Need for Speed World Online

poruka: 4.836
|
čitano: 503.239
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

što mislite hoće li nfs dati kodove za aute pošto smo svi iskoristili bug??

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed World Online

nismo svi ;)

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
tinchy199 kaže...
iNo_bhf kaže...
Božoo kaže...

Još 300 bodova do veyrona...{#}

I ti si iskoristio BUG??

kakav je to bug?

Kasno marko na kosov stiže...{#}

12 godina
offline
Need for Speed World Online

znači više se nemože to iskoristiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
tinchy199 kaže...

znači više se nemože to iskoristiti?

To više ne...

 

Možda se po kojoj sreći još šta takvoga ikada pojavi...

13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Ima li ikakvih informacija o novoj rotaciji, ruskim kodovima, kodu za 1M fanova fb stranice, poklonima za trogodisnjicu?

Nestrpljiv sam{#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
the. Shelby kaže...

Ima li ikakvih informacija o novoj rotaciji, ruskim kodovima, kodu za 1M fanova fb stranice, poklonima za trogodisnjicu?

Nestrpljiv sam{#}

Odgovor na sva tvoja pitanja: NE

11 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
the. Shelby kaže...

Ima li ikakvih informacija o novoj rotaciji, ruskim kodovima, kodu za 1M fanova fb stranice, poklonima za trogodisnjicu?

Nestrpljiv sam{#}

odi na službenu stranicu pa čitaj...

15 godina
offline
Re: Need for Speed World Online

nije valjda da sam ja prvi ovdje dobio ban zbog buga :( dobijam stalno error there has been an undefined error please check that the servers are available

EDIT: da jesam sad sam provjerio email.a sta ces :)) nije bilo srece (bad luck brian) ajde da sam barem u necemu prvi xD

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 6:17 (Ryder007).
12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
Ryder007 kaže...

nije valjda da sam ja prvi ovdje dobio ban zbog buga :( dobijam stalno error there has been an undefined error please check that the servers are available

EDIT: da jesam sad sam provjerio email.a sta ces :)) nije bilo srece (bad luck brian) ajde da sam barem u necemu prvi xD

 

Ajde, postaj taj mail

11 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online
Evo i ja baniran hihihihihihi


Dear Customer,
We are contacting you to notify you that we have found your Need for Speed World account, to be in violation of our Terms of Service.

After completing an investigation of your Account, we have identified the following violation:

Promotion, encouragement and/or use of cheats, hacks or exploits.

Due to the above we have permanently blocked your access to the on-line gameplay portion of Need for Speed World.

Account closure is reserved for the most serious breaches of our Terms of Service, but can also be applied in cases where an account has accumulated a number of violations over a period of time.

Should you wish to review our Terms of Service they can be found here:

http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/en/PC/

Thank you for your understanding in this matter. 

Yours sincerely,

EA Terms of Service

 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Need for Speed World Online
Nije bas da imate srece.
B-A-R-C-A
12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
Ryder007 kaže...

nije valjda da sam ja prvi ovdje dobio ban zbog buga :( dobijam stalno error there has been an undefined error please check that the servers are available

EDIT: da jesam sad sam provjerio email.a sta ces :)) nije bilo srece (bad luck brian) ajde da sam barem u necemu prvi xD

Jesi kupio ikada boost?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Ja sam kupovao boost, hack nisam nikada koristio samo sam iskoristio onaj bug.
12 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
dovlahr kaže...
Ja sam kupovao boost, hack nisam nikada koristio samo sam iskoristio onaj bug.

Koliko boosta si kupio?

15 godina
offline
Re: Need for Speed World Online
Ryder007 kaže...

nije valjda da sam ja prvi ovdje dobio ban zbog buga :( dobijam stalno error there has been an undefined error please check that the servers are available

EDIT: da jesam sad sam provjerio email.a sta ces :)) nije bilo srece (bad luck brian) ajde da sam barem u necemu prvi xD

  nisi jedini xD meni poslali 10 mailova na istu stvar (ionako mi je to bio stari acc kojeg sam htio prodati za cijenu onih 1500 boosta tj 5€)

Extend my EMSI License for free: http://download.emsisoft.com/EmsisoftAntiMalwareSetup_6434073 / My Web Site: http://markoidzan.from.hr || http://www.erepublik.com/hr/referrer/midzan21 Help me :D
12 godina
offline
Need for Speed World Online

Onda i ja mogu isto očekivat...

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Need for Speed World Online

Kako se ono kaže dečki Game over... :))

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Need for Speed World Online

@bumbilek evo taj email
 Dear Customer,

We are contacting you to notify you that we have found yourNeed for Speed World account, to be in violation of our Terms of Service.

After completing an investigation ofyour Account, we have identified the following violation:

Promotion, encouragement and/or use of cheats, hacks orexploits.

Due to the above we have permanently blocked your access tothe on-line gameplay portion of Need for Speed World.

Account closure is reserved for the most serious breachesof our Terms of Service, but can also be applied in cases where an account hasaccumulated a number of violations over a period of time.

Should you wish to review our Terms of Service they can befound here:

http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/en/PC/

Thank you for your understanding in this matter. 

Yours sincerely,

 

EA Terms of Service

13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Da ista stvar kod mene

Friends will be friends, When you're through with life and all hope is lost, Hold out your hand cos friends will be friends right till the end.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Koji likovi banaju i ekipu koja nije koristila bug... ajd neka baš mi je drago da sam dobio ban ovako i onako od te igre nikad ništa dobro nije izašlo..

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Kewin kaže...

Koji likovi banaju i ekipu koja nije koristila bug... ajd neka baš mi je drago da sam dobio ban ovako i onako od te igre nikad ništa dobro nije izašlo..

Da, slazem se. Moram priznati da su bili dosta brzi kad je u pitanju njihov novac. Smijesno je to sto igra ima vise cheatera nego legit playera a bannaju ljude zbog njihove krivice.

Friends will be friends, When you're through with life and all hope is lost, Hold out your hand cos friends will be friends right till the end.
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Ja sam iskoristio bug ali nisam imao što riskirati... Dijamanti su postali katastrofa... po 10 dana zaredom 1 zvijezdica skill... čiteri po svuda i kao svaki puta ih banaju. Šta im to znaći kad če opet napraviti novi acc i opet sve u krug. Ova igra jednostavno ide u ponor. jedino mi je žao 2.5 godine živaca koje sam utrošio u ovaj polu ispljuvani proizvod.

Suha krpa na dnu mora.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 9:34 (Kewin).
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Need for Speed World Online

Evo i mene su banali, ono baš me briga uvjek mi je ta igra ili štekala ili se rušila ili ima glupih cheatera rammera itd. uglavnom žao mi je samo vremena kojeg sam potrošio igrajući tu igru {#}

Moj PC  
4 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

i mene banalo 

 

uninstall i delete

NFSW - SN4ZNICRO APEX EU - LoL - sn4zni cro EUNE
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online
Tko preživi prićat će, baš me zanima koliko će sada biti ogorćenih cheatera. Ja mislim da če ovim banovima nanijeti više štete sebi nego nama.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Vidio sam neku igru koja bi trebala biti konkurecija nfs worldu ali neznam kako se zove...

Suha krpa na dnu mora.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Need for Speed World Online

ak je istina da su banali i ove koji nisu iskoristili bug treba odma se zalit i reci da nisi ni ti xD vrijedi probat,jedino mi zao vremena potrosenog i auta sredenih :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2013 9:42 (Ryder007).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Ryder007 kaže...

ak je istina da su banali i ove koji nisu iskoristili bug treba odma se zalit i reci da nisi ni ti xD vrijedi probat,jedino mi zao vremena potrosenog i auta sredenih :)

meni jedino žao 7-8 ultra tuniranih auta (nismo medju njima)  kako da kazem da nisam ni ja kada imam 250 slotova {#} ugl mislim da ce se izvuci igraci koji su kupovali boost.

Suha krpa na dnu mora.....
10 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

i ja citam po forumima da onima koji su kupovali boost da ih nije banalo

NFSW - SN4ZNICRO APEX EU - LoL - sn4zni cro EUNE
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice