Nosgoth

poruka: 16
|
čitano: 2.245
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Nosgoth

Vise o igri imate ovdje http://www.nosgoth.com/ Ukratko bez dileme graficki najimpresivnija free to play igra koju sam ikad imao prilike igrati. Ja i prijatelj smo odigrali par partija i sve u svemu nudi ono za sto bi ostali naslovi trazili 60$ sigurno. Svadavanje prepreka i nacin kretanja je usporediv s onim u Prototypeu ili assassin's creedu . Brzo, zabavno i kvalitetno. Svakako probajte jer je igra relativno mala (3 tacka nesto giga) i brzo se skida preko steama 

 

 
0 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Nosgoth

Ja upravo gledam ovu igru na steamu. Trazio sam nesto free to play cisto da malo ubijam vrijeme između ispita :D :D

Odem do Frankie-vog kanala i pogledam kako igra izgleda i mogu reći da mi djeluje jako zabavno. 

Evo prenosim i video pa tko hoće neka obavezno pogleda :) 

 

 

Ja se odoh malo uhodati!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nosgoth

Skoro da sam skinuo igru, jos 15% ostalo, kada poigram ostavicu utiske, nadam se da me nece razocarati.

Darko
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nosgoth

Nemilosrdan tempo igre u startu, treba vremena dok se navikne.. I vampiri su mi totalno OP. Imam osjećaj da su vampiri inovativniji i općenito imaju bolje napade i klase od ljudi.

Ima tako nekih stvari koje bi mogao nabrojati koje idu na zivce ali da se igrati. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nosgoth

Isprobao i ja danas igru i mogu reći da mi je baš zabavna.

Trebalo mi je nekih 3-4 game-a da se malo ufuram, a nakon toga je samo zabava bila. Kod humana igram alchemista (obožavam onaj blind), a sa vampirima igram s onom mrcinom (obožavam se chare-at u pt +Q +F i ona bježi van).

Igrao sam samo team deathmatch (neznam dali je to jedini mod) i baš sam se zabavio. Svakako vrijedi isprobat pošto je igra F2P.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nosgoth

Igrica je pravo zarazna. Uspio sam se uhodati i s ljudima a također i vampirima. Najviše igram s alchemistom kod ljudi jer mogu healati i koristiti blind dok kod vampira mi se sviđa tiranin.

Timski rad je jako bitan... Ima jedna partija gdje sam igrao s random ljudima. Dok smo igrali u human timu bacao sam healove kao lud. Kao zahvalu sto sam napravio preko 10000 healova ekipa me pazila pravo. U slijedećoj rundi dok smo igrali s vampirima tražili su mi hranu i tako to :D :D... Zabavno do bola...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nosgoth

Lv12 trenutno.

Kupio sam si Scouta i Summonera.

Sada sam kod humana prešao na Xbowman-a, a kod vampira igram ili Titana (il kak se već zove) i Summonera (ovisi dali imamo nekog tko će uletit prvi u borbu).

Eto dodajte me na steam pa da bacimo koju partiju: Nick-dermonis

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nosgoth
AmonZero kaže...

Lv12 trenutno.

Kupio sam si Scouta i Summonera.

Sada sam kod humana prešao na Xbowman-a, a kod vampira igram ili Titana (il kak se već zove) i Summonera (ovisi dali imamo nekog tko će uletit prvi u borbu).

Eto dodajte me na steam pa da bacimo koju partiju: Nick-dermonis

 Dodao sam te ja, moj nick je perplex. Cisto da se malo nađemo u igri i zaigramo koju partiju zajedno. Ja sam 8 lvl i igram povremeno, ispiti su udarili pa se ne da cijeli dan sijati nosgoth :D

12 godina
offline
Nosgoth

ova igra je fenomenalna. jako zabavna, jako skill based i timski rad je vazan. gejmovi su dinamicni i napeti.

 

free to play, a nije pay to win, tj nista se ne moze kupiti za prave novce (a ni za one gold coinse koji se zarade igrajuci), a da je cisti upgrade i bolje. sve je sidegrade, ima pozitivne i negativne strane.

 

da sam barem prije saznao za nju, nevjerojatno kvalitetna f2p igra kakva se rijetko nadje.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2015 18:24 (Igor Volkin).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Nosgoth

Fascinantno kak je svima igra dobra, a jedan jedini covjek mu kaze hvala ili TU.

ajde, iako necu igrat, reci cu ti ja hvala umjesto njih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nosgoth

osobno sam saznao za igru tako da sam vidio frenda kako je igra na Steamu pa isao pogledati o cemu se radi, nisam saznao za igru u ovoj temi pa mi nije ni palo na pamet davati TU ili slicno (ionako smatram takve stvari na forumu bedastocama :)).

 

nego da se vratimo na temu. do account levela 15 se moze igrati u 'newbie' matchevima, a nakon toga se moze igrati samo u normalnim matchevima gdje cesto bude jako dobrih igraca pa nemojte da vas obeshrabri ako nakon levela 15 win rate pocne padati ;). kao sto je receno, ima jako puno skilla i igrac moze puno napredovati vjezbanjem i ucenjem igrine mehanike, razumijevanjem klasa, abilityja i ostaloga. kako se kaze za takav tip igre: 'easy to learn, hard to master'. na YT ima dosta jako dobrih guideova, kako za same klase, tako i za generalni gameplay. preporucujem recimo YT videe od usera 'Admin Dead Sun'. za Sentinela, koga ta klasa zanima, prva stvar je pogledati osnovno i napredno letenje od YT usera 'Raziel Warmonic'. twitch streamera nema puno, nazalost, ali ima nekoliko jako dobrih. i za kraj mala novost - jedan od developera je jucer na twitch streamu objavio da uskoro izlazi 'Prestige Alchemist' skin.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2015 18:23 (Igor Volkin).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Nosgoth

Igra je dosta podcijenjena, no ipak manjka joj jos sadrzaja. Unatoc tome, vrlo je dobra cak i ovako.  Ogroman potencija, ogroman...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nosgoth

hmm, sto tocno mislis pod 'fali joj sadrzaja'? vec sad u open beti ima 10 klasa (+2 su u planu), 6 mapa (+? u planu) i oko 50+ abilityja i osnovnih weapona (s hrpom varijacija weapona i abilityja koji imaju perkove i efekte, ali to necu sad uzet u obzir kao ni skinove za klase i ostale vizualne/estetske stvari). nezahvalno je usporedjivati bilo koju igru sa najpopularnijim AAA igrama, ali uzmimo najpopularniji fps danas cs:go u kojem nema klasa i jedini sadrzaj su mape i oruzja (a vecinom se koristi 10-20% istih). ili sa recimo tf2 koji je pojam igre napunjene sadrzajem, a ima oko isti broj klasa i osnovnih oruzja, ali vise sluzbenih mapa i game modova. sto bi tocno sada dodao u nosgoth?

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nosgoth
Igor Volkin kaže...

hmm, sto tocno mislis pod 'fali joj sadrzaja'? vec sad u open beti ima 10 klasa (+2 su u planu), 6 mapa (+? u planu) i oko 50+ abilityja i osnovnih weapona (s hrpom varijacija weapona i abilityja koji imaju perkove i efekte, ali to necu sad uzet u obzir kao ni skinove za klase i ostale vizualne/estetske stvari). nezahvalno je usporedjivati bilo koju igru sa najpopularnijim AAA igrama, ali uzmimo najpopularniji fps danas cs:go u kojem nema klasa i jedini sadrzaj su mape i oruzja (a vecinom se koristi 10-20% istih). ili sa recimo tf2 koji je pojam igre napunjene sadrzajem, a ima oko isti broj klasa i osnovnih oruzja, ali vise sluzbenih mapa i game modova. sto bi tocno sada dodao u nosgoth?

 Usporedjivati sa CS:GO je cista glupost. CS 1.6 je ima manje sadrzaja i to dosta, opet je najbolji shooter ikada proizveden i jos ga masa ljudi igraju.

 

Jednostavno mislim (MISLIM), da ovaj broj klasa pruza neke strateske mogucnosti, ali ne toliko puno istih. Mozda sam u krivu, relativno sam nov u igri :D

Nisam mislio bas da ima kao "premalo sadrzaja", vise sam mislio da bi trebalo jos vise stvari dodavati, no to vise nema smisla jer ce to raditi dok god je igra vani.

 

Koji si lvl?

 

12 godina
offline
Nosgoth

pa to sam i ja zelio poruciti i slazem se - kod puno igara sam sadrzaj nije toliko bitan koliko sam gameplay (kao sto nam cs i dokazuje), ali mi nije bilo jasno kako mislis da nema dosta sadrzaja pa sam isao komparirati beta nosgoth sa nekim releaseanim popularnim igrama. pitao sam se sto danas ljudi ocekuju ako im fali sadrzaja u ovako kvalitetnoj i k tome potpuno besplatnoj igri :).

 

sto se mene tice, jucer dingao lvl 20 i nakon neckanja otkljucao propheta, fali mi jos scout i summoner. zapravo sam zelio otkljucati summonera, ali onda bih imao samo 3 human klase, a htio sam vecu raznolikost kad moram igrati humane.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nosgoth
Igor Volkin kaže...

pa to sam i ja zelio poruciti i slazem se - kod puno igara sam sadrzaj nije toliko bitan koliko sam gameplay (kao sto nam cs i dokazuje), ali mi nije bilo jasno kako mislis da nema dosta sadrzaja pa sam isao komparirati beta nosgoth sa nekim releaseanim popularnim igrama. pitao sam se sto danas ljudi ocekuju ako im fali sadrzaja u ovako kvalitetnoj i k tome potpuno besplatnoj igri :).

 

sto se mene tice, jucer dingao lvl 20 i nakon neckanja otkljucao propheta, fali mi jos scout i summoner. zapravo sam zelio otkljucati summonera, ali onda bih imao samo 3 human klase, a htio sam vecu raznolikost kad moram igrati humane.

 aha :D Dodaj me, mislim da se zovem metrix2k

 

Sada "mainam" Scouta, Sentinela i Reavera.  Ide me poprilicno dobro :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice