Next Car Game

poruka: 26
|
čitano: 8.611
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Next Car Game

NEXT CAR GAME - It’s a motorsport with attitude.


Nejasno mi je da nema interesa ni teme za ovu nadolazeću igru.

Tko je igrao flatoute ovo će obožavati. Naime od Bugbeara nam stiže nova igra, malo blesavog naziva: NEXT CAR GAME.

 

Igra je dosta slična starim naslovima poput  Flatouta, ali ima napredne sustave fizike i oštećenja auta.

Kako to izgleda možete vidjeti na youtubeu.

 

Osobno se veselim igri. Sada košta 25 dolara na njihovoj stranici i planiram što prije preorderati. Flatout sam igrao sa guuštom sve starije nastavke i mislim da ću i ovo.

Živi bili pa vidjeli.

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.1.2014 13:50 (fila2208).
Moj PC  
6 2 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: Next Car Game
fila2208 kaže...

 

Tko je igrao flatoute ovo će obožavati. 

 

 

 

Kaže tko?

13 godina
offline
Next Car Game

Probao kratko betu i nije loše, ali mislim da su pretjerali što se tiče destrukcije. Od auta gotovo da ništ nije ostalo, prednjeg i zadnjeg kraja niti nema, a on ide!

Mislim halo... {#}

Moj PC  
0 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Next Car Game
Praetorian1 kaže...
fila2208 kaže...

 

Tko je igrao flatoute ovo će obožavati. 

 

 

 

Kaže tko?

Ja, i to sudim po sebi i još par kolega koji su oduševljeni nakon šta su probali kratki demo.

zadnji flatouti su smeće, ali prva dva su legendarni.

 

Ugl. imho, tko voli utrke po blatu, uništavanje i otkidanje, ovo je naslov za njega.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
13 godina
offline
Next Car Game

Hi,

Thank you for purchasing NCG: Weekend Smasher! We really value your support.

You're the best!

Cheers,

The guys at Bugbear

 

Preorderao, 25 dolara nije strašno, a znam daću uvijek zaigrati sa guštom. Flatouti su mi uvijek bili dragi, tako da ajde 150kn nije previše a znam da će igra bit super.

 

ugl. sad imam vožnju, pa dok odmaram od fps-ova, maloću se vozati :)

 

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Moj PC  
4 3 hvala 1
13 godina
offline
Next Car Game

Dodali su novi auto i figure of 8 stazu u igrivi demo.

osmica sa 24 auta, bolesno!!

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Next Car Game

Must have it. Igra prebrutalno izgleda.

LoL: CRORenato NFSW: Remzi1996 WoT: CRO_Thunder
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Next Car Game

Ne razumijem ove thumb downove, ali ok, hvala vam na tome.

 

Što se tiče igre remzi u pravu si, izgleda super moram priznati, grafa je stalno an 99% i lijepo izgleda. Destrukcija auta je nevjerovatna, stvarno možeš otkinuti skoro sve na autu.

 

Jedva čekam da izađe.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Next Car Game

Kad bi to čudo trebalo izaći? Nigdje ne piše... Ovaj destruction sustav izgleda predobro {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Next Car Game
vrinho kaže...

Kad bi to čudo trebalo izaći? Nigdje ne piše... Ovaj destruction sustav izgleda predobro {#}

Treći mjesec negdje nisam ziher.

 

Hvala thumb downerima.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Next Car Game

Odigrao sam sve one demoe, previewve i early acess....i stvarno, igra je predobra, od ostecenja, grafike do svega.doduse nije to jo soptimizirano i ima FPS dropova i cega sve ne. Al sve u svemu....fenomenalno odradjeno, posebno ostecenja! Ali postavlja se jedno pitanje, a to je....onaj tko ju je probao....shvatio je da recimo trke...posto auta se ostecuju i na najmanji dodir dosta realno...da jako brzo nakon vec prvog kruga bude opci kaos na cesti i pola sudionika crkne a nisu ni prvi krug zavrsili. Ukratko...dvaput se zabite malo jace u krivo mjesto....i gotovo. Ne u smislu da necete moc vozit, moci ce te, al ili ce na jednu stranu vuc auto, ili nece prebacivat kako treba ili nece postizat brzinu koju bi trebao. Tako da u tome vidim mali problem. Sa svim tim naprednim ostecenjima...dovoljan je samo jedan dobar sudar da bas onesposobi ili dobijete veliki hendikep. Tako da nakraju sam moroa vozit doslovno ko da vozim GT ILI Forzu, a to je izbjegavat svaki moguci kontakt sa ikim na cesti, i nadat se da se nece u mene netko slupat jace jer bi to znacilo vecinom veliki hendikep ili kraj za mene...

 

To je jedini problem koji ja vidim, to trebaju nekako rijesit, ili napravit da kad auto slupas do odredjene granice, da ga mozes resetirat na novo, al sa neznam kakvom kaznom od par sekundi cekanja, ili da te baci neznam na zadnje mjesto ili nesto. Jer ovo..s jedne strane radi napredne fizike i ostecenja vuce te na sudaranje..s druge strane i odbija te od toga, jer znas da ako se slupas dvaput jace u pravo mjesto da ce ti auto tako rec "crknut" i da ce sostatak utrke prvo se borit sa autom da ga kontroliras a onda se borit i sa ostalima na cesti, i uz sve to...treba i doc prvi takorec :)

 

 

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
offline
Next Car Game

Ne vidim problem u tome, to je i čar flatoua što je uvijek destruction derby u utruci i moliš Boga da ne pogineš i ne zabiju se u tebe.

 

Vozi manje utrke od 12-16, tako je lakše i manje je dropova.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Next Car Game
fila2208 kaže...

Ne vidim problem u tome, to je i čar flatoua što je uvijek destruction derby u utruci i moliš Boga da ne pogineš i ne zabiju se u tebe.

 

Vozi manje utrke od 12-16, tako je lakše i manje je dropova.

Slazem se za destruction derby..al obicne trke..bude opci kaos, i ako se ne pazis( a koliko god da se pazis opet ce te pikirat i pokusavat te shebat i zabijat se u tebe) ne prezivis ni prva dva kruga.odnosno dva malo bolja udarca i nema te...ostatak utrke se onda boris sam sa sobom kontrolirat auto i jos sa drugim protivnicima, i uz to treba doc na podium....

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
offline
Next Car Game

A gle, ne može biti prelagano, kao što rekoh, ali nisi me shvatio, i same trke u flatoutu su destruction derby, dakle kud se trkaš tud moraš preživjeti.

Teško je, puno je auta i zato je izazovno. Velim 10-16 auta je malo lakše, a opet imaš osjećaj gužve što osobno volim.

Prkeo 20 je too much i za mene.

 

Neznam, velim, meni osobno to gužvanje i je bit igre.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Next Car Game
fila2208 kaže...

A gle, ne može biti prelagano, kao što rekoh, ali nisi me shvatio, i same trke u flatoutu su destruction derby, dakle kud se trkaš tud moraš preživjeti.

Teško je, puno je auta i zato je izazovno. Velim 10-16 auta je malo lakše, a opet imaš osjećaj gužve što osobno volim.

Prkeo 20 je too much i za mene.

 

Neznam, velim, meni osobno to gužvanje i je bit igre.

Razumijem ja tebe, al ti mene ocito nisi bas najbolje shvatio. Nije stvar ni auta, ni ostecenja, koliko balansa ako me razumijes? FlatOut 2 i UC sta se tice toga bilo su savrseno balansirani, mogao si divljat a mogao si i pazit kako vozis i opet se nije islo u krajnost, i dva malo bolja sudara nisu znacila kraj ili da se ostatak utrke boris sa autom....ako me razumijes.

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
offline
Re: Next Car Game
TheDarkSide kaže...
fila2208 kaže...

A gle, ne može biti prelagano, kao što rekoh, ali nisi me shvatio, i same trke u flatoutu su destruction derby, dakle kud se trkaš tud moraš preživjeti.

Teško je, puno je auta i zato je izazovno. Velim 10-16 auta je malo lakše, a opet imaš osjećaj gužve što osobno volim.

Prkeo 20 je too much i za mene.

 

Neznam, velim, meni osobno to gužvanje i je bit igre.

Razumijem ja tebe, al ti mene ocito nisi bas najbolje shvatio. Nije stvar ni auta, ni ostecenja, koliko balansa ako me razumijes? FlatOut 2 i UC sta se tice toga bilo su savrseno balansirani, mogao si divljat a mogao si i pazit kako vozis i opet se nije islo u krajnost, i dva malo bolja sudara nisu znacila kraj ili da se ostatak utrke boris sa autom....ako me razumijes.

Kužim, dosta se lako ošteti auto i potrga, istina.

Možda se će tonat to, forumi su im aktivni pa ćemo vidjeti...ovo je samo demo bio a sad šta će bit full game tko zna.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
13 godina
offline
Next Car Game

Novi patch je vani dodano je dosta stvari.

Controler maping sad radi, napokon igram sa gamepadom kako spada.

Sand track {#}

 

Tracks:

New sandpit race track featuring both normal and reverse layouts, work-in-progress. 

New mudpit derby stadium, work-in-progress. 

New small derby stadium, work-in-progress.

 

Environment Art:

Smoothed out track-sides and improved gravel race track readability. 

New work-in-progress spectator models - some previous ones remain. 

New concrete barriers, used in various derby stadiums.

 

Weathers:

Two new weathers: stormy evening and misty evening. 

Weather can be now specified in the event setup.

 

Vehicles and Handling:

New driver model, as of now simply static. 

Improved suspension and tire physics. 

More responsive handling with a game pad. 

Improved player vs. AI collision physics.

 

Damage:

Improved deformation physics so that visual car damage is more accurate. 

Improved gameplay damage to prevent cars from getting too torn up and still going. 

Fixed a case where cars would get damaged and eventually destroyed from rubbing against a static barrier.

 

Replay:

New replay mode with slow motion and fast forward time controls (-16.0x ... 4.0x), a number of different cameras, target locking & switching, depth-of-field and field-of-view settings. 

 

User Interface:

Race timer now correctly displays hundredths as well instead of random numbers. 

Game is no longer unpaused when exiting Steam overlay if the game was paused.

 

Input:

Implemented multicontroller support (e.g. wheel and pedals in separate USB ports). 

Sensitivity & deadzone adjustments now take effect without a restart. 

Added saturation, sensitivity and dead zone settings for XInput controllers. 

Game now defaults to DirectInput for wheels, hopefully making some wheels behave better.

The game now detects more than one XInput controllers that are connected simultaneously. 

Force feedback is disabled for Microsoft Sidewinder FF wheel in an attempt to work around buggy driver causing lag.

 

Audio:

Increased AI engine volume. 

General improvements.

NiramX kaže... Tko se na četvorku opek'o i na peticu puše.
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Next Car Game

Pozz.

 

Ako je netko kupio Next Car Games i zanima ga kako će izgledati multiplayer, evo rješenja.

 

Možda radi i za one igrače koji su skinuli sa torrenta igru, ali sa zadnjim update-om koji je izašao 09.07.2014.

 

Prvo morate skinuti LAN Bridger i instalirati ga: http://www.lanbridger.com/download

 

Nakon instalacije uđite u program i stavite si nickname, te zatim zatvorite program i on je spreman za korištenje.

 

Na ovom forumu možete naći neke hostane servere: http://community.bugbeargames.com/index.php/topic,5492.0.html

 

 

Ja sam danas igrao na ovom serveru, bilo nas je četvorica, ali malo je lagalo jer sam imao ping oko 90:

 

- LAN Bridger link: http://www.lanbridger.com/n/TgTioh0l

 

- Password: NCG

 

 

Na ovaj server se nisam uspio spojiti jer u igri se soba pojavi tek kada završi utarka.

 

I definitivno ima najviše igrača:

 

- LAN Bridger link : http://www.lanbridger.com/n/gc17FfPW 


- Password: NCG

 

 

Ako je netko kupio ovu igru neka slobodno napiše svoj nick sa Steam-a ili neka me doda, moj nick je alen177. 

Pa možemo hostati jednu sobu ako nas se skupi i odigrati.

 

Isto tako bilo bi dobro da uđete na Steam-u u grupu: NextCarGame1238124 jer se tamo u chat room-u ljudi dogovaraju tko će hostat i tko će igrat na nekom serveru.

 


 

 

 

 

Korak 1 Korak 1
Korak 2 Korak 2
Korak 3 Korak 3
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 10:30 (alen177).
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Next Car Game
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2014 10:30 (alen177).
13 godina
offline
Next Car Game

Uletjeh u grupu pa možda i navratim ponekad.

Nikako da igra izađe više....{#}

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Next Car Game
fila2208 kaže...

Uletjeh u grupu pa možda i navratim ponekad.

Nikako da igra izađe više....{#}

Da i ja čekam da što prije izađe... 

Igra je doslovce stvorena za multiplayer{#}

13 godina
offline
Next Car Game

Probao multiplayer, zanmljivo iako je još u alphi, zabavno ko u dobra stara vremena flatouta :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Next Car Game

Kako napreduje igra? SKinio sam zadnji build pa si premišljam kupiti ili ne. Vidim da se dosta ljudi žale na slab napredak igre što se tiče sadržaja. Vidim da već ima za manje od 20 eura pa si možda uzmem. ima li netko da ga malo više igra pa da kaže iz prve ruke doživljaje?

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Next Car Game
thechosenfreak kaže...

Kako napreduje igra? SKinio sam zadnji build pa si premišljam kupiti ili ne. Vidim da se dosta ljudi žale na slab napredak igre što se tiče sadržaja. Vidim da već ima za manje od 20 eura pa si možda uzmem. ima li netko da ga malo više igra pa da kaže iz prve ruke doživljaje?

 Ja ne stižem igrati, ali presporo se igra razvija...prepresporo dolazi novi sadržaj, sad su složili multi ali nije baš funkcionalan...a nezz dal se isplati i ne, u ovoj fazi ne nudi puno igra.

Imaš na njihovoj stranici za 25 dolara...

igra je dobra, i bit će super kad izađe, ali hoćemo li to dočekati, neam pojma.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
14 godina
offline
Next Car Game

Imaju li nekakav okvirni plan što se tiče sadržaja? Čisto da znam koliko se isplati kupovati.Već sam par igara recimo to tako promašio kod early acessa tako da sada malo pazim na to kome ću vjerovati na riječi.

http://www.youtube.com/user/SarcasticTwist
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Next Car Game

igra je out iz ea i izgleda odlično. baca shemu na flatoute i to mi se sviđa, za odigrat par trka i pustiti mozak na pašu sasvim dovljno. Fali onaj flatout duh da staze budu zanimljivije, onako s više prečaca itd, ali dobro, vidjet ćemo kasnije šta se nudi.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice