Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 381.737
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Wook sve sto sam napisao je istina na tebi je da mi vjerujes ili ne eto ne mogu ti dokazati da sam dobio 5vs6 pa razumijem ne povjerenje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Igram od prve sezone. Ovo je šesta sezona za redom da sam diamond. Igram sve i svašta i najčešće popunim prazninu, ali za ovu sezonu (osmu) sam odlučio odigrati kvalifikacije s Mercy. Mercy sam uspio izabrati 8 puta od 10 (insta lock). Mislim da nisam odradio loš posao, ali svejedno izgubili smo 8 od 10 matcheva. Očekivao sam da će me smjestiti na početak platinuma ili niže, s obzirom da sam se na skoro sve prošle sezone kvalificirao na cca 2800+ ratina (100 +/-) i dobro se namučio za to, ali začudo bacilo me u diamond tj. na 3083 ratinga. Iskreno mislim da sam kvalifikacije odradio lošije od prošlih sezona, isključivo zbog činjenice što nisam popunjavao rupe tj. birao heroje koji su bili potrebni već insta lockao Mercy. U friends listi imam ljude koji su od druge sezone bili platinum sve do pete / šeste te nakon switcha na Mercy dosegli Master, što je sigurno nije normalno. 

 

Screenshot trenutnog ratinga:

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Blizzard je opako zezenuo i kraj priče. 20% win ratio, bez obzira koliko igra bila timska, nikako ne smije rezultirati ovako visokim ratingom...

Očito su kalkulacije za osobni score nakon svake igre i kako on utječe na ranking totalno sulude.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...
Minneyar kaže...

1. LOL jer Junk nimalo nema najop i najveci burst damage u igri sa double retard-minom? ono dodes mu na 10 metara i mrtav si instant, bez mogucnosti za counter. Jel ti kuzis kolko si licemjeran i kontradiktoran u svakoj svojoj izjavi?

 

2. Bolji si od njega Mercy igrac. Ali bi te on vjerojatno unistio sa 98% rostera i u 1v1, i opcenito u 6v6 ce sigurno vise doprinositi timu nego ti koji ne mozes pogoditi niti nepomicni zid. Dakle ako je on u 98% slucajeva bolji, onda je sveukupno bolji. Nije sve u ratingu. Mogu ja za 100 eur kupiti boost u Master pa se kurciti ovdje da sam najbolji jer imam najveci rating.

1. Vidi se da ne igraš Junka i da zato neznaš što pričaš i zato ti se njegov double mine i čini OP. Slobodno dođi u diamond i igraj Junka protiv Soldiera, Mcreea, Phare, Hanza itd... pa ćeš vidjeti koliko ti te dvije mine pomažu, toliko da ih iskoristiš da pobjegneš ća prije nego što te satru. Da bi te dvije mine bile iskoristivo oružje kojim možeš nekoga solo rasturiti u 2 sekunde, mora biti zadovoljena MASA uvjeta. 1. Protivnik mora biti glup da uleće među vas i tebe dok igraš Junka; 2. Obje mine moraju biti dostupne; 3. Moraš ga pogoditi sa obje mine dok obadvojica letite zrakom od pushback efekta....Usporedimo to sa npr. Genjiem koji jedino što treba jesu svi dostupni abilityii da bi uletio među 6 neprijateljskih igrača, satrao nekog squishija u 2 sekunde i pobjegao ća. Ali ne, mine su OP jer ljudi idioti masovno ulaze u Junkov effective range gdje ih onda on more satrati. Pa to je isto kao kad kažeš da je Symmetra OP jer ulećeš u njezine turrete i u dosegu si njezinog beama... Idiotizam na kvadrat, žao mi je za to nema druge riječi. Junk ima MASU countera, a kroz sve rankove ima jednog countera koji ga satre bez problema, a to je Pharah.

 

2. "Nije sve u ratingu" - još jedan izgovor za slabiji sr od nekoga drugoga, u redu sa izgovorima poput "dobivam idiote u timu", "ljudi neznaju osnove" itd... Stylosine gluposti možeš prodavati djeci od 12 godina, ovdje ti na to nitko neće pasti. SR je jedina službena metrika kojom se mjeri kvaliteta pojedinog igrača, ali vidim da vama to ništa ne znači jer je i dalje pokušavate, bezuspješno, diskreditirati i kao jedini relevatni podatak umjesto sr-a progurati svoje osobno mišljenje...

Na ovo da za 100 eura možeš kupiti boost nema smisla odgovarati jer onda ne samo da bi lagali i varali ovdje na forumu nego već bi to učinili i u igri i potrošili novac za to - no u HRV su ljudi i tako zaboravili što je to moral i poštenje pa se nebi ni čudio da netko ovo napravi. Dao sam svoj OW profil koji ste detaljno proučili i rastavili na proste faktore svojim stručnim mišljenjima - očito je da nisam boostan, niti se qurčin svojim rankom već sam to počeo spominjati jer onaj Wack tupi svoje i gori je od libtarda na raspravi o abortusu i referendumu o braku.

 

 Necu se uopce vise truditi, doslovno svi kroz sve razine playa tvrde da je Junk op, ali ok, ti znas bolje :)

 

I SR nije ni otprilike jedina metrika, trebao bi biti teski idiot da ne shvatis da "skill" drzanja beama na nekom ili random spamanja granata nije jednak potrebnom skillu da nesto naciljas i ubijes. Ti si sa 99% hero rostera gori nego prosjecan silver/ gold igrac, dzabe ti tvoj 3200 rating. Sta ce biti npr ako ti netko locka junka i mercy prije tebe? Autoloss, jer ces igrati na razini 1700 rating a s ljudima iz Diamonda si u igri. Ali vidim da imas problema sa samopouzdanjem i da ti je gust preseravati se s tim ratingom, pa nek ti bude, ionako je svakom pametnom sve jasno u vezi tebe.

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.1.2018 12:22 (Minneyar).
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Zakaj uopće raspravljate sa likom, dok nije bilo ovakvih suludih devijacija sustava (Mecy npr.), svaki dan je ovdje plakao kak ga igra stavlja samo sa lošim igračima i kako igru treba balansirati na način da je jedan balans do npr. Diamond lige, a drugi balans od Diamond na više - ovo je samo po sebi toliko suludo, da rasprava o tome nema smisla.

Lik je plakao kak su heroji na kojima treba ciljati preteški za njega i ostale nevidljive pratiteje (naravno uvijek se postavlja kao da predstavlja neku određenu zajednicu, što god ona bila) i treba ih balansirati, tj. olakšati za silver i gold igrače.

Uglavnom piše lik teške nebuloze i tako ga treba i tretirati.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Zakaj uopće raspravljate sa likom, dok nije bilo ovakvih suludih devijacija sustava (Mecy npr.), svaki dan je ovdje plakao kak ga igra stavlja samo sa lošim igračima i kako igru treba balansirati na način da je jedan balans do npr. Diamond lige, a drugi balans od Diamond na više - ovo je samo po sebi toliko suludo, da rasprava o tome nema smisla.

Lik je plakao kak su heroji na kojima treba ciljati preteški za njega i ostale nevidljive pratiteje (naravno uvijek se postavlja kao da predstavlja neku određenu zajednicu, što god ona bila) i treba ih balansirati, tj. olakšati za silver i gold igrače.

Uglavnom piše lik teške nebuloze i tako ga treba i tretirati.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Pa nisu junk i mercy jedini heroji za koje ne treba ciljanje imate tu reina,winstona,symetru,moiru cak bi se usudio reci i dvu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
The_K kaže...

Wook sve sto sam napisao je istina na tebi je da mi vjerujes ili ne eto ne mogu ti dokazati da sam dobio 5vs6 pa razumijem ne povjerenje.

Nije bitno da li ti ja vjerujem ili ne, bitan je način na koji si to napisao. U stilu senzacionalizma kojeg se ni Index.hr nebi posramio, a sve to u pokušaju da dokažeš kako je Junk OP!? Znači to što si ti pijan uspio pobjediti 5v6 igrajući Junk-a je relevantan razlog zbog kojega bi ga trebali nerfati u podzemlje. Sad neznam kako će to sjesti sa papa Jeffom, ali možeš probati pa javi što kaže....

 

Teknokyo kaže...

Igram od prve sezone. Ovo je šesta sezona za redom da sam diamond. Igram sve i svašta i najčešće popunim prazninu, ali za ovu sezonu (osmu) sam odlučio odigrati kvalifikacije s Mercy. Mercy sam uspio izabrati 8 puta od 10 (insta lock). Mislim da nisam odradio loš posao, ali svejedno izgubili smo 8 od 10 matcheva. Očekivao sam da će me smjestiti na početak platinuma ili niže, s obzirom da sam se na skoro sve prošle sezone kvalificirao na cca 2800+ ratina (100 +/-) i dobro se namučio za to, ali začudo bacilo me u diamond tj. na 3083 ratinga. Iskreno mislim da sam kvalifikacije odradio lošije od prošlih sezona, isključivo zbog činjenice što nisam popunjavao rupe tj. birao heroje koji su bili potrebni već insta lockao Mercy. U friends listi imam ljude koji su od druge sezone bili platinum sve do pete / šeste te nakon switcha na Mercy dosegli Master, što je sigurno nije normalno. 

 

Screenshot trenutnog ratinga:

 

 

 

  Ovakve paušalne napade viđamo jedino u obračunima naših političara kada nemaju ništa pametno za reći pa počinju ad hominem.

 

Samo pazite kako on napada Mercy, tako da govori da je odigrao placemente, izgubio 8/10 što ga je smjestilo na valjda neuobičajeno visok sr. I to sve nakon što smo potrošili stranica i stranica objašnjavajući i stavljajući linkove čemu služe, kako funcioniraju i zašto uopće postoje placementi. Ali očito valjda to nisi pročitao, nisi razumio ili misliš da sam ja zaboravio plave postove koji sve to objašnjavaju.

 

Osim toga.... ovo što sam boldao u tvojem postu je dovoljno kompromitirajuće i po meni legitiman razlog da se tvoj post ukloni i izbriše kako nitko drugi to nebi pročitao ili nedaj Bože povjerovao.

 

HAL kaže...
Blizzard je opako zezenuo i kraj priče. 20% win ratio, bez obzira koliko igra bila timska, nikako ne smije rezultirati ovako visokim ratingom...

Očito su kalkulacije za osobni score nakon svake igre i kako on utječe na ranking totalno sulude.

Sve isto što i za Teknokya, prvo proučite kako funkciniraju placementi i koliki oni uopće utjecaj imaju na sr i onda dođite ovdje raspravljati.

 

Minneyar kaže...

 Necu se uopce vise truditi, doslovno svi kroz sve razine playa tvrde da je Junk op, ali ok, ti znas bolje :)

 

I SR nije ni otprilike jedina metrika, trebao bi biti teski idiot da ne shvatis da "skill" drzanja beama na nekom ili random spamanja granata nije jednak potrebnom skillu da nesto naciljas i ubijes. Ti si sa 99% hero rostera gori nego prosjecan silver/ gold igrac, dzabe ti tvoj 3200 rating. Sta ce biti npr ako ti netko locka junka i mercy prije tebe? Autoloss, jer ces igrati na razini 1700 rating a s ljudima iz Diamonda si u igri. Ali vidim da imas problema sa samopouzdanjem i da ti je gust preseravati se s tim ratingom, pa nek ti bude, ionako je svakom pametnom sve jasno u vezi tebe.

  Kephrii, Seagull, Jake, XQC... pronađi njihove videe gdje govore kako je Junk OP... slobodno. OW Forumi, Reddit, jebeni 9gag, gdje god oćeš imaš ljudi koji govore kako je Junk OP jednako kao i onih koji govore kako su to scrubovi koji ga neznaju kontrirati.

 

Opet počinjete sa argumentom skilla iz rukava, ali s time smo već završili. Neznam dal si preskočio te stranice ili ne, ali zaključak je, što god netko smatrao da pojam "skill" podrazumijeva nije bitno, jedini relevantan podatak je Skill Rating broj na ekranu koji je univerzalno službeno mjerilo za sve igrače OW-a.

 

Jesi li gledao kako Kephrii igra soloq kad mu netko uzme Widowicu? Je si li vidio što se događa kada Stevoo-u ili Magnus-u netko drpi Symmetru? Kada Oasis ostane bez Mercy? Itd. itd..... Sad neznam da li je to što si rekao kompliment ili pokušaj uvrede, kako god u istom sam košu kao i svi GM igrači koje sam sada nabrojao - meni je čast kad me netko s njima uspoređuje, hvala ti....

 

HAL kaže...
Zakaj uopće raspravljate sa likom, dok nije bilo ovakvih suludih devijacija sustava (Mecy npr.), svaki dan je ovdje plakao kak ga igra stavlja samo sa lošim igračima i kako igru treba balansirati na način da je jedan balans do npr. Diamond lige, a drugi balans od Diamond na više - ovo je samo po sebi toliko suludo, da rasprava o tome nema smisla.

Lik je plakao kak su heroji na kojima treba ciljati preteški za njega i ostale nevidljive pratiteje (naravno uvijek se postavlja kao da predstavlja neku određenu zajednicu, što god ona bila) i treba ih balansirati, tj. olakšati za silver i gold igrače.

Uglavnom piše lik teške nebuloze i tako ga treba i tretirati.

Sulude nebule pišeš jedino ti, a ovim postom si to upravo i potvrdio.  Ovo boldano je rješenje gotovo svih problema sa balansom igre koji OW ima.

 

Znači da ponovimo:

Igru je nemoguće istovremeno balansirati za paraplegičara koji igra jednom rukom i želi se samo zabaviti i profesionalca koji zarađuje za život igrajući tu istu igru. Zbog toga i dolazi do toga da masa heroja nije viable u pojedinim rankovima, odnosno da su neki heroji OP u određenim rankovima. Za primjer koji svi mogu razumijeti uzeti ćemo MCreea. Ispod platine i čak i dijelom u platini nitko s Mcreem nemože pogoditi apsolutno ništa, znači ljudi gube 1v1 protiv Mercy, Baby Dve, Ane i sličnih koje bi trebali moći 2tapati. A da ne spominjem Pharu koju bi trebali kontrirati ili pak Genjia. Znači Mcree je definitivno ispod platine non viable. Kada ga netko picka to je kao da imaš igrača manje u timu. I sada ja tebe pitam reci mi razlog zbog kojeg se nebi Mcreea balansiralo za niže rankove na način da konačno postane viable, da lik u bronci s 15 % preciznosti zapravo nekoga može i ubiti. Na način da Mcree funkcionira u ulozi koja mu je i namjenjena. Da može npr. duelirati Junka i Symmetru, heroje koji razaraju niže rankove i slično.... Mcree sa istim statistikama na papiru u rukama igrača u bronci i igrača u GM-u je potpuno drukčiji heroj, a svima je u interesu da su svi heroji jednako ili pak približno jednako (niche heroji) viable kroz sve rankove.

 

The_K kaže...

Pa nisu junk i mercy jedini heroji za koje ne treba ciljanje imate tu reina,winstona,symetru,moiru cak bi se usudio reci i dvu.

  Sve heroji koje ću naveliko igrati ovu sezonu, osim Symmetre, ona je propalitet. Moira i DVa su zapravo nevjerojatno zabavni. Inače sam bio uvijek protiv DVe, ali sad kad sam je malo uzeo u ruke baš uživam.

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

"Igru je nemoguće istovremeno balansirati za paraplegičara koji igra jednom rukom"

Konacno iskren opis Wookovoga playstyla.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Nisam rekao da treba junka nerfat u podzemlje vec da se slazem sa nadolazecem nerfu a to je da ce smanjit damage mine sto je dalji target. Cini mi se kao razuman nerf jer ce se smanjit pickrate junka i trebat ce malo vise skilla da se ubije sa minom

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Lik je stvarno special liitle snowflake.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Među prvim porukama u ovoj temi sam naglasio da je battlefield fransiza propala zbog ljudi kao on. Ljudi koji nemaju pametnijeg posla pa seru po forumu, a onda developeri skupljaju feedback od casual dijela communitija umjesto pr0 (hvala bogu blizzard se fura na competitive stil igre a ne da prodaju cim vise primjeraka casual masama pa je igra dobra)

aka carrycopter
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
kurt kaže...

Među prvim porukama u ovoj temi sam naglasio da je battlefield fransiza propala zbog ljudi kao on. Ljudi koji nemaju pametnijeg posla pa seru po forumu, a onda developeri skupljaju feedback od casual dijela communitija umjesto pr0 (hvala bogu blizzard se fura na competitive stil igre a ne da prodaju cim vise primjeraka casual masama pa je igra dobra)

 Falio si ceo futbal u stilu negacijske skupine na ovoj temi, ništa čudno za takav tip ljudi.

 

Pogledaj moje postove na BF1 temi, pa tamo sam bio jedan od najglasnijih kritičara i isto se sukobljavao sa ljudima koji su neprestano širili neistine, laži i namjerno obmanjivali ljude, kao i što to neki rade ovdje.

 

Znači ne samo da pretpostavljaš nešto o meni, jer očito nisi provjerio što ja mislim o BF1, već je to što pretpostavljaš potpuna neistina, a moguće i namjerna laž u slučaju da ipak jesi pratio moje postove na BF1 temi. Kako god, bilo bi se lijepo ispričati i priznati da si u nastojanju da mene kritiziraš sam sebe diskreditirao i ne vidim razloga da se ovaj tvoj post ne flagira i da te se upozori da namjerno ne pokušavaš više prevariti ili iznositi neprovjerene informacije. 

 

Za one koji ne prate BF1 temu, u kratkim crtama, moje pisanje tamo se svodi na objašnjavanje zašto je BF1 totalno casual sranje od igre i u potpunosti inferioran FPS na svojega prethodnika BF4.

 

 

Znači ovo je još jedna neistina ili laž napisana protiv mene i da sam brojao koliko ih je do sada bilo već bi možda ulazili u ozbiljne dvoznamenkaste brojeve i zato još jednom molim administratore ove grupe da se malo pozabave pojedincima koji s takvim ponašanjem ne prestaju.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.1.2018 0:53 (D-wook).
12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...

  Kephrii, Seagull, Jake, XQC... pronađi njihove videe gdje govore kako je Junk OP... slobodno. OW Forumi, Reddit, jebeni 9gag, gdje god oćeš imaš ljudi koji govore kako je Junk OP jednako kao i onih koji govore kako su to scrubovi koji ga neznaju kontrirati.

 

Opet počinjete sa argumentom skilla iz rukava, ali s time smo već završili. Neznam dal si preskočio te stranice ili ne, ali zaključak je, što god netko smatrao da pojam "skill" podrazumijeva nije bitno, jedini relevantan podatak je Skill Rating broj na ekranu koji je univerzalno službeno mjerilo za sve igrače OW-a.

 

Jesi li gledao kako Kephrii igra soloq kad mu netko uzme Widowicu? Je si li vidio što se događa kada Stevoo-u ili Magnus-u netko drpi Symmetru? Kada Oasis ostane bez Mercy? Itd. itd..... Sad neznam da li je to što si rekao kompliment ili pokušaj uvrede, kako god u istom sam košu kao i svi GM igrači koje sam sada nabrojao - meni je čast kad me netko s njima uspoređuje, hvala ti....

 

 Super, nabrojao si par imena ljudi koji ne tvrde (navodno, sumnjam da si gledao svaki njihov stream 0-24) da je Junk OP.. oces da ti ja sad nabrojim 5 puta vise ljudi koji tvrde da je OP? Evo npr Wraxu ga je jucer uzeo par puta i smijao se jer je sve unistavao a PRVI PUT ga igra. Znaci gazio je covjek i umirao od smijeha "koji je ovo bullshit heroj". 

 

I gledao sam Kephriija bez Widow i Steva bez Symmetre, i meni je to pretuzno. Da je covjek automatski loss za svoj team ako ne dobi svog heroja. Kephrii igra Tracer doslovno losije od mene, a igra u high GM ranku, sorry al meni je to jadno i tuzno. Ako se ti time ponosis, nek ti bude. Ja sam zadovoljan s cinjenicom da kojeg god lika uzmem (osim mozda Reina i Zenyatte) mogu odigrati barem na Platinum razini... a Diamond ce doci prije ili poslije, cim cu imati vremena/ volje za odigrati vise od 20 matcheva po sezoni. 

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Evo sad sam dozivio kako samo skill ti nije dovoljan da bi bio dobar u ovoj igrici. Imao sam u timu soldiera koji je imao jako dobar aim ali uzasan teamwork. U 8 min on nas nikad nije sacekao da se vratimo sa spawna premda sam ga ja vise puta zamolio da saceka ali on je mislio da je pametniji pa je stalno umirao prije nego sto bitka uopce pocne. Jos je na kraju postao bezobrazan i poceo pricat kako smo mi svi losi a ne razumije da se mi nikad nismo borili 6vs6 osim na pocetku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

A cuj ako samo imas aim a ne razumijes tim comp,mapu i kada uopste napasti to nije uopste skill nikakav.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Izašao je OWL patch koji donosi nove League skinove za svakog heroja po svakom timu koji nastupa u ligi.

 

Svaki skin košta 100 League Tokena koji se također dobiju na poklon, ali se samo s tokenima mogu kupiti, nemože ih se dobiti u igri.

 

1 skin košta 5 eura sa ne velikim popustima na količinu tako da će kolekcionari morati iskeširati ozbiljnu lovu. Za sve heroje po jedan skin u paketu za 100 eura.

 

Danas u noći sa utorka na srijedu počinju prve utakmice, u NBA terminu, prva je oko 1,30 h.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

ALL OF THE OVERWATCH LEAGUE NEW SKINS!

 

EVERY Overwatch League Skin

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Jbt pratim temu i po ovom opisanom izgleda koda ti treba veci skill nego za UT i Quake zajedno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...

Izašao je OWL patch koji donosi nove League skinove za svakog heroja po svakom timu koji nastupa u ligi.

 

Svaki skin košta 100 League Tokena koji se također dobiju na poklon, ali se samo s tokenima mogu kupiti, nemože ih se dobiti u igri.

 

1 skin košta 5 eura sa ne velikim popustima na količinu tako da će kolekcionari morati iskeširati ozbiljnu lovu. Za sve heroje po jedan skin u paketu za 100 eura.

 

Danas u noći sa utorka na srijedu počinju prve utakmice, u NBA terminu, prva je oko 1,30 h.

 A kako se dobivaju tokeni osim tih prvih besplatnih?

Spacecraft kaže...
Jbt pratim temu i po ovom opisanom izgleda koda ti treba veci skill nego za UT i Quake zajedno.

 Pa i treba :)

15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Samo za keš, i to jako puno keša. Ako hoćeš svih 26 skinova od jednog tima to te košta (skoro) 100€:

 

Tj. bar za sad se ne zna da li će biti opcija da se "ingame zaradi" još tih tokena.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Kažu 100 tokena ako se Sign-up-ate za Overwatch League News letter:

https://overwatchleague.com/en-gb

 

Skrol do dna i tamo ubacite podatke.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Uf papreno bome. A bas ima dobrih skinova. Mislim da cu s ova 2 besplatna (free + newsletter) uzeti skinove za neke likove koji inace nemaju dobrih skinova, Hanzo npr. A za eventualne ostale cemo vidjet dal ce bit jos kakvih promocija/ dijeljenja/ nacina da se zarade tokeni bez placanja. Npr vjerojatno ce dati gratis skin od pobjednika OWL svakome na kraju sezone ili tako nesto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Spacecraft kaže...
Jbt pratim temu i po ovom opisanom izgleda koda ti treba veci skill nego za UT i Quake zajedno.

Ne ovisiš samo o sebi i svojim reakcijama već o 5 ostalih random ljudi. Skill i vještine koje ti trebaju da bi pobjedio u takvom okruženju su mnogo opširnije i zahtjevnije.

 

Tokeni se navodno dobivaju gledanjem OWL-A. Oni koje e-sport ne zanima govore kako će samo staviti streamanje na uređaju bez da gledaju kako bi dobili tokene.

 

Za one koje zanima kako i gdje gledati evo link.

Minneyar kaže...

 A kako se dobivaju tokeni osim tih prvih besplatnih?

7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Pogledao sam par mečeva OWL-a. Nisam prije gledao niti jedan esport uživo, ali za ovo moram reći da je bilo sasvim pristojno organizirano i zabavno za pogledati. Gledao sam preko Overwatch league aplikacije za Android gdje je malo zastajkivalo pri streamanju, ali ništa značajnije i sljedeći dan preko njihove web stranice gdje je sve radilo savršeno.

 

Gledao sam dvoboje između SF SHOCK i LA VALIANTS i između PHILLY FUSION i HOUSTON OUTLAWS. Valiants i Fusion su opravdali svoje uloge favorita i pobijedili, no Outlowsi su zapravo pružili iznenađujuće dobar otpor.

 

Odmah da rasčistimo, default strategija je čisti dive u kompoziciji Genji - Tracer - Winston - DVA - Zeny - Mercy. S time se najčešće kreće i tome se najčešće okreće ako varijacije ili drukčije kompozicije željeno ne funkcioniraju. I odmah da kažem, ja sam mislio da na pro sceni Genji nije toliko moćan heroj koliko rastura u random q, ali vidim da sam se žestoko prevario. Ne da je moćan, nego ga se preferira ispred Tracer, doslovno prvi DPS izbor. Dragonblade sam riješava teamfightove dok se Tracerin ulti najviše koristi za izbijanje ultimatova neprijatelja, a u obrani za gubljenje vremena. Sad sam još više siguran da Genji ne da treba mali nerf, nego treba nerfčinu. Heroj razvaljuje od platine do pro scene sve živo, ali nikome ništa nije sumnjivo. Osim toga, sama logika nalaže da je heroj, kojem je jedini kakav-takav counter tenk od 500 hp-a koji može skakati, ima štit i nemora ciljati, malo nebalansiran.

 

Meč između SHOCK i VALIANTS je bio pomalo jednostran gdje su dečki iz Valiantsa u svakom trenutko odavali dojam kontrole što su i na kraju pretvorili u pobjedu. Igrale su se mape redom: Dorado, Anubis, Ilios, Numbani. Meč je završio 0:4, a ja sam gledao prve tri mape. Igrao se je uglavnom čisti dive, sa malo Widow 1st point Anubis i Ilios Ruins i nešto Mcree-a. Također su Junk i Orisa bili u rotaciji. Valiants je htio braniti 1st point Anubis sa Mei, ali su ih ovi pokosili tu rundu pa su od toga odustali. Uglavnom svi brane 1st point Anubis sa high grounda na lijevoj strani, neznam kako tamo Orisa dođe!? Agilities i Soon u Valiantsima rasturaju. Agilities je igrao Genjia i imao ultimate svakih 60 sekundi, Soon je demolirao Babybaya sa Widowicom. Babybay je kasnije uglavnom igrao Mcreea s kojim je značajnije bolji od ostalih heroja koje je pokušavao, ali teško je Mcreea igrati protiv dive kompozicije.

 

Fusion protiv Outlawsa je bio veoma zabavan i zanimljiv obračun sa mnogo poznatih igrača poput Muma, Jake, Linkzr, Shadowburn i Carpe. Završilo je 3:2 za Fusion, išlo se je u petu mapu. Tu smo vidjeli mnogo raznovrsnije kompozicije i mnogo više heroja koji su se koristili nego u meču koji sam gore opisao iako je i ovdje naglasak bio na dive kompoiciji i herojima. Igrale su se Dorado, Horizon, Oasis, Eichenwalde i Lijang. Shadowburn je ubijao sa Genjiem, to je bilo malo pretjerano, lik je zbilja vrhunski igrač. Linkzr je kasnije switchao na Mcreea s kojim je odličan, ali opet se ponavlja da ni vrhunski Mcree nemože pobjediti Dive postavu. Jake je uglavnom igrao Junkrata i bio najveća prijetnja no ni njegovi potezi ih nisu spasili od poraza. Jake je Dorado 1st point napadao sa Pharom i uspio izdominirati protivnike dok Carpe nije prebacio na Widowicu i headshotao ga 3 puta zaredom (Mercy 2 revivea) - to je bilo smiješno. Outlawsi su 1st point Horizon napali sa Sombrom, brzo dobili ultimate i bez problema zauzeli objective. Outlawsi su, rekao bih, imali više kreativnijih pokušaja i kompozicija dok se je fusion više držao standardnog divea i kasnije umiješali Rheinhardta što se je pokazalo kao dobitnom kombinacijom. Još se jednom pokazuje kako je Lijang Control center jedna od najboljih mapa za Rheinhardta gdje on može napuniti ultimate u roku 30 sekundi, nešto što se događa i u random q. Htio bih pohvaliti igrača koji se zove "Poko" is Fusiona, lik je igrao DVU, ali kako je igrao to je nešto fenomenalno. Mislim da par tenkova ima taktički mnogo značajniju ulogu od DPS para. Winston-DVA ne da samo mogu osloboditi prostor već mogu i ubiti nekoga u roku od 2 sekunde kada skoče na njega. A i još se jednom pokazuje kako je Dvin ulitmate zapravo jedan od boljih ultimateova u igri, u suprotnosti s onime što je masa ljudi govorila ili još uvijek govore.

 

Tijekom Fuison-Outlaws meča došla je obavijest da su apsolutno svi heroji OSIM SYMMETRE bili igrani. Znači Symmetra je toliko loš heroj da nitko na nju nije ni kliknuo.

 

Evo ovdje je neki lik stavio OWL pickrate: TOP 5 HEROES
Mercy: 95,89%
D.va: 92,60%
Winston: 81,91%
Zen: 74,04%
Tracer: 69,26%

And then with a huge difference the rest of the cast follows

Widow: 27,30%
Genji: 25,93
Soldier: 17,92%
lucio: 17,07%
Junkrat: 15,55%
Mcree: 15,46%
Orisa: 12,36%
Phara:12,05%
Hog: 9,33%
Reaper:8,09%
Ana:7,34%
Zarya:4,62%
Reinhardt:3,91%
Bastion:2,63%
Doomfirst:2,52%
Sombra: 1,35%
Hanzo: 1,10%
Moira: 0,80%
Torb: 0,67%
Mei :0,30%
And last but not least symmetra with 0% literally 0sec playtime.

 

Iako se po ovome čini da se Genji neigra toliko mnogo, u ova dva meča što sam ja gledao Genji je bio središnja figura mečeva. Tracer se igra stalno, ali problem je kod nje što ona nema nekih highlight momenata. Ona bomba često završi u praznome, a kad nekog supporta uspije riješiti to se ni ne prikaže jer je glavna akcija negdje drugdje. Jake je s Junkom kreativno i nevjerojatno pametno riješavao tracericu - stavio bi klopku na mjesto gdje se ona recalla, valjda uspije zapamtiti i izračunati gdje je bila prije 3 sekunde i onda ju samo poklopiti granatom.

 

A pogledajte razliku kod Moire, u randomQ Moira je OP af, a na pro sceni totalna bedastoća. Osim toga, velika je razlika u viabilnosti Zenyatte. Zeny je u random q lakrdija, a ovdje se igra non stop.

 

Dodatak: Mei se je ipak koristila samo kako bi boostala Orisu na high ground Anubis 1st point. Meni se je učinilo da je Orisa bila tamo i kad nisu imala Mei, ali očito ipak ne postoji mogućnost da se ona sama do tamo popne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 13:51 (D-wook).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Najbolji mech so far sto sam ja pogledao je first day bio Dallas Fuel vs Dynasty prolly i trenutacno 2 najbolja i najjaca tima nevjerovatni DPS igraci Effect i onaj iz Dynastya ne mogu se nicka da sjetim, nisu normalni koliko su brzi i precizni.
Prva i druga mapa jedni od najboljih OW partija i skilla sto sam vidio.

A ovi Shangani Dragons su ligu i igru promasili koliko ja vidim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 14:42 (Wack).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ja sam gledao London (6 azijata, gg) vs Dallas mislim, bile su dosta ok igre, mislim da cu pratiti bar on and off ligu, zasad sam zadovoljan viđenim. Neke stvari su mi dosta iznenadujuce, tipa da su Moira i Sombra tolko rijetki pickovi. Za Zena se ne slazem da je u soloq smece, lik je brutalan ali treba znati s njim, imati timing s ultijem i imati aim i gamesense za orbati prave targete. I positioning. Osobno mislim da sam uzas s njim na zalost, to mi je vjerojatno najgori heroj uz Reina. Nisam dovoljno dobar da sam rjesavam flankere koji me napadaju, a u soloq ne mozes ocekivati uglavnom nikakvu pomoc od tima, valjda je zato u pro playu bolji, jer dobiva potrebnu zastitu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Zen je fanastican lol samo wook moze reci da je zen smece,sama vrijednost discorda  na enemy metama je smijesna prednost ako enemy team nema Zenna,smijesno diskutovati jel Zen valja ili ne,ali to je razmisljanje losijih igraca "ginem sa ovim herojem nema sanse da je to do mene ja sam savrsen igrac sigurno je Zen smece" 

3 najimpresivnija igraca so far sto se DPSa tice :Pine,Effect i Fleta potpuno su nenormalni koliko dobro igraju i kakvi su im reflexi.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Minneyar kaže...

Za Zena se ne slazem da je u soloq smece, lik je brutalan ali treba znati s njim, imati timing s ultijem i imati aim i gamesense za orbati prave targete. I positioning. Osobno mislim da sam uzas s njim na zalost, to mi je vjerojatno najgori heroj uz Reina. Nisam dovoljno dobar da sam rjesavam flankere koji me napadaju, a u soloq ne mozes ocekivati uglavnom nikakvu pomoc od tima, valjda je zato u pro playu bolji, jer dobiva potrebnu zastitu.

 

Wack kaže...

Zen je fanastican lol samo wook moze reci da je zen smece,sama vrijednost discorda  na enemy metama je smijesna prednost ako enemy team nema Zenna,smijesno diskutovati jel Zen valja ili ne,ali to je razmisljanje losijih igraca "ginem sa ovim herojem nema sanse da je to do mene ja sam savrsen igrac sigurno je Zen smece" 

Postoje razlozi zašto je Zen dobar u pro igri i zašto je smeće u random soloq.

U random soloq su Moira i Mercy superiorniji iz razloga:

1) Mogu pobjeći ili se mogu bolje obraniti. Moira može 1v1 pobjediti protiv većine DPS-ova. Mercy pređe pola mape u sekundi. Zeny je mrtav 1v1 protiv bilo kojeg flankera ili dive tenka. Ovo je veoma bitno jer znamo koliko se štite healeri u randomq - ako se nemožeš sam obraniti ili pobjeći, mrtav si.

2) Moira i Mercy imaju mnogo bolji healing output, a zbog naravi igre u randomq Zeny damage potencijal nikada ne kompenzira nedostatak healinga. Jednostavno rečeno, kada svi pucaju po svakome, bez fokusiranja meta, bolje je imati više healinga nego više damage.

3) U nekoordiniranom okruženju Ressurect i Moirine kugle su mnogo bolji abilityi od Zeny discord orba. Kao što sam gore rekao, ako tim ne fokusira igrača sa orbom uzalud mu taj ability. Još gore ako nemaju kompoziciju koja može brzo napasti discord mete.

4) Menadžment i korištenje Zeny orbova je mnogo zahtjevnije i kompliciranije od Moirinih ili Mercy abilitya tako da i tu dolazi do razlike.

5) Prošle i ove sezone sam skupio 582 meča, više od većine vas ovdje zajedno. I vjeruj mi kad kažem da je u Mercy Junk meti Zen inferioran i Moiri i Mercy, negdje u rangu sa Anom, nešto bolji od Lucia. Sa Zenom pobijediš ako ste na voice chatu i svi slušaju što se događa. AKo niste, uzalud vam trud svirači. S Luciom koji je po meni najgori support izbor u ovoj meti, se može pobjediti jedino ako imaš pro Lucia koji 1v1 može riješiti Mcreea i skupiti 5 enviromentala po rundi, inače i to otpiši jer s Luciom u ekipi nećeš moći dovoljno healati tenkove, a kad ti ubiju tenkove onda ti ostaje samo nada da imaš nekog pro DPS-a koji će trikom iz rukava u jednom potezu riješiti oba neprijateljska supporta ili DPS-a.

12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

To je sve tocno ali to ne znaci da je Zen los nego da ga ljudi ne znaju koristit i igrat uz njega. I Genji je los u bronci pa to ne znaci da je smece. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice