NBA 2k12

poruka: 773
|
čitano: 144.983
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Praetorian1 kaže...

Gameplay je izvrstan još u 2k9 tako da se tu teško šta i može unaprijedit, osim da se igrači kreću fluidnije prilikom replaya. 

Ni fifa ni pes ne mogu parirat Nba 2k seriji. I grafika je odlična.

Ni kruške ni jabuke nemogu parirat lubenici.Slažem se da su nba 2k igre super,ali uspoređuješ nešto što nema veze s drugim.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
13 godina
offline
NBA 2k12

NBA 2K12 Momentus Trailer:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

IGRETINA.

 

Hoće bit i D. Petrović?

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Hoće li ova igra biti jednaka na konzolama i PC-u ? Kad sam zadnji put kupovao sportsku igru, konzole su imale prednost, je li i dalje tako ?

 

O tempora, o mores !
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k12
Keops kaže...

Hoće li ova igra biti jednaka na konzolama i PC-u ? Kad sam zadnji put kupovao sportsku igru, konzole su imale prednost, je li i dalje tako ?

 

sve sportske igre ove godine će na PC-u biti iste kao na konzolama,i prošle godine je PC verzija 2K11 bila ista kao na konzolama,jedino je FIFA 11 bila iznimka što se tiče sportskih igara,ali od FIFE 12 će biti iste.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Keops kaže...

Hoće li ova igra biti jednaka na konzolama i PC-u ? Kad sam zadnji put kupovao sportsku igru, konzole su imale prednost, je li i dalje tako ?

 

2k11 je bio isti i za konzole i za PC, ti si možda kupio Nba live od EA to ništ ne valja.

F.C LIVERPOOL
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Praetorian1 kaže...
Keops kaže...

Hoće li ova igra biti jednaka na konzolama i PC-u ? Kad sam zadnji put kupovao sportsku igru, konzole su imale prednost, je li i dalje tako ?

 

2k11 je bio isti i za konzole i za PC, ti si možda kupio Nba live od EA to ništ ne valja.

 

Ne, ne nisam kupovao NBA live za kojeg znam da je katastrofa. Pitam zato što se sjećam da su nogometne igre uvijek bile bolje na konzolama(PS3 i 360) nego na PC-u.

O tempora, o mores !
13 godina
offline
Re: NBA 2k12
Keops kaže...
Praetorian1 kaže...
Keops kaže...

Hoće li ova igra biti jednaka na konzolama i PC-u ? Kad sam zadnji put kupovao sportsku igru, konzole su imale prednost, je li i dalje tako ?

 

2k11 je bio isti i za konzole i za PC, ti si možda kupio Nba live od EA to ništ ne valja.

 

Ne, ne nisam kupovao NBA live za kojeg znam da je katastrofa. Pitam zato što se sjećam da su nogometne igre uvijek bile bolje na konzolama(PS3 i 360) nego na PC-u.

PES je uvijek bio isti i na PC-u i na konzolama,samo je FIFA bila iznimka,ali od ove godine će biti ista kao na konzolama.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

a šta će sa zvjezdama koje igraju u evropi oće ostati uvršćeni u svoje nba klubove ili ih uopće neće biti u igrici.

 

 

I stvarno bi volio da ubace reprezentacije u 2k12 to bi bilo super

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12
Oni će biti u NBA klubovima kao i u svakom Nba 2k do sada...
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12

očekivano.Tako je i najbolje

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
16 godina
offline
Re: NBA 2k12
teodosije kaže...

a šta će sa zvjezdama koje igraju u evropi oće ostati uvršćeni u svoje nba klubove ili ih uopće neće biti u igrici.

 

 

I stvarno bi volio da ubace reprezentacije u 2k12 to bi bilo super

Ajde mi reci koliko zvijezda će zasad igrati u europi? Deron Williams mi jedino pada na pamet, ovo ostalo nije ni vrijedno spomena. Kao drugo možda sezona počne na vrijeme i ubace skraćeni trening kamp ili 10-15utakmica skinu. Sad ono bitno što su dečki iz 2K rekli: "bez obzira na lockout igra izlazi normalno sa svim igračima i ekipama". A što se tiče reprezentacija to je stvarno glupo i nema veze jedno s drugim, želim igrati američku košarku a ovo što se trenutno igraju reprezentacije (čast iznimkama) na eurobasketu za mene nije košarka. Jednostavno bi morali raditi novu igru jer se stil igre u NBA daleko razlikuje od europske košarke i njezinih pravila. Ovaj 2K12 će biti stvarno dobar i nemrem dočekat da mi stigne X360 verzija - već je naručena odavno {#}

He who is brave is free.
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12

parker,kiriljenko i još koji ako dođe

 

Nisam misli sve repke samo one jače ko što su francuzi brazilci argentinci ili da stave internacional team ko što je bilo

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
16 godina
offline
NBA 2k12

Di je otišao parker?

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12
Ali Williams je u Bešiktašu samo za vrijeme lockouta u NBA, on će biti u New Jersiju tak i tak čim lockout prođe.
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NBA 2k12

Pa to se odnosi na sve igrače, svi se vraćaju u NBA kad lockout prođe. A ovo za parkera jbt valjda sam to propustio jer sam bio na moru al opet nije još sigurno dal će itko doć...

Da se vratim na 2K12 evo vam pogled na playcall sistem i slične stvari. Fora mi je i recimo ovo što su napravili sa on-the-fly defensive settingsima da jednostavno odmah možeš recimo pojačati obranu na šuterima "Pressure Shooters– for opposing players good at med/long range shots; tight onball, deny ball, go over screens, hedge on screens". Prije me izluđivalo jer sam morao potrošiti par min da naštimam obranu kako želim jer kad mi frend uzme Celticse i šajba pi*da trice sa Allenom i Pierceom treba to pokriti sve. Baš čekam da vidim kako će sve ovo funkcionirati.

He who is brave is free.
 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12
I ja jedva čekam igru :)

Za koga ti navijaš?
Ja za Bullse.
F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

parker je u nekom francuskom klubu u kojem je inače suvlasnik.

 

definitivno te sve stvari su tako fino posložene da nije normalno koji osjećaj kontrole imaš nad igrom,ovi noviteti ako ih uklope kako trebe biće senzacjonalno

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
NBA 2k12

jedan video gdje se vidi gameplay igre,posebnu pažnju obratite na onu utakmicu starijih legendi,onako crno-bijela slika,savršeno:

 

i 4 nova screenshota:

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

izgleda dobro mene je fascinira onaj osjećaj starog kad igrate s legendama u 2k11.

 

stvarno daje osjećaj autentičnosti svaka čast...

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Stvarno predobro izgleda, biće ovo najbolja sportska igra ove godine u kojoj se koristi lopta, a možda i šire.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Praetorian1 kaže...

Stvarno predobro izgleda, biće ovo najbolja sportska igra ove godine u kojoj se koristi lopta, a možda i šire.

  a koja joj je konkurencija u kojoj se ne koristi lopta

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Sad mi na pamet pada samo NHL i F1.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

otisao je Wilson Chandler u Kinu i ako pocne seasona na vrijeme on nece biti u Denveru jer CBA ne dozvoljava dvostruke ugovore,Parker ce igrati u Parisu gdje je i igrao prije Spurs-a,Nicolas Batum ce igrati u Nancy-u tijekom lock-outa inace Parker je kupio vecinski udio tog kluba Paris Levallois baskets i FFBB-a ili francuskog nacionalnog kosarkaskog teama

you know me the cool dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Praetorian1 kaže...

Stvarno predobro izgleda, biće ovo najbolja sportska igra ove godine u kojoj se koristi lopta, a možda i šire.

..ne samo gdje se ne koristi lopta 2k11 je bio sports game of the year SGTY a kako izgleda bit ce i naredne godine tj.ove !

you know me the cool dude
14 godina
offline
NBA 2k12

jel zna neko jel ce bit ista konfa ko na 11 il ce bit zatijevnija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NBA 2k12

To je igra koja je dušu dala za igrat na konzoli, savršenstvo {#} A da odgovorim na tvoje pitanje ne nisu još objavljeni sysreq ali trebali bi biti slični onim prošlima nema tu nekih dramatično velikih pomaka...

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Dwyane Wade kaže...

To je igra koja je dušu dala za igrat na konzoli, savršenstvo {#} A da odgovorim na tvoje pitanje ne nisu još objavljeni sysreq ali trebali bi biti slični onim prošlima nema tu nekih dramatično velikih pomaka...

mozda...meni je ipak savrseno igrati je na PC sa joypadom u high res,prednosti PC-a su po meni modding tools,2K sports svake godine zezne izgled nekolicine igraca i da ne spominjem arene,MSG nije licenciran vec godinama,igrao sam 2k11 na ps3 i PC i bolji mi je ovaj na PC-u jer file-ovi na bluray-u se ne daju modificirati,steta..

you know me the cool dude
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Jedna od rijetkih igara za koje mogu reći:"Jedva čekam da izađe".

O tempora, o mores !
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

da bar ovi iz 2k oće futbalsku igru napraviti

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice