Need for Speed The Run

poruka: 406
|
čitano: 110.179
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Need for Speed The Run

shelby tocno to...

 

nema freeridea, da ste pogledali u zivo Q&A neki dan lik je sve lijepo objasnio...

 

moc ces upravljati covjeka tako da stisces X da trcis, tj da lupas stalno po X-u, sto brze valjda i za razbiti stakla, za se uhvatiti dok padas sa nebodera ( -_-" )

 

uglavnom ovo nije nfs nikako...totalno bezveze...mogao je to slobodno driver 4 biti ili tako neka igra...

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

a mislio sam da su napokon vremena ilegalnih noćnih utrka i fast&furious nabrijacina iza nas...

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

shelby tocno to...

 

nema freeridea, da ste pogledali u zivo Q&A neki dan lik je sve lijepo objasnio...

 

moc ces upravljati covjeka tako da stisces X da trcis, tj da lupas stalno po X-u, sto brze valjda i za razbiti stakla, za se uhvatiti dok padas sa nebodera ( -_-" )

 

uglavnom ovo nije nfs nikako...totalno bezveze...mogao je to slobodno driver 4 biti ili tako neka igra...

krasno , ovo ce bit sranje izgleda , kako oni ne vide što igraći žele meni nikako nije jasno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
vrx kaže...

upravo tako!

free ride mi se čini upitnim ali ovaj OnFoot dio izgleda kao čisti QuickTimeEvent...

vaš lik trči prema unaprijed skriptiranom mjestu,malo hopsanja i skakanja ,pokoja razbijena šajba i pucnjava...kakti "Action"...

 

no nemojmo ju još pokopati na temelju jednog filmeka...11 mjesec nije daleko :D

 

 

Naravno, necemo sad nista 100% tvrditi i zivotom se zaklinjati na osnovu jednog trailera i jednog gameplay footage-a, ovo su samo nasa misljenja.{#}

Zivi bili ba vidjeli, novembar svejedno dolazi{#}

14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
moze link od tog jos jednog trailera shelby??
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

 

Drugi po redu kada se na YT ukuca 'Nfs The Run'{#}

 

Samo da dodam, na ovom traileru se vidi da jos vozi neka cura, mozda budemo imali i neku heroinu u igri, i takoder se prikazuje scena u Denveru u Rocky Mountaines planinama kako se pokrece neka lavina snijega ili sta je vec, sto potvdjuje nase misljenje da nece biti free ridea.

14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
the. Shelby kaže...

 

Drugi po redu kada se na YT ukuca 'Nfs The Run'{#}

 

Samo da dodam, na ovom traileru se vidi da jos vozi neka cura, mozda budemo imali i neku heroinu u igri, i takoder se prikazuje scena u Denveru u Rocky Mountaines planinama kako se pokrece neka lavina snijega ili sta je vec, sto potvdjuje nase misljenje da nece biti free ridea.

zato sto se puca na planinu ti mislis da nece bit free ride?

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
13 godina
offline
Need for Speed The Run

a jeste ograniceni...

 

nadite negdje ako ima snimku prezentacije sa E3-a i lik odgovara na pitanja fanova i tocno kaze izricito da nece biti free ride-a...

 

btw. u traileru sam primjetio da pise 840 milja od SF do NY, dakle to je 1200km ili tako nesto, to mi se cini jako jako puno, kad usporedis sa hot prsutom ciji je svijet imao 150km...sa tom razlikom da ovih 1200km ces proc samo jednom u igri, a u hp si ih prolazio vise puta, a i bio je free ride...

 

neznam sta je bolje, da stave 200km sa free rideom ili 1200km bez...

 

kako god, ja ovo necu zvati nfs the run, nego samo the run, jer nfs naziv ne zasluzuje, prema ovom videnom...vise bi trebao biti driver neki ili neznam

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Sta se mene tice meni je potpuno svejedno dal ce bit free ride ili ne po meni je on nepotreban,jer se itekako sjecam onog glupog heightsa iz underground 2 koji je imao zavojite ceste kroz koje sam se morao dugo vozit da bi dosao do eventa,a to mi je bilo jako frustrirajuce.Jedini free roam koji mi je uredu je onaj iz test drive unlimiteda koji dozovoljava spawn na otkrivenoj cesti jer mi se ne da bas uvjek vozit se 100 godina do eventa

 
6 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

FAK JEA!

Yeah, smells like mass extinction...
 
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run

UNDERGROUND 2 {#}

 

 

 

 

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 22:39 (MilkMan).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
MilkMan kaže...

UNDERGROUND 2  {#}

 

 

  To je iz Underground jedinice.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Fino je da su vrijeme koje je potrebno da se prijeđe igra predočili u vrijeme u samoj igri, pa lik vjerojatno neće ni spavat da obiđe cijelu Ameriku {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Jos jedan trailer, doduse veoma slican:

 

 

 

Evo vam i intervjui, u drugom intervjuu mu fino prvo pitanje postavi da li ce biti free roama, poslusajte sta odgovara:

 

 

 

 

 

Obratite paznju malo na sam koncept trailera koji se do sad mogu vidjeti, dobit cete odgovore na vasa pitanje. Da je omoguceno da se likom upravlja kako mi hocemo (kao u GTA), to bi vec do sad bilo objavljeno na sva usta i pokazano u svim trailerima kako bi se zagrijala publika i da bi se dalo do znanja da je to sada novi feature u NFS-u, mislite da bi to ovako tiho proslo sa malim spominanjem da lik izlazi iz auta i to je to. Dalje, ako se pitate hoce li biti tuniranja, i to se moze zakljuciti iz izgleda auta koja se pojavljuju, da je tuning ukljucen tu bi bila nabrijana istunirana auta kao sto je dosad bilo u svakom traileru za NFS koji je nudio tuning.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

iz ovoga sto sam vidio na youtube fascinantno i jos dosad neviđeno, auto moze eksplodirat pucaju na tebe jos ako mos izlazit iz auta kao sto neki kazu pa to je kao driver...bit ce to gust zaigrat

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

Nove slike

 
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Need for Speed The Run

mjesvina ulicnih trka i hot pursuita od prosle god

 

ajde bit ce nesto :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.7.2011 23:47 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

da osvjezim temu

 

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed The Run

aj samo da ga malo bolje optimiziraju za i mi s jadnim procevima mozemo imati vise od 20fps na low i bit ce super.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2011 8:34 (Bass).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run

novi trailer

 

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Evo nesto novo : 

 

Vrbaa'''
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

hahahhah trole pogledaj gore to sam ja stavio

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
MilkMan kaže...

hahahhah trole pogledaj gore to sam ja stavio

  On ej troll zato što je stavio video koji si ti stavio,možda čovjek nije vidio  {#}

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
Need for Speed The Run

sta cu mu ja neka drugi put gleda

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed The Run

au PM ovo ce mi biti najdrazi level u igri...

 

SNIJEEEEEEEEG, i to ima ga i po cesti, lavina koja pada na cestu, bla bla...savrsenstvo...

 

jos samo da bude neki free ride ili slicno tome, a ne da samo 1x prodemo taj dio u igri i to je to -.-

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

evo gameplay zadnjeg trailera 

 

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Zakon izgleda ovo po snijegu :D

Dal tko zna dal ce bit cockpit view?

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

NFS je za mene izgubio njegovu draž .. Po Gamplayu ovo baca na Burnout... to mi se nikako nesviđa.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
Encyanix kaže...

NFS je za mene izgubio njegovu draž .. Po Gamplayu ovo baca na Burnout... to mi se nikako nesviđa.

i meni isto,nakon carbona nisu napravili poštenu igru,shift 1 i 2 mi uopće nisu legli,oni koji imaju samo tipkaru i miš to nisu mogli igrat kako spada,nadam se da ovo neće bit tako,po trailerima mi izgleda sasvim ok,samo mo je važno da nebude kao ono s*anje HP,ta igrica je bila tako debilna da to nemoš vjerovat,mislim da je došlo vrijeme da izbace pošten street racer kao što je bio underground 2,tolko od mene....

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Ništa od NFS-a ni ovaj put,što više gledam to mi se manje sviđa.Totalno su se poizgubili ovi u EA-u!

 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice