NBA 2k12

poruka: 773
|
čitano: 145.307
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Mnoštvo novih informacija o my player modeu.

Čini se da su uveli dosta promjena.

 

http://www.facebook.com/note.php?note_id=10150285386202267

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

mislim da bi EA trebao odustati od Live serijala jer je vec ocito da to nitko ne igra,smijesna arkadna kosarka gdje sa 8m dajes fadeway trice...funny game

you know me the cool dude
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
D15 kaže...

mislim da bi EA trebao odustati od Live serijala jer je vec ocito da to nitko ne igra,smijesna arkadna kosarka gdje sa 8m dajes fadeway trice...funny game

Vjerovatno su i odustali.

NBA Elite 11 (promijenili su ime serijala u Elite) je bio otkazan a koliko znam ni ove godine neće izdati igru,tj.NBA Elite 12.

15 godina
offline
NBA 2k12

 

evo jednog gameplay-a jedna cetvrtina hmm sta reci izgleda isto kao 2k11 {#}  ali eto nadam se my player da ce biti bolji nego prosle godine

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
DangerousB kaže...

 

evo jednog gameplay-a jedna cetvrtina hmm sta reci izgleda isto kao 2k11 {#}  ali eto nadam se my player da ce biti bolji nego prosle godine

Očito nisi puno igrao NBA 2k11.

Odmah na prvi pogled vidi se mnogo razlika,pogotovo u post igri.Osim toga,šutevi su fluidniji,dribling bolji,nove taktičke mogućnosti (bolji playcalling)...

Napravljeno je dosta promjena a tko zna šta si ti očekivao,možda da naprave totalno novu i drugačiju igru a ne da dotjeraju NBA 2k11 koja je najbolja košarkaška simulacija svih vremena

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2011 6:47 (patch123).
15 godina
offline
Re: NBA 2k12
patch123 kaže...
DangerousB kaže...

 

evo jednog gameplay-a jedna cetvrtina hmm sta reci izgleda isto kao 2k11 {#}  ali eto nadam se my player da ce biti bolji nego prosle godine

Očito nisi puno igrao NBA 2k11.

Odmah na prvi pogled vidi se mnogo razlika,pogotovo u post igri.Osim toga,šutevi su fluidniji,dribling bolji,nove taktičke mogućnosti (bolji playcalling)...

Napravljeno je dosta promjena a tko zna šta si ti očekivao,možda da naprave totalno novu i drugačiju igru a ne da dotjeraju NBA 2k11 koja je najbolja košarkaška simulacija svih vremena

igrao sam ja puno 2k11 ali govorim za grafiku :S djeluje mi isto kao u 2k11

16 godina
offline
NBA 2k12

Je*o te grafika na X360 mi izgleda sasvim dobro. Kretnje su puno fluidnije, AI je bolji fino skuplja reket, šutevi su razrađeniji možeš cimati pa produžiti korak i takve nekakve stvari koje znam da bi recimo napravio u stvarnom životu na terenu ali na igri prije nisam mogao - to me izluđuje xD. Nadam se i da su popravili i zakucavanja i to sve jer u 2K11 je fkt bilo nerealno da Rondo koji može fino probiti unutra zakucava preko nezz Bynuma umjesto da daje pass van na šut ili podvaljuje dolje KGu. Želim vidjeti hrpu realnih situacija, skakanje za loptom u aut (dobro moglo se i prije al ono nije bas bilo nesto), baš sam čitao kako su riješili igru u postu i zanimljivo izgleda na papiru. Ako će se stvarno tako moći igrati nitko sretniji od mene {#}

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NBA 2k12
Dwyane Wade kaže...

Je*o te grafika na X360 mi izgleda sasvim dobro. Kretnje su puno fluidnije, AI je bolji fino skuplja reket, šutevi su razrađeniji možeš cimati pa produžiti korak i takve nekakve stvari koje znam da bi recimo napravio u stvarnom životu na terenu ali na igri prije nisam mogao - to me izluđuje xD. Nadam se i da su popravili i zakucavanja i to sve jer u 2K11 je fkt bilo nerealno da Rondo koji može fino probiti unutra zakucava preko nezz Bynuma umjesto da daje pass van na šut ili podvaljuje dolje KGu. Želim vidjeti hrpu realnih situacija, skakanje za loptom u aut (dobro moglo se i prije al ono nije bas bilo nesto), baš sam čitao kako su riješili igru u postu i zanimljivo izgleda na papiru. Ako će se stvarno tako moći igrati nitko sretniji od mene {#}

meni je bitno sto su my player popravilo {#}

15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Mene u 2k11 smeta što kad trčem kontru igrač kao da zašteka i kad je koš razlike pri kraju utakmice isto tako trčem kontru, a igrač uspori te ovaj protivnički igrač dođe i napravi faul. {#} Nadam se da će u 2k12 to biti bolje izvedeno. Ostalo puno ne igram osim zakucavanja koje je ove godine katastrofa zbog podjeljenog ekrana.

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2011 17:26 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Razer_Copperhead kaže...

Mene u 2k11 smeta što kad trčem kontru igrač kako da zašteka i kad je koš razlike pri kraju utakmice isto tako trčem kontru, a igrač uspori te ovaj protivnički igrač dođe i napravi faul. {#} Nadam se da će u 2k12 to biti bolje izvedeno. Ostalo puno ne igram osim zakucavanja koje je ove godine katastrofa zbog podjeljenog ekrana.

ehhh da,upravu si...u 2k11 je fastbreak bio malo 'spor' i kada bi trebao ici na lagani layup animacija bi bila prespora i neki krilni centar ili centar bi te stigao sa freethrow line-a i dobio bi block,a gledao sam ovaj video bos-lac i izgleda to lijepo,vratili su animaciju gdje mozes lagano voditi loptu,ove animacije na niskom postu su isto poboljsane kao i neke animacije layup-a u trafficu ispod kosa,gdje se ne bi trebalo desiti da igrac zakuca izmedju 3 protivnicka igraca,to je cool za sada,takodjer 3 komentatora su bolja od proslogodisnjih,steve kerr !! toliko koliko sam ja primjetio

you know me the cool dude
16 godina
offline
NBA 2k12

Baš čitam o obrani - fala isusu napokon ću moći stati fino na liniju dodavanja i čekati pass (naravno očekujem da mogu fino tijelom reagirati ako igrač u napadu ima kretnju unutra prema reketu) i ono još bitnije kod picka se može kontrolirati dali da idem gore preko za igračem ili da prođem ispod, prije je to bilo riješeno užasno traljavo i izluđivalo me pa sam morao ili uvijek ispod ili preuzeti ako je šuter na trici ali onda dole imam lošiji matchup kad će u napadu ostati veći igrač na mojeg manjeg. Kažu da su i riješili problem sa spin dunkovima i još dosta toga... Ugl više ne mogu čekati igru fkt sam lagano lud {#}

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

jel zna ko kad je ofišl relis dejt

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NBA 2k12

evo ti novi dodaci za my player:

 

Roses Are Red, Violets Are Blue, I've Got Alzheimers, Cheese On Toast
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
sinister_axe kaže...

evo ti novi dodaci za my player:

  create your jump shot OUUUUUUUu WTF

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
16 godina
offline
Re: NBA 2k12
teodosije kaže...

jel zna ko kad je ofišl relis dejt

4.10 US, 7.10 EU

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2011 19:59 (Dwyane Wade).
15 godina
offline
Re: NBA 2k12
sinister_axe kaže...

evo ti novi dodaci za my player:

 

gledao sam ovo vec :D a hocel mozda izaci kakv demo za pc??

14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
DangerousB kaže...
gledao sam ovo vec :D a hocel mozda izaci kakv demo za pc??

neće

16 godina
offline
NBA 2k12

Ali hoće na X360 i PS3 i to 20.9. Javim dojmove sa xboxa {#}

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Dwyane Wade kaže...

Baš čitam o obrani - fala isusu napokon ću moći stati fino na liniju dodavanja i čekati pass (naravno očekujem da mogu fino tijelom reagirati ako igrač u napadu ima kretnju unutra prema reketu) i ono još bitnije kod picka se može kontrolirati dali da idem gore preko za igračem ili da prođem ispod, prije je to bilo riješeno užasno traljavo i izluđivalo me pa sam morao ili uvijek ispod ili preuzeti ako je šuter na trici ali onda dole imam lošiji matchup kad će u napadu ostati veći igrač na mojeg manjeg. Kažu da su i riješili problem sa spin dunkovima i još dosta toga... Ugl više ne mogu čekati igru fkt sam lagano lud {#}

Oduševljen sam obrambenim opcijama koje ćemo imati na raspolaganju u NBA 2k12.

 

Screen defense je jedna od najvažnijih stvari u košarci,drago mi je da ćemo to napokon moći kontrolirati a ne da igrači idu "over the screen" kad Rondo ima loptu.

16 godina
offline
NBA 2k12

Upravo to i govorim, hoću igrati obranu onako kako bi je zapravo igrao. Isto tako bit će ona mogućnost da samo lagano izletiš sa višim igračem i da preuzme dok se sa nižim ne vratiš a on izrotira nazad a ne da ostanem sa nižim igračem u obrani na višeg - siguran koš ako znaš igrati u postu... Što sve više vijesti o igri izlazi ja sam sve nabrijaniji, marketing je fkt kurva hahahha a i preorder za X360 je napravljen odavno {#} Mislim da će ovo biti je**no dobra simulacija {#}

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Nadam se da će popraviti retardiradno kretanje igrača  u replayima, kad ih prikazuje da ulaze na teren i sl. kreću se totalno neprirodno i trzavo.

F.C LIVERPOOL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12

mogli bi i skokove malo tvikati

Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego jedan dan u bjedi
12 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

jedino cemu se iskreno nadam u ovoj igri je to hoce li popraviti Nba Online Gameplay , jer u 2k11 , ja na pc-u igram , nevalja online , trza i automatski mi stavlja grafiku na low -.- , pojma nemam zasto se to događa ( mozda zato sto nie original igra , neznam )
ugl. trebaju to popraviti inace igra ce suxati . jer bia bi red nekoga izprašiti online , nepobjediv sam još :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Evo i zahtjeva za PC:

 

 

Minimum System Requirements:

CPU: Pentium 4 2.4 Ghz Single Core processor or equivalent (2.8 Ghz for Vista)
RAM: 512 MB or more (1 GB for Vista)
Disc Drive: 8x or faster DVD drive
Hard Drive: 10.5 GB or more free space
Video: DirectX 9.0c compatible (see below)
Sound: DirectX 9.0c compatible
Input: Keyboard or dual-analog gamepad

Video card with 128 MB or more memory and one of the following chipsets is required:

ATI x1300 or greater;
NVIDIA 6600 or greater;
DirectX 9.0c compatible card with Shader Model 3.0 support.

Important Note: Game requires Internet connection for activation

 

Recommended System Requirements:

CPU: 3 GHz Dual Core processor or equivalent
RAM: 2 GB
Disc Drive: 8x or faster DVD drive
Hard Drive: 10.5 GB or more free space
Video: Shader Model 3.0 support with 512 Ram (Nvidia(R) Geforce(R) 7900 GT or better)
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Input: Dual-analog gamepad
DirectX 9.0c or DirectX 10

 

Razer_Copperhead
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
NBA 2k12

Već sam fkt lud od čekanja da izađe demo a ovi ga sigurno neće dati čim prođe ponoć nego tokom sljedećeg dana, đubrad {#} ajde taman kad se vratim predvečer iz gyma fino da se opustim uz 2k12, jaaaao {#}

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NBA 2k12
Dwyane Wade kaže...

Već sam fkt lud od čekanja da izađe demo a ovi ga sigurno neće dati čim prođe ponoć nego tokom sljedećeg dana, đubrad {#} ajde taman kad se vratim predvečer iz gyma fino da se opustim uz 2k12, jaaaao {#}

Šteta što nema dema za PC {#}

16 godina
offline
NBA 2k12

evo da javim prve i najsvježije dojmove, odigrao sam 2 tekme (1 tekma=1četvrtina i još je svaka ograničena na 4min i nema playcalla ni komentatora, cigani) i mogu reći da to fino izgleda. Igrači fluidno vode loptu, obrana se popravila, tu su i kretnje, post play nisam isprobao više sam šutirao trice sa Kiddom i Nowitzkim malo da se zabavljam {#} Sad ću fino na face pa da vidim opet one njihove Developer Insighte i idem isprobavati {#}

He who is brave is free.
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
NBA 2k12

Super zvuči i sad jedva čekam 4.10. {#} Kakva su zakucavanja?

Razer_Copperhead
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NBA 2k12

Fluidna, sad se postavim bez problema u odnosu na igrača s loptom, ruka naprijed i lagano čekam kao što bi i zapravo i fino se pomaknem unazad lagano ovaj doda ja izletim i opa fast break = trganje obruča {#}

He who is brave is free.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.9.2011 14:00 (Dwyane Wade).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: NBA 2k12
Dwyane Wade kaže...

Fluidna, sad se postavim bez problema u odnosu na igrača s loptom, ruka naprijed i lagano čekam kao što bi i zapravo i fino se pomaknem unazad lagano ovaj doda ja izletim i opa fast break = trganje obruča {#}

blago tebi :D kakve su animacije? imal sta za sta bi mogao reci ostao sam bez daha?? :D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice