Nova Half life igra! Half-Life: Alyx

poruka: 13
|
čitano: 1.136
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
Nova Half-life igra!! Half-life: Alyx

Evo za sve one stare gamere koji se još nadaju HL3, Valve je jučer napravija twiter account di su najavili svoju novu VR Half-life igru naziva: Half-Life: Alyx!  

Šta, di, kako, o čemu, kada... saznat ćemo za dva dana kad su rekli da će reć više informacija.. 

Evo LINK

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.11.2019 21:11 (CyreX).

2 0 hvala 2
8 godina

Ili trojka ili ništa

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina

Vjerojatno igra za mobitel, ipak svi imaju mobitel

0 1 hvala 0
7 godina
Re: Nova Half life igra! Half-Life: Alyx
Diablo86 kaže...

Vjerojatno igra za mobitel, ipak svi imaju mobitel

VR

4 tjedna
protjeran

Ajde barem nesto, mozda Half-Life postane i revolucionaran u VR svijetu i s ovim, fizika je takva da mi je omogucila da cijeli h-l2 predem samo s gravity gunom, strasno!

Moj PC  
1 1 hvala 0
2 godine

Ako se ne nastavlja na pricu EP2, cemu?

I sta sa nama koji ne igramo VR? Zbog jedne igre sigurno necu kupit set za VR.

No, bude li mogucnost igranja bez VR-a, igrat cu. Ako ne, cekat cu nekakav mod/patch/hack,

koji to omogucava. No sto ako mis i tipkovnica ne budu podrzani? Kontroler? Ma daj bjez!

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina

Moraš uzeti u obzir masu zapadnjačkih fanboya kojima nije žao bacit pare za valve vr. Samo oni će pokriti troškove izrade igre.

0 0 hvala 0
8 godina
MaximumBugovac kaže...

Ajde barem nesto, mozda Half-Life postane i revolucionaran u VR svijetu i s ovim, fizika je takva da mi je omogucila da cijeli h-l2 predem samo s gravity gunom, strasno!

Upravo to. Naprave li ovo kako treba, možda potaknu val novih VR igara koje se ustvari isplati igrati. Za sad nema baš nekog izbora u VR kategoriji.

Ovo bi trebala biti igra stoljeća da bih ja zbog toga kupio VR headset ali bilo bi mi drago da se nešto napokon pomakne.

9 godina

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 tjedna
protjeran
Strider-X kaže...

BrutalaKontroler nisam probao zadnje kaj sam koristio je bio Oculus rift u dk2 verziji na misu i tipkovnici, uglavnom ovo kad postane dostupno siroj masi(citaj cijenovno) bit ce ekstra a onda vjerujem ce izaci i h-l3

8 godina

Razocaran sam jedino zato sto nemam VR set, medjutim donekle kuzim ovaj potez. Kada je 2004 HL2 izasao bio je revolucionaran zbog Source Enginea, dali su nam Gravity gun u igri i pokazali kako sve funkcionira. Ovdje imamo Source 2 u VRu, vrlo vjerojatno ce biti revolucionarno, prva igra velikog developera koja je full VR duga 15ak sati...
EDIT: Isto, nije li malo cudno da nisu isli sa HL3 nego sa prequelom drugog djela. Nekako mi se cini da zele pokazati sta sve VR i Source engine mogu i da gledaju kako ce ljudi prihvatiti to, i da bi onda mogli krenut prema HL3

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 19:49 (Rodić).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina

Meni je ovo uzbudljivo najviše zbog Source-a 2. Izgleda odlično. Ali ja se više nadam nekim drugim Valveovim igrama u modernom Source 2 engineu. Novi Portal recimo. Ili da CS:GO prebace u Sorce 2. Što mi je i najlogičnije. Single player danas ne donosi veliku lovu, dok je CS:GO tu da stalno snosi nova zlatna jaja... Zato bi ga trebali modernizovati da privuku novu publiku.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 1:59 (Bilal).

0 0 hvala 0
8 godina

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice