Path of Exile

poruka: 854
|
čitano: 201.092
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Zaja kaže...

Ja sam tek poceo,radim maraudera sa infernal blow specom. Pratim upute od ziggyd sa njegovog kanala. Zavrsio act 3, level 34 i uzivam u igri. Vecinu opreme sam sam napravio. Nakon world of tanks ovo mi dode kao yoga lol.

Ma dobar playlist muzike i šišaj do jutra {#}

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
14 godina
offline
Path of Exile

1.1.0 Offline skill tree - za one znatizeljne i one koji vole theorycraftat

 

Sto sam Boze tako proklet, jucer lag, danas opet.. // R.I.P. EP LoL/WoT/PoE nick: Strongtoni
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Don Strongtoni kaže...

1.1.0 Offline skill tree - za one znatizeljne i one koji vole theorycraftat

 

Bravo kolega suma sumarum ovi novi patch donosi dosta promjena i stablo sa nekim promjenama mnogima se to ili hoce ili nece svidjet ja sam ipak na strani ovih sta ce im se svidjet.Nova liga idealna za novi početak, opet slatke muke sa zbrajanjem i theorycraftanjem vašeg idealnog builda.

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
15 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Tužan sam što build kao što je Righteous Fire/Incinerator je bolji na Marauderu nego na Templaru ali što je, tu je. I šteta što igra u Hrvatskoj privlači dosta malo ljudi ( il sam ja dobio takav dojam ).

 

Iako nas ima malo na forumu, mogli bi nekakav guild organizirat, onako čisto da smo svi na mjestu, da iskusniji pomažu novim igračima i da se tradeamo za iteme uz jeftinije cijene {#}

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Path of Exile

Još malo {#} Javite se za neki co op ja startam Invasion  evo  san stavija i post na forum https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/811847

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Path of Exile

<= novopridošlo tele u ligu i igru općenito (Ambush). xD

 

Duelist s 2h swordom uz štancanje hpa i armora (kroz talente i opremu). Može li to imati smisla? Kontam da je armor scaling najbolje ide uz shield, no ne tegli mi se šperploča kroz cijelu igru. :P

Koliko je bitno kroz tree skupljati elemental resistance? Btw. talent tree je strava u ovoj igri!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile
CelticFrost kaže...

<= novopridošlo tele u ligu i igru općenito (Ambush). xD

 

Duelist s 2h swordom uz štancanje hpa i armora (kroz talente i opremu). Može li to imati smisla? Kontam da je armor scaling najbolje ide uz shield, no ne tegli mi se šperploča kroz cijelu igru. :P

Koliko je bitno kroz tree skupljati elemental resistance? Btw. talent tree je strava u ovoj igri!

Ja idem scion 2H sword u i Invasion ligi pa ti javin dojmove nakon sta izlevelan malo P.S ovi mobovi u Invasionu su preopaki :@

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 8:34 (Cakija_ST).
11 godina
offline
Path of Exile

probao igru nakon expanzije i mogu rec da mi se ovi  corrupted leveli svidjaju {#}

xfire: leftycro | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | battlelog: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/LeftY_CRO/ | LoL (EUNE): leftMD
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
CelticFrost kaže...

<= novopridošlo tele u ligu i igru općenito (Ambush). xD

 

Duelist s 2h swordom uz štancanje hpa i armora (kroz talente i opremu). Može li to imati smisla? Kontam da je armor scaling najbolje ide uz shield, no ne tegli mi se šperploča kroz cijelu igru. :P

Koliko je bitno kroz tree skupljati elemental resistance? Btw. talent tree je strava u ovoj igri!

Pa sve ovisi o tome kakav je build. Duelist s 2h swordom je premalo informacija, jer možeš igrati svašta.

11 godina
offline
Path of Exile

Evo slupao sam nešto u builderu pa bih cijenio jedan odokativan, površan feedback. Tek sam lvl 8, tako da mi metagame nije uopće poznat. :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Path of Exile
CelticFrost kaže...

Evo slupao sam nešto u builderu pa bih cijenio jedan odokativan, površan feedback. Tek sam lvl 8, tako da mi metagame nije uopće poznat. :D

Ja bi izbacija ove dex nodove za accuracy i uzea  Resolute Technique .. Ima tu jos par dobrih nodova tipa Unwavering Stance i Blood Magic al sve to ovisi o tebi o skilovima koje koristis aurama itd...

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.3.2014 14:00 (Cakija_ST).
15 godina
neaktivan
offline
Path of Exile

Dodaj me u guild, ime lika mi je Sabanist.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
CelticFrost kaže...

Evo slupao sam nešto u builderu pa bih cijenio jedan odokativan, površan feedback. Tek sam lvl 8, tako da mi metagame nije uopće poznat. :D

Uf.. Ovako:

1. Nikad nemoj raditi build sa svih 120 pointova, jer nikad nećeš doći do levela 100.. Najbolje negdje oko 95.. Ako si početnik onda do najviše 90. (pointova)

2. Life-a puno premalo. Najbolje bi bilo oko 200%, tj. ne baš ići ispod toga.

3. Puno dobrih nodova nisi uzeo, a blizu su ti.

4. Previše damage nodova. Vidim da si planirao 2h sword. Ali isto tako i predaleko ideš (trošiš puno pointsa) da dođeš do tih sword nodova.  (ne isplati se, inače se prelazi velik put samo za posebne nodove)

 

5. Zapravo najbitnije: sve je ovo nebitno ako ne znaš kakav build radiš. Pod "build" se ne misli na passive tree, nego sveukupno tipa koji će ti biti glavni skill, kakav defence ćeš koristiti, koji sve "posebni nodovi" u tree-u, npr. da li crit ili ne, itd..

11 godina
offline
Path of Exile

Nije to bilo namijenjeno kao build, nego vama kao info da vidite što želim. :D

 

Kao što je Cakija_ST predložio, ići ću na Resolute Technique, što će smanjiti broj nodova za accuracy. Blood Magic djeluje imba, iako ne znam kako to izgleda lategame. Isto vrijedi za Unwavering Stance.

 

Trenutno sam lvl 20, fokusiram se isključivo na armor iteme, spamam Double Strike na bossevima, a Cleave + Life Gain on Hit koristim za AoE. Double strike lvlam ovisno o mom base dexterity, a ove crvene zasad maxam. Trebam li popaziti na lvl, ima li neki optimalan ili je više ujedno i bolje?

 

Tnx na info btw.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
CelticFrost kaže...

Nije to bilo namijenjeno kao build, nego vama kao info da vidite što želim. :D

 

Kao što je Cakija_ST predložio, ići ću na Resolute Technique, što će smanjiti broj nodova za accuracy. Blood Magic djeluje imba, iako ne znam kako to izgleda lategame. Isto vrijedi za Unwavering Stance.

 

Trenutno sam lvl 20, fokusiram se isključivo na armor iteme, spamam Double Strike na bossevima, a Cleave + Life Gain on Hit koristim za AoE. Double strike lvlam ovisno o mom base dexterity, a ove crvene zasad maxam. Trebam li popaziti na lvl, ima li neki optimalan ili je više ujedno i bolje?

 

Tnx na info btw.

Ma razumijem, ali kada pitaš za savjet za "passive tree" bez da znamo koji je build, ne možemo ti pomoći. :)

Blood magic nažalost nije imba (u end game-u) jer s aurama možeš dobiti više i damage-a i defensa. Early game je dobar jer ne trebaš voditi računa o mani.

 

Pošto si duelist, imat ćeš dovoljno dexterity-a za gemove. Naravno da je veći level gema bolji. (iako više mane košta)

Uzmi si "Iron Reflexes" pa možeš koristiti armor/evasion opremu. Tako ćeš dobiti na fleksibilnosti, i više armora naravno.

 

Cleave nažalost nije više toliko dobar, ja bih koristio spectral throw + lesser multi. proj.

Double strike je dobar, spoji ga na melee physical dmg., added fire i faster attacks.

Cleave isto na te supporte. (Spectral throw možeš na lesser multi. proj., faster attacks i physical proj. attack dmg.)

16 godina
offline
Path of Exile

Ja poceo novu ligu, Ambush za rangerom dagger full crit dagger ,full block. Pratim build sa foruma i isto preporucam svima koji su tek poceli jer sam ces se izgubit i lik ce na kraju bit los. Tko zeli nek me zove _Jagdpanter_  pa da skupa deremo. 

Vulgar Display Of Power
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Path of Exile
dodajte me SmooshySmush lvl10 marauder tek sam kreno jos pokusavam shvatit neke stvari
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Path of Exile

Krenuo sam igrati sa templarom. (prvi puta - igra je full kao Titan Quest)

Može li neka ideja kuda krenuti sa pasivnim skillom

i koje magije - oružja koristiti?

 

Planiram igrati kao Templar Summoner (sa mnogo živadi oko sebe)

a u slučaju problema sve zasipati vatrom, munjama ili što je već najjače.

 

 

 

magistar prava
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Korny1603987 kaže...

Krenuo sam igrati sa templarom. (prvi puta - igra je full kao Titan Quest)

Može li neka ideja kuda krenuti sa pasivnim skillom

i koje magije - oružja koristiti?

 

Planiram igrati kao Templar Summoner (sa mnogo živadi oko sebe)

a u slučaju problema sve zasipati vatrom, munjama ili što je već najjače.

 

 

 

Uf.. Samo ti igraj kako želiš, negdje na pola ćeš vidjeti da ti treba novi lik.. Tako ćeš najbolje naučiti, svi smo to prošli u PoE-u. :)

A usput polako upoznavaj igru, mehaniku, skillove, passive tree.. Vjerojatno ćeš i buildove gledati, sve je to dio učenja.

Ne možeš to nikako ubrzati.

16 godina
offline
Path of Exile

Jel ima ko kakav guild???

Evo ja sam napravio guild, zove se Grinders, ime mozemo promijeniti kasnije.

Tko hoce nek dođe ime u igri mi je Zoraana {#} jer sam vještica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Path of Exile
GuitarMaster kaže...

Uf.. Samo ti igraj kako želiš, negdje na pola ćeš vidjeti da ti treba novi lik.. Tako ćeš najbolje naučiti, svi smo to prošli u PoE-u. :)

A usput polako upoznavaj igru, mehaniku, skillove, passive tree.. Vjerojatno ćeš i buildove gledati, sve je to dio učenja.

Ne možeš to nikako ubrzati.

 

Misliš da sam trebao krenuti sa Vješticom? Sa obzirom da uopće na koristim osnovno oružje već samo magije, zombije i vatrene lubanje očigledno je da mi je mana glavna. Do levela 26. nije bilo problema sa dobrim pasivnim skillovima, nadam se da mi neće ponestati mogćnosti kasnije. 

magistar prava
12 godina
offline
Re: Path of Exile
Korny1603987 kaže...
GuitarMaster kaže...

Uf.. Samo ti igraj kako želiš, negdje na pola ćeš vidjeti da ti treba novi lik.. Tako ćeš najbolje naučiti, svi smo to prošli u PoE-u. :)

A usput polako upoznavaj igru, mehaniku, skillove, passive tree.. Vjerojatno ćeš i buildove gledati, sve je to dio učenja.

Ne možeš to nikako ubrzati.

 

Misliš da sam trebao krenuti sa Vješticom? Sa obzirom da uopće na koristim osnovno oružje već samo magije, zombije i vatrene lubanje očigledno je da mi je mana glavna. Do levela 26. nije bilo problema sa dobrim pasivnim skillovima, nadam se da mi neće ponestati mogćnosti kasnije. 

Summoner kao prvi lik sretno {#}  Rađe neki  build sa masu hp-a {#}

Steam:Cakija_ST POE: cakija123
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.5.2014 14:23 (Cakija_ST).
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Korny1603987 kaže...
GuitarMaster kaže...

Uf.. Samo ti igraj kako želiš, negdje na pola ćeš vidjeti da ti treba novi lik.. Tako ćeš najbolje naučiti, svi smo to prošli u PoE-u. :)

A usput polako upoznavaj igru, mehaniku, skillove, passive tree.. Vjerojatno ćeš i buildove gledati, sve je to dio učenja.

Ne možeš to nikako ubrzati.

 

Misliš da sam trebao krenuti sa Vješticom? Sa obzirom da uopće na koristim osnovno oružje već samo magije, zombije i vatrene lubanje očigledno je da mi je mana glavna. Do levela 26. nije bilo problema sa dobrim pasivnim skillovima, nadam se da mi neće ponestati mogćnosti kasnije. 

Odabir klase je jos i najmanje bitan.. Rekao sam ti da samo igras, pa ces saznati tijekom igranja koje mehanike najvise utjecu na stil igre itd..

Ovako ako ti nabacamo informacije zasto tocno nesto ne pase s necim, sve ce ti se pomijesati.. I vjerojatno ces dobiti krivu sliku igre.

16 godina
offline
Path of Exile

Nisam početnik u arpg-ima. Istina zadnje sam probao Torchlight prije koju godinu.

Slobodno recite što me ide. Budem kasnije nabacio trenutno stanje sa skilovima na lvl 34.

 

magistar prava
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.5.2014 14:22 (Korny1603987).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Korny1603987 kaže...

Nisam početnik u arpg-ima. Istina zadnje sam probao Torchlight prije koju godinu.

Slobodno recite što me ide. Budem kasnije nabacio trenutno stanje sa skilovima na lvl 34.

 

Ovo nam ništa ne znači ako ne znamo koji build igraš.

 

EDIT: Aha pretpostavljam summonera.. xD

A nemam ti šta za reći, premali si još level.. Vidim ideš po summon pointovima, što je logično.

Jedino vidim da će ti life biti problem.. Ali dobro, tako je svima koji tek počnu. :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.5.2014 15:02 (GuitarMaster).
16 godina
offline
Re: Path of Exile

Prvo sam mislio uzeti bitne summoner skillove i koji strength i dexterity, a onda, kada situacija postane opasnija, krenuti ka obližnjim life bodovima.

Za sada nemam problema, osim što se klonim velikih trgova sa mnogo akcije. Prvo šaljem lubanje i zombije, onda krene koji lighting arc i onda najzad ulazim da vidim jel se što giba :-D

magistar prava
15 godina
offline
Re: Path of Exile
Korny1603987 kaže...

Prvo sam mislio uzeti bitne summoner skillove i koji strength i dexterity, a onda, kada situacija postane opasnija, krenuti ka obližnjim life bodovima.

Za sada nemam problema, osim što se klonim velikih trgova sa mnogo akcije. Prvo šaljem lubanje i zombije, onda krene koji lighting arc i onda najzad ulazim da vidim jel se što giba :-D

Vidjet ćeš poslije kad dođeš na cruel i merciless da će ti faliti i zdravlja i damage-a..

U ovoj igri baš i ne možeš koristiti puno skillova za damage odjednom, tj. samo 1 ili 2 maksimalno.

Jer nemaš dovoljno slotova za gemove u opremi. Ti kao summoner, ako želiš biti "uspješan",

morat ćeš se fokusirati na minione i to je to. Drugi skillovi (lubanje, lightning arc) ti ništa neće pomoći,

tj. neće raditi skoro ništa damage-a.

16 godina
offline
Re: Path of Exile

U tom slučaju sam vjerovatno fulao sport i trebao se odmah prebaciti na Vješticu za elemental efekte.

Ipak summoner dobro dođe jer ne gleda svaki monster u mojem smjeru tada. Ne volim bježati po mapi i skupljati sve veće "svatove" dok skupljam life i manu :-D

magistar prava
16 godina
offline
Path of Exile

Koliko summoner može imati zombija i spektrala?

Ja sam level 70 sada i imam 8 zombija i 2 spektrala i još imam 12 kostura koji traju 20 sekundi al dobro dođu kad je gužva + mogu ih stvoriti iz ničeg (ne trebam truplo)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Path of Exile

pošalji link svojeg skill tree-ja.

magistar prava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice