Partemons

poruka: 9
|
čitano: 2.430
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Partemons

Stigla je službena najava moje nove igre. Odlučio sam se na otvaranje teme jer je igra već dostigla jedan zavidan nivo izrade i dosta sam toga uradio, stoga želim da kroz ovu temu dobijem dodatne kritike na rad i uvažavanje tih kritika i ispravljanje eventualnih grešaka. Odmah da kažem da igra neće imati nikakva alpha, beta testiranja, također i demo je upitan. Također ne želim ništa obećavati ( mislim na izlazak igre ) jer želim da polahko radim i da ne silim jer to može dovesti samo do goreg rezultata :) Dosta pametovanja evo i nekih detalja :

 

- Kao što ste i vidjeli naziv igre je Partemons i ima svoj razlog zašto se zove tako

- Proizvođač sam samo JA kao i inače, ali svako ko ima neke ideje i želi se možda pridružiti projektu može se slobodno obratiti meni

- Engine koji koristim za izradu ove igre je kao i inače FPSC x9 1.18

- Donosim vam sad i dio priče :

 

 

Morat ću naslijedit tatu, tako su mi rekli danas. Čim su to rekli odmah sam vidio zabrinjavajući i tužni pogled mame, izgubila je jedno najdraže biće, mislim da ne bih voljela da izgubi i drugo. Njih ne možeš odbiti, ili si sa njima, ili te nema.

Kad vam već spominjem i to da ću morat naslijedit tatu, to znači da prema nekim navodima on poginuo u velikom napadu na Partemone, inače naše neprijatelje sa kojima ratujemo i ginemo već nekih 10 mjeseci. Ono što je najčudnije od svega da tijelo mog tate nikad nije pronađeno, također ni jedan trag od njega nije pronađen, ali govore da su ga vidjeli kad je padao od silnih metaka koje su ispaljivali plaćenici Cophalisa, vođe Partemona.

Što se tiče mene i očekivao sam ovakav rasplet, takav da će doći ovi gadovi da me uzmu, jer bi uzeli i žene da mogu i vjerujem da će nekad i moći, ali moju mamu neće dirati. Obećao sam tati da ću je čuvati i paziti.

 

 

Hvala onima koji će pratiti ovu temu i koji su me podržavali i na projektu igre Life is Hard koja je malo zaleđena, ali još uvijek u fazi izrade full igre.

Naravno bilo bi poželjno da što više komentirate :D

Life is Hard :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 22:08 (CoLdPlay).
Moj PC  
8 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
Partemons

Danas će stići i prvi gameplay overview, malo dizajna za prikazati. {#}

Life is Hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Partemons

Lijepo izgleda za sad, naravno moglo bi to i bolje, ali za jednog čovjeka koji sam radi igru izgleda odlično, samo tako nastavi!{#}

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Partemons

Samo nastavi, moglo bi biti zanimljivo. Jedino me zanima jel' moguće urediti sučelje, s jer uvijek isto izgleda, a ružno izgleda? Npr. sredi taj prikaz količine zdravlja i municije tako da se uklapa u atmosferu igre, te šarene boje stvarno odudaraju. 

totus mundus agit histrionem
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Partemons
proćerani kaže...

Lijepo izgleda za sad, naravno moglo bi to i bolje, ali za jednog čovjeka koji sam radi igru izgleda odlično, samo tako nastavi!{#}

Uvijek može bolje, svašta se može naučiti u ovom programu i tako nadam se da ću napredovati, hvala :)

SinCr0 kaže...

Samo nastavi, moglo bi biti zanimljivo. Jedino me zanima jel' moguće urediti sučelje, s jer uvijek isto izgleda, a ružno izgleda? Npr. sredi taj prikaz količine zdravlja i municije tako da se uklapa u atmosferu igre, te šarene boje stvarno odudaraju. 

Ne brini za to, to je samo kada testiram igru, neće biti tako sučelje, hvala :)

 

Za nekih 20 minuta ću postati video, koji istina traje 17 sekundi, ali dovoljno da se vide neke stvari :)

Life is Hard :)
13 godina
neaktivan
offline
Partemons

Evo malog videa od 17 sekundi :) Mali lag je do FRAPS-a, a BLUR do kompresije :D Samo sam pretrčao, a neki dijelovi nisu prikazani, naravno sve sugestije ili bilo što bi bilo poželjno :)

 

Life is Hard :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Partemons
CoLdPlay kaže...

Evo malog videa od 17 sekundi :) Mali lag je do FRAPS-a, a BLUR do kompresije :D Samo sam pretrčao, a neki dijelovi nisu prikazani, naravno sve sugestije ili bilo što bi bilo poželjno :)

 

Svjetlost malo, ali malo pojačaj, i ako se to može, sve objekte "smoothaj" nači da se ne vide pixeli jako, neznam kako da ti objasnim, ko u photoshopu onaj alat blur, e tako da bluras sve u svojoj igri, mislim da bi lijepše izgledalo, ne previše samo malo.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
neaktivan
offline
Partemons

Evo nešto novo što sam uradio :)

Life is Hard :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Partemons

Molio bih moderatora da zaključa ovu temu, jer je ovaj projekat propao, a planiram otvarati temu za novi. Tako da ne želim da bezveze postoji ova tema, jer će igra biti sličnog koncepta. Nadam se da će te mi učiniti uslugu. Hvala.

I da izvršim malu tajnu najavu. Ime novog projekta je otkriveno samo nije još najavljeno, mislim da će te primjetiti :) 

Life is Hard :) Hard Life : Strange Power
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2012 19:17 (CoLdPlay).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice