NBA 2k12

poruka: 773
|
čitano: 145.275
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

kako mogu slike iz screenshot manager(steam) da prebacim da imam sliku u jpg formatu??

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NBA 2k12

imal ko neki dobar mod pack sa patikama,terenima i graficki mod koji bi mi preporucili?? hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
DangerousB kaže...

imal ko neki dobar mod pack sa patikama,terenima i graficki mod koji bi mi preporucili?? hvala

  http://forums.nba-live.com/downloads.php?view=detail&df_id=2620 - Mod s terenima
http://forums.nba-live.com/downloads.php?view=detail&df_id=2503 -   Onaj "Swish" Remover

http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=143&t=85743 - Navijači, komentatori i sudci

15 godina
offline
NBA 2k12

evo nasao sam i ovih graficki modova mozes li mi reci koji je najbolji mislim trazim sto realnije da izgleda..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Koje točno? Ja samo ove koristim, i Rookie Arm fix.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k12
bobo rastur kaže...

Koje točno? Ja samo ove koristim, i Rookie Arm fix.

 

evo ima ovaj npr.. http://forums.nba-live.com/viewtopic.php?f=143&t=85540&start=650

13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Ljepo na slikama izgleda, mogao bi probat, ali meni je sve na minimum nedavno otišla grafa pa imam 15 FPS-a na low detaljima i 800x600 rezi.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NBA 2k12

Da ubijem dosadu krenuo sam u novu avanturu u Ass. modu i uzeo sam Cleveland Cavalierse. (Igram s najnovijim patchom tak oda ne bude zabune)

 

Odigram prvu utakmicu i lagano popušim od Bostona s oko 15 razlike. Nije m ise dalo baš previše igrat i odlučio sam simulirat do polovice sezone, odnosno do tradelinea. Pogledam koje tri ekipe imaju najlošiji skor - Raptorsi, Jazzeri i Wizardsi i vidi mda mogu Raptosrima ponudit u zamjenu za pick 1. runde nadstojećeg drafta Luku Waltona. I oni prihvate. Odsimuliram sezonu do kraja (ne uđem u playoff, Irving je ROY te je zajedno s Thompsonom u 1. all-rookie petorci). Boston osvaja titulu (trejdali su Garnetta za Nasha!!!). U offsezoni na lotteryu se ugodno iznenadim kada vidim da sam osvojio 1. i 5. pick u 1. rundi drafta. Mom oduševljenju nikad kraja. Odlučim nikog ne potpisivat prije drafta i odradim pre-draft workout i shvati mda nijedan od top 7 igrača ne zadovoljava moje zahtjeve za novom ekipom Cavsa koja želi pokoriti Miami i NBA ligu. Na draftu trejdam 1. pick i A. Parkera za A. Iguodalu, a 5. pick i Varejaoa za E. Gordona. U 2. rundi drafat mladog, 2.21m visokog centra u želji da pojačam centarsku liniju. Nakon drafta potpisujem Daniela Greena, Iana Mahinimja, Delontea Westa, J.J. Bareu, Bena Wallacea i Kenyona Martina i Alonza Geeja te stvaram ultimativnu ekipu:

 

PG - Irving, Barea, Gibson

SG - Gordon, West

SF - Iguodala, Green, Gee

PF - Thomson, Martin

C - Mahinmi, Wallace, Reeves (rookie)

 

U prva 4 susreta redom padaju: Dallas 124-83, Spursi 114-97, Bullsi 104-69, Heat 102-98 (LeBron je zabio 15 poena od toga 10 sa linije slobodnih bacanja te je imao 2 skoka i 6 asistencija).

Veselim se nastavku sezone.

Dinamo Zagreb
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Evo našao sam save s gdje nisam ni počeo igrat, Boston fantasy draft. Prva petorka bila Billups, Terry, Pierce, Gasol i Perkins, odigram 5 utakmica besprijekorno, te mi je ponuđen trade Gasol i pick u prvoj rundi za KG-a. Ja sav sretan uzmem, uguram Perkinsa na PF i Garnetta na centra, ali Perkins postane nezadovoljan minutama (starterima sam dao 25, šetom čovijeku 16, ostalima 15 ) pa ga dam za 4 picka (suludo će zvučat ali da) 2 u prvoj dva u drugoj. Poguram Josh McRobertsa u startnu ekipu na PF, simuliram 5 utakmica, vidim sve opušteno 30 razlike pobjede. Idem ja gledat box score, zbrojim sve i na moje veliko čudenje tip je u tih 5 utakmica ima 15 PPG, 11 RPG i 5 BPG. Ja sam se samo pokidao od smijeha.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NBA 2k12

gdje je ova igra najjeftinija za kupiti, ako može pomoć?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

jer zna netko kako promijeniti kameru al da m ita kamera bude stalno

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

pozdrav ljudi! 

 

poceo sam igrat nba 2k12 online ali nemam bas iskustva sa online igranjem pa me zanima kako se moze promijenit server, npr da stavim europski ili tako nesto..??

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Koje za online igranje NBA2k12 u ligaškom formatu u tijeku su prijave za online association na http://www.balkan-gaming.net/bplforum/index.php?topic=27718.msg232713;topicseen#new Potrebno se registrirat na forum, dosad smo odigrali 3 sezone u 4 mjeseca (ožujak-lipanj). Kad nas se skupi dovoljan broj pristupit ćemo fantasy draftu i započeti sa igranjem. Zabava zagarantirana {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Pozdrav!
imam problem.Kada igram nba 2k12 nakon četvrtine želim prekinuti one svakakve videe i ono halftime report i tako  i onda stisnem space (mislim) i izbaci me iz igrice. Prije mi se to nije događalo. zna tko kako riješiti problem?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
xxx96 kaže...

Pozdrav!
imam problem.Kada igram nba 2k12 nakon četvrtine želim prekinuti one svakakve videe i ono halftime report i tako  i onda stisnem space (mislim) i izbaci me iz igrice. Prije mi se to nije događalo. zna tko kako riješiti problem?

Kupi original igru pa se nece desavati.

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

ljudi pomozite 

imam novu grafu gygabite 7970 oc i i5 3570k  i benchmark mi daje nekih 160 fpsa sve na max ( 1920x1200-60hz) ali dok igram igra mi onako lagano trza sto me zivcira, nije onako lijepo glatko. e sad ne znam u cemu je problem dali u driverima ili u nekim postavkama???

stavio sam one beta drivere 12.9 pa sam sisao na 12.8 ali nema promjena!

molim vas recite sta da radim!!??

Skole
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NBA 2k12
skočko kaže...

ljudi pomozite 

imam novu grafu gygabite 7970 oc i i5 3570k  i benchmark mi daje nekih 160 fpsa sve na max ( 1920x1200-60hz) ali dok igram igra mi onako lagano trza sto me zivcira, nije onako lijepo glatko. e sad ne znam u cemu je problem dali u driverima ili u nekim postavkama???

stavio sam one beta drivere 12.9 pa sam sisao na 12.8 ali nema promjena!

molim vas recite sta da radim!!??

Ukljuci V-sync, vjerojatno imas previse fps-a te dolazi do screan tearinga...

15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Intel&ATI kaže...
skočko kaže...

ljudi pomozite 

imam novu grafu gygabite 7970 oc i i5 3570k  i benchmark mi daje nekih 160 fpsa sve na max ( 1920x1200-60hz) ali dok igram igra mi onako lagano trza sto me zivcira, nije onako lijepo glatko. e sad ne znam u cemu je problem dali u driverima ili u nekim postavkama???

stavio sam one beta drivere 12.9 pa sam sisao na 12.8 ali nema promjena!

molim vas recite sta da radim!!??

Ukljuci V-sync, vjerojatno imas previse fps-a te dolazi do screan tearinga...

Misliš na offline? Jer Online je u k**** bez obzira na hardver.

Ako ti trza u offlineu, vjerojatno je do V-Synca. A možeš probat i stavit manju rezoluciju.

Prodajem NBA dresove! http://www.forum.hr/showthread.php?t=742955
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.10.2012 15:35 (bjede).
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Mi moze netko rec kako da si namjestim tipke za kontroler..Imam neki ko dualshock ali mi ne pohvata automatski sve tipke..

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

moželi mi neko pomoci, nba 2k12 na steamu originalana, igrao sam prije  par mjeseci online najnormalnije sad imam taj problem, ako moze pomoc, pozzz

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.3.2014 15:15 (hare mn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
hare mn kaže...

moželi mi neko pomoci, nba 2k12 na steamu originalana, igrao sam prije  par mjeseci online najnormalnije sad imam taj problem, ako moze pomoc, pozzz

A problem je ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12

ovaj :/

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

niko nista pametno {#}    propao ovaj forum vidim ja {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2014 20:30 (hare mn).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice