Novi windows i novi problemi s COD4

poruka: 29
|
čitano: 3.709
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

Ovako... Nakon što sam instalirao WIN 7 (x64) i uredno inst sve drivere i ostalo... Doslo je i do mog milog

COD-a 4. Instaliram, instaliram patcheve... Double click na ikonu multiplayer -  i zastoj... Na vrlo lijepom

zelenom prozorcicu "Call of Duty 4: Modern Warfare" - iw3mp is not responding.. Ostavim ga malo duze i uđe nekako unutra.

Pošto sam zagriženi cod4 player nisam to mogao prožvakati i stavio win vista x64 (volim vistu :P)... No problem je isti. Imao sam prije toga svega XP

x86 i sve je normalno radilo. Googlao sam i pronasao mnoga rjesenja no nijedna nisu bila za mene.... Neki kazu i da je ruter... restarto sam i njega... Pa nis..

MOLIM POMOC!!:(:(

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4
imao sam i ja taj problem,ovako:
ideš na upravljačku ploču-zvuk-odabereš "snimanje" desni klik na prazno i pokaži nepovezane uređaje i trebao bi vidjeti ikonu "stereo mix" klikneš desni klik na "stereo mix" i stisneš omogući.
neznam koliko si skužio al eto možda ti pomogne
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4

Samo ukopćaj mikrofon, vjerumi radi, provjereno!!

14 godina
neaktivan
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

I to je bilo među onim stvarima koje sam izgooglao :D... ali nista.. nepomaze :S... Imas jos sta? Ali hvala svejedno...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4
mrog 33 kaže...

Samo ukopćaj mikrofon, vjerumi radi, provjereno!!

Mikrofon mi i cijelo vrijeme uključen ^^....

14 godina
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4
možda ti cra*k ne valja ako je piratska
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4

Piratska da ali imam ORG key... Inace ni ne crackam jer ne igram single.. Ali i kad sam cracko da vidim, u single je ulazilo bez problema ali u multy jako tesko... Kao sto sam napisao...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4

Probaj skinutu zadnje drivire za zvuk za svoju ploču, možda pomogne. Jel problem nekompatibilnosti cod4 MP sa vistom ili 7 je večinom u zvuku

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2010 22:43 (mrog 33).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4
mrog 33 kaže...

Probaj skinutu zadnje drivire za zvuk za svoju ploču, možda pomogne. Jel problem nekompatibilnosti cod4 MP sa vistom ili 7 je večinom u zvuku

Imam najnovije drivere... Danas skinuo sa Gigabyte weba :(

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4

Jedino što mi još pada na pamet je sljedeće: desni klik na ikonu za mp>svojstva>kompatibilnost, i označiš pokreni ovaj program u načinu kopmatibilnosti za xp service pack 2

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2010 22:49 (mrog 33).
15 godina
neaktivan
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

Pročitaj lijevu stranu omota tvoje omiljene igre. Malo je uvećaj u explorovom pregledniku. Koliko sam ja primjetio, igra je namjenjena za Vistu i XP, može i ne mora biti.... Inače bi bilo dobro da prije instalacije odeš na stranicu Can You Run It i provjeriš da li tvoj OS gura to što ti treba.

Prilog: covers for Call of Duty 4: Modern Warfare. Nadalje, ako imaš router kakav imam i ja onda bi bilo dobro da u samom routeru podesiš mod za online gaming. Ja nemam tih problema, to isto želim i tebi. I ne znam zašto ti je izbor bio 64 bitna verzija????

Call of Duty 4: Modern Warfare Call of Duty 4: Modern Warfare
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2010 22:54 (Kalea).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4

Ma igru gone svi OS :D.... Imam hrpu prijatelja koji igraju sa najrazlictijih win-ova lol.... Jedino da probam s kompaktibilnosti... Probao sam na sedmici al sad cu i na visti...

 

14 godina
neaktivan
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

nistaaaa

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4

Prije linka ukucaj u google ''Can you run it'', instaliraj slobodno ActiveX controle, analizirat će ti kompjuter i reći ti da NE MOŽEŠ IGRATI NA SEDMICI, SAMO VISTA I XP

 

http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/analysis.aspx

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4

OK al ja trenutno i imam vistu ^^...

14 godina
offline
Novi windows i novi problemi s COD4
__
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

Ostajem bez ideja.... Dali bi bilo moguće da je problem u 64 bitnoj verziji windowsa...? da probam sa x86?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4
tRy kaže...

Ostajem bez ideja.... Dali bi bilo moguće da je problem u 64 bitnoj verziji windowsa...? da probam sa x86?

 Gle nije problem u 64 bitnim winsima, nego nešto ti nije konfiguirano kako treba. Jel imaš instaliran punkbuster, netframework, i zadnji DX?

100% nije do winsa, ja imam windows 7 professional 64-bit i cod 4 MP ko i sve ostale igre mi radi bez problema

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4

DX da... PB da.... Za netframework sam malo noobast :D...

15 godina
neaktivan
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

Ti ustvari imaš problema sa spajanjem igre na server, ako sam dobro razumio ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

I tako ce ti i ostat. Problem je u ramu ako sam te skuzio. Koja ti je konfiguracija racunala?

Cod (kompletni serijal) pije ram ko lud kod paljenja.. Primjer: DDR2- paljenje cod4 6 sec (kod mene na racunalu-bivsom), a sa DDR3 ramom 3 sec. Naravno 4gb

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4
Zuja kaže...

I tako ce ti i ostat. Problem je u ramu ako sam te skuzio. Koja ti je konfiguracija racunala?

Cod (kompletni serijal) pije ram ko lud kod paljenja.. Primjer: DDR2- paljenje cod4 6 sec (kod mene na racunalu-bivsom), a sa DDR3 ramom 3 sec. Naravno 4gb

 Ma daj kaj trabunjaš, kakav ram? Singel player mu radi bez problema, jedino ga multi hebe. A i ovo s ddr3 vs ddr2 također nema blage veze. Ja imam ddr2 i cod mi se pali iste sekunde kad ga pokrenem, tako da to nema nkakve veze

15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4

Tu si potpuno u pravu. Kad je RAM u pitanju, dešavaju se sasvim druge stvari koje upućuju na to. Njega muči veza na online koliko ja kontam.

14 godina
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

A meni je tako,

A recimo meni je dok instalam cod (nakon reinstalacije recimo) prvih sat, 2 se pali po 5,6 sec i poslje toga iste sec. Ima jedna fora u cfgu al se ne sjecam koja..

EDIT: E da, nemoj stiskat na cod prozor dok cekas da ti se pokrene, nikad nemoj i nakon nekog vremena (bar meni) se pocinje palit iste sec. Jer dok kliknes na prozor ti pise cod is not responding.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2010 23:48 (Zuja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

A možda ne bi bilo loše naluknuti se na stranicu gamecopyworld.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4
kolko cekas? Dvadesetak sec? Frendu isti problem na visti bio, SP odmah, MP 20 sec. Odkad je na xp preso sve radi. I vista je bila 32-bitna.
hmda
14 godina
neaktivan
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

DDR2 2x 1GB 800MHz... Nisu RAMi jer na xpu mi je palio cod iste sekunde.... I ne kod ulaska na server nego i kod obicnog ulaska u iw3mp.... Znam da i ako ne stiscem na taj prozor da ce se pokrenut igra.. ali meni je malo previs i zamorno cekat pola minute kad znam da tako nebi trebalo bit.... :S... Na visti imam SP2 (ultimate....)... Jeli to do 64 bitnog OS-a?

Ili jednostavno da se vratim na dobar stari xp x86?:(

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi windows i novi problemi s COD4

Evo instalirao sam xp x86 i problemi su isti.... neznam vise sto raditi.... ako ima jos neko za pomoc.?.?.?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi windows i novi problemi s COD4
tRy kaže...

Evo instalirao sam xp x86 i problemi su isti.... neznam vise sto raditi.... ako ima jos neko za pomoc.?.?.?

Ja imam w7 x64 i radi mi normalno, neznam sta je tebi...

Probaj reinstallirati DirectX, a ako to ne uspije onda makni/izbrisi datoteke/fileove iz foldera Players u CoD-u.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice