Nba 2k11

poruka: 699
|
čitano: 326.917
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

 

 

Osmog rujna dolazi nam najnovije izdanje 2KGames©-ove inačice košarkaške simulacije NBA lige - NBA2K11.

 

Ali ono što možda niste znali, ili o čemu možda niste bili obaviješteni, je da su izdavači u poslednje vrijeme bili u aktivnoj saradnji sa jednom od najvećih svijetskih košarkaških zvijezda ikada, Michaelom Jordanom.

 

Pitate se zašto ?

 

2KGames dao nam je odgovor.

 

NBA2K11 imaće jedan kompletan mode posvećen ovom čovjeku.

 

"The Jordan Challenge®", kako će se ovaj mode zvati, daje igraču mogućnost da odigra 10 legendarnih utakmica iz Michaelove karijere, u kojem će imati zadatak da u njegovoj ulozi učini isto što je tada Jordan učinio.

 

 

Jedan od tih izazova će biti da ponovite njegovu, kako sam Jordan kaže, najbolju utakmicu ikada, kada je u martu 1990. Cavaliers-ima ubacio 69 poena.

 

Sledeći izazov koji će zvučati zanimljivi je šesta utakmica NBA finala 1997, kada je Jordan, pod teškom gripom i medikamentima predvodio Bulls-e do prstena, protiv tadašnjeg dream-team-a Utah Jazz-a.

 

Kao dodak ovim izazovima, igraču će se takođe ponuditi opcija najboljih timova NBA lige u njenoj istoriji, kao što su na primjer upravo Jordanovi Bulls-i u sezonama '85-'86, '89-'90, '90-'91, '94-'95, '95-'96, '96-'97, i '97-'98.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.8.2010 22:41 (F1-IVO).
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
RE: Nba 2k11

jedva cekam...ove godine ce i draft combine bit ubacen..nece bit poseban

13 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

Igru sigurno kupujem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Nba 2k11

Kada izlazi?

EDIT: Kako sam čorav.. 

Tu me svi mrze a mene čisto boli kur*c
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2010 16:02 (I Am Alive).
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nba 2k11

Bemti jedva čekam, al naslovnica im je fail, mislim super je napravljena i sve, i svaka čaast najvećem svih vremena, ali za 2011 godinu treba stavljati aktualne zvijezde na naslovnicu. Npr James nikada još nije bio na naslovnici NBA- igre, a zaslužio je iako još nema prsten.

Dinamo živi vječno
 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

Procitao sam ono na wikipediji i cini se dobro.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

dali ču ja to moć igrat?

amd athlon 64 x2 dual core procesor 4400+ 2,30 ghz

ati radeon 4870 

3 gb memorije  ????????

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2010 17:10 (igga25).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Nba 2k11
igga25 kaže...

dali ču ja to moć igrat?

amd athlon 64 x2 dual core procesor 4400+ 2,30 ghz

ati radeon 4870 

3 gb memorije  ????????

 

da,moci ces...samo neznam na kojim detaljima jer te malo koči procesor,ali moguce da ces moći na najvecim jer imas odlicnu graficku karticu...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Nba 2k11
Kora kaže...

Bemti jedva čekam, al naslovnica im je fail, mislim super je napravljena i sve, i svaka čaast najvećem svih vremena, ali za 2011 godinu treba stavljati aktualne zvijezde na naslovnicu. Npr James nikada još nije bio na naslovnici NBA- igre, a zaslužio je iako još nema prsten.

čuj ovog boga, kazes da lebron vise zasluzuje sliku na koveru nego jordan?!

Method :D
13 godina
protjeran
offline
RE: Nba 2k11
crni16 kaže...
Kora kaže...

Bemti jedva čekam, al naslovnica im je fail, mislim super je napravljena i sve, i svaka čaast najvećem svih vremena, ali za 2011 godinu treba stavljati aktualne zvijezde na naslovnicu. Npr James nikada još nije bio na naslovnici NBA- igre, a zaslužio je iako još nema prsten.

čuj ovog boga, kazes da lebron vise zasluzuje sliku na koveru nego jordan?!

Lol, kakav si ti lik, gdje sam ja napisao da LeBron više zaslužuje sliku na coveru nego Jordan? Liče iz priče malo bolje pročitaj post

Dinamo živi vječno
14 godina
offline
Nba 2k11

LeBron uopće nije zaslužio al nema veze... Uglavnom kako će ić igra na mom kompu?

My Only Fear of Death Is Coming Back Reincarnated.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

Evo IGN review, dosta visoka ocjena i dosta opširan review.

Link.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nba 2k11

Stigla, stiga, stigla jeeeeeeee!

Dinamo živi vječno
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

Aaaa napokon...:)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nba 2k11

SPOILER ALERT! SS-ovi, teški spoiler, gledajte na vlastitu odgovornost

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2010 11:24 (Kora).
 
4 0 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

I ja sam isprobao igru, i koje savršenstvo od igre, najbolja sportska igra godine po meni, čista 10.

Moj review Fifa 11 9.5/10, Pes 11 8/10, Nba 2k11 10/10. Ove godine nijedna igra nije podbacila tako da ima za svakoga ponešto, ili zašto birati igrajte sve.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nba 2k11

Zar ovaj SS nije epic? Smijeh

Dinamo živi vječno
 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

Još da je i Lebron James i slika je spremna zamijeniti Mona Lisu u muzeju.

Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Nba 2k11

Igra je SVEMIRSKA, kakav PES, kakva FIFA, NBA 2K11 je vrh vrhova. Grafika je izvan ovoga svijeta, poteza milijun u igri, posebno onih karakterističnih za neke igrače, ma do jutra bih mogao nabrajati.

Dinamo živi vječno
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

Kak je dobro igrat s Jordanom, iz kavih on situacija zabija pa to je samo za divit se. 2k je stvarno napravio izvrstan posao, misli da bi igra lako mogla s ownati svaku sportsku igru koja je izašla i koja će izać ove godine.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Nba 2k11
Praetorian1 kaže...

Kak je dobro igrat s Jordanom, iz kavih on situacija zabija pa to je samo za divit se. 2k je stvarno napravio izvrstan posao, misli da bi igra lako mogla s ownati svaku sportsku igru koja je izašla i koja će izać ove godine.

Nakon ovoga, uvjeren sam da bi 2K napravio izvrsnu nogometnu siimulaciju! Potukao bi do koljena i KONAMI i EA

Dinamo živi vječno
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

Jel izašla igra za pc?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nba 2k11
big_guy kaže...

Jel izašla igra za pc?

I ja to zelim da znam? :D

15 godina
offline
RE: Nba 2k11
je
http://movies-monkey.blogspot.com/
13 godina
protjeran
offline
Nba 2k11

Lol, pa raspravljamo o njoj u temi koja se nalazi pod PC igre, koji je onda zaključak? Smijeh

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nba 2k11

2k11 nisam jos probao, ali me 2k10 razocarao glupim kontrolama i sveukupnom izvedbom, dok je 2k9 premocan bio . . 

vidjecemo, nadam se naravno jako dobroj igri . .

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Nba 2k11
rulF kaže...

2k11 nisam jos probao, ali me 2k10 razocarao glupim kontrolama i sveukupnom izvedbom, dok je 2k9 premocan bio . . 

vidjecemo, nadam se naravno jako dobroj igri . .

2K10 je bio vrh do evo sad, tj do izlaska 2K11

Dinamo živi vječno
14 godina
offline
Nba 2k11

2k10 je bio lose optimiziran, kak je 11?

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Nba 2k11
dmanz kaže...

2k10 je bio lose optimiziran, kak je 11?

Odlično! Uostalom instaliraj pa se uvjeri sam, ja inače ne obožavam razotkrivanje previše al nekad podlegnem znatiželji lol

Dinamo živi vječno
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice