NBA 2k12

poruka: 773
|
čitano: 145.039
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

ja igram asocijaciju s bullsima samo što sam tredao gotovo čitavu ekipu :D

 

rose - v. carter - deng - aldridge - haywood

to je petorka dok su na klupi još od stare postave bullsa hamilton, j. lucas, korver i brewer

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

I kak ide s novim timom igrat?

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 22:25 (Praetorian1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NBA 2k12
stone kaže...

ja igram asocijaciju s bullsima samo što sam tredao gotovo čitavu ekipu :D

 

rose - v. carter - deng - aldridge - haywood

to je petorka dok su na klupi još od stare postave bullsa hamilton, j. lucas, korver i brewer

A Noah...malo zabija, ali kupi rebonde kao lud, i offensive i defensive.

 

 

 

 

Had a dream, I was king, -=BLACK OPS JE NAJBOLJI COD=- woke up, still king.
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12

Mene živcira u igrici to što onaj mali Wesbrook preko petorice skače bez problema, a Griffin koji je zvijer samo layup dere, a mrcina.

13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Praetorian1 kaže...

I kak ide s novim timom igrat?

Pa nije loše, uglavnom se igra bazira na Rosea i Denga, evo zadnju utakmicu (5 min quarter) Rose 30 poena(5-6 šut za tri poena) + asistencije, Deng 10 + skokovi i Hamilton 11...

Kada Rose nije raspoložen onda Deng postigne 20-ak poena, ostatak ekipe kako tako, na klupi imam Al Faruoq Aminua, i on dosta pomogne sa svojim koševima...

Carter, Aldridge i Haywood večinom pomognu u vidu skokova te nekih 4-6 poena...

 

Prvo sam trejdao u ekipu Okafora, on i Noah su činili visoki tandem, no onda pošto su obojica centri, zbog "boljih" šuterskih opcija ostavio sam Okafora a umjesto Joakima doveo Aldridgea, i tako igram ja 57-57 sa Clippersima utakmicu, 20 sekundi do kraja trošim vrijeme sa Roseom, kada tri sekunde u reketu za Okafora, lopta za Clipperse, i Paul zabija za pobjedu. Iznerviran time ponovo trejdam centra tj. glavnog krivca Okafora za Haywooda i Cartera, uz Okafora je bio još jedan igrač ne znam koji... Iako sam razdrmao ekipu sa trejdovima to i govori Team Chemistry koji je negdje na 67% zasad ide dobro

 

@nul-3

 

raspisah se ja gore, ima i odgovor zašto sam trejdao Noaha ;)

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Ja igram association sa sacramentom,krenuo sam u rebuilding ekipe,petorka je : T.Parker,T.Evans,D.Gallinari,T.Gibson i D.Cousins na klupi Korver,I. Thomas,J.Fredette,J.Thompson,S.Dalembert i naravno Brian Scalabrine :)

Sezona mi je na 29 utakmica,igram svaku utakmicu,tezina je hall of fame cetvrtina po 12 min i pravi je uzitak

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Ima sam ja jedan save s Bostonom, fantasy draft, starteri su bili Terry, Allen, Pierce, Scola, Biedrins, nesijćam se ko je bio na klupi, ali smo osvojili 4 prvenstva za redom, da bi tijekom formata zaboravio prebacit save na USB  {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

evo jedne korisne stranice za sve one koji imaju problema sa instaliravanjem patcha,roostera,offical online data... 

sve je najdetaljnije objasnjeno tutorijalima...

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
bobo rastur kaže...

Ima sam ja jedan save s Bostonom, fantasy draft, starteri su bili Terry, Allen, Pierce, Scola, Biedrins, nesijćam se ko je bio na klupi, ali smo osvojili 4 prvenstva za redom, da bi tijekom formata zaboravio prebacit save na USB {#}

i ja sam radio fantasy draft,ekipa je bila Jennings,K.Martin,P.George,S.Ibaka i D.Howard i to mi je bilo skroz zanimljivo,al mi je bolje ovako uzet slabiju ekipu pa onda igrat protiv pravih ekipa i osvojit naslov :)

13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Ustvari, Scola je bio na klupi, Gasol je bio PF, negdje oko 3. sezone(svaku godinu bi me rasturili Cavaliersi s LeBronom u finalu konferencije, a nikad osvojili naslov{#}) sam našao Chandlera u Free Agents i poslao ga u Toronto za Gasola, e tu sam sezonu dobio finale konferncije 4:0 i izgubio od Spursa 4:3, ali sam slijedeće sezone cijeli playyoff i finale osvojio s 4 pobjede po seriji.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

mi može netko reći kako da napravim runner.

onako da mi kaže točno koje tipke stisnuti. BTW igram na tipkovnici, ali ako znate recite mi i tipke nakonzoli pa ću makar sam skužiti.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
bobo rastur kaže...

Ima sam ja jedan save s Bostonom, fantasy draft, starteri su bili Terry, Allen, Pierce, Scola, Biedrins, nesijćam se ko je bio na klupi, ali smo osvojili 4 prvenstva za redom, da bi tijekom formata zaboravio prebacit save na USB {#}

Ja zbog sejvova ulgavmom i koristim USB. Kad idem formatirat komp prije prebacim sejvove na USB.

13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Ja sam se sjetio save-a kad sam kliknut potpuni format :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Poznat mi je taj osjećaj i men se to znalo desit.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Ja igram fantasy draft ligu sa petorkom: Felton,J.Terry,Durant,Scola,Oden

Zamjene:Marion,Ibaka,Calderon,Iliysova i J.J.Redick

Tradeo sam Nowitkog za Odena i Mariona zato jer je bio spor i uvijek me na njega ubijali,na početku sezone sam imao 5-3 score sada mi je 40-3...

Igram na 5 min Q i na težini Hall of fame

[url=http://www.steamgifts.com/giveaway/ZdNvF/plants-vs-zombies-goty-edition][img]http://www.steamgifts.com/giveaway/ZdNvF/plants-vs-zombies-goty-edition/signature.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k12

bio sam bullsi, igram bez denga, boozera i brewera jer su ozljedjeni... pogledajte prvo poluvrijeme i drugo... :D na kraju pobjeda... 

MuWu
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Svaka čast super si se uspio vratit i pobijedit.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: NBA 2k12

hehehe...tnx....ma totalno sick je bila tekma..stvarno nisam nista mogao u prvom poluvremenu...jos bez tri kljucna igraca...ajde dva,ali i brewer je odlican... ono bas je bilo ludara.... :D rose je napravio svoje u drugom poluvremenu pogotovo u zadnjoj cetvrtini ...

MuWu
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

hmm dečki jel mi može netko reći neki pametni trade? Igram Association sa Knicksima, a evo petorke: C.Billups, PG - 82, J.R.Smith, SG - 78, C.Anthony, SF - 92, A.Stoudemire, PF - 89, R.Turiaf, C - 64.

Trebao bi mi jedan dobar C i možda neki mlađi PG?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Matk044 kaže...

hmm dečki jel mi može netko reći neki pametni trade? Igram Association sa Knicksima, a evo petorke: C.Billups, PG - 82, J.R.Smith, SG - 78, C.Anthony, SF - 92, A.Stoudemire, PF - 89, R.Turiaf, C - 64.

Trebao bi mi jedan dobar C i možda neki mlađi PG?

Imas Toneya Douglasa,ako mu das minuta nije on toliko los,al ja bi si ostavio Billupsa ko startera,ipak je i dalje španer i moze itekako posluzit.A za centra probaj D.Cousinsa iako sumnjam da ces ga uspjet dovest

13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
besla kaže...
Matk044 kaže...

hmm dečki jel mi može netko reći neki pametni trade? Igram Association sa Knicksima, a evo petorke: C.Billups, PG - 82, J.R.Smith, SG - 78, C.Anthony, SF - 92, A.Stoudemire, PF - 89, R.Turiaf, C - 64.

Trebao bi mi jedan dobar C i možda neki mlađi PG?

Imas Toneya Douglasa,ako mu das minuta nije on toliko los,al ja bi si ostavio Billupsa ko startera,ipak je i dalje španer i moze itekako posluzit.A za centra probaj D.Cousinsa iako sumnjam da ces ga uspjet dovest

Billups mi igra super i ostavit ću ga još malo :)

Probao sam kupiti Cousina i nema šanse š*pci ga nedaju hahahaha nez stvarno, al treba mi bolji centar od Turiafa....

15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Matk044 kaže...
besla kaže...
Matk044 kaže...

hmm dečki jel mi može netko reći neki pametni trade? Igram Association sa Knicksima, a evo petorke: C.Billups, PG - 82, J.R.Smith, SG - 78, C.Anthony, SF - 92, A.Stoudemire, PF - 89, R.Turiaf, C - 64.

Trebao bi mi jedan dobar C i možda neki mlađi PG?

Imas Toneya Douglasa,ako mu das minuta nije on toliko los,al ja bi si ostavio Billupsa ko startera,ipak je i dalje španer i moze itekako posluzit.A za centra probaj D.Cousinsa iako sumnjam da ces ga uspjet dovest

Billups mi igra super i ostavit ću ga još malo :)

Probao sam kupiti Cousina i nema šanse š*pci ga nedaju hahahaha nez stvarno, al treba mi bolji centar od Turiafa....

Meni je dobar recimo J.Noah,dobar u obrani,odlicno skace i ne treba ti cak ni zabit puno a svejedno ce posluzit.Probaj mozda njega ;)

13 godina
offline
NBA 2k12

Sad sam baš odigrao All-Star utakmicu u My Playeru i nakon nje više nisam starter! Pod player card piše role, ima neko kome se to već dogodilo, vidim da nisam jedini i drugima se do događa.

“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Matk044 kaže...

hmm dečki jel mi može netko reći neki pametni trade? Igram Association sa Knicksima, a evo petorke: C.Billups, PG - 82, J.R.Smith, SG - 78, C.Anthony, SF - 92, A.Stoudemire, PF - 89, R.Turiaf, C - 64.

Trebao bi mi jedan dobar C i možda neki mlađi PG?

probaj nešto možda sa raptorsima sklopit, uzmi bargnania, nije klasični centar ali je odličan igrač, i ima finih plejeva također u torontu

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 13:04 (stone).
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Promster kaže...

Sad sam baš odigrao All-Star utakmicu u My Playeru i nakon nje više nisam starter! Pod player card piše role, ima neko kome se to već dogodilo, vidim da nisam jedini i drugima se do događa.

Ja uvijek poslije ALLstara postanem star ekipe a onda to se opet vraca na Rosea nakon sezone

[url=http://www.steamgifts.com/giveaway/ZdNvF/plants-vs-zombies-goty-edition][img]http://www.steamgifts.com/giveaway/ZdNvF/plants-vs-zombies-goty-edition/signature.png[/img][/url]
13 godina
offline
Re: NBA 2k12
Davidl42 kaže...
Promster kaže...

Sad sam baš odigrao All-Star utakmicu u My Playeru i nakon nje više nisam starter! Pod player card piše role, ima neko kome se to već dogodilo, vidim da nisam jedini i drugima se do događa.

Ja uvijek poslije ALLstara postanem star ekipe a onda to se opet vraca na Rosea nakon sezone

Neznam, izgleda da ću se morati malo bolje potruditi da se ponovo vratim u prvih pet. Ali nije mi jasno, prvi sam strijelac lige i vodim u stealovima, a sad sam "Sixth Man" u momčadi.{#}

“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Promster kaže...
Davidl42 kaže...
Promster kaže...

Sad sam baš odigrao All-Star utakmicu u My Playeru i nakon nje više nisam starter! Pod player card piše role, ima neko kome se to već dogodilo, vidim da nisam jedini i drugima se do događa.

Ja uvijek poslije ALLstara postanem star ekipe a onda to se opet vraca na Rosea nakon sezone

Neznam, izgleda da ću se morati malo bolje potruditi da se ponovo vratim u prvih pet. Ali nije mi jasno, prvi sam strijelac lige i vodim u stealovima, a sad sam "Sixth Man" u momčadi.{#}

to se desilo i meni, ali ja sam mislio zbog promjene quartera što sam učinio, pred all star utakmicu povećao sam četvrtine na 12 minuta a prije je bilo 5, naravno, razlog je da bih što više igrao na all staru, i onda nakon utakmice nisam više u sastavu, ne znam po čemu ali mislio sam zbog promjene quartera, znači, vjerovatno nije to, ako ko zna zašto neka objasni :D

 

također, i ja sam tada bio prvi strijelac lige i prvi u stealovima...

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
13 godina
offline
Re: NBA 2k12
stone kaže...
Promster kaže...
Davidl42 kaže...
Promster kaže...

Sad sam baš odigrao All-Star utakmicu u My Playeru i nakon nje više nisam starter! Pod player card piše role, ima neko kome se to već dogodilo, vidim da nisam jedini i drugima se do događa.

Ja uvijek poslije ALLstara postanem star ekipe a onda to se opet vraca na Rosea nakon sezone

Neznam, izgleda da ću se morati malo bolje potruditi da se ponovo vratim u prvih pet. Ali nije mi jasno, prvi sam strijelac lige i vodim u stealovima, a sad sam "Sixth Man" u momčadi.{#}

to se desilo i meni, ali ja sam mislio zbog promjene quartera što sam učinio, pred all star utakmicu povećao sam četvrtine na 12 minuta a prije je bilo 5, naravno, razlog je da bih što više igrao na all staru, i onda nakon utakmice nisam više u sastavu, ne znam po čemu ali mislio sam zbog promjene quartera, znači, vjerovatno nije to, ako ko zna zašto neka objasni :D

 

također, i ja sam tada bio prvi strijelac lige i prvi u stealovima...

 

Meni se mjesec dana prije All-Stara dogodila ozljeda i vratio sam se i odigrao dvije utakmice prije All-Star vikenda kao starter. Ali nakon All-Stara odmah prvu tekmu sam bio na klupi. Dobro sad sam se vratio natrag, i odmah sam do Rose-a na SG-u.{#}

 

BTW: Ima li tko neki savjet kako da bolje pokupljam reboundove?

“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.4.2012 15:53 (Promster).
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Kad ideš na skok stisni tipku koja ti je za banane.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k12
bobo rastur kaže...

Kad ideš na skok stisni tipku koja ti je za banane.

Pa to naravno znam, zanima me da li ima neka posebna caka ili nešto slično?

“Courage is being scared to death but saddling up anyway.” -John Wayne
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice