Mortal Kombat Komplete

poruka: 107
|
čitano: 24.847
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Mortal Kombat Komplete

Igra je vani, kod mene u procesu nabavke...vidim da nema teme još, pa nije valjda da nikog ne pere nostalgija Mortal Kombata na Pc-ju ili već peglate pa nitko ništa ne piše? {#} 

 

EDIT: molim moderatora da ispravi naslov teme samo, krelac sam :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.7.2013 18:59 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mortak Kombat Komplete

isprobao igru i za sada same pohvale,grafika čisto ok za takvu vrstu igre,radi na mojoj kanti sve na max na konstanih 60 frameova, konačno neka tabačina na PC-u vrijedna spomena {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Mortak Kombat Komplete

Igra je AWESOME i borba i grafika iznenadjujuce odlicna i optimizovana i atmosfera. Plus pise za svaki fatalit kako se radi. Jedva sam docekao da izadje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Mortak Kombat Komplete
lobotomac90 kaže...

isprobao igru i za sada same pohvale,grafika čisto ok za takvu vrstu igre,radi na mojoj kanti sve na max na konstanih 60 frameova, konačno neka tabačina na PC-u vrijedna spomena {#}

i jos nema v sync i opet nema tearinga.dobar posao

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2013 6:27 (themilition).
11 godina
neaktivan
offline
Mortak Kombat Komplete

ja jos ne mogu vjerovat da je mortal kombat doso na PC :) tolko sam dugo cekao i sad je ovdje i igra je odlicna. jucer je frend doso do mene da odigramo 1on1 i birali smo likove random odabirom i super smo se zabavljali.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mortak Kombat Komplete

Igra mi se savrseno vrti na 60konstantnih FPS-a...mislim drugo nije ni bilo za ocekivat :) Sta se tice same igre..prezadovoljan sam :) MK na PC-u :)) XBOX gamepad i deri :)) Sub Zero :)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
12 godina
offline
Mortak Kombat Komplete

Kupljeno :)

Još dva sata dok skine, ne mogu dočekati!

Inače Mortal Kombat je prva igra koju sam kupio za SNES, puno lijepih uspomena, tuča sa bratom jer me je pobjeđivao, osim što sam dobio po piksi dodatna kazna bila je igranje Super Maria sa Luigijem {#}

Osim ST-a za komp nije bilo nikakvih tabačina zadnjih godina, tako da je ova više nego dobrodošla, a i recenzije na netu obećavaju!

 

Javim dojmove!

Remember, remember the Fifth of November.
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Mortak Kombat Komplete

zadnji mortal kombat sam isprobao na ps1 i to prije vise od 10 godina,na pc nista dobre tabačine nisam igrao od street fightera tako da cu u ovome uzivati

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mortak Kombat Komplete

 

napokon smo i to dočekali... MK9 na PC-u, dvije godine prekasno doduše

zbog ovog MK-a sam si nabavio konzolu prije godinu dana...

 

i meni je MK jedna od prvih igara sa SNES-a...

 

dojmovi PC verzije - optimizacija odlična, port poprilično dobar, online standarno loš za MK... ako ne igraš s nekim tko je dovoljno blizu partija će biti ko igranje pod vodom

na XBOX-u sam odigrao nekih 400 mečeva prije nego sam odustao, ne možeš igru naučiti kako spada jer je sve random...

sad sam isprobao odigrat 4 partije, i sve su laggale

 

sama igra nije savršena, balans između likova je poprilično loš, međutim to su stvari koje su bitnije za kompetitivnu scenu  

nekakve promjene oko toga je iluzorno očekivati jer se igra prestala pachati prije dvije godine, a High Voltage Studio je samo napravio port i to je to

 

ako je netko voljan igrati, steam id je isti ko nick

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2013 21:01 (bgmd).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mortak Kombat Komplete

Igra je odlična, zabavna je solo, a kad se igra u dvoje bude još bolja.

Jedna od rijetkih koje su dobro optimizirane za PC, sve fluidno radi.

 

MP sam igrao 8 partija, od toga sam u 6 dobio ljude svojeg skilla tj. bez skilla, ova druga 2 su me satrali u manje od 2 minute.

Mislim da se isplati 200 kn.

Remember, remember the Fifth of November.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mortak Kombat Komplete

A bilo mi je čudno da nema prave teme za MK. Teško je pronaći temu zbog tipfelera :D.

 

Uglavnom. Trenutno igram samo story, ali ako je netko zainteresiran za koju online neka me doda na steam. Hexfire je nick.

 

Probao sam samo jedan online meč i lagalo je previše za ugodno igranje. Možda je bolja situacija s nekim tko je bliže.

 

I ovo je praktički prva tabačina koju igram nakon MK4, pa ne očekujte neki otpor :P. Moram nakon story moda isprobavat likove da vidim koji mi najbolje paše.

 

Na Amazonu vam je igra 170 kuna. Ipak malo bolje od Steamovih 30 eura.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mortak Kombat Komplete

zamolio sam moderatora da ispravi grešku ali izgleda da me nije doživio {#}

ja također krenio story igrat na medium i moram priznati da nije baš lagano, iako kako sve više igram ne čine mi se potezi preteški za napraviti, naravno prošao sam prvo onaj tutorial iz kojega se stvarno dosta može naučiti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2013 9:48 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mortak Kombat Komplete

prošao sam story mod na hard difficulty i baš mi je bilo gušt, neočekivano i meni neviđeno iz fighting igra

Traje duže nego većina modernih igara i priča me zainteresirala, bolja od MK filmova

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mortak Kombat Komplete

Evo probao sam s kolegom bgmd odigrati nekoliko partija i prva je bila neigriva zbog laga. Nakon toga smo smanjili detalje u igri, Full HD reza i low detalji i sve je bilo više manje ok. Bio je veći FPS drop kod jednog X-ray poteza, ali ostatak meča je bio sasvim u redu. Eto, ak imate problem s lagom, probajte smanjit detalje.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mortak Kombat Komplete

Dobra!

..puno realniji ali i kompleksniji mk od svojih prijasnjih nastavaka..

Bas ono sto treba pc-u, prepoznali su da treba izbaciti kompletnu igru u kojoj ce moci uzivati i nesto stariji gameri.

Narucito nakon duge suše kvalitetnih tabacina za pc.

Likovi zanimljivi ali mozda je trebalo ubaciti jos kojeg posve novog, ali ok..

Grafika je mogla biti i malo bolja danas ali ova isto nije losa samo mi se cini da je dx9 ali nije losa ajd..

 

 

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mortak Kombat Komplete

Meni je zao sta je Kratos PS3..probao sam i freddy-a al nista posebno...Sub Zero, Noob i Scorpio su must play...x ray i stage fatality prelijepo odradjeno :)...naspram stariji MK-a ovo je jos i pojednostavljeno sta se tice fatalitya :)

 

Ja neznam za te vase lagove, al meni se FPS ne mice sa 60 bezobzira sta bilo na ekranu...dal bio xray ili tko zna sta...fluidno sve ide MAXED out

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mortak Kombat Komplete
TheDarkSide kaže...

Meni je zao sta je Kratos PS3..probao sam i freddy-a al nista posebno...Sub Zero, Noob i Scorpio su must play...x ray i stage fatality prelijepo odradjeno :)...naspram stariji MK-a ovo je jos i pojednostavljeno sta se tice fatalitya :)

 

Ja neznam za te vase lagove, al meni se FPS ne mice sa 60 bezobzira sta bilo na ekranu...dal bio xray ili tko zna sta...fluidno sve ide MAXED out

Pogledam tvoj PC...i malo se qurcimo, ha ?

:D

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mortak Kombat Komplete
Praetorian1 kaže...
TheDarkSide kaže...

Meni je zao sta je Kratos PS3..probao sam i freddy-a al nista posebno...Sub Zero, Noob i Scorpio su must play...x ray i stage fatality prelijepo odradjeno :)...naspram stariji MK-a ovo je jos i pojednostavljeno sta se tice fatalitya :)

 

Ja neznam za te vase lagove, al meni se FPS ne mice sa 60 bezobzira sta bilo na ekranu...dal bio xray ili tko zna sta...fluidno sve ide MAXED out

Pogledam tvoj PC...i malo se qurcimo, ha ?

:D

Nije nikakvo qurcenje..nego govorim da mi je cudno da imate vi neki problema sa FPS-om kad kod sina od kuma smo instalirali koji ima neki quad od 2.4 i neku HD5000 i isto se vrti skoro konstantno na 60 FPS-a...

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
10 godina
neaktivan
offline
Mortak Kombat Komplete

lag se ne odnosi na fps (meni i Hexfireu igra leti na max detaljima, moja konfa je OC i5 750 i 5850), već na netplay.. netcode za MK9 je katastrofa na konzolama, a kako se čini i na PC-u

ustvari možda i još gore, imao sam fluidnije mečeve s ljudima iz Engleske i ostatka EU na X-boxu, sa sporijim internetom nego što ga imam sad

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2013 14:28 (bgmd).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mortak Kombat Komplete

Vidi kratos lol, nisam ni znao da ga ima :) valjda ce doci i na pc s nekim dlcom*?!

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mortak Kombat Komplete
plug-in kaže...

Vidi kratos lol, nisam ni znao da ga ima :) valjda ce doci i na pc s nekim dlcom*?!

 

Službeno na Kratosa zaboravi, Santa Monica je Sony-jev studio i to je ekskluziva za PS3... međutim, moderi na steamu govore da možda neće bit nemoguće prebacit assete s PS3-a

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mortak Kombat Komplete

Igrao sam sa Kratosom na PS3 inacici...predobar :))

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
13 godina
offline
Mortal Kombat Komplete

O, ps nisam znao da ima teme.

 

Igra je prva liga ofc. Konačno stigla na PC.

Ja uzeo igru za 22 eura. Ako tko želi neka mi javi. Da mogu dati link pa da dobijemo dodatne pare na account.

 

Ja igrao sa frendom preko neta. Radi super. Naime nisam uspio igrati sa ljudima izvan Hrvatske zbog problema. Netcode njihov valjda + steam.

Da li tko želi igrati?

 

Veliki sam fan MK123. Ovaj djeluje kao MK4. Vrijedan sequel. Samo šta mi je dosta teško igrati xD. Druga šema kontrola.

 

Dodajte me na skype da se malo tučemo!

Skype: tigerija

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat Komplete

Super igra i prihvatljiva cijena, mislio sam da će biti 40-50 eura.

 

Jedini propust je nepostojanje Player vs CPU moda, znači da sam odaberem svog lika, odaberem lika za CPU, težinu i level, onda bi to bilo to.

Postoji Ladder sa svim nabrojanim osim da se može odabrati protivnik i level.

 

Al pošto je ovo jedna od rijetkih kvalitetnih fajterskih igara na PC-u u zadnje vrijeme ovo i nije neki bed.

 

Sad kad bi na PC izbacili Tekken, Soul Calibur, Dead or Alive, Virtua Fighter... Dođe mi da uzmem konzolu samo za ove nabrojane. Koji razlog (osim možda piraterije) postoji da ne portaju na PC?

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mortal Kombat Komplete
nookie_hookie kaže...

 

Sad kad bi na PC izbacili Tekken, Soul Calibur, Dead or Alive, Virtua Fighter... Dođe mi da uzmem konzolu samo za ove nabrojane. Koji razlog (osim možda piraterije) postoji da ne portaju na PC?

 

 

Vjerojatno pretpostavljaju da se ne bi dobro prodavalo, tko zna. Nadam se da će portati i Injustice, ako MK dobro prođe.

 

Što se same igre tiče, moram priznati da nisam očekivao da bude ovako dobra.

Zadnji MK koji sam baš ozbiljno igrao je bio UMK3, nakon toga je sve bilo dosta loše (IMHO, jasno). Par stvari koje me smetaju su, recimo, određena tromost likova (u nedostatku boljeg izraza; uglavnom, reagiraju s nekakvim mini-odmakom - to me smetalo i u nastavcima nakon 4ke), (meni) čudan combo sistem (buffer umjesto real-time - šibneš kombinaciju, animacija kasni .. trojka je, npr. to imala bolje riješeno), i ono kad zalegnu pa se ne dižu valjda 3-4 sekunde (ne čini se puno, al u kontekstu fajta je cijela vječnost i skroz mi ubije dinamiku), ali sve u svemu, jako dobro; prvi mi ostaje najdraži iz nostalgičnih razloga, no ovaj je opako blizu dvojci koju smatram najboljom.

Split your lungs with Blood and Thunder
12 godina
neaktivan
offline
Mortal Kombat Komplete

Taman igra za razbiti džojstik. Kao što mi se i dogodilo prije dosta godina na PS2. :P

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Mortal Kombat Komplete

Meni je ovaj najbolji. Sve nakon UMK3 je bilo loše da. Ali ovo mi se čini kao win za današnje vrijeme. Mislim da su pogidili baš zlatnu sredinu.

 

Daj ljudi, ajmo igrat... Steam: tigerija , skype isto.

 

BTW da su izdali odma na PC bila bi im nešto manja zarada, ne mnogo, ali trošak bi im bio puno veći.

Piratizira se puno na PC pa ono... Nadajmo se da će MK dobro proći. Što bolje prođe to su veće šanse da druge igre dođu i na PC. Makar meni onaj Injustince nije privlačan.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Mortal Kombat Komplete

Ljudi kakve kontrolere najviše koristite?

 

Meni odgovara okrugli gamepad i utisnute ovalne tipke.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mortal Kombat Komplete

Uzeo sam u petak Logitech F310 baš zbog MK, i uglavnom sam zadovoljan iako nije savršen - d-pad/dugmad su mi pretvrdi pa se nažuljaju prsti.

Kakve su tipke na XBox kontroleru? Dilema je bila između ta dva, prošetao sam do Linksa i uzeo Logitech jer su samo njega imali na lageru.

 

Kad malo pogledam unazad, još mi je najbolji (što se MK tiče) bio SNES joypad. Vrlo je ružan i nije baš ergonomski, no nevjerojatno dobro leži u ruci.

Split your lungs with Blood and Thunder
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mortal Kombat Komplete

Igram sa XBOX360 gamepadom...plug n play :)

FIFA 13 FUT Team: http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#gEex0KsOnIHku:pc
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice