Najbolje strategije

poruka: 102
|
čitano: 116.831
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Najbolje strategije

Jao sjećam se Total Ana.... Trebalo je imat dobar komp za pokrenut tu strategiju... ja mislim da je tada bio u điru Voodoo sa 16-32 MB RAM-a. Možda se varam, ali igra je bila (i je) odlična

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

ako će mo o RTS bez neke okičene  grafike onda ni ARSENAL nije loš

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

mislim na igricu arsenal

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Da, hehe, sjećam se kad sam kupio svoj 3Dfx Voodoo za svoj Pentium I !  Nitko sretniji od mene! Smijeh

Inače, Total se sad igra ali u Spring Engine-u i modovima gdje je grafika dovedena na potpuno novi nivo...

Evo par trailera:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

najbolje strategije su C&C Kanes Wrath,Warcraft 3;Age of Mytholgy,

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najbolje strategije
izbjeglica kaže...

najbolje strategije su C&C Kanes Wrath,Warcraft 3;Age of Mytholgy,

 Ovisi kako gledaš. C&C nema previše strateških mogućnosti, nagomilaj jedinice i oderi - Tank Rush.
Po meni strategije u kojima je potrebna strategija, samo primjer nekih:
Sins Of Solar Empire
Total War
COH

OffTopic: Jao da, kada nahrle ta sjećanja na 3Dfx Voodoo. Ako si imo verziju sa 32Mb imo si stroj.
pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2009 23:13 (doktor1).
16 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Heroes III, Heroes V, Age Of serijal

 

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Warcraft 3, Age of Mythology, Real War, Rise of nations, Empire Earth...

 

 AoM je n1 :D

Mrzim Rimsko pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Nitko nis ne govori za AoE 1, sto je imba strategija

A tu su ti za probat, iz srednjega vijeka nes tipa AoE 3, sto i nije bas nesto, al je novije i mozda ti se svidi, mozda Settleri, ako volis strategije u kojima moras razmisljati kako se razvijati, a onda ti tu dolazi i Civilization sto je na poteze, pa kako volis, a imas i Stronghold Crusader i dvojku, koju moram proznat nisam igrao jer mi je vecina ljudi rekla da im je banana pa sam ostao na prijasnjoj inacici


A, Heroese ne volim stavljati u RTS-ove jer su nesto vise, ima dosta jaku RPG komponentu pa je ne gledam kao strategiju u standardnom obliku

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Ma sve te igre koje ste naveli su za mamine maze.Smijeh. Šala mala. Inače najbolji RTS ikad ti je Homeworld serijal. E tek ćeš tu vidjeti šta znači strateški isplanirati - još kad prvi put skužiš da ti se resursi i jedinice prenose iz misije u misiju - pa ti onda probaj nepromišljeno ulijećati u borbe.

 

Još preporučujem Ground Control 2. Izvrsna igra.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17"; "Gravitacija je *učka"
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije

Sve izašlo iz Relic Entertainmenta se može svrstati u kategoriju najboljeg RTSa.

 

Homeworld (1999)
Impossible Creatures (2002)
Homeworld 2 (2003)
Warhammer 40,000: Dawn of War (2004)
Warhammer 40,000: Dawn of War: Winter Assault (2005)
Company of Heroes (2006)
Warhammer 40,000: Dawn of War: Dark Crusade (2006)
Company of Heroes: Opposing Fronts (2007)

S tim da bih izdvojio Impossible Creatures kao najlošiji, iako i dalje zanimljiv i s odličnom idejom, a  Warhammer 40,000: Dawn of War kao najbolji iz Relicove radionice.

Još je bitno spomenuti i Age of Mythology.

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

stari vijek:stronghold Crusader Extreme ili novi vijek:Command and Conquer Red Alert 3

MB Gigabyte EP45-DS5,s775,ip45 Intel Core 2 Quad Q8300 Box 4×2.5GHz,1333MHz-ddr2 4GB(2×2GB kit)pc8500(1066MHz)OCZ,Reaper--OCZ 700W SLI-ready--Nvidia 8800ultra×2
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

No ljudi ja mislim da u proteklih 3 do 4 godine nisu izašle neke super strategije neznam za vas ali ja još igram Warcraft 3,Starcraft,Red alert 2, Age of mitology,Age of empires....itd 

To su igre koje su imale DUŠU koje ljudi još igraju i igrat će ih

 

I ne smijem izostavit ne tako neuspješan Rise of the nation!!!

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Medieval II i Medieval:Kingdoms!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolje strategije

Hm ovako:

 

Starcraft

Warhammer 40 k Dawn of War (svi nastavci)

Alpha Centauri - tko se sjeća ove super igre ;D

C&C Red Alert 2, Red Aletr 3, Generals, Tiberium Wars, Kane Wrath

Warcraft 3

Rise of Nations

Battle for middle earth 2 i Rise of Witch King

Warhammer Mark of Chaos

Sometime the best defense is to attack!
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
sk8 4 life kaže...

No ljudi ja mislim da u proteklih 3 do 4 godine nisu izašle neke super strategije neznam za vas ali ja još igram Warcraft 3,Starcraft,Red alert 2, Age of mitology,Age of empires....itd 

To su igre koje su imale DUŠU koje ljudi još igraju i igrat će ih

 

I ne smijem izostavit ne tako neuspješan Rise of the nation!!!

 To je apsolutna istina, ali i Rise of Legends ne treba podcijeniti isto je predobar, a potječe od Rise of Nationsa. Smijeh
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
15 godina
protjeran
offline
Najbolje strategije

Kozaks ljudi to je bila strategija i stronhold a novije comand&conkord3 red alert

MB-Gigabyte-EP35-DS3P-Q9450 4×2.66-Crosair Dominator 4×1GB DDR-2,1066Mhz-HDD-2×SAGATE 31000340as 1-TB-NVIDIJA GF 8800 Gts 512-Thermaltake W0131R,850W-Samsung T220P 1920×1200,ful HD Revoltec tipkovnica miš-Predator gejmer laser 3300dpi kućište HELLGATE-3000
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Da kozaks je bila igra Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
sk8 4 life kaže...

Uz najbolje ide i grfika

 

Ma može meni bit najbolj priča na svetu sa 0% bugova sa dugim i zanimljivim misijama ali ako je grafika neka usrana JEBEŠ GA !!!!!

 sinko, aj se smiri prvo.
2)psuješ. 3)u prethodnim postovima pišeše verzalom.
4)potpuna neistina. Iako svi volimo lijepu grafiku PUNO je važnija igra sama po sebi ( priča, izvedba, zanimljivost, likovi itd.)
15 godina
offline
RE: Najbolje strategije
sk8 4 life kaže...

Da kozaks je bila igra Osmijeh

 i još je jedna od boljh po meniSmijeh
Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

red alert 3

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Ne želim ništa govorit vezi 3. jer ga još nisam zaigra ali mi se cini da to nije onaj stari dobri Red Alert

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije

Ma niti jedna strategija vrijedna pomena nije izasla u protekle 3,4 godine..

 

A meni se nije svidio Rise of Legends, neam pojma zasto..

 

 

Mrzim Rimsko pravo!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
Zlatan kaže...

Ma niti jedna strategija vrijedna pomena nije izasla u protekle 3,4 godine..

 

A meni se nije svidio Rise of Legends, neam pojma zasto..

 

 

 Da ti se možda nije svidio zbog smrti nekih likova? Meni je to baš tužno. Više volim sretne završetke.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
16 godina
offline
RE: Najbolje strategije
Zlatan kaže...

Ma niti jedna strategija vrijedna pomena nije izasla u protekle 3,4 godine..

 

A meni se nije svidio Rise of Legends, neam pojma zasto..

 

 

 Pošteno pa u zatvor, ali šta  Company Of Heroes + COH Opposing Front, i ekspanzija za Warhammer:Dawn Of War nisu poštene strategije!!!???
pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Company of Heroes nisam ni odigrao...A Dawn of War mi se ne svidja, sto ne znaci da igra nije dobra, vec jednostavno, nije moj tip :P

Mrzim Rimsko pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
Zlatan kaže...

Company of Heroes nisam ni odigrao...A Dawn of War mi se ne svidja, sto ne znaci da igra nije dobra, vec jednostavno, nije moj tip :P

 Da si nešto pokušao odigrati možda bi ti se i svidjelo...
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

moja zadnja strategija je bila age of empires 3 uh kako sam je igro

al mi se strategije vise nedaju igrat jednostavno nedaju sad vise furam utrke,pucacine i mmorpgove

Moja konfa: :Amd 3x 2.10GHz :2 gb ram :HD4650
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
sk8 4 life kaže...

No ljudi ja mislim da u proteklih 3 do 4 godine nisu izašle neke super strategije neznam za vas ali ja još igram Warcraft 3,Starcraft,Red alert 2, Age of mitology,Age of empires....itd 

To su igre koje su imale DUŠU koje ljudi još igraju i igrat će ih

 

I ne smijem izostavit ne tako neuspješan Rise of the nation!!!

 Ne mogu a da se ne složim s kolegom u većem dijelu izjave. Ali da u zadnje vrijeme nije izašla niti jedna dobra strategija, mislim da se varaš.
Ja baš nisam neki general, ali guštam u strategijama kada sa malom vojskom pobijedim veliku ili u LAN-u iznenadim ekipu.
Starcraft, War III, Rise of Nations/Legends, Age of... serijal su strategije koje sam igrao i meni su one najbolje, i njih preporučujem.
Što se Total War serijala tiče, respect, ali kao što sam rekao - nisam baš neki general.
I don't belong
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
ne0n kaže...
sk8 4 life kaže...

No ljudi ja mislim da u proteklih 3 do 4 godine nisu izašle neke super strategije neznam za vas ali ja još igram Warcraft 3,Starcraft,Red alert 2, Age of mitology,Age of empires....itd 

To su igre koje su imale DUŠU koje ljudi još igraju i igrat će ih

 

I ne smijem izostavit ne tako neuspješan Rise of the nation!!!

 Ne mogu a da se ne složim s kolegom u većem dijelu izjave. Ali da u zadnje vrijeme nije izašla niti jedna dobra strategija, mislim da se varaš.
Ja baš nisam neki general, ali guštam u strategijama kada sa malom vojskom pobijedim veliku ili u LAN-u iznenadim ekipu.
Starcraft, War III, Rise of Nations/Legends, Age of... serijal su strategije koje sam igrao i meni su one najbolje, i njih preporučujem.
Što se Total War serijala tiče, respect, ali kao što sam rekao - nisam baš neki general.
 volio da mi kažeš neku dobru strategiju iz 2008-2009 znam red alert 3 ali ona ne može spasit situaciju .Jednostavno nema više igrice nove koja je izašla i da ce se igrat godinama kao starcraft ili warcraft 3
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice