NBA 2k12

poruka: 773
|
čitano: 144.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
NBA 2k12

Kao što već vjerojatno znate,2KSports je na E3 sajmu predstavio najnoviju igru iz popularnog serijala NBA2K.Ali za vas koji ne znate,pokušati ću ukratko objasniti što su to iz 2KSportsa najavili u novoj igri.Iz 2KSportsa su za ovu igru na predstavljanju rekli da će zasigurno biti najbolja i najrealnija NBA igra dosada. Najznačajnija novost je novi sustav igre nazvan "NBA on the move" koji bi trebao olakšati i dati slobodu i izbor obrane i dodavanja,naime kada želite aktivirati "on the move" segment igre,pritisne se određena tipka i na ekranu se pojavljuje "aim" kojim "ciljate" na igrača kojem dodajete i isto tako se koristi i u obrani za određene pokrete.Proble je taj što se još nezna dali će taj segment biti dostupan i za druge platforme,jer zasad je najvljen samo za PS3 uz dodatak PS3 Move.Na predstavljanju igre na E3 sajmu,igru je isprobao najpopularniji igrač NBA lige Kobe Bryant koji je bio oduševljen igrom.

Evo i dva videa sa E3 sajma,predstavljanje igre i interview sa jednim od ključnih ljudi iz 2KSportsa:

 

 

 

 

neka rasprava počne,možete pisati i svoje želje,ono što bi ste htjeli da poprave iz prethodne verzije,i naravno sve vijesti vezane uz igru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.6.2011 10:32 (antimadridista).
Moj PC  
4 2 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Nadam se da ce biti barem malo bolja od 2k11 ... a 2k11 je bio 'best game ever made' ... tako da nadam se da ce nastaviti tim tempom..

Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: NBA 2k12

nek više srede online dio igre u potpunosti. želim igrati online matcheve bez problema sa spajanjem, bez low grafike i sl.. nerviraju me!

13 godina
offline
NBA 2k12

moje su želje da malo poprave online segment igre,i isto tako da poprave bugoviti My Player Mode.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Mene nervira rating igraca ... James 95 rating a Mahinmi iz DAL kojega osobno poznajem ima rating 58 ... kao da on ne zna igrati kosarku ... hhh malo popraviti rating system

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k12

dobro bi bilo da ubace dunk contest u myplayer modu kad je allstar da bude malo zanimljivije a ne kao obicna tekma! :S

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k12

evo komentar sa IGN-a na gameplay sa E3 sajma:

http://pc.ign.com/articles/117/1176251p1.html

 

Tražio sam i još neke vijesti,ali ništa konkretno nisam našao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Očekujem poboljšan My Player s više mogućnosti izvan terena(kuća,odjeća..), dunk contest  također bih volio da komentatori probaju izgovorit tvoje stvarno prezime a ne nick i naravno komentiranje da bude bolje  a ne da se svake dvije utakmice ponavljaju iste rečenice..I naravno bez glitcheva i sranja.Multiplayer bi trebao biti poboljšan a ne da stalno bloka.Volio bih još bolju grafiku i onda bi mogao reći daj e best game ever made

1 5
1 4
0 3
0 2
3 1
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k12

evo i prve slike iz igre,lijepo izgleda:

NBA 2K12 First Screenshot NBA 2K12 First Screenshot
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NBA 2k12

grafika identična..

13 godina
offline
Re: NBA 2k12
dreammaker kaže...

grafika identična..

čini mi se da su malo na izgledu navijača poradili,vidi se da su svi na tribinama u boji kluba što izgleda dosta bolje nego prije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
NBA 2k12

NBA 2K12 Box Coveri:

Cover 1 Cover 1
Cover 2 Cover 2
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.7.2011 17:05 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k12

poznat je novi Mode u igri,zvati će se NBAs Greatest mode..U tom modu bi trebali biti uključeno 15 najboljih igrača u povijesti košarkaške igre,a igrači bi trebali sudjelovati u najzanimljivijim utakmicama tih igrača i njihovih momčadi.

http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/6830802/nba-greatest-mode-added-2k12

 

evo i video:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.8.2011 22:51 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Nba 2k12 će bit bolji i od Fife i od Pesa. Igram od 2k9 i najbolja sportka igra.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k12
Praetorian1 kaže...

Nba 2k12 će bit bolji i od Fife i od Pesa. Igram od 2k9 i najbolja sportka igra.

istina,ali smatram da je lakše napraviti simulaciju košarke nego nogometa,ali isto bi volio vidjeti nogometnu simulaciju koju bi napravila ekipa iz 2K Sportsa,mislim da bi odlična bila,iako ne vjerujem da će se to ikada dogoditi jer su oni orijentirani na sportove u SAD-u.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
NBA 2k12

valja docekati 4 okt :D samo da hoces malo popraviti MP kad je npr all star utakmica da bude malo zanimljivije a ne kao u 2k10 isto kao da je obicna tekma :D takodje dunk contest da ubace u MP :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
antimadridista kaže...
Praetorian1 kaže...

Nba 2k12 će bit bolji i od Fife i od Pesa. Igram od 2k9 i najbolja sportka igra.

istina,ali smatram da je lakše napraviti simulaciju košarke nego nogometa,ali isto bi volio vidjeti nogometnu simulaciju koju bi napravila ekipa iz 2K Sportsa,mislim da bi odlična bila,iako ne vjerujem da će se to ikada dogoditi jer su oni orijentirani na sportove u SAD-u.

Nebih se složio s tobom. Mislim da je teže napravit košarkašku igru nego nogometnu, pokreti su puno kompliciraniji u košarci nego  u nogometu . Pogotov za prenest to u igru. Možda se varam.

F.C LIVERPOOL
13 godina
offline
NBA 2k12

5 novih slika,ovo su vjerojatno slike iz NBAs Greatest mode-a:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 19:56 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12
Super mi je što 2K stavlja i stare timove, volim igrat s njima.
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k12
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k12

3 nova screenshota:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Pa te si slike već stavio, par posta prije.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k12
aha,pardon nisam primjetio da su to iste slike. LOL
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k12

prvi Trailer:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
NBA 2k12

10 novih screenshota:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Ovo će biti definitivno sportska igra godine, 2k stvarno zna napravit super igru. Svaka im čast.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NBA 2k12

Grafički je igra odlična ali nema napretka. Gameplay me zanima a to na SS i traileru ne vidim.. Ne bi ih ja još u nebesa dizao, dok god ne naštimaju konkretan online multiplayer. Sram ih bilo!

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
13 godina
odjavljen
offline
Re: NBA 2k12
Praetorian1 kaže...

Ovo će biti definitivno sportska igra godine, 2k stvarno zna napravit super igru. Svaka im čast.

ali opet se čini identična kao 2k11(grafika), samo da srede online gameplay...

14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Gameplay je izvrstan još u 2k9 tako da se tu teško šta i može unaprijedit, osim da se igrači kreću fluidnije prilikom replaya. 

Ni fifa ni pes ne mogu parirat Nba 2k seriji. I grafika je odlična.

F.C LIVERPOOL
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2011 21:11 (Praetorian1).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
NBA 2k12

nba 2k je najbolja sportska igra;)

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice