljedećeg mjeseca i mogu vam garantovati da će biti izvrstan.

 

Kako bi održao tradiciju, tako vam i ovaj put donosim jednu sliku. Handmade pećine kojih će biti mnogo!

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice