Najbolji GTA za PC?

poruka: 20
|
čitano: 5.017
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Najbolji GTA za PC?

Pozdrav,

 

iskreno se ne razumijem mnogo niti u računala, niti u igrice (vrhunac mi je prvi Tomb Raider!), pa mi treba pomoć nekog tko se razumije.

Kupila bih dečku za rođendan Grand Theft Auto, kupio je nedavno novi komp, Toshibu Satellite.

On je igrao prije kad je bio klinac GTA i znam da je nostalgičan na San Andreas, ali mislila sam ipak neku noviju.

Petice vidim nema za PC, a za četvorku ljudi pišu po forumima da je užasna, da se ruši, ne valja grafika, svašta ne radi.

Vidjela sam ovdje da ste pisali dosta pohvalno o 4, nadam se da je netko igrao i na PC-ju pa može nešto reći o tim problemima!

 

Uglavnom, zanima me koji bi GTA bio najbolji za kompjutor?

I imam još jedno sramotno pitanje; jel se još uvijek koriste oni volani s papučicama gasa za racing igrice na kompu? :D

 

Nisam znala kamo da pitam pa sam otvorila novu temu, oprostite ako se to ne radi, nova sam.

 

Hvala!

 

 
4 1 hvala 0
12 godina
offline
Najbolji GTA za PC?

Ako vec mislis uzeti igru uzmi neku aktualnu novu :) online igru , i malo specificiraj laptop  , kad si napisala ime laptopa ovako , to je kao da si napisala imam VW GOLF ( 1,2,3,4,5,6,7 ?!?!? ) kuzis ?

 

update:

Ako nisi opet sigurna , mislim da sa periferijom ne mozes pogrijesiti , ako vec igra malo vise igrice :D mis/tipkovnica ili slusalice 

ovdje imas svega http://www.links.hr/?option=katList&id_kategorija=10&naziv=periferne-jedinice naravno opet ovisi koliko novaca si spremna potrosit

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 0:09 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Najbolji GTA za PC?

pa dobro, napisala je novi, ako se decko iti malo razumije, valjda je kupio nesto dobro? {#}

 

nego, GTA IV je trenutno najnoviji za pc, a to sta ljudi govore da je uzasna je bilo do patcha, koji ispravlja lag, iliti trzanje slike. iako bi bilo bolje da kupis neku noviju igru, popularniju, ili nesto sta ga zanima, kao sta je napisa kolega gore

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Najbolji GTA za PC?

Ne znam koji je model nažalost :/ znam samo da ga je kupio prije nekih mjesec dana, i čini mi se da je bilo oko 4000 kn, al nisam ni to ziher.

Nije zadnjih par godina ništa igrao tako da zbilja mogu bilo što, ako imate neke prijedloge!

Mislila sam GTA ili nešto slično jer je još očaran San Andreasom pa tu ne mogu pogriješiti... šteta što nema petice.

Spremna sam ići do nekih 500 kuna!

 

Hvala vam puno:)

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najbolji GTA za PC?

Moje misljenje : ako je sad nedavno uzeo laptop onda ce vjerojatno malo vise i igrati nego u zadnje vrijeme ? :D  Na tvom bih mjestu onda radije isao na periferiju , kao sto sam rekao , manja je vjerojatnost da ces promasit , pogotovo ako voli "informaticke  " stvari :D 

1. opcija mis + podloga

 

http://www.links.hr/?naziv=mis-coolermaster-storm-havoc-sgm-4002-klln1-laserski-8200dpi-crni-usb&option=artikl&id_artikl=101.503.365

http://www.links.hr/?naziv=podloga-za-mis-coolermaster-storm-speed-rx-sgs-4010-ksmm1-small-crna&option=artikl&id_artikl=101.800.214

 

2.opcija slusalice

http://www.links.hr/?naziv=slusalice-razer-electra-gaming-crne&option=artikl&id_artikl=100.506.442

 

ili ako ces sama birat marke su ti razer/coolermaster/sharkoon 

 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolji GTA za PC?

GTA IV bi mogao bit problem pokrenut na ne gamerskom laptopu jer je igra stvarno dosta zahtjevna. Možeš mu kupit za početak hladnjak za laptop da se ne grije dok igra :) I probaj suptilno u razgovor ubacit kakve bi igre htio igrat ili koja je marka laptopa da znamo na čemu smo :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 0:33 (Lopoc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Najbolji GTA za PC?

gta iv igru iz 2008. da je problem pokrenut na laptopu iz 2014 za 4000 kn? jeste vi ljudi normalni? previse precjenjujete zahtjevnosta gta iv, kad se ubace svi najnoviji patchevi igra nije uopce zahtjevna i taj latop bi to tjero na high garantiram svime.

Moj PC  
1 8 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Najbolji GTA za PC?

Ako dečkok zna šta valja, kupi mu GTA III i GTA Vice City u kutiji. Ako ne zna, možeš mu slobodno kupiti novi Call of Duty.

 

Ako nema neki predobar miš, kupi mu neki dobar poput Logitecha G500, miš je ipak esencijalna igraća periferija za PC.

Svi smo mi Mentalist.
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji GTA za PC?
mar123 kaže...

gta iv igru iz 2008. da je problem pokrenut na laptopu iz 2014 za 4000 kn? jeste vi ljudi normalni? previse precjenjujete zahtjevnosta gta iv, kad se ubace svi najnoviji patchevi igra nije uopce zahtjevna i taj latop bi to tjero na high garantiram svime.

Crysis iz 2007 ne mogu na kompu pokrenit sa konstantnih 30+ fpsa, 'sup

12 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolji GTA za PC?
Lopoc kaže...
mar123 kaže...

 

Crysis iz 2007 ne mogu na kompu pokrenit sa konstantnih 30+ fpsa, 'sup

 

A močan ti je komp.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2014 6:43 (Deawood).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji GTA za PC?
Uzmi mu neki dobar miš marke Razer,Logitech nesto kvalitetnije. Ko jos kupuje igre za pc kad postoji piratebay i torrent :)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolji GTA za PC?
Deawood kaže...
Lopoc kaže...
mar123 kaže...

 

Crysis iz 2007 ne mogu na kompu pokrenit sa konstantnih 30+ fpsa, 'sup

 

A močan ti je komp.

Za 2007. jest

16 godina
offline
Najbolji GTA za PC?

Ako je nostalgican na San Andreas, ocito ga je igrao, a vjerojatno i sve prije njega. A poslije San Andreasa je izasao jos samo GTA4, i to prije 5 godina, pa je vjerojatno i njega odigrao, pa ti preporucam da mu ne kupujes uopce GTA.

 

Radije mu kupi npr. Saints Row 3 ili 4, slican tip igre kao GTA, samo dosta otkaceniji ili neozbiljniji. A i relativno je nepoznat, tako da je moguce da to nije igrao. Just Cause 2 je isto na neki nacin slican GTA-u, ali je dosta drugaciji setting, pa i radnja, tako da si tu na skliskom terenu... Ali ako voli tropske otoke, more, letiti u avionima i unistavat sve oko sebe, vrlo vjerojatno bi mu se i Just Cause 2 svidio

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Najbolji GTA za PC?

anyone?

Guns don't kill people... lasers do
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Najbolji GTA za PC?

Eto ti odgovora,Sleeping Dogs mu uzmi,vec kada bas hoces igru.Bolji od GTA garant.

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Najbolji GTA za PC?
unchosen one kaže...

anyone?

Isto dajem glas ovoj igri.

DAJ DA VIDIM KO MI STISCE TD DA MU VRNEM!!!
10 godina
neaktivan
offline
Najbolji GTA za PC?

Sleeping Dogs izgleda fenomenalno, hvala!

Kupit ću to i miš pa si možda i zadržim igricu :D

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Najbolji GTA za PC?

dobar je sleeping dogs, ali ni blizu gta serijalu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Najbolji GTA za PC?

Ako ti G500 ili G400 prelazi budžet, uzmi G300, također odličan miš.

Svi smo mi Mentalist.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolji GTA za PC?

Možda GTA IV Episodes from Liberty City.

 

Marina, svaka čast! Dečko ti je pravi sretnik!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice