Overwatch (Blizzard studios)

poruka: 3.497
|
čitano: 382.097
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Mercy/Junk nerfs patch is LIVE 

 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Prije je da ti ne razumiješ na čemu se ova igra temelji i zašto dolazi do disbalansa heroja kroz rankove. I lijepo sam ti rekao da nisam ja jedini koji je došao do ove ideje i da se ideja nameće kao logičko rješenje. No dobro pitao si kako bi to funkcioniralo pa da objasnim.

 

Jedan balans do Diamonda, drugi od Diamonda do GM-a. Veoma jednostavno.

 

Npr. Mcreea ostaviti ovakav kakav je za diamond+, a za rankove ispod ga buffati da postane konkurentan, neznam npr. dati mu drugi flashbang ili drugi combat roll ili mu namjestiti damage na 85 pa da se može izvesti kombinacija 2 hita + melee za ubiti heroja od 200 hp-a.

Npr. Za Symmetru se žale da je prejaka u low rankovima, a neupotrebljiva u višim rankovima. Sada ima 3 sekunde do najvećeg damage. Zašto se za niže rankove nebi to povećalo na 4 ili 5 sekundi, a za veće rankove smanjilo na 2. Ili neke druge promjene koje bi heroje učinile viabilnima u tim rankovima.

 

Samim konkretnim promjenama na herojima se nebi ja previše bavio, to je na developerima da testiraju, ali ja se zalažem za ideju, a ideja je da se jedan balans koristi do diamonda, drugi od diamonda. Dodatno, različiti balansi se mogu koristiti za različite platforme. Pa pogledaj koliko se na forumima platformaši žale na neigrivost. Njima su heroji koji zahtjevaju aim skoro neupotrebljivi kroz sve rankove zbog težine ciljanja. Koliko sam zadnji put čitao, njima je Pharah i dan danas Bog i batina igre jer je nitko živ nemože skinuti s neba.

 

Također se nebi upuštao u tehnikalije, koliko je to teško za izvesti i koliko bi se cijeli SR sustav i prijelaz iz rankova morao promijeniti, time se ja ne bavim, ja se bavim idejom, na developerima je da tu ideju implementiraju ako je smatraju prihvatljivom.

 

Osim što bi igra bila balansirana za mnogo više ljudi nego što je to sada, odnosno što bi mnogo više heroja bilo konkurentno kroz mnogo više rankova nego što je to sada, time bi se uklonio i glavni izvor toksicizma u OW-u. Jer glavni izvor toksicizma je igranje heroja za koje se opravdano smatra da nisu viabilni na tom ranku. Kad ljudi pickaju Widow ili Hanza u Diamondu to je sumnjivo, a zamisli koliko se ljudima tlak digne kad to isto rade u goldu ili silveru. E, ali kad bi Widow i Hanzo bili izbalansirani za niže rankove tako da i igrači tamo s njima mogu nešto ubiti onda se više nikome nebi dizao tlak.

 

Znači želim da razmisliš samo o ideji - jedan balans heroja do diamonda, jedan od diamonda. Zašto prijelom kod Diamonda? Pa zato što mi se čini da većina igrača u Diamondu posjeduje dovoljno dobar aim i ostali skill da odigraju high skill heroje na prihvatljivoj razini što znači da mogu igrati na istom balansu kao i profesionalci u OWL-u. Oni ispod diamonda, od bronce do platine također mogu dijeliti isti balans iako ovi iz bronce ni dalje neće moći nikoga ubiti sa high skill herojima, ali njih je i tako samo 10% populacije.

Nemoj razmišljati kako to izvesti - o tome mogu razmišljati Blizzardovi zaposlenici. Razmisli o ideji, samo o ideji i javi ovdje što misliš i zašto misliš da to nije dobra ideja.

 

Jer opet ponavljam, Mcree sa jednim balansom u rukama broncaša, diamondaša i GM-a je potpuno drukčiji heroj i dobiva i gubi duele ne samo zbog skilla igrača već zbog balansiranosti protivničkog heroja za taj rank. No ako broncaš, diamondaš i GM u rukama imaju potpuno izbalansiranog heroja za taj rank koji se zove Mcree onda o pobjedniku duela ovisi samo skill igrača, a to je ono što igra balansom želi i postići.

 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Junk će hvala Bogu preživjeti ovaj pokušaj ubojstva, ako ništa barem se više scrubovi na njega neće toliko žaliti, nadam se.

 

No Mercy ne da je nerfana, ona je izmasakrirana.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

Impresivan uspjeh, ali ovakvu nekakvu zgodu izvući iz rukava kako bi argumentirao da je Mercy no skill easy SR ride i ostale pizdarije je bespredmetno, neistinito i pomalo uvredljivo prema uspjehu tvoga prijatelja. Slobodno i ti igraj Mercy i dođi do TOP 500 pa onda možeš doći ovdje i govoriti kako je to lagan posao. Do tada, pošalji svoga prijatelja da nam malo isriča stanje stvari, a on sigurno neće reći kako je Mercy easy ride to TOP500.

 

 Tvrdi upravo suprotno i jedva ceka da se ana vrati u metu. 

 

Imati isti rank kao mercy main i kao full flex igrac je nebo i zemlja po pitanju skilla. Kvoutam seagulla, rekao je jednom na streamu nesto tipa "ako si u visokom ranku kao mercy main, daleko si od toga da znas igrat igru"

aka carrycopter
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Meni se to cini kao ne izvediva ideja jer je ow pun smurfova i zamisli kad bi oni dobili u svoje ruke pojacanog mccrea ili hanzu ili tracer pa doslovno bi sami mogli pobit sve bez problema

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
kurt kaže...

Impresivan uspjeh, ali ovakvu nekakvu zgodu izvući iz rukava kako bi argumentirao da je Mercy no skill easy SR ride i ostale pizdarije je bespredmetno, neistinito i pomalo uvredljivo prema uspjehu tvoga prijatelja. Slobodno i ti igraj Mercy i dođi do TOP 500 pa onda možeš doći ovdje i govoriti kako je to lagan posao. Do tada, pošalji svoga prijatelja da nam malo isriča stanje stvari, a on sigurno neće reći kako je Mercy easy ride to TOP500.

 

 Tvrdi upravo suprotno i jedva ceka da se ana vrati u metu. 

 

Imati isti rank kao mercy main i kao full flex igrac je nebo i zemlja po pitanju skilla. Kvoutam seagulla, rekao je jednom na streamu nesto tipa "ako si u visokom ranku kao mercy main, daleko si od toga da znas igrat igru"

Dobro da imamo službenu metriku za mjerenje skilla igrača i zove se skill rating. I to je jedini relevantni pokazatelj pomoću kojeg se igrači mogu uspoređivati, sve ostalo su izmišljotine pojedinih egotripera. A Seagull isto kao i mnogi njegovi kolege streameri izvali toliko gluposti da se o tome knjiga može napisati. Osim toga, bolje bi mu bilo da malo poradi na skillu i strategiji, a ne da se bavi glupostima, jer ga u OWL-u svi nabušavaju koda prvi put igra igru.

 

The_K kaže...

Meni se to cini kao ne izvediva ideja jer je ow pun smurfova i zamisli kad bi oni dobili u svoje ruke pojacanog mccrea ili hanzu ili tracer pa doslovno bi sami mogli pobit sve bez problema

 Ha sad, smurfovi su problem ovako i onako, nemožeš to spriječiti, ali opet si komentirao problem implementacije ideje, a ne samu ideju.

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
kurt kaže...

Impresivan uspjeh, ali ovakvu nekakvu zgodu izvući iz rukava kako bi argumentirao da je Mercy no skill easy SR ride i ostale pizdarije je bespredmetno, neistinito i pomalo uvredljivo prema uspjehu tvoga prijatelja. Slobodno i ti igraj Mercy i dođi do TOP 500 pa onda možeš doći ovdje i govoriti kako je to lagan posao. Do tada, pošalji svoga prijatelja da nam malo isriča stanje stvari, a on sigurno neće reći kako je Mercy easy ride to TOP500.

 

 Tvrdi upravo suprotno i jedva ceka da se ana vrati u metu. 

 

Imati isti rank kao mercy main i kao full flex igrac je nebo i zemlja po pitanju skilla. Kvoutam seagulla, rekao je jednom na streamu nesto tipa "ako si u visokom ranku kao mercy main, daleko si od toga da znas igrat igru"

 

Ma to znaju svi osim ovoga delusional scruba Wooka kojem mozak i iq ne mogu da pojme da je naprosto los i rating koji ima nije zasluzio,napise wall of text gluposti koje nitko ni ne cita jer znaju da lik ima potpuno poremecenu percepciju OWa gdje je Genji OP a mercy i junk su fine.

16 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
@d wook

Ideja je idiotska iz nekoliko razloga:

1. Nema više napredovanja kroz rankove - svaki igrač koji udari u skill ceilling sa tvojim OP herojima, tj. zbog toga što želiš lakšu igru zbog vlastitog niskog skilla, u jednom trenutku postaje beskoristan, jer realno ne zna igrati heroje na najvišoj razini i kada ga igra stavi sa skilled igračima postat će beskoristan.

2. Nema osobnog napredovanja - bit svake igre je prvo i prvo zabava, a ima ljudi koji žele napredovati i postajati bolji s vremenom. Ako im uključiš easy mode napravio si debile. Tak je to u životu i u ovom slučaju u igrama.

3. Balans bi postao noćna mora, te bi zahtjevalo duplo više ljudi i rada na njemu. Blizzard ionako presporo izbacuje heroje (da dodaju više heroja stvari bi se same izbalansirale što zbog lakšeg counteranja) i mape.

Nisam ziher tko je ikad pomislio da je ovo dobra ideja, ali nije. Baš zbog činjenice da postoje teži i lakši heroji za igranje, te bolji i lošiji igrači postoje rankovi.

Uostalom primjer najbolji je Mercy, odjednom se pojavilo čudo mainova, jer je heroj postao pre OP i pre easy istovremeno. Heroji trebaju biti skill based svi, a kako ih ti igraš će odluciti o ranku.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...

Dobro da imamo službenu metriku za mjerenje skilla igrača i zove se skill rating. I to je jedini relevantni pokazatelj pomoću kojeg se igrači mogu uspoređivati, sve ostalo su izmišljotine pojedinih egotripera.

 

 Jedini egotriper ovdje si ti, kao i ostali Mercy mainovi. Nijedan sistem nije savrsen, tako se i ovdje potkrala greska da mehanicki mrtvi Mercy mainovi imaju free sr ride. Sjecam se dok si ovdje plakao zbog Genjija i Trejserice koje je 17 puta teze igrati i nisi bio priblizno sr-u na kojem si sad, odjednom kad se desila ova opcepoznata "slucajnost" sa Mercy igracima u cijelom communitiju popeo si se.

 

High skill - high reward heroji nikad nisu problem, ali 0 skill - high reward heroji itekako jesu, sva sreca tome dolazi kraj.

15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Mislim, znate već, ali eto:

Overwatch Patch - HUGE Mercy Nerf & Junkrat Nerf [Patch In A Minute]

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
TomoR kaže...

Mislim, znate već, ali eto:

Overwatch Patch - HUGE Mercy Nerf & Junkrat Nerf [Patch In A Minute]

 Kladim se da je dobila ovolku nerfcinu jer nije bila monkey proof.

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Pa ovaj trener Dynastija nije normalan :(
Dok ce Dallas morati psihologa za jadnoga Effecta da unajmi :( 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Wack kaže...

 
Dok pozive na 1v1 ignorira kao mala pickica jer to i jeste.

 Samo sam ovo htio komentirati, ja sam na ranku 3500-700, i vjerujem da bi izgubio od tebe u 1v1. Sto ne predstavlja ama bas nista o tome kakav je koji igrac. Ovo nije CSGO di ti je aim skill glavna stvar u igri i dobar DPS igrac moze carrayati tim. Znaci ja igram heroje tipa Rein, Zarrya, Moira, Road, Orisa, Lucio, Winston naravno da ces ti ako igras bolje Soldiera, McCreea ili Tracer mene pobjediti. Ali to ne govori da si bolji igrac igre od mene. Sto sam raiting i pokazuje. Jednostavno bolje igras heroje koji su bolji za 1v1 i za eliminirati protivnika. Sto nista ne govori o tvom area awernessu, teamplayu itd.

 

Samo sam htio da se tu malo konteksta stavi. Jer me ove fore 1v1 me noob zivciraju samo se djeca tako raspravljaju.

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Selverak kaže...
Wack kaže...

 
Dok pozive na 1v1 ignorira kao mala pickica jer to i jeste.

 Samo sam ovo htio komentirati, ja sam na ranku 3500-700, i vjerujem da bi izgubio od tebe u 1v1. Sto ne predstavlja ama bas nista o tome kakav je koji igrac. Ovo nije CSGO di ti je aim skill glavna stvar u igri i dobar DPS igrac moze carrayati tim. Znaci ja igram heroje tipa Rein, Zarrya, Moira, Road, Orisa, Lucio, Winston naravno da ces ti ako igras bolje Soldiera, McCreea ili Tracer mene pobjediti. Ali to ne govori da si bolji igrac igre od mene. Sto sam raiting i pokazuje. Jednostavno bolje igras heroje koji su bolji za 1v1 i za eliminirati protivnika. Sto nista ne govori o tvom area awernessu, teamplayu itd.

 

Samo sam htio da se tu malo konteksta stavi. Jer me ove fore 1v1 me noob zivciraju samo se djeca tako raspravljaju.

 
Posteno,ja ne vjerujem da bi ja dobio tebe ako si dps igrac na 3.7k nema sanse,kada sam jednom bio low low dijamant dobio sam nekoliko partija vs DPS mainova koji su 3.5 bili i ljudi su me ubili u pojam jer su bolji i to je to.


Nije isto fer izvaditi jednu rijec sto sam napisao samo nju quotati jer mi sa Wookom imamo rasprave koje traju nekoliko desetina stranica i to je vise napisano iz frustracije jer je lik ima neku svoju metu i balans u glavi koja je potpuno nenormalna.

 

Ovo nije CS istina ali kao dps igrac kad si Tracer/Widow/Mcree i jos par takvih heroja, dosta killova i onoga sto trebas raditi je ubijati ljude i dosta tih killova budu mini dueli koji u biti i jesu 1v1.

Moja poenta nije bila da sam ja neki opasni pro 1v1 ali kao DPS igrac to je kljucni dio igre jer ovo iako nije CS je pucacina pogotovo ako si dps u OW.
Pozicije,tajming,aim su vrlo bitne.

On drzi left click sa mercy na 3.3k i misli da zna nesto a kad krene o balansu da pise ne znas dal da se smijes ili places.
Protiv Wooka licno nemam nista sve momku najbolje u zivotu ali kad je OW u pitanju tu ne mozemo da nadjemo zajednicki jezik simple as that.

Evo sinoc qp je ali poenta stoji u 3 sec se napravio 1v1 duel sa Tracer ili te ima ili nema o takvim situacijama pricam sa ovim DPS herojima  i mnogo duela bar na mome scrub plat ranku bude 1v1.

https://streamable.com/mtamt

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 15:04 (Wack).
10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Double :(
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2018 15:02 (Wack).
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Developer Update | Happy Year of the Dog! | Overwatch

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Igrao sam malo novu Mercy. Pa njezin ultimate je u utrci za najgori ultimate u igri.

 

Prije je bilo popam Valkyre i 90% je teamfight dobiven. Sad popam Valkyre i 90% ću zadnjih 5 sekundi letenja iskoristiti da se vratim u svoj spawn i regrupiram s ostatkom momčadi. Užas.

 

Dok Moira po svim frontama skuplja zlatne medalje. Support završava igru sa najviše damage, eliminacija i healinga. Legit nema što....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Moira je ok ali nista specijalno. Taman balansirana. U OWL je vrlo slabo pickana, npr. Ima zlatne eliminacije jer orbovi svakog dotaknu za 2 dmg prije nego umre, tako da ono, nebitan stat. Healati moze podosta ako se fokusira na to, ja uredno imam 8-10k po igri. A dmg moze imati samo ako su dmg dealeri nesposobni, sto je na zalost prilicno cest slucaj. Kuzim po sebi kad igram moiru, ako imam 4-5 zlata nema sanse pobijediti jer to uglavnom znaci da je ostatak tima uzasan, a pobjedujem igre kad imam 1-2 zlata i koje srebro i broncu, jer to znaci da i team radi svoj posao.

 

I ultimate joj je jedan od, ako ne i najlosiji u igri. Rijetko kad ga se moze dobro iskoristiti, ali olakotna okolnost je cinjenica da se jako brzo puni.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Overwatch Seasonal Event | Lunar New Year 2018

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Overwatch (Blizzard studios)

Whats in the Year of the Dog Event? - New Map, Skins & Capture the Flag 
[Overwatch]

 

Overwatch Year of the Dog Skins & Cosmetics

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Gledao sam jučer Fusion - Uprising, utakmica koja je prema dosadašnjim rezultatima trebala biti neizvjesna, ali tako nije ispala. Kao što sam i prije u jednom postu spomenuo, STRIKER je vjerojatno najbolji Tracer igrač i igrajući Tracer rastavio je momčad Fusiona dok je Dreamkazper izdominirao Shadowburna na Phari, a i pomalo na Genjiu. Još se ovaj vikend igraju utakmice prve faze i onda se ide na playoff prve faze gdje će se 4 najbolje momčadi boriti za nagradu od 125 k dolara.

 

A jučer sam u MM-u imao vjerojatno najgore iskustvo do sada u OW-u. Bilo je throwanja dobivenih mečeva i prije, ali ovo je bio vrhunac. Naime, nama na Volskayi ostalo preko 4 minute, a njima samo 1 minuta za drugi pokušaj. Ja već mislim odlično, još jedna pobjeda. A kad lik sa drugog healera (ja sam bio prvi healer) prebaci na DPS-a i ne želi switchati. Zakači se sa drugim DPS-om i počne svađa. I ajde nekako obranili 2. point sa samo jednim healerom, ali i dalje imamo više od 4 minute i bolji smo, možemo dobiti bez problema. Dogodilo se je to da su se ovi još više posvađali, nitko nije uopće htio igrati healera i raspad sustava, nismo uspjeli niti prvi point osvojiti.

 

Neznam koji je k. ljudima ponekad. Ajde da smo gubili pa da je lik popizdio pa da više ne želi igrati healera, to svi ponekad rade, ali kad već imamo dobiveni meč u rukama ovakve pizdarije izvoditi, nije mi jasno.

 

Postavio sam novi rekord u healingu u jednom meču, sa Moirom.

 

Moira - 31 310

Mercy - 29 966

Ana - 20 221

Zeny - 9 225

Lucio - 6 609

 

Toliko o tome da Moira nije pomalo OP. Ima bolji healing od Mercy, a može raditi masu damagea i duealirati sa skoro svima. I to su podaci nakon što sam igrao Moiru samo par sati, Mercy igram već 5 sezona i skinuo sam njezin rekord. A pogotovo je još značajnije jer su prije bile control mape na 3 pobjede pa se je ponekad igralo 5 rundi. Enough said. 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

Ludnica u OWL nakon sto su odredjeni timovi i favoriti prosuli bodove nemoguce znati tko ce igrati ove first week playoffs za 100k dolara.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Overwatch (Blizzard studios)

sad se igra quad tank + moira i lucio ili triple tank + junk moira lucio..

 

jednostavno prejak strat, oboje imaju brutalan AOE heal i abjuza se ta taktika

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Minneyar kaže...

Moira je ok ali nista specijalno. Taman balansirana. U OWL je vrlo slabo pickana, npr. Ima zlatne eliminacije jer orbovi svakog dotaknu za 2 dmg prije nego umre, tako da ono, nebitan stat. Healati moze podosta ako se fokusira na to, ja uredno imam 8-10k po igri. A dmg moze imati samo ako su dmg dealeri nesposobni, sto je na zalost prilicno cest slucaj. Kuzim po sebi kad igram moiru, ako imam 4-5 zlata nema sanse pobijediti jer to uglavnom znaci da je ostatak tima uzasan, a pobjedujem igre kad imam 1-2 zlata i koje srebro i broncu, jer to znaci da i team radi svoj posao.

 

I ultimate joj je jedan od, ako ne i najlosiji u igri. Rijetko kad ga se moze dobro iskoristiti, ali olakotna okolnost je cinjenica da se jako brzo puni.

 kako misliš najlošiji ultimate u igri? ako zarya popa svoj grav ti se samo shiftas i ultas u grav, velike su šanse da ćeš spasiti tim od wipea, usput ima dost dobar dmg ulta.

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tygaa kaže...
Minneyar kaže...

Moira je ok ali nista specijalno. Taman balansirana. U OWL je vrlo slabo pickana, npr. Ima zlatne eliminacije jer orbovi svakog dotaknu za 2 dmg prije nego umre, tako da ono, nebitan stat. Healati moze podosta ako se fokusira na to, ja uredno imam 8-10k po igri. A dmg moze imati samo ako su dmg dealeri nesposobni, sto je na zalost prilicno cest slucaj. Kuzim po sebi kad igram moiru, ako imam 4-5 zlata nema sanse pobijediti jer to uglavnom znaci da je ostatak tima uzasan, a pobjedujem igre kad imam 1-2 zlata i koje srebro i broncu, jer to znaci da i team radi svoj posao.

 

I ultimate joj je jedan od, ako ne i najlosiji u igri. Rijetko kad ga se moze dobro iskoristiti, ali olakotna okolnost je cinjenica da se jako brzo puni.

 kako misliš najlošiji ultimate u igri? ako zarya popa svoj grav ti se samo shiftas i ultas u grav, velike su šanse da ćeš spasiti tim od wipea, usput ima dost dobar dmg ulta.

 Ja kad igram moiru uglavnom ultam kad genji ulta tako da njega spalim do low healtha i neko ga samo zavrsi. Ulta zna biti korisna samo treba znat istajmirat ciljat samo protivnicke skvišije i svoje low health kolege.

12 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
D-wook kaže...

 

 

Toliko o tome da Moira nije pomalo OP. Ima bolji healing od Mercy

 

 evo ga opet s glupostima baziranim na jednoj odigranoj igri. Moira ima bolji healing od mercy na KotH mapama eventualno i/ili sa 3-4 tank kompozicijama. U prosjecnoj QP/ Comp/ Arcade igri ju jako limitira domet heala, a i puno teze ga je "naciljati" i efikasno healati.

10 godina
offline
Overwatch (Blizzard studios)

A medju najvecim dokazima da moira nije op je owl jer ima jako nizak pickrate tamo. Moira moze biti jedino op u bronci i silveru gdje ljudi nemaju aim pa je ne mogu ubiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)

pricas gluposti. moira je u masteru trenutno najjači heal, owl nema nikakve veze. koji si rank?

10 godina
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
Tygaa kaže...

pricas gluposti. moira je u masteru trenutno najjači heal, owl nema nikakve veze. koji si rank?

 high plat i low diamond uvijek se krecem izmedju toga dvoje. Za master nisam znao da je tamo najjaci heal. A to da owl nema nikakve veze sa time se ne slazem kako najbolji od najboljih nemaju nikakve veze kako oni igraci koji mogu izvuci puni potencijal iz nekog heroja nemaju veze?

7 godina
neaktivan
offline
Re: Overwatch (Blizzard studios)
The_K kaže...

A medju najvecim dokazima da moira nije op je owl jer ima jako nizak pickrate tamo. Moira moze biti jedino op u bronci i silveru gdje ljudi nemaju aim pa je ne mogu ubiti.

 Mislim da je ovo najveća glupost koju je netko do sada izjavio na ovoj temi, a konkurencija je žestoka.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice