Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 381.219
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Baldurion kaže...
HAL kaže...

 Nema veze sa mišljenje ovo, dakle ima taktike i strategije, te counteranja sa herojima, a i heroja koji rade/ne rade dobro na odrešenim mapama. Koliko god da igra preživi ovo je objektivno i činjeice, dok je tvoje mišljenje koje je izvučeno iz guzice doslovno. 

 Ne raspravljaj se sa likom koji nema pojma o čemu priča   Da cod i overwatch  

 Nisam ni skužio da je COD spomenuo, nebi trošio tipkovnocu, ipak je mehanička. :D

15 godina
odjavljen
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Dr. Zoidberg kaže...

Ne koristiš ga kako treba :P

 

Staviš turret za area denial, i onda idi okolo malo pew pew malo armor za team i biti ćeš 3 puta korisniji nego da sjediš i čekićaš turret.

 

 

Torbjorn traži razmišljanje i pametno igranje (kao i drugi heroji). Meni je najsmješnije kad ekipa "maina" nešto i kad kažu "nije ti Torbjorn za Attack", a onda nosim Torbjornom cijelu rundu napad . Treba znat igrat svakog heroja. Turret je sastavni dio igre, ali samo on nema smisla. Treba kombinirati, koristiti turret kao oružje, ali i gun. Čekičanje tureta na mjestu je beskorisno.

13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Evo i mog skromnog gameplaya i heroja koje najcesce igram. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

ako se kupi origins edition, takoder dobijem i sve one goodies?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

5 skinova za OW , wow peta, hearthstone pozadinu karata, diablo krila, starcraft ikone za profil.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Malo smo imali whine fest kak slabo padaju legendary skinovi iz lootboxova na TS-u i onda skužim da sam ja najveći krump ikad, već jedno sedam komada sam dobio. :D
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

ad1ct#2726 pridruzujem se i ja od danas ,potrazim ekipu na diskordu ! 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Evo mojih heroja:

 

 

 
 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 9:35 (HAL).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Vidi sta su se dps-eri usutili sad, reko bi covjek svi samo tank i support igraju...evo ja da prvi priznam da rijetko igram supp/tank (ali ne bas nikad).

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
AFARON kaže...

Vidi sta su se dps-eri usutili sad, reko bi covjek svi samo tank i support igraju...evo ja da prvi priznam da rijetko igram supp/tank (ali ne bas nikad).

 Ja mislim da sam ovog Lucia natukao najviše baš sa premadeom (a mislio sam da ću support igrati najviše sa randomima), a svi igramo support i tankove, ali mi je nekak heroj najviše sjeo, mislim da je to zato kaj je malo noob friendly.

 

A recimo ovi "assassin" heroji mi ne leže, jer nikada nisam bio nekaj predobar u igrama sa takvim tipom heroja/champova/charova.

 

I dalje tvrdim da je moj McCree jedan od najjadnijih ikad, trebao bi snimit video o tome kako se ne igra taj heroj.

15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Moja lista je prilično dosadna, pa tko hoće nek gleda i ostale statistike:

https://playoverwatch.com/en-us/career/pc/eu/MadTom-2218

 

Jučer sam imao tako zabavan meč sa Luciom, uff. Uploadat ću kasnije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Radi li kome ShadowPlay na Overwatchu?

12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ovak je kod mene za sada, uglavnom pickam čega fali iako se još ne mogu najbolje "sastavit" s tankovima no vježbuckam Winstona :)

https://playoverwatch.com/en-us/career/pc/eu/Ukulele-2935

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tonči kaže...

Radi li kome ShadowPlay na Overwatchu?

 Ista stvar kao i u Diablo 3, ShadowPlay radi samo ako je igra u FullScreen mode-u. U Windowed modu ne radi.

 

Navodno ima Beta verzija ShadowPlay-a koja radi i u Windowed mode-u, ali nisam probavao.

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

https://playoverwatch.com/en-us/career/pc/eu/CreatriX-2441

Pretezno igram offensive heroes,od tenkova i suppa tu i tamo Mercy,RoadHoad and Lucio.

Mcreea sam prestao igrati zadnja 2-3 dana,desni klik mu je OP i nerfat ce ga a ne volim inace igrati OP heroje koji ce dobiti balans nerf.
Tjobjorn nula minuta i tako ce i ostati 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Ukulele kaže...

Ovak je kod mene za sada, uglavnom pickam čega fali iako se još ne mogu najbolje "sastavit" s tankovima no vježbuckam Winstona :)

https://playoverwatch.com/en-us/career/pc/eu/Ukulele-2935

 Ja sam mislio da je Winston zadnji drek, ali je predobar heroj kada ga malo skužiš, još da mi samo daju thrid person view u ultiju, pa da vidim di sam i kaj radim...

 

Za probit full turtlane team compove je glavni.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 11:01 (HAL).
12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
HAL kaže...

 Ja sam mislio da je Winston zadnji drek, ali je predobar heroj kada ga malo skužiš, još da mi samo daju thrid person view u ultiju, pa da vidim di sam i kaj radim...

 

Za probit full turtlane team compove je glavni.

Joj da, kaj je najgore, zapikiram si nekog, hitam i onda ga tražim po mapi jer nemam pojma kam ga je prehitilo a tipa jako mi je bitno da baš taj heroj umre, ma komedija :)

A skakanje u smrt sa shiftom da i ne spominjem.

Zabavan je masu, nije mi inertan ko Reinhardt primjerice (s njim se ne volim baš).

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
15 godina
odjavljen
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Malo lakše s prepirkama kojima ovdje nije mjesto. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

"COD je super igra" - nn100 2k16 

 

jebga sad, nisam vidio tonci

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 11:52 (Del_Boy97).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tonči kaže...

Malo lakše s prepirkama kojima ovdje nije mjesto. 

Imaš praf. Sorry od mene.

 

Nego pošto sam skužio da se kužiš u dosta IT stvari vezanih uz igre, jel ovaj 20 tick o kojem se mantra stalno, ima stvarno takvog utjecaja na igru tipa OW?

 

Btw., negdje sam pričitao da će serveri za ranked biti 60Hz. Ja nisam neke pretjerane probleme imao do sada, osim onog usual laga, kad je meni konekcija u banani iz nekog razlika.

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ja nisam strucnjak ni blizu,ali ono sto sam procitao je da igra koristi favor the shooter kad se pravi kompenzacija na lag.
Ako sam dobro shvatio znaci ako drugi lik laga tebi to nije bitno ti ako si ga pogodio pogodak/dmg ili eventualni kill ti ide.
Sada kad onaj kojem je lagalo gleda kill cam bar zadnjih 0.5 sec ako ne i vise njemu ce to liciti na crap teski jer dash,blink i slicno od takvih heroja ako ima laga kad se kill cam gleda nece valjati.
Meni licno AKO sam shvatio ovo mozda i nisam u pravu favor the shooter odgovara,milion puta u drugim igrama lik trci pogadjam ga ali nista jer laga,ovdje i ako laga ako ga pogodim dobijem hit reg.

BF nisam dugo igrao tako da su mozda i vjerovatno popravili to ali meni je BF3 mislim da je bio najgore iskustvo sa lagom,i smrti iza zidova bilo ni blizu nesto tako lose u OWu nisam dozivio.

PS:Vec sada imas 60tick servere,kad pravis custom game oni su automatski na 60 tickova.

Evo i ovo sigurno ce bolje od mene objasniti a opet kazem mozda ja nisam ni najbolje shvatio jer ovo nije moje polje znanja :)
Evo link ako te zanima:

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

s obzirom kakav je internet u usporedbi sa ostalim zemljama u europi i svijetu nama i paše favor the shooter

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Ukulele kaže...

Ovak je kod mene za sada, uglavnom pickam čega fali iako se još ne mogu najbolje "sastavit" s tankovima no vježbuckam Winstona :)

https://playoverwatch.com/en-us/career/pc/eu/Ukulele-2935

 

Zenskica kad cemo igrati???

 

EDIT. evo i mog linkica, nisu neki rezultati ali se ponosim :P https://playoverwatch.com/en-us/career/pc/eu/Noni0ne-2837 

 

Moram napomenuti kako je ekipa sa discorda prehebena.

 

Znači već par dana igramo tako da se samo spojimo na discord i rokamo. Uvijek imamo 6 man team i samo rokamo. Kad netko ode dode novi i samo rotacija. Jucer smo igrali i par custom gameova koji su isto tako bili prezabavni. Pa ekipa dodite bude super.

 

 

 

e ida PS: dont feed the trolls, znate na kog mislim 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 12:36 (NoniCRO).
12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
NoniCRO kaže...

 

Zenskica kad cemo igrati???

Kad me vidiš onlajn sam whisperaj, naj se ustručavat ;)

Origin: Tetka_HR - Steam: MaliPero - Raptr: Ukulele - XBL: Mala Perica
13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

 Evo i moj hero stats

max max
min min
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...
Tonči kaže...

Radi li kome ShadowPlay na Overwatchu?

 Ista stvar kao i u Diablo 3, ShadowPlay radi samo ako je igra u FullScreen mode-u. U Windowed modu ne radi.

 

Navodno ima Beta verzija ShadowPlay-a koja radi i u Windowed mode-u, ali nisam probavao.

 Meni na Borderless Windowed radi savršeno i u fullscreenu također. Snimio sam preko 6h materijala.

15 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Magibagi kaže...
TomoR kaže...
Tonči kaže...

Radi li kome ShadowPlay na Overwatchu?

 Ista stvar kao i u Diablo 3, ShadowPlay radi samo ako je igra u FullScreen mode-u. U Windowed modu ne radi.

 

Navodno ima Beta verzija ShadowPlay-a koja radi i u Windowed mode-u, ali nisam probavao.

 Meni na Borderless Windowed radi savršeno i u fullscreenu također. Snimio sam preko 6h materijala.

 OK, još bolje.

 

Koji driver i Shadowplay verzija? Ja nisam na zadnjem driver-u.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 12:57 (TomoR).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Zadnji driver imam, stavio sam ga samo jer je Overwatch game ready, dan prije releasea igre. Shadowplay verziju ne znam koju imam, nisam ništa apdejto shadowplay posebno. Mislio sam da se to preko experienca apdejta samo s driverima.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Del_Boy97 kaže...

"COD je super igra" - nn100 2k16 

 

 

 Šta fali COD-u? Ja jedva čekam COD MW1 remastered!

 

Btw, ovo su moji najigraniji heroji:

 

8 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Gamespot - More than 7 million people have played Overwatch since it arrived on May 24, Blizzard announced this week. That's a huge number, and would seem to suggest that Activision has yet another hit franchise on its hands.

 

Hit ce 20 000 000. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2016 13:15 (MijoC).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice