Moj mali projektb

poruka: 104
|
čitano: 26.028
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Dude pre dobro izgleda :D 

 

Btw. jesi uzeo onaj simbol s desne strane iz slavenske mitologije? :D

 

http://80.lv/wp-content/uploads/2015/10/6592fe398a-Fantasiam_bg-1024x555.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2015 16:15 (zerocool12).
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Da, taj concept art je čitav povezan sa Slavenskom mitologijom. Na tome se igra i bazira, na skorašnjem traileru će biti par likova (više u pogledu voice actinga, nego njihovog prikaza) koji su direktno vezani za Slavensku mitologiju. 

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Mali "preview" onoga što dolazi u traileru! Pored ovoga će biti prikazano još dosta stvari koje bi mogle biti zanimljive.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Moj mali projektb

Ne znam da li vec imate to u planu ali svakako preporucam da tekstove date lektoru u ruke.

I possess a skill to google.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Moj mali projektb
Minoza kaže...

Ne znam da li vec imate to u planu ali svakako preporucam da tekstove date lektoru u ruke.

 Da, imamo to u planu. Još smo u ranoj fazi tako da nismo obraćali toliko pažnju na to, ali kako budemo napredovali i uvodili više tekstova i sličnih elemenata definitivno ćemo to uraditi.

 

Što se tiče trailera, dio sa moje strane, odnosno sami video je završen prije par dana. Sada se radi na muzici/zvukovima i glasovima. Moja očekivanja su da će biti live krajem ovog, ili početkom sljedećeg mjeseca.

 

Rijetko se desi da napravim post, a da ne postavim adekvatnu sliku, pa tako će biti i ovaj put!

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
10 godina
offline
Moj mali projektb

Gledam slike, gledam video, te guštam.

Ovak' hoću izraziti podršku cijelom timu, samo naprijed.

 

Napokon, Zenica neće biti poznata samo u regionalnim okvirima po KP domu, nego i po video igrama na svjetskoj razini.

 

Panzerkampfwagen. I am a Dinamovac.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2015 8:10 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Moj mali projektb

Hvala ti na trudu. Ja sam uvijek obozavao igre u kojima je bilo vise svjetla (Duke Nukem ili Serious Sam vs Quake i slicno). Sjajno iskoristavas UE4.  

In vino veritas
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

@PzKpfw Hvala mnogo na podršci, to uvijek znači nama kao indie developerima. 

 

@GranDaddo Hvala i tebi prijatelju. Osvjetljenje u ovoj igri ima izuzetno značajnu ulogu, ali biće i onih tamnijih i manje koloričnih područja. 

 

Što se tiče same igre, Zenicablog i Žurnal magazin su prenijeli i preveli intervju određeni dio i mnogo im hvala za to.

Također, nova slika je prikačena dole. Sada se radi o malo tamnijem području.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Dok se rade muzika, zvukovi i glasovi za nadolazeći video, level se uljepšava i širi.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
6 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Novi update pred video!
Pored jednog concept arta koji je kreiran, tu je i manji gif koji pokazuje jednu od animacija u igri!


GIF

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Novi video izlazi u ponedjeljak!

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Moj mali projektb

Sve pohvale, zaista izgleda sjajno!

Tvoje slike izgledaju fantasticno na 4K tvu!

TrustNo1
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Novi video je izašao! S obzirom da je ovaj forum poprilično upoznat sa situacijom i produkcijom igre, ostavljam vam samo na volji da komentarišite jer je svaka sugestija, odnosno komentar, dobrodošao.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
7 0 hvala 4
10 godina
offline
Moj mali projektb

Kao promatraču meni izgleda svjetski.

Samo naprijed, ekipa!

Respect!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Moj mali projektb

Izgleda prilično dobro, samo imam jednu stvar koja me ubola u oko, osjećaj je kao da je pingvin glavni lik. Nekako prejako i prebrzo njihanje kamere kod kretanja. :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Moj mali projektb

fali motion blura malo i bloom smanjit ...sve ostalo je super kad dojde na steam early je kupujem

jer volim ovakve igre a i treba podrzat nashu gaming developer scenu

Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Moj mali projektb
PzKpfw kaže...

Kao promatraču meni izgleda svjetski.

Samo naprijed, ekipa!

Respect!

 Hvala mnogo. Svaki vid podrške nas izuzetno motiviše!

Dr. Zoidberg kaže...

Izgleda prilično dobro, samo imam jednu stvar koja me ubola u oko, osjećaj je kao da je pingvin glavni lik. Nekako prejako i prebrzo njihanje kamere kod kretanja. :)

 Hvala prijatelju! Već smo primili određen broj komentara koji se baziraju na head bob, odnosno pokret glavom pri kretanju lika. Definitivno ćemo izvršiti prepravke u tom polju!

4mal kaže...

fali motion blura malo i bloom smanjit ...sve ostalo je super kad dojde na steam early je kupujem

jer volim ovakve igre a i treba podrzat nashu gaming developer scenu

 Nema uopšte motion blura u videu, lično ne volim taj efekat, ali zasigurno da će biti opcija da se uključi ili isključi u vremenu kada se igra bude mogla zaigrati. Što se tiče blooma, kvalitet videa nije na nivou, tako da se u pojedinim momentima određeni efekti i detalji prikazuju u malo drugačijem izgledu nego što je to pri samom igranju. Hvala za podršku!

Što se tiče nastavka kreacije igre, tu definitivno nema pauze. Tako da smo se već sad bazirali na iduće izuzetno velike korake koji će obuhvatiti igru.

Sljedeća područja se već kreiraju, a evo i jedna slika povodom toga!

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Screenshot Saturday u ponedjeljak . Malo smo zakasnili sa objavom na forumu, ali nova slika je prikačena!

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Moj mali projektb

Jako lijepo 

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Jedan update.

 

Danas sam imao gostovanje na N1 televiziji koje je bilo odlična prilika da se i sama igra, ali i game development scena više eksploatiše na prostorima BiH. 

 

Također, s obzirom na to da se sve više okrećemo full development ciklusu i sama potražnja za kadrom koji će nam trebati je sve veća. 

Za ostvarenje sljedećih ciljeva koje imamo u planu će nam biti potrebni:

  • Programer koji ima napredno znanje u Blueprintovima (ili C++ direktno)
  • Modeler i teksturer likova, odnosno ljudi, životinja i raznih bića.
  • Animator koji će može upotpunosti napraviti rig i animaciju likova.

 

Ukoliko ima bilo ko ovdje ko se bavi navedenim pozicijama neka se slobodno javi putem privatne poruke, ili putem maila: belmin.kozlic@fantasiamgame.com pa vam mogu objasniti i dati više detalja.

 

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2015 1:44 (CoLdPlay).
Moj PC  
13 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Sretna Nova Godina!

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
1 0 hvala 5
10 godina
neaktivan
offline
Re: Moj mali projektb
CoLdPlay kaže...

Jedan update.

 

Danas sam imao gostovanje na N1 televiziji koje je bilo odlična prilika da se i sama igra, ali i game development scena više eksploatiše na prostorima BiH. 

 

Također, s obzirom na to da se sve više okrećemo full development ciklusu i sama potražnja za kadrom koji će nam trebati je sve veća. 

Za ostvarenje sljedećih ciljeva koje imamo u planu će nam biti potrebni:

  • Programer koji ima napredno znanje u Blueprintovima (ili C++ direktno)
  • Modeler i teksturer likova, odnosno ljudi, životinja i raznih bića.
  • Animator koji će može upotpunosti napraviti rig i animaciju likova.

 

Ukoliko ima bilo ko ovdje ko se bavi navedenim pozicijama neka se slobodno javi putem privatne poruke, ili putem maila: belmin.kozlic@fantasiamgame.com pa vam mogu objasniti i dati više detalja.

 

 Čestitam i sretno ti bilo u pronalasku i sastavljanju tima!

13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Nova slika nakon kraće pauze. Environment video bi trebao biti live početkom sljedećeg mjeseca.

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Moj mali projektb

Coldplay, zavidim ti na konstantnosti, kako uopste uspijevate da ostanete kao tim ? Ako vas i imas vise ? 

 

Uglavnom pratim tvoj rad i jedva cekam da izadje, prvi cu je kupiti :)

Darko
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Moj mali projektb
DarkoKwon kaže...

Coldplay, zavidim ti na konstantnosti, kako uopste uspijevate da ostanete kao tim ? Ako vas i imas vise ? 

 

Uglavnom pratim tvoj rad i jedva cekam da izadje, prvi cu je kupiti :)

 Hvala prijatelju! Ima nas više, s tim da variramo sa kadrom u zavisnosti od većine i obima posla. Primjer za to je trailer koji smo objavili gdje je konstantno radilo sedam ljudi. U ovom trenutku aktivno radi troje ljudi i s obzirom na to da niko nije plaćen za ovo, ne može se ostvariti konstantnost u svim poljima kreacije igre. 

 

Kad smo već kod konstantnosti, najbolje napreduje sami svijet i okruženje, tako da je tu i nova slika.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Teaser trailer je stigao! 21.02.2016 stiže čitav trailer.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Krenuo se enterijer radit.

 

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2016 0:58 (CoLdPlay).
Moj PC  
12 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Još jedna slika enterijera! Sve je hand made kao što je i čitav eksterijer.

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2016 1:08 (CoLdPlay).
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Moj mali projektb

Screenshot Saturday!

FULL REZA!

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj mali projektb

Zašto ima toliko graina?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice