Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ

poruka: 12
|
čitano: 3.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ

Od kada koristim 64bit windowse niti jedna igra koju sam instalirao nije radila normalno, neznam jeli problem u tome ili nešto drugo uglavnom...

sve igre mi imaju nekontrolirani pad fps-a iz sekunde u sekundu pa pada pa se diže NPR. sa 35 naglo padne na 24 ili manje i to je jako iritantno tako da mi igre djeluju kao da ulaze u neki slow-mo mod. 

Mislio sam da su ove novije igre zahtjevnije nego što su bile ove što sam prije prelazio pa da je radi toga,ali nekidan sam instalirao Batman Arkham City i nevjerojatno je trzao a na 32bitnim windowsima je radio bez problema.

Sada neznam u cemo je problem jer ne vjerujem da ti windowsi rade toliku razliku u igrama.

Do sada sam probao pregledati PC-od virusa i nema ništa,CCleaner i Defragmentiranje diska ali nije ništa pomoglo.

 

Moje spec.

 

Dual core 3.11

HD5750 1GB

4GB ram

 

Molim pomoć

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.9.2013 14:07 (NameNick).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ

anyone?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ

Možda ti se instalacija nekako zeznula, ako je to moguće. Probaj ponovno instalirat ako ti se da. Također očisti komp od prašine ako nisi odavno. Možda ti se taman kritična količina skupila kad si instalirao winse :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ
Lopoc kaže...

Možda ti se instalacija nekako zeznula, ako je to moguće. Probaj ponovno instalirat ako ti se da. Također očisti komp od prašine ako nisi odavno. Možda ti se taman kritična količina skupila kad si instalirao winse :D

Nije problem jedna igra nego sve trzaju, a prije nisu

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ
NameNick kaže...
Lopoc kaže...

Možda ti se instalacija nekako zeznula, ako je to moguće. Probaj ponovno instalirat ako ti se da. Također očisti komp od prašine ako nisi odavno. Možda ti se taman kritična količina skupila kad si instalirao winse :D

Nije problem jedna igra nego sve trzaju, a prije nisu

 

64bit win7, oduzimaju vise rama za rad od 32bit, mozda je to problem sto imas samo 4gb.

Meni su 32bit win (prvim paljenjem ili restartom(bez icega pokrenutog)) zauzimali od 700 - 800MB rama, sada kad sam instalirao 64bit, oni mi oduzimaju 1200MB rama(mozda tebi i vise) tako da sam ja odmah kupio jos jednu plocicu od 2GB.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ
Magger kaže...
NameNick kaže...
Lopoc kaže...

Možda ti se instalacija nekako zeznula, ako je to moguće. Probaj ponovno instalirat ako ti se da. Također očisti komp od prašine ako nisi odavno. Možda ti se taman kritična količina skupila kad si instalirao winse :D

Nije problem jedna igra nego sve trzaju, a prije nisu

 

64bit win7, oduzimaju vise rama za rad od 32bit, mozda je to problem sto imas samo 4gb.

Meni su 32bit win (prvim paljenjem ili restartom(bez icega pokrenutog)) zauzimali od 700 - 800MB rama, sada kad sam instalirao 64bit, oni mi oduzimaju 1200MB rama(mozda tebi i vise) tako da sam ja odmah kupio jos jednu plocicu od 2GB.

Mislio sam da bi moglo nešto tako biti zato sam i naveo da imam 64bit windowse.

BTW:gdje mogu viti koliko troši

12 godina
offline
Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ

I ja imam 64 bit-ne Winse 7 Ultimate i 4 GB DDR3 RAM-a i igram WoT, Sniper elite V2 i još Wings of prey na FullHD bez trzanja. Doduše, WoT ide na 13-17 FPS-a i uz visoke postavke ali nema problema s tom igrom. COD-ovi idu na nižu rezoluciju jer imam slabašnu GT 430. Ali moj proc je i3 2100...

Čim upalim komp zauzetost memorije je oko 30%, imam indikator iako ni sam ne znam kako mi se to postavilo... Kolege će ti već reći kako da vidiš koliko je zauzeta memorija.

Živili. {#}

Nisam ja ništa prčk'o.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ
Spiridon kaže...

I ja imam 64 bit-ne Winse 7 Ultimate i 4 GB DDR3 RAM-a i igram WoT, Sniper elite V2 i još Wings of prey na FullHD bez trzanja. Doduše, WoT ide na 13-17 FPS-a i uz visoke postavke ali nema problema s tom igrom. COD-ovi idu na nižu rezoluciju jer imam slabašnu GT 430. Ali moj proc je i3 2100...

Čim upalim komp zauzetost memorije je oko 30%, imam indikator iako ni sam ne znam kako mi se to postavilo... Kolege će ti već reći kako da vidiš koliko je zauzeta memorija.

Živili. {#}

Da ali meni je problem u tome što FPS konstantno pada pa skace na svim igrama cak i na onima koje su nekad radile normalno

12 godina
protjeran
offline
Re: Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ
NameNick kaže...
Spiridon kaže...

I ja imam 64 bit-ne Winse 7 Ultimate i 4 GB DDR3 RAM-a i igram WoT, Sniper elite V2 i još Wings of prey na FullHD bez trzanja. Doduše, WoT ide na 13-17 FPS-a i uz visoke postavke ali nema problema s tom igrom. COD-ovi idu na nižu rezoluciju jer imam slabašnu GT 430. Ali moj proc je i3 2100...

Čim upalim komp zauzetost memorije je oko 30%, imam indikator iako ni sam ne znam kako mi se to postavilo... Kolege će ti već reći kako da vidiš koliko je zauzeta memorija.

Živili. {#}

Da ali meni je problem u tome što FPS konstantno pada pa skace na svim igrama cak i na onima koje su nekad radile normalno

covjece ispuni moj pc ili tu postaj koji tocno komp imas! napises dual core 3.11 na trenutak sam pomislio win 3.11{#}????a i gpu ti je dno dna za win7 64...neznam sta ti je cudno naravno da je na 32 bitnom sustavu sve brze radilo jer su 64 zaista zahtjevni a ti ocigledno nemas HW za to (osim rama, 4gb je dovoljno)...LP

||| Intel Core™ i7 inside |||
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.9.2013 23:15 (Stjepanj).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ
NameNick kaže...
Magger kaže...
NameNick kaže...
Lopoc kaže...

Možda ti se instalacija nekako zeznula, ako je to moguće. Probaj ponovno instalirat ako ti se da. Također očisti komp od prašine ako nisi odavno. Možda ti se taman kritična količina skupila kad si instalirao winse :D

Nije problem jedna igra nego sve trzaju, a prije nisu

 

64bit win7, oduzimaju vise rama za rad od 32bit, mozda je to problem sto imas samo 4gb.

Meni su 32bit win (prvim paljenjem ili restartom(bez icega pokrenutog)) zauzimali od 700 - 800MB rama, sada kad sam instalirao 64bit, oni mi oduzimaju 1200MB rama(mozda tebi i vise) tako da sam ja odmah kupio jos jednu plocicu od 2GB.

Mislio sam da bi moglo nešto tako biti zato sam i naveo da imam 64bit windowse.

BTW:gdje mogu viti koliko troši

 

 

Pa kako to ne znas, u TASK MENAGER pogledas.

Ctrl+Alt+Delete, task Menager pa stisnes performance

 

Mislim da ti nije graficka bas toliko losa da ne bi mogao raditi W7 64bit. Ona je u usporedbi sa GTS 450(a koliko sam gledao na yotube, mnogi su sa tom grafickom dosta dobro igrali Crysis 2)

Koji dual core imas? Kupi jos 2gb rama (kad su vec tako jeftini). Graficku bi mogao kupiti bolju, ako nemas para, imas polovne za 400kn koje su duplo bolje od tvoje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2013 1:57 (Magger).
10 godina
protjeran
offline
Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ

bok zanima me dali je ovo normalni,igram nfs shift znaci 1920x1080 na high detaljima i u nekim dijelovima utkre imam 60fps a u drugom sve steka imam oko 25fps dali je to normalno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pad FPS-a u svim igrama POMOĆ

Nije mi više toliko bitno kakav comp imam jer nemam bas vremena za igre, samo me zanimalo zasto mi sve igre trzaju pa cak i one sto prije nisu ali izgleda da se trebam vratiti na 32bit windowse

...HVALA NA POMOĆI!

 

BTW: Procesor mi je AMD PHENOM II X2 550 3.11GHz

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice