Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 381.775
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Popusim game nabrzaka idem blockat ljude tako da ne igram vise snjima kad ono skuzim svih pet igraca su mercy main a imali smo tri dpsa i mene tjerali da igram hilera koji sam main tank hhahahahhahahahahh ovo je tuzno i taj matchmaking si blizzard moze zabit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Koji ste rank ljudi? Ja sam trenutno Master 3600.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
The_K kaže...

Popusim game nabrzaka idem blockat ljude tako da ne igram vise snjima kad ono skuzim svih pet igraca su mercy main a imali smo tri dpsa i mene tjerali da igram hilera koji sam main tank hhahahahhahahahahh ovo je tuzno i taj matchmaking si blizzard moze zabit...

 mislim da nema to vez što blokiraš igrača ,da ga svjedno možeš dobit u timu .... znalo mi se to dešavat

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
12 godina
protjeran
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Ne znaci nista blokiranje, to je prije postojalo pa su ukinuli jer je ekipa to abuseala.

Sto se matchmakinga tice on ne moze kontrolirati dal ce se nekom sprdnut da zaigra game sa herojem kojeg nikad nije igrao. Sve je to statistika, na kraju se broj trolova izjednaci u tvom protivnickom timu, poanta ovakovog matcmakinga je da treba igrati sto vise, jer sto vise igara to ce netko preciznije zavrsiti gdje pripada.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

3 najimpresivnija igraca so far sto se DPSa tice :Pine,Effect i Fleta potpuno su nenormalni koliko dobro igraju i kakvi su im reflexi.

 Gledao sam jučer utakmice. Excelsior protiv Outlawsa, Pine protiv Linkzr-a. Kako ih je lik poderao na Iliosu. Pine igra valjda samo 2cp i Control mape, ali što im je napravio. S Mcreem i Widow izdominirao ih je skroz, ljudi ga nisu mogli iskontrirati. Kasnije je bilo Dynasty protiv Gladiatorsa, Fleta protiv Surefour-u. Fleta ga je pospremio u džep. Widow i Reaper, slomio ih je, pobijedili su prvu rundu na Horizonu sa preko 6 minuta u džepu. Pine i Fleta su zbilja najbolji DPS igrači. Nisam još gledao Effecta, ali njegovi su izgubili obje utakmice pa pretpostavljam da se ne ističe toliko.

 

Šteta samo što su 2000, 2200 i 0000 termini stavljeni samo u subotu kada imamo pametnijeg posla, bilo bi bolje da je jednim od radnih dana pa da se možeš zavaliti i pogledati kao da je Liga prvaka.

12 godina
protjeran
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Ono sta Pine radi nije humano. :D
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

 @Wook Effect je meni tu negdje sa njima ali ne vjerujem da ce biti dobar kao ova 2 kroz turnir iz razloga sto igra sa puno losijim tank/supp igracima nego Pine i Fleta.
Vidio sam i pravo dobrih tank i supp igraca drago mi je da nisu samo DPS igrac "zvijezde" turnira iako ima i njih dovoljno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
war3_tft kaže...
Ne znaci nista blokiranje, to je prije postojalo pa su ukinuli jer je ekipa to abuseala.

Sto se matchmakinga tice on ne moze kontrolirati dal ce se nekom sprdnut da zaigra game sa herojem kojeg nikad nije igrao. Sve je to statistika, na kraju se broj trolova izjednaci u tvom protivnickom timu, poanta ovakovog matcmakinga je da treba igrati sto vise, jer sto vise igara to ce netko preciznije zavrsiti gdje pripada.

 Istina. Ali svejedno je iritantno kad igras comp i imas Doomfista koji feeda i ne dobi nijedan kill citavu igru, ides inspect i vidis da prvi put IKAD (ukljucujuci QP) igra Doomfista... ono wtf, zasto to nije zabranjeno? Trebali bi uvesti da moras imati xy sati s određenim likom prije nego ga mozes pickati u comp...

11 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

još plačete zbog matchmakinga hahahahhahah

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Mlaki danasnji mecevi izuzev Fusion vs SF-a nisam ni tu ocekivao nesto ali bilo je pravo dobrih partija.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Fusion vs Shock je bio dobar meč, imali su prilike za pobjedu i jedni i drugi.

 

Pred malo je završio Houston protiv Dallas-a. Houston ih je slomio 4-0, pomalo iznenađujuće. Dallas Fuel je jedna od najpopularnijih ekipa u OWL-u jer su predstavnici "zapadnjačkih" igrača sa samo jednim azijatom, "Effectom" kojeg su i komentatori proglašavali "most talented player in OWL". No u ovoj utakmici, Houstonovi Linkzr (Tracer, Widow) i Jake (Junk, Genji) su u potpunosti izdominirali Effect-a, Seagull-a i Taimou-a. Dallas je sada na 0-3, nešto što nitko nije predvidio da će se dogoditi, koliko sam dobio dojam od ljudi i komentatora, od njih se je očekivalo da će zauzeti mjesto u gornjem dijelu ljestvice, a oni izgubili prve tri utakmice. XQC i Haryhook uopće nisu nastupili u današnjoj utakmici, a iako su ih proglasili najslabijim karikama Dallasa do sada, ni njihovo odsustvo im nije pomoglo.

 

Houston se je nakon prva 2 poraza uspio oporaviti i došao na 2-2,a  sudeći prema tome kako su igrali protiv Dallasa, mogli bi oni daleko dogurati.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 0:42 (D-wook).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Valiants protiv Excelsiora. Jedan od isčekivanijih dvoboja je otišao na stranu Excelsiora. I moram reći da su me Valiantsi malo razočarali. Oni očito imaju samo Dive strategiju u rukavu i kad to ne radi onda gube utakmicu. Excelsior ih je sa Orisa + Roadhog kombinacijom rastavio.

Na Horizonu, Excelsior je 1st point napao sa 4 tenka + Moira i Lucio, Valiantsi nisu uspjeli osvojiti niti prvi point. Na 3. mapi Oasis, Pine je nastavio dominirati Mcreem i zaključio utkamicu u korist NY-a.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

jedan video za d-wooka :D 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Nova mapa,skinovi i ostalo je live decki.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

Nova mapa,skinovi i ostalo je live decki.

 New Cosmetics Now Available! | Overwatch

 

EDIT:

Htio upaliti igru da koji Arcade odigram, kad ono, 6000-i u queue...

 

EDIT 2:

Overwatch Patch In A Minute - Jan 23rd - New Map & New Skins

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 21:56 (TomoR).
7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Prve poraze su jučer upisali i Spitfire i Excelsior. Gledao sam Uprising-Spitfire dvoboj i ostao iznenađen kako su ih likovi iz Bostona nadigrali na control i 2CP mapama, nešto što nitko nije očekivao. Onaj Dreamkazper i Striker su su bili na boljoj razini od Profita i Birdringa, a za Kellexa su govorili kako je moda najbolji Mercy na svijetu. Ipak, mora se priznati, najveći dio posla i najzaslužniji za pobjedu su tenkovi Bostona, NotE i Gamsu, koji su mnogo uspješnije ubijali protivničke supporte nego što su to radili tenkovi na strani Spitfirea.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Lol, a ja nisam htio gledati jucer jer su kao pre one-sided matchevi. I onda oba underdoga iznenade :) Danas ce se gledat NY Excelsior vs Seoul, to bi trebalo biti zabavno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

I uzme mi hanzo potg sa 3 kill scatter shot/dragon shit neki :D
POTG algoritam im je tuzan u nekim slucajevima a nekada dobijem takvu glupost koju mi se gadi gledati dok je enemy nesto super napravio a nije dobio potg.

https://media.giphy.com/media/xT1R9DbotmbqbRJ3H2/giphy.gif

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 14:12 (Wack).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Da, bas zna biti uzas. Ko da neki heroji imaju neposteno visoku sansu za PotG. Dogada mi se redovno da ja dobim 3-4 solo killa s ultom, a frend dobi PotG sa symmetrom, a play je ono, dotakne dvojicu ili trojicu sa primarnim fireom. Cak se i on vec smije na to koliko zna biti glupo. Neki dan ubim pharah-mercy s Deadeye, flashbang i headshot moire... PotG, on sa symmetrom, jedan kill i jedan tick na drugom liku. A da ne spominjemo da s nekim likovima uopce ne mozes nikad dobiti PotG (Ana)

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Imam "teoriju" sjecam se prije ne znam koliko sezona da je algoritam stvarno dobar bio,vidis i callas dobar potg bio tvoj ili enemy ili friend ali naprosto znas i vidis i u 95% slucajeva i bude.
Mislim da su sjebali algoritam jer kako ce drugacije sym,tjob i ostali scrubs dobiti potg ? tako da ima tih "nepostenih" 
Pretezno sa Widow imam fair sane i dobijem potg u vecini slucavja kad odradim 3-4man kill, tu sam bio 1000% siguran da je potg jer smo i cappali point nakon ta 3 killa al eto SHIMADA CLAN happened :P

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Mislim da previse cijeni taj "doprinos" killu odnosno tick na nekome, u odnosu na solo killove. Zato i torbjorn dobi jako cesto PotG jer turret dotakne puno ljudi. Ili npr situacije kad Zarya dobi 5 man gravobomb pa winston dobije potg jer je stajao tamo i przio svu petoricu. Zarya je zapravo najzakinutija, dobri gravobombovi doslovno donose pobjede a Zarya rijetko dobije PotG za to, jedino ako je na 100% chargea pa ih sama pobije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Super igra dok Blizzard ne upetlja svoje prste i pocne radit matchmaking kak njemu pase... Ne daj boze da te upari sa rankom koji ti imas... Bar 100 levela iznad...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Kakve veze level i rank imaju? Igraci se uparuju prema MMR-u.
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Odlicna odluka da Effect igra Mcreea u ova 2 meca,Tracer je pretesko igrati vs junka i random mina i sranja koja prave instant 300dmga.
Sa Mcreeom je carrijao ova oba meca.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

Odlicna odluka da Effect igra Mcreea u ova 2 meca,Tracer je pretesko igrati vs junka i random mina i sranja koja prave instant 300dmga.
Sa Mcreeom je carrijao ova oba meca.

 Wut? Lik je igrao Mcreea jer je STRIKER duplo bolji Tracer od njega i išli su na ANTI-DIVE kompoziciju. Mcree-Junk-Orisa-Road-Mercy-Zeny. Ali ni to ih nije spasilo. Protiv čiste dive kompozicije Bostona uspjeli su izvući 2-2 jer takva kompozicija očito može pobjediti DIVE na hibridnim i payload mapama, ali su na control i 2CP bili rastureni.

 

Zadnja mapa Lijang. Dallas igra isto, Boston promijeni na Mcreea i Rheinhardta, zauzme point i ovi više nikada ne primirišu objectivu.

 

Striker je cijelo vrijeme igrao Tracer, kao i Dreamkazper Genjia, osim te zadnje mape - protiv Junkrata i Mcreea, pogledaj što su im napravili na Anubisu. Dive kompozicija je definitivno malo prejaka, pogotovo na control i 2CP mapama.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

Odlicna odluka da Effect igra Mcreea u ova 2 meca,Tracer je pretesko igrati vs junka i random mina i sranja koja prave instant 300dmga.
Sa Mcreeom je carrijao ova oba meca.

 Jesi vidio što se događalo kad je Seagull svaki put ostao 1v1 protiv Strikera. Lik samo što nije htio pretisnuti suicide button da se može restartirati sa ostatkom momčadi. Junkrat može kontrirati Tracer jedino u hodnicima ili nekim skučenim prostorima, čim Tracerica ima mjesta za blinkanje to je gotov duel, ni najbolji Junkrat igrači na svijetu nemogu joj ništa.

7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Gledao sam Seoul-Excelsior i onaj Jjonak je definitivno najbolji Zenyatta na svijetu, lik radi veći damage nego njegovi DPS-ovi. Jehong je igrao i Mercy i Zenya, ali njega najviše pogađa što je Ana useless jer mi se čini da je na njoj daleko bolji nego na ova dva healera.

Fuel-Uprising je bila odlična utakmica, ali Dallas je ponovno podbacio i ponovno razočarao. Igrali su anti-dive kompoziciju i nisu je uopće mjenjali iako je i laiku vidljivo da to na control i 2CP mapama ne funckcionira kako spada.

Valiant-Mayhem je bila jednostrana utakmica, ovi iz Valianta su ih posve nadigrali.

Sad gledam Gladiators-Outlaws i iako je to po dosadašnjem prikazanom trebala biti izjednačena i neizvjesna utakmica, Outlawsi su odnijeli pobjedu na prve dvije mape predvođeni Linkzr-om i Jake-om koji su nadigrali Surefour-a i Hydration-a.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...
Wack kaže...

Odlicna odluka da Effect igra Mcreea u ova 2 meca,Tracer je pretesko igrati vs junka i random mina i sranja koja prave instant 300dmga.
Sa Mcreeom je carrijao ova oba meca.

 Wut? Lik je igrao Mcreea jer je STRIKER duplo bolji Tracer od njega i išli su na ANTI-DIVE kompoziciju. Mcree-Junk-Orisa-Road-Mercy-Zeny. Ali ni to ih nije spasilo. Protiv čiste dive kompozicije Bostona uspjeli su izvući 2-2 jer takva kompozicija očito može pobjediti DIVE na hibridnim i payload mapama, ali su na control i 2CP bili rastureni.

 

Zadnja mapa Lijang. Dallas igra isto, Boston promijeni na Mcreea i Rheinhardta, zauzme point i ovi više nikada ne primirišu objectivu.

 

Striker je cijelo vrijeme igrao Tracer, kao i Dreamkazper Genjia, osim te zadnje mape - protiv Junkrata i Mcreea, pogledaj što su im napravili na Anubisu. Dive kompozicija je definitivno malo prejaka, pogotovo na control i 2CP mapama.

 
LOL Striker duplo bolji Tracer of Effecta ne bi bio OW topic da ne dodjes i bubnes jebenu glupost :D

Ovo dalje sto junka branis opet samo cu reci mine prave 300 dmga ima ih x2 necu dalje da razgovaram sa tobom o tome nema potrebe.

PS:Ne mozes jebeni Tracer vs Junk fight staviti i obrazloziti samo zbog jednoga duela gdje je Seagull promasio sve zivo kao da je bio bronz scrubara,stvarno nisi normala osoba ako tako razmisljas i balansu na temelju jednoga duela bas ono wtf ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.1.2018 2:46 (Wack).
13 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Zbog problema s internetom i konekcijom (koju su hvala bogu riješeni) imao sam priliku iz prve ruke vidjeti smješan i pre pre blag sistem kažnjavanja od strane Blizzarda. Imao sam problem s netom i konstantno sam gubio konekciju nakon 3 minute u rundi, i tako 8 ili 9 gejmova zaredom, a za to sam dobio smiješnih 12 games penalty u kojima dobivam nešto manje XP-a. Dio gejmova u kojima sam bio "leaver" je bio u comp, a dio u QP, ali nije ni bitno, stvar je u tome da toliko puno ljudi mogu syebati zaredom i u tako kratkom roku, a prektički nema kazne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Promster kaže...

Zbog problema s internetom i konekcijom (koju su hvala bogu riješeni) imao sam priliku iz prve ruke vidjeti smješan i pre pre blag sistem kažnjavanja od strane Blizzarda. Imao sam problem s netom i konstantno sam gubio konekciju nakon 3 minute u rundi, i tako 8 ili 9 gejmova zaredom, a za to sam dobio smiješnih 12 games penalty u kojima dobivam nešto manje XP-a. Dio gejmova u kojima sam bio "leaver" je bio u comp, a dio u QP, ali nije ni bitno, stvar je u tome da toliko puno ljudi mogu syebati zaredom i u tako kratkom roku, a prektički nema kazne.

 Kazna je prije bila stroza sto se tice competetiva ali onda su ublazili kazne jer su nekih 5mjeseci imali problem sa AMD grafickama kad je izbacivalo iz igre sa porukom Your rendering device has been lost a izgleda da kazne o livanju nisu nazad postrozili nakon popravka.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice