Need for Speed The Run

poruka: 406
|
čitano: 110.293
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Need for Speed The Run

necu mu ja dat :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

nervira me sto sam već u zadnjoj trećini igre ,tj vozim od chikaga prema new york-u i jos ne mogu uzet neki od pravih hyper auta, to se trebalo prije otkljućat da možemo vozit šta nas volja.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Ja na stage 6 nemogu niti igrat to nije igraje nego listanje slika. Radi mi na 10 fpsa

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 13:16 (PlayMaker10).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed The Run

10 je jos donekle ok, iako zabrinjavajuce, nisam vam ja kriv sta ste nauceni na 60 fps-a i slicno...

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

10 je jos donekle ok, iako zabrinjavajuce, nisam vam ja kriv sta ste nauceni na 60 fps-a i slicno...

Meni da je igra na 30 fps je ok ali 10 je slow motion i to nema smisla igrat. ako netko ne gleda te fps-e to sam ja. Jer nikad necu instaliravat drivere radi 2-3 fps-a ili slicno meni samo da radi normalno.

13 godina
offline
Need for Speed The Run

ali ni ne isplati ti se raditi cuda samo da bi igrao na 30, kad igra to ne zavrijedi...jbg

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Kako jadna i jednolično predosadna igra,nisam očekivao ništa od Run-a ali brate što je previše je previše! Uinstall

 
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

evo proša sam igru, ono, sridnja žalost, ideja je bila super i svidila mi se, igra super izgleda, vidi se da je engine napredan i fizika auta je dobra,ali onda, mali izbor auta, nije baš zanimljivo sve u svemu, jako monotono također, ogranicenje od 30 fps-a a gtx 470-ka ladi jaja na 40% loada ( neprihvatljivo ), a kao šećer na kraju crashala se svako sat vremena, i dosta sam se nervirao igrajući, a to nije poželjno, ocjena 5/10

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
athlon64 kaže...

evo proša sam igru, ono, sridnja žalost, ideja je bila super i svidila mi se, igra super izgleda, vidi se da je engine napredan i fizika auta je dobra,ali onda, mali izbor auta, nije baš zanimljivo sve u svemu, jako monotono također, ogranicenje od 30 fps-a a gtx 470-ka ladi jaja na 40% loada ( neprihvatljivo ), a kao šećer na kraju crashala se svako sat vremena, i dosta sam se nervirao igrajući, a to nije poželjno, ocjena 5/10

 Prošo si igru? Misliš samo onu vožnju ili i sve challenge setove?

Jer si prošo challengeove, vidio bi da auta baš i nema toliko malo.

Pogledaj u attachmentu.

To što ti se crashala igra definitivno nije do igre. Meni se nije

crashala nijednom, tako da ti to baš ne spada u opis igre.

Nisam mjerio koliko fps-ova mi ima igra, jer ne zapinje i teče glatko,

to me jedino zanima. Kako ta navika brojanja slika u sekundi nije

rasprostranjena na xboxu ili ps3? A zamisli, rade isto na jedva 30fps-a.

Nemam pojma i što misliš pod nerviranjem, meni je baš razonoda.

No okej, ima i po ulici puno nervoznih i iznerviranih vozača

koji si trube i proguravaju se, pa je valjda do čovjeka.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
overhaul kaže...
athlon64 kaže...

evo proša sam igru, ono, sridnja žalost, ideja je bila super i svidila mi se, igra super izgleda, vidi se da je engine napredan i fizika auta je dobra,ali onda, mali izbor auta, nije baš zanimljivo sve u svemu, jako monotono također, ogranicenje od 30 fps-a a gtx 470-ka ladi jaja na 40% loada ( neprihvatljivo ), a kao šećer na kraju crashala se svako sat vremena, i dosta sam se nervirao igrajući, a to nije poželjno, ocjena 5/10

 Prošo si igru? Misliš samo onu vožnju ili i sve challenge setove?

Jer si prošo challengeove, vidio bi da auta baš i nema toliko malo.

Pogledaj u attachmentu.

To što ti se crashala igra definitivno nije do igre. Meni se nije

crashala nijednom, tako da ti to baš ne spada u opis igre.

Nisam mjerio koliko fps-ova mi ima igra, jer ne zapinje i teče glatko,

to me jedino zanima. Kako ta navika brojanja slika u sekundi nije

rasprostranjena na xboxu ili ps3? A zamisli, rade isto na jedva 30fps-a.

Nemam pojma i što misliš pod nerviranjem, meni je baš razonoda.

No okej, ima i po ulici puno nervoznih i iznerviranih vozača

koji si trube i proguravaju se, pa je valjda do čovjeka.

ne, prosa sam samo igru jer je to dio s prićom, odnosno to je zanimljiv dio koji će većina ljudi proć, a challenge setovi me ne zanimaju, u igru su trebali ukljućit sva auta pa neka oni stavljaju challengeove kakve hoće, igra je lockana na 30fps, što ne izgeda loše ali bi na većem framerateu moglo izgledat još bolje tako da to je mana,  nervirao sam se radi bugova u igri, npr auto iz ćista mira prestane ragirat na kontrole jedno 2-3 sekunde i ja završim u zidu. itd itd...

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Need for Speed The Run

kako ste razmazeni boze moj ja ne vjerujem...premalo vam je 30...jao jao...lijepo je to kad tata kupi komp od 8tkn sa grafom od 3tkn i kad vam je potrebno 50-60 fps-a da biste igrali sa zadovoljstvom...

Moj PC  
2 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
athlon64 kaže...

ne, prosa sam samo igru jer je to dio s prićom, odnosno to je zanimljiv dio koji će većina ljudi proć, a challenge setovi me ne zanimaju, u igru su trebali ukljućit sva auta pa neka oni stavljaju challengeove kakve hoće, igra je lockana na 30fps, što ne izgeda loše ali bi na većem framerateu moglo izgledat još bolje tako da to je mana,  nervirao sam se radi bugova u igri, npr auto iz ćista mira prestane ragirat na kontrole jedno 2-3 sekunde i ja završim u zidu. itd itd...

 Hm, to mi zvuči kao pokvaren jogurt... nije mi auto nikad prestao reagirat ni na tren. Jedino što sam znao primjetiti je

da npr. ako sam prolazio neki bijesni shortcut i napravio pritom car wreck, da je vibro na volanu radio drugačije nakon reseta,

tipa-prvo nije vibriralo, a nakon reseta je drndalo kao pravi makadam... no to mislim nije bug-vjerojatno sam dok nije

vibriralo proklizavao, a nakon reseta me postavio na ravnu putanju.

...

e sad to što si ti prošao samo dio igre je tvoja stvar, nemoj krivit igru ili dosadu :)

Sasvim je zabavna sa frendovima na challenge stazama.

Pa neću valjda u utrkivalici bit ograničen na zadan scenarij i gotovo. 

I dalje nemam pojma jel

mi je igra na 30 ili više fps, znam da nije zamorna(da titra ili zapinje),

ne izaziva (neke mi znaju) morsku bolest, a kritike su mi, ponavljam:

-nedostatak quick racea(sa neograničenim izborom auta, prometa, policije oponenata i staza), 

-pimpanje auta u garaži,

i eventualno prave pc kontrole kvalitete grafike.

I da-fali mi cijela fiat konglomerat, PSA, Hyundai/Kia gama(zašto bi morale bit jurilice, u planinama bi super bili SUV 4x4 auti),

a rado bih vidio i tesla rodaster ili naš rimac concept one :P Malo su s druge strane pretjerali sa npr. 9 fordova.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

kako ste razmazeni boze moj ja ne vjerujem...premalo vam je 30...jao jao...lijepo je to kad tata kupi komp od 8tkn sa grafom od 3tkn i kad vam je potrebno 50-60 fps-a da biste igrali sa zadovoljstvom...

Samo da je preko 25 i da nije slideshow. To što si ti mazohist pa to voliš slobodno igraj tako. I da lijepo je kad oca nisi vidio nemam pojma koliko i kad ti u zivotu nije nista uzeo, a kompjuter uzmes s onim sto si sam zaradio.

Ako ja zaradujem dovoljno da imam i viška, kupit ću..

 

Kompjuteri su sada napredniji nego prije i očekuješ da ćeš hardverom koji košta ~2000kn i moć nešto pokrenit. Ja se ne žalim, HD4890 još je pokreće i na FullHD pri Ultra, a ne pada ispod 25FPSa i to je sasvim pristojno za grafu staru skoro pa 3 generacije. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

kako ste razmazeni boze moj ja ne vjerujem...premalo vam je 30...jao jao...lijepo je to kad tata kupi komp od 8tkn sa grafom od 3tkn i kad vam je potrebno 50-60 fps-a da biste igrali sa zadovoljstvom...

U redu već svi znamo da ti možeš igrat  i na 5 fps-a ne moraš to stalno govoriti.

F.C. LIVERPOOL, F.C. CHELSEA, F.C. JUVENTUS
13 godina
offline
Need for Speed The Run

idem GT5 rokati, a vi uzivajte u ovome :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

idem GT5 rokati, a vi uzivajte u ovome :D

zloban si {#}

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
RuskeGTT kaže...

kako ste razmazeni boze moj ja ne vjerujem...premalo vam je 30...jao jao...lijepo je to kad tata kupi komp od 8tkn sa grafom od 3tkn i kad vam je potrebno 50-60 fps-a da biste igrali sa zadovoljstvom...

Uopće se ne isplati komentirat ovakve izvaljevine ali samo da razjasnimo da sam svaku komponentu u pc-u zaradio svojim rukama i da od svih tih para koje sam ulozio u njega ocekujem nesto zauzvrat s punim pravom, i da to šta si ti navikao igrat na 20fps je tvoja stvar, ti si vjerojatno jedan od onih kojima je cod2 najbolja igra ikad.

overhaul kaže...
athlon64 kaže...

ne, prosa sam samo igru jer je to dio s prićom, odnosno to je zanimljiv dio koji će većina ljudi proć, a challenge setovi me ne zanimaju, u igru su trebali ukljućit sva auta pa neka oni stavljaju challengeove kakve hoće, igra je lockana na 30fps, što ne izgeda loše ali bi na većem framerateu moglo izgledat još bolje tako da to je mana,  nervirao sam se radi bugova u igri, npr auto iz ćista mira prestane ragirat na kontrole jedno 2-3 sekunde i ja završim u zidu. itd itd...

 Hm, to mi zvuči kao pokvaren jogurt... nije mi auto nikad prestao reagirat ni na tren. Jedino što sam znao primjetiti je

da npr. ako sam prolazio neki bijesni shortcut i napravio pritom car wreck, da je vibro na volanu radio drugačije nakon reseta,

tipa-prvo nije vibriralo, a nakon reseta je drndalo kao pravi makadam... no to mislim nije bug-vjerojatno sam dok nije

vibriralo proklizavao, a nakon reseta me postavio na ravnu putanju.

...

e sad to što si ti prošao samo dio igre je tvoja stvar, nemoj krivit igru ili dosadu :)

Sasvim je zabavna sa frendovima na challenge stazama.

Pa neću valjda u utrkivalici bit ograničen na zadan scenarij i gotovo. 

I dalje nemam pojma jel

mi je igra na 30 ili više fps, znam da nije zamorna(da titra ili zapinje),

ne izaziva (neke mi znaju) morsku bolest, a kritike su mi, ponavljam:

-nedostatak quick racea(sa neograničenim izborom auta, prometa, policije oponenata i staza), 

-pimpanje auta u garaži,

i eventualno prave pc kontrole kvalitete grafike.

I da-fali mi cijela fiat konglomerat, PSA, Hyundai/Kia gama(zašto bi morale bit jurilice, u planinama bi super bili SUV 4x4 auti),

a rado bih vidio i tesla rodaster ili naš rimac concept one :P Malo su s druge strane pretjerali sa npr. 9 fordova.

 

ma ja neznam o cemu mi ovde uopce raspravljamo, ako meni smeta 30fps smeta mi i ja ću to navest kao manu igre a ti nemoj, nemaš mi šta solit pamet tu , meni nije zanimljiva, tebi je, gotova prića, ja ne mogu shvatit kako neko može reć rijeć protiv battlefield 3 jer je mene ta igra toliko oduševila da joj se ja još dana divim dok je igram, pa opet ne solim pamet ljudima, kad netko navede svoje mišljenje tu se nema šta komentirat.

Mitsuoka kaže...
RuskeGTT kaže...

kako ste razmazeni boze moj ja ne vjerujem...premalo vam je 30...jao jao...lijepo je to kad tata kupi komp od 8tkn sa grafom od 3tkn i kad vam je potrebno 50-60 fps-a da biste igrali sa zadovoljstvom...

Samo da je preko 25 i da nije slideshow. To što si ti mazohist pa to voliš slobodno igraj tako. I da lijepo je kad oca nisi vidio nemam pojma koliko i kad ti u zivotu nije nista uzeo, a kompjuter uzmes s onim sto si sam zaradio.

Ako ja zaradujem dovoljno da imam i viška, kupit ću..

 

Kompjuteri su sada napredniji nego prije i očekuješ da ćeš hardverom koji košta ~2000kn i moć nešto pokrenit. Ja se ne žalim, HD4890 još je pokreće i na FullHD pri Ultra, a ne pada ispod 25FPSa i to je sasvim pristojno za grafu staru skoro pa 3 generacije. 

ma svaka cast,sve si reka.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Evo večeras snimio frenda kako vozi NFS the Run{#}

 

pero_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
athlon64 kaže...
 
overhaul kaže...
 

 Hm, to mi zvuči kao pokvaren jogurt... nije mi auto nikad prestao reagirat ni na tren. Jedino što sam znao primjetiti je

da npr. ako sam prolazio neki bijesni shortcut i napravio pritom car wreck, da je vibro na volanu radio drugačije nakon reseta,

tipa-prvo nije vibriralo, a nakon reseta je drndalo kao pravi makadam... no to mislim nije bug-vjerojatno sam dok nije

vibriralo proklizavao, a nakon reseta me postavio na ravnu putanju.

...

e sad to što si ti prošao samo dio igre je tvoja stvar, nemoj krivit igru ili dosadu :)

 

 

ma ja neznam o cemu mi ovde uopce raspravljamo, ako meni smeta 30fps smeta mi i ja ću to navest kao manu igre a ti nemoj, nemaš mi šta solit pamet tu , meni nije zanimljiva, tebi je, gotova prića, ja ne mogu shvatit kako neko može reć rijeć protiv battlefield 3 jer je mene ta igra toliko oduševila da joj se ja još dana divim dok je igram, pa opet ne solim pamet ljudima, kad netko navede svoje mišljenje tu se nema šta komentirat.

 Ej pa nemožeš mi nakalemit da ti solim pamet, i proglasiti svojim mišljenjem to da "auto iz ćista mira prestane ragirat na kontrole jedno 2-3 sekunde i ja završim u zidu " kad to nije istina na normalnoj verziji igre. Nemožeš reći da ima premalo auta kad to nije istina, 70 auta nije malo, da si neznam kakav megaloman. Ako je tebi dosadno utrkivanje u NFS, a koji vrag uopće to igraš? Jesi li vidio mene da njurgam na BF3? Za 30fps nebih riječ prigovarao, 30fpsCap im je bezobrazluk, ali meni ne zapinje - samo sam to rekao. Nije definitivno najbolja implementacija frostbite enginea, i rečeno je već da je koma što je to običan port sa konzola, zato sam i rekao da mi fale PC kontrole kvalitete slike. Posebno jer je Frostbite2 u stanju raditi teselaciju, nema nikakve AA opcije a kamoli Frostbiteove Deferred AA i Post AA... no engine je dovoljno dobar da daje lijepu sliku dobre refleksije i meke sjene. Dakle igra ima spomenutih i ponavljanih mana - što misliš kako je meni u SLi setupu u kojem nema posla ni za jednu grafičku. No ajde, nisam grafiku kupio za tu igru. Možda se opamete, pa naprave patch. Posebno jer je fakat istina da je koma za upravljanje na tipkovnici zbog loše impementacije i bugova sa mapiranjem komandi.

13 godina
offline
Need for Speed The Run

athlon: ne cod2 nisam nikad ni igrao...

 

uzivam ja u novim igrama, evo jucer mi f1 2011 vrtio 55 fps-a, tak da...samo ocu rec da neke igre su toliko neoptimizirane i ne zavrijede nase kompove, medu njima spada i ovaj nfs...

 

 

i da da kazem nesto: nije me se uopce dojmio GT5...grafika nista, ponasanje auta nista, barem ovo sta sam igrao danas...po snijegu kao da vozis po suhoj cesti i to, cak ovaj nfs mi ima bolje ponasanje po snijegu...

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

 Ej pa nemožeš mi nakalemit da ti solim pamet, i proglasiti svojim mišljenjem to da "auto iz ćista mira prestane ragirat na kontrole jedno 2-3 sekunde i ja završim u zidu " kad to nije istina na normalnoj verziji igre. Nemožeš reći da ima premalo auta kad to nije istina, 70 auta nije malo, da si neznam kakav megaloman. Ako je tebi dosadno utrkivanje u NFS, a koji vrag uopće to igraš? Jesi li vidio mene da njurgam na BF3? Za 30fps nebih riječ prigovarao, 30fpsCap im je bezobrazluk, ali meni ne zapinje - samo sam to rekao. Nije definitivno najbolja implementacija frostbite enginea, i rečeno je već da je koma što je to običan port sa konzola, zato sam i rekao da mi fale PC kontrole kvalitete slike. Posebno jer je Frostbite2 u stanju raditi teselaciju, nema nikakve AA opcije a kamoli Frostbiteove Deferred AA i Post AA... no engine je dovoljno dobar da daje lijepu sliku dobre refleksije i meke sjene. Dakle igra ima spomenutih i ponavljanih mana - što misliš kako je meni u SLi setupu u kojem nema posla ni za jednu grafičku. No ajde, nisam grafiku kupio za tu igru. Možda se opamete, pa naprave patch. Posebno jer je fakat istina da je koma za upravljanje na tipkovnici zbog loše impementacije i bugova sa mapiranjem komandi.

nisam rekao da je premalo auta nego da su gadno promašili s onemogućivanjem korištenja svih auta u karijeri, nisam nikakv megaloman, samo uspoređujem s starijim nfs-ovima, ili npr nfs shiftom koji me je radi kvalitete vožnje izuzetno zabavio,za razliku od ovoga gdje gotovo ne primjetiš razliku od auta do auta, jedan kliže malo više, jedan malo manje, jedan malo brži, drugi malo sporiji, dok bi u shiftu doslovno osjetio dušu svakog auta, ne zapinje ni meni 30fps, ali mislim da bi moglo bit i ljepše da ga nisu lockali, kao što kažeš, mogli su puno bolje iskoristit frostbite 2, iako izgled igre joj je jaća strana dapaće.Šta se tiće bugova, meni su se pojavljivali i nervirali me, problem nije bio u meni i mojoj instalaciji, tako da to uzimam za manu igre,a koliko sam ćitao prošlih strana još se netko nervirao radi bugova.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Need for Speed The Run

Ma, da - ima bugova, bez daljnjega, sorry ako ispalo da sad navijam za igru a kontra nekog.

Evo npr. znalo mi se dogoditi da se vozim kroz krošnje koje vire iz asfalta usred grada.

U challengeu pogotovo čudno: jednom odvozim bez krošanja, probam poboljšat vrijeme drugi put

- kad eto krošnje usred ceste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
overhaul kaže...

Ma, da - ima bugova, bez daljnjega, sorry ako ispalo da sad navijam za igru a kontra nekog.

Evo npr. znalo mi se dogoditi da se vozim kroz krošnje koje vire iz asfalta usred grada.

U challengeu pogotovo čudno: jednom odvozim bez krošanja, probam poboljšat vrijeme drugi put

- kad eto krošnje usred ceste.

Ne pijan vozit{#}

F.C. LIVERPOOL, F.C. CHELSEA, F.C. JUVENTUS
13 godina
offline
Need for Speed The Run

morao sam smanjiti tezinu ovog smeca, jer inace sa takvim drzanjem GTR-a na cesti nebi uspio nikad, a igram ovu igru samo zato jer sam veliki fan nfs-ova i jer je grafika i ambijent super, ostalo je nula...

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

ma odo ja igrat Undeground2 {#}

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Need for Speed The Run

ja danas instalirao nfs mw, i dalje mi zabavan, bas kao prije kad sam ga krenuo igrati

 

zasto ne naprave underground 3, to raja najvise trazi

 

a i meni su undergroud serijali najdrazi

Had a dream I was king, I woke up still king
 
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

zato jer Underground 3 prodaju pod nazivom NFS World gdje im moras placat za SPeedboost tj. one njihove posbne pare za neonke itd. ali jos uvijek nema opadanja neonki {#}

Xc
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
Kewin kaže...

ma odo ja igrat Undeground2 {#}

A što misliš što ja igram cijelo vrijeme? {#}

FAIL
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

jel ima neki način da podesim kontrole da igram na strelicama,ne prepoznaje mi kad odaberem uopće ?

091 518 1424
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed The Run

zavrsio...

 

2h14min - predivno...

 

no mogu rec da zadnja 2 stage-a su mi bila odlicna...kako ambijent, tako i utrke...

 

cak i ono sta svi spominjete da nakon chicaga se auti pocnu ponasati cudno - ja nisam osjetio nikakvu razliku...bas sam lijepo peglao zavoje u quattru, pa poslije u 918ici, koju sam odmah zamjenio za megana RS...

 

cudno mi sta taj megane u igri ide preko 350...i sta je u klasi paganija, aventadora i slicnih auta...al ok, barem mogu rec da sam naprao auto od 200-300-400 tisuca evra sa renoom :P

 

zadnja utrka je epic...jednostavno zabavna, malo teska na dijelove i zanimljiva...

 

od pocetne ocjene 5/10 koju sam dao nakon 10-15min igranja, sad na kraju igre dajem 6,75/10...

Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice